Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Pogawędki o rozszerzeniach do The Sims 4

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Pappy » 07 kwie 2015, 19:30

Shattered pisze:Wiele graczy twierdzi, że następnym dodatkiem będzie coś w stylu miejskiego życia.. Nocne życie, apartamenty...

Twierdzą, że w postawie w oddali było miasto, w dodatku miasto jest bliżej...
Dokładnie to samo sobie myślałem odkąd zainstalowałem TS4 a potem WwP! soft9

Naprawdę super wyglądałoby mieszkanie w takiej kamieniczce <3 Na dole sklepiki a na górze mieszkania. :aww:
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Shattered » 06 lip 2015, 23:19

Wszystko wskazuje na to, ze kolejnym dodatkiem bedzie cos w stylu nocnego zycia..

http://simscommunity.info/2015/07/03/5- ... ms-4-soon/

Dodatkowo jedna z Guru uzyla okreslenia "gwiazda" w opisie nowego pakietu.. Czyzby polaczenie Zostan Gwiazda z klubowym zyciem? Czy moze cos zupelnie nowego?
Macie jakies pomysly?

To by bylo cos swietnego.. Gdyby nasz sim mogl wystepowac przed tlumami simow.. Prawdziwych simow. Mysle ze przez ekrany ladowania jakos moglyby to komputery udzwignac..
Obrazek

Dodatkowo powrot restauracji z dwojki wraz z tymi wspanialymi interakcjami..

Albo np. gdyby gdzies byla jakas informacja ze o tej porze bedzie jakis koncert czyjs tam..

No nic.. Znajac EA dostaniemy cos ograniczonego..

Szczerze watpie na powrot otwartych restauracji niczym z dwojki.. W czworce nawet barmani za barem nie stoja tylko sobie laza gdzies
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Levkoni » 10 lip 2015, 17:35

Ja też liczę na powrót restauracji, ale nawet nie takich jak w TS2, a takich jak w TS1! Tam to były restauracje full wypas - kucharze, kelnerzy, mistrzowie sali, pianista i jeszcze sprzątaczka oraz pomocnik czyszczący stoliki <3 Za to w dwójce były fajne interakcje przy stoliku - toasty, oblewanie wodą, oświadczyny, trzymanie się za rękę, ahhh.

A w jakimś pakiecie rozgrywki lub dodatku mogliby wrzucić salon gier z jednorękimi bandytami, stołami bilardowymi i innymi tego typu urządzeniami.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Guuki » 27 lip 2015, 12:16

Na bank kolejny dodatek będzie o tematyce miejskiej. Raz po raz dostajemy nowe wskazówki.

http://i.imgur.com/Khtam14.png

http://sims.arhn.eu/2015/07/26/simowie-ida-do-miasta/

Cieszę się, że będzie możliwość mieszkania w wieżowcach. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Charlie » 27 lip 2015, 13:16

Shattered pisze:W czworce nawet barmani za barem nie stoja tylko sobie laza gdzies
U mnie barmani siedzą za barem non stop. Nie mogę się doczekać dodatku miejskiego :aww: czegoś takiego mi właśnie brakuje.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Levkoni » 27 lip 2015, 14:18

Oby tylko apartamenty, o ile się pojawią, były bardziej na zasadzie tych z dwójki niż tych z trójki. Plus ciekawe jak dużo parcel miałoby się pojawić z dodatkiem, bo jeśli miasto to musiałoby być jakieś nowe otoczenie.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Bart » 27 lip 2015, 14:32

Ja również liczę na apartamenty podobne jak w TS2, ponieważ wtedy w otoczeniu będzie mogło zamieszkać dużo więcej simów :P

Przedmieście oraz Bridgeport były ogromne, więc tutaj chyba też powinniśmy liczyć na otocznie, które będzie większe od Zatoczki i Oazy.., zresztą jeżeli to ma być metropolia to raczej powinno tam się znaleźć (patrząc na realia czwórki) co najmniej 5-6 różnych klubów + apartamentowce i parcele, które są w każdym otoczeniu, jak muzeum, itp.

Chociaż teraz tak myślę, że pewnie w każdej dzielnicy będzie jeden apartamentowiec i tam jakiejś 4-5 mieszkań, więc z większej ilości simów nici.. soft2
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Levkoni » 27 lip 2015, 14:47

Nie sądzę, żeby to miasto było jakieś bardzo większe... Zauważ, że przez sam fakt konstrukcji podglądu mapy nie wcisną dużo parcel na jedno miasto :/ Będzie pewnie z 3 dzielnice w mieście, z czego jedna pod apartamenty, a dwie pod obiekty publiczne... tak obstawiam, choć chciałbym coś innego. W ogóle mega tęsknię za mapą 3D pokazującą stan faktyczny i możliwością przewijania jej oraz oddalania/przybliżania :/

W ogóle jeśli miasto będzie faktycznie to niech mają litość i nie wciskają nam już klimatu w stylu Wierzbowej Zatoczki! Marzy mi się coś nowocześniejszego, z palemkami i tak dalej :p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Cain » 27 lip 2015, 16:41

Także chcę mieszkań na miarę tych dwójkowych. Wolę takie niż wieżowce z trójki, gdzie dostępne są najwyżej dwa piętra (hol i piętro z mieszkaniem), a do mieszkań sąsiadów nawet wejść nie można. <_< Dodaliby elementy jak w Osiedlowym życiu, żeby bloki nie były tylko ścianami i dachami i jakoś by to było.

Co do miast, obecny ich system zdecydowanie jest jednym z najmocniejszych czynników, które zniechęcają mnie do tej części. Są klaustrofobiczne, a już szczególnie to, że aby przejść na parcelę w obrębie tej samej dzielnicy, trzeba przeczekać ładowanie... ;_; Poza tym te dzielnice są naprawdę małe, brak mi poczucia jakiejkolwiek przestrzeni, jakby całe miasto składało się tylko z kilku parcel i dziesiątki mieszkańców. To mnie mocno irytuje. ;_; Gdyby złączyć wszystkie dzielnice Wierzbowej Zatoczki, uwzględniając miejsca, w które MOŻNA się dostać, to naprawdę nie wyszłoby z tego nawet Sunset Valley. Dlatego oczekiwałbym zmiany co do tych rzeczy w nadchodzącym dodatku - a jeśli ma być o tematyce miejskiej, to tym bardziej nie wypadałoby zrobić takich zamkniętych i malutkich przestrzeni. Jeśli ogłoszą taki dodatek na nadchodzących targach, to mam nadzieję, że ogłosza również coś REWOLUCYJNEGO jeśli chodzi o czwórkę, nie o całą serię.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Mint » 27 lip 2015, 17:19

Fakt, małe te otoczenia i ekrany są wkurzające, ale twórcy robią wszystko żeby ta generacja była jak najlepiej zoptymalizowana.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Levkoni » 30 lip 2015, 10:42

Wiecie jaki ja chciałbym pakiet? Poświęcony śmierci :D Tak! Jest w czwórce potraktowana po macoszemu! Co bym chciał, żeby taki pakiet dodał?

- nowy rodzaj parceli - cmentarz
- nowe otoczenie, Nekropolia. Składałoby się na nie tylko kilka parcel, na których można budować cmentarze
- nowe rodzaje nagrobków i urn z możliwością wyboru dowolnego wzoru (a nie tak jak było w trójce, że wzór zależał od zdobytych punktów szczęścia). Zmiana wzoru kosztowałaby określoną sumę
- nowy rodzaj przyjęć czyli stypy
- obiekty potrzebne do wyposażenia cmentarzy i budowy krypt :D

Ohh, to byłoby mega <3
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Akcesoria i Dodatki - Oczekiwania i Pomysły

Postautor: Guuki » 04 sie 2015, 10:54

Jeden z użytkowników STL odkrył w swojej grze coś takiego:

Obrazek

Ciekawe czy to było celowe ze strony EA, czy zwykła wpadka. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Bart » 04 sie 2015, 11:08

Chłopak nam trochę wstydu na cały świat narobił. Sims Community już potwierdziło, że to fake. Po za tym w komentarzach pod postem ludzie, którzy używają CC znajdujących się na zdjęciu mówili to samo.. -.-

Zresztą to od razu widać, że coś jest nie tak. Ten klub wygląda paskudnie i w ogóle simowie są jacyś nieciekawi. Wątpię, żeby EA dawało coś takiego jako obrazek promocyjny. Ja osobiście po zobaczeniu czegoś takiego nie kupiłbym dodatku za żadne skarby.. :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Guuki » 04 sie 2015, 11:10

Haha, no to nieźle dałem się strollować. :D Na przyszłość muszę najpierw czytać komentarze!

Niemniej, raczej pewny jest dodatek w takim stylu. Wieżowce, kluby, bycie gwiazdą, za dużo już oficjalnych wskazówek się pojawiło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Bart » 04 sie 2015, 11:19

Guuki pisze:Niemniej, raczej pewny jest dodatek w takim stylu. Wieżowce, kluby, bycie gwiazdą, za dużo już oficjalnych wskazówek się pojawiło.
Dodatek w tym stylu jest pewny, szczerze to nie mogę się już doczekać jutra by zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądać. Szkoda tylko, że pewnie zobaczymy niewiele z tego co przygotowało EA, ponieważ większość prezentacji ma się odbywać za zamkniętymi drzwiami i zapewne obecni tam będą mieli embargo na nowinki.. <_<

Na twitterze Sims Community znalazłem jeszcze coś takiego:

Obrazek

To również jest fake, ale szczerze to chciałbym, aby ten dodatek miał taki kolor. Jak teraz patrze na moją półkę z grami to taki fiolet fajnie by tam pasował ;)
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Galcia » 04 sie 2015, 11:29

Dozorca jako kariera aktywna? To by musiało być fascynujące. :D Już sobie wyobrażam te drogi awansu... Ale kariera polityczna mogłaby się pojawić, tak sądzę. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Bart » 04 sie 2015, 11:38

Galcia pisze:Dozorca jako kariera aktywna? To by musiało być fascynujące. :D Już sobie wyobrażam te drogi awansu... Ale kariera polityczna mogłaby się pojawić, tak sądzę. :)
No widać, że kogoś poniosła fantazja. Ja tam liczę na coś bardziej w stylu trójkowego Po Zmroku i dwójkowego Nocnego Życia. Zależy mi najbardziej na klubach, mieszkaniach w apartamentach i miejscach typu restauracja, czy kręgielnia. Mam nadzieje, że dodatek będzie zawierał właśnie coś takiego, a nie kariery typu piosenkarz, itp. Na Zostań Gwiazdą przyjdzie czas później, teraz nam potrzeba czegoś czym będziemy mogli zając simów ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Levkoni » 04 sie 2015, 12:29

Też dałem się w pierwszej chwili nabrać na ten obrazek z STL, ale widziałem, że coś w nim nie tak - wygląda mało imponująco i nie przedstawia nic ciekawego, a takie nowości raczej są zawsze okraszone czymś ciekawym.

Ja od nowego dodatku oczekuję dużej ilości rozrywek dla simów typu właśnie kręgielnie, stoły bilardowe czy jakieś knajpy. Niby to już wszystko kiedyś było, ale jednak nie wyobrażam sobie simów bez tych fajnych rzeczy ;p No i fajnie by było, gdyby sprawdziły się pogłoski o samochodach, w tym taksówkach... <3 Byleby były płatne!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Jackob » 04 sie 2015, 12:56

Gdyby dowcipniś nie użył dodatków nieoficjalnych, żart mógłby się udać. :P

Dodatek o imprezowaniu, wielkim mieście, wampirach i może jakiś gwiazdach/celebrytach. <3
System zdobywania popularności, poprawiony i bardziej dopracowany od trójkowego byłby fajnym dodatkiem do gry. Jeśli nie opierałby się tylko na zdobywaniu sławnych przyjaciół i chodzeniu po klubach. :P
Taksówki, bardzo prawdopodobne, że się pojawią. Tylko czym jest darmowa, teleportująca się taksówka? :/

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekul

Postautor: Levkoni » 04 sie 2015, 13:02

System zdobywania popularności mógłby w sumie opierać się na tabeli zadań tak jak w karierach z dodatku lub imprezach, też nie byłoby to złe ^_^

Myślę, że nie mamy co oczekiwać showbiznesu w stylu prawdziwych gwiazd. Raczej będzie celebrycko. Swoją drogą chętnie zobaczyłbym pakiet rozgrywki poświęcony np. karierze aktorskiej :D Bo w dodatku to by pewnie było więcej ograniczeń, a w pakiecie skupiliby się tylko na tym.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości