Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Pogawędki o rozszerzeniach do The Sims 4

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Galcia » 14 wrz 2019, 18:34

Na wiejskie życie z prawdziwego zdarzenia gracze czekają już chyba od jedynki. Zawsze dostawaliśmy tylko namiastkę (żeby nie powiedzieć ochłapy): "kowbojskie" stroje, kostki słomy do siedzenia, kurnik... Nie mówię, żeby simsy zmieniały się w farming simulator, ale krowy, kurczaki i KONIE mogłyby się pojawić. O świniach nawet nie wspominam, bo przecież trzeba by je było ubijać, a na to EA sobie nie pozwoli. x)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Ururu » 14 wrz 2019, 22:11

Wilkołaki sama bym chętnie przygarnęła dla mojego Lupina ;) Może jakiś mod gdzieś jest na to, bo kilka widziałam już na różne rasy.

Wiejskiego dodatku też pragnę. Głównie właśnie dla świnek. I wcale nie muszą służyć do bekonu! W Stardew Valley świnki wyszukują trufle, więc coś podobnego można by też zrobić w Simsach. Poza tym ostatnio są to dość popularne zwierzątka domowe jak koty i psy, a skoro EA tak bardzo lubi iść z duchem czasu to czekam ;D
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: blakhart » 15 wrz 2019, 11:25

Ururu tutaj masz, używałam od tego autora moda na syreny zanim wyszło Wyspiarskie Życie, są spoko ;)

Ostatnio na jakieś stronie widziałam informację iż w plikach gry można znaleźć informacje o koniach... Więc może jest to jakoś powiązane z wiejskich życiem, skoro tylu graczy by chciało takowy dodatek. W sumie ja bym nie pogardziła końmi, jeszcze jakby doszły jednorożce jak w trójce to już w ogóle :wub:

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Ururu » 16 wrz 2019, 11:10

O rety, dziękuję <3

Konie byłyby... hm... dość ciekawym dodatkiem. Może zrobiliby po prostu taki obiekt - wybieg dla koni, gdzie można by ćwiczyć umiejętności jeździeckie, czy coś... Albo może by zależało od sprawności fizycznej, czy Sim by tylko jeździł w kółko (i co chwila prawie spadał z konia) lub tworzył jakieś skoki itp. Coś jak lodowisko :D

Mogliby zrobić jakieś eko farmy, dodać panele słoneczne itp., to takie w ich stylu :P
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: blakhart » 19 wrz 2019, 20:24

tu jest filmik, w którym mowa o koniach w plikach gry o których już pisałam :D

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Jhud » 21 wrz 2019, 21:40

Fajnie, lubię dodatki o studiach. Chociaż obawiam się że lepsze od studiów w 3 nie będą, no ale zobaczymy.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Rozszerzenia - Oczekiwania, Pomysły, Spekulacje

Postautor: Shattered » 01 lut 2023, 16:31

Tak więc nowy dodatek to czwórkowe pokolenia.

Obrazek

Niestety z opisu nie jestem jakoś zafascynowana. Wg mnie strasznie zmarnują potencjał, ale mam nadzieję że się mylę.
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości