The Sims - Błędy

Dział poświęcony pierwszej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Jhud

The Sims - Błędy

Postautor: Jhud » 15 paź 2014, 20:21

Nie znalazłam takiego tematu.
Jakie błędy się wam przytrafiłły w jedynce?
Ja właśnie gram z przyjaciółką w TS1 przez teamviewera i dzieje się coś tak dziwnego, że creepypastę napisać można...
Otóż, nagle przylazł ten gość co na początku nam daje wyprawkę magiczną w Abrakadabrze. I sobie stoi tak w rogu drogi, nie rusza się, i cały czas gra ta koszmarna muzyka, jakby złodziej przychodził... W dodatku duchy się klonują i wszystkie małe zwierzątka zdychają.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni

Re: Błędy w The Sims 1

Postautor: Levkoni » 31 paź 2014, 15:33

Ja ostatnio jak grałem to też miałem wciąż tą muzyczkę od złodzieja. Do tego klon mojego sima, który powstał po wypiciu eliksiru zamiast zniknąć to stał miastowym i normalnie na mieście go można było spotkać.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pappy

Re: Błędy w The Sims

Postautor: Pappy » 05 kwie 2015, 12:02

Wbrew pozorom gra ma trochę błędów.
Nie tyle co trójka...
  • Simka zapadła się pod ziemię ot tak.
  • Pojawia się komunikat o utracie przyjaciela, a tymczasem na liście znajomości dalej jest ikonka o przyjaźni.
  • Złodziej czasami pojawia się na sekundę, pojawia się okienko, włącza muzyczka, ale od razu znika.
  • Jakiś sim który przyszedł na imprezę na liście znajomości ma zielony portret.
  • Najgorszy błąd - Odkąd zainstalowałem grę, dżin z antycznej lampy jeszcze nigdy nie spełnił życzenia sima. Zawsze mu się nie udaje, a korzystałem z niej często. Wieczne pożary... <_<
  • Kotka urodziła mi psa... :haha:
  • Człowiek-krzak
  • Dziecko sklonowało się po zmianie ubrania... Poza tym przypadkiem, często mam błędy że sim/zwierzak się klonuje ot tak i klon łazi mi po mieszkaniu, a nie da się z nim wykonać żadnej interakcji. Trzeba go wtedy skasować kodem.
  • Pływająca Panna Stanisława. :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
NyanCat

Re: The Sims - Błędy

Postautor: NyanCat » 31 maja 2016, 15:56

W Windows 7 gra nie chce się uruchamiać, jednak wystarczy odinstalować aktualizację Windowsa KB3086255 i ją ukryć. :doge:
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia