The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 03 mar 2021, 11:25

książę, dałabym za to góra 5-10 zł xD W życiu bym nie zapłaciła więcej niż 25 zł na promocji za pełne akcesoria, a co dopiero za odkurzacz xDDDD To jest większe ruchanie graczy niż akcesoria z chomikiem
Niech ta gra płonie :hej:

EDIT: Zobaczyłam zwiastun, czy ten kurz jest żywy a Simowie całują te pokemoniaste gówna? xDDDDD Ahahah żegnam w tym momencie, nawet nie jest mi żal
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 03 mar 2021, 13:37

Jako tako pomysł z odkurzaczami spoko. Te kurzowe robaki juz nie bardzo.. Najgorsze, że gracze się nimi ekscytują, a na komentarze że to mało realne mówią, że kto chce odkurzać w grze.. No halo halo, to symulacja życia.. Niestety gra już dawno przestała przypominać symulację życia.
Odkurzacz też zapewne magicznie pojawią się w rękach simów..

Pozostałe pakiety kompletnie bez sensu skoro możesz pobrać CC. Once again, gracze zachwyceni.
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 03 mar 2021, 19:53

Według mnie te kolekcje to dobra opcja jako uzupełnienie między wychodzącymi dodatkami, pakietami i akcesoriami, by gra cały czas była "świeża" - jak to twórcy określili.
W Store do TS3 też co miesiąc pojawiały się takie zestawy i nawet w podobnej cenie, bo około 1000 SimPoints, które z początku kosztowały 19,90 zł za 1000 SP... potem nawet zdrożały na 33 zł.
Obejrzałem przegląd tych wczoraj wrzuconych do sprzedaży Kolekcji i najbardziej podoba mi się Wiejska kuchnia, te meble są bardzo ładne. Ale na razie kupię jednak tylko te odkurzacze, zawsze to wzbogaci rozgrywkę o więcej realizmu, na co zawsze czekam.

youtu.be/nyD7pMPvs5k
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 03 mar 2021, 22:30

Shattered pisze:Najgorsze, że gracze się nimi ekscytują, a na komentarze że to mało realne mówią, że kto chce odkurzać w grze..
Też tego nie pojmuję, tak samo jak zachwycaniem się duszkami ze Zjawisk paranormalnych. Jak jeszcze raz przeczytam, że są "cute", to mnie coś trzepnie xD
O tym, dlaczego argument "to jest symulacja życia" uważam za durny, powiedziano już wszystko (hello, Simsy nigdy nie były realistyczne), ale no, są granice. To wygląda po prostu absurdalnie, dla mnie to jest jakaś parodia xD

Guuki, to że Store do trójki miało zawyżone ceny i było absolutnym zdzierstwem, nie oznacza że czwórka też go potrzebuje XD
Przecież to są mikrotransakcje, tylko ubrane w ładniejszą nazwę.
Jak widać, EA może przekraczać kolejne granice i pozwalać sobie na coraz więcej, a gracze i tak powiedzą że spoko, bo są już przyzwyczajeni. Nieźle sobie wychowali odbiorców.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 mar 2021, 10:49

Zakładam, że nie ma co liczyć na przeceny :D
Może modderzy usuną, te kurzowe króliczki..
Z kuchnią mogli dać np. sokowirówkę, a z tym trzecim np. rowerek do ćwiczeń..
Lenna pisze:
03 mar 2021, 22:30
Przecież to są mikrotransakcje, tylko ubrane w ładniejszą nazwę.
Kochana, The Sims 5 będzie jeszcze gorsze..
Nie ma co narzekać, tak teraz wygląda świat gier.
Wg mnie może i całkiem fajnie, zawsze coś nowego. Problem tylko, że gra jest jest płytka.. Ale jak to już zostało powiedziane, taki był zamysł twórców.. Gra ma taka być, żeby gracz sobie wszystko sam tworzył, historie, scenariusze itp..
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive

Awatar użytkownika
książę

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 04 mar 2021, 20:40

Lenna pisze:
03 mar 2021, 11:25
książę, dałabym za to góra 5-10 zł xD
Bądźmy realistami... Czasy, w których akcesoria kosztowały 29 zł a duże dodatki 69 zł prędko nie wrócą. Dzisiejsza złotówka ma zupełnie inną wartość niż jeszcze dziesięć lat temu.

Ja osobiście dam szansę tym mini dodatkom. Brakuje mi bardziej przyziemnych rzeczy w grze. Szkoda, że pakiety rozgrywki, które miały duże potencjał zostały zmarnowane na tematykę fantastyczną.

Edit: w pakiecie z odkurzaczem dodano opcję „wyczyść małe dziecko odkurzaczem” :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » wczoraj, 3:39

Shattered pisze:Kochana, The Sims 5 będzie jeszcze gorsze..
Nie ma co narzekać, tak teraz wygląda świat gier.
O, wcale nie liczę, że będzie lepsze xD
Jak dla mnie to właśnie trzeba narzekać, zamiast się z tym godzić i przyzwalać na takie praktyki. Kiedy gracze zagłosują portfelami, producentom gier pozmieniają się priorytety. Może to mało prawdopodobne i nie ma co w najbliższym czasie liczyć, że tak się stanie, ale ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć.
książę pisze:Bądźmy realistami... Czasy, w których akcesoria kosztowały 29 zł a duże dodatki 69 zł prędko nie wrócą. Dzisiejsza złotówka ma zupełnie inną wartość niż jeszcze dziesięć lat temu.
Po prostu wyceniam, ile jest dla mnie warta zawartość tych "kolekcji" :doge: Nawet gracze z USA twierdzą, że jest za drogo, a pod zwiastunem jest cała lawina hejtu.
Gdyby spróbować wyliczyć cenę, biorąc pod uwagę łączną liczbę obiektów we wszystkich trzech zestawach (43) w stosunku do liczby obiektów przeciętnych akcesoriów (ok. 60), to wychodzi 35 zł, a nie 75 zł :curious: 11,66 zł na kolekcję.
książę pisze:Edit: w pakiecie z odkurzaczem dodano opcję „wyczyść małe dziecko odkurzaczem” :D
Szkoda że nie można go wciągnąć, wyczyściłabym wszystkie małe dzieci z powierzchni Ziemi soft9 Może wtedy ten zestaw miałby jakiś sens xD
Obrazek