The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 17 wrz 2016, 13:35

Z drugiej jednak strony, jeśli wierzyć im słowom, najwyraźniej chcą, żeby małe dzieci prezentowały tym razem coś więcej niż w starych odsłonach... żeby, jak sami napisali, nie dodawać czegoś tylko po to, aby to dodać. ALE do licha ciężkiego, jak można zastanawiać się przez 2 lata, robiąc zamiast tej najważniejszej, najbardziej wyczekiwanej rzeczy 18283736 innych, zupełnie niepotrzebnych jak aktualizacja o transseksualistach? soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 17 wrz 2016, 13:35

I tak lepiej to przedstawił niż SimGuruDrake ;)
A poza tym to zgadzam się z Lenną :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 17 wrz 2016, 13:37

Dopracowują a wszyscy wiemy jak będzie. Pieluchy magicznie będą znikać, butelkę z kieszeni będą wyjmować..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 18 wrz 2016, 14:51

coś mi się wydaje że małych dzieci się nie doczekamy ale pożyjemy zobaczymy.

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 18 wrz 2016, 16:19

Mi się wydają, że być będą, ale pewnie trzeba będzie na nie poczekać. Mogą je dodać przy okazji jakiegoś rodzinnego dodatku, który w przyszłości pewnie się pojawi czy coś. Może dodadzą np. w jakiejś aktualizacji bezpośrednio przed wydaniem tego dodatku, tak jak zapowiadają, że następna aktualizacja ma być przed MŻ, bo jest z nim mocno związana.
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 18 wrz 2016, 16:29

no widocznie 4 będzie rozdrabniana jestem ciekawa ile tego wszystkiego do niej wyjdzie

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 18 wrz 2016, 16:31

Od dawna widać, że 4 jest strasznie rozdrabniana, więc to akurat nie dziwi, mnie co najwyżej ciekawi co jeszcze dojdzie darmowo w aktualizacjach, a co już dopiero w dodatkach.
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 19 wrz 2016, 0:17

Na razie wyszły 3 pakiety rozgrywki, 8 akcesoriów, i 2 dodatki czyli całkiem sporo . Ja się nie śpieszę z kupnem kolejnych rozszerzeń do 4, bo obecnie gra mnie wciągnęła chyba, że rozgrywka mnie totalnie znudzi wtedy zakupie pewnie zestaw zawierający pakiet rozgrywki oraz akcesoria. Fajnie, że w 4 nie ma tak jak do 3 Store tylko można kupować pakiety rozgrywki i fajnie, że można je zakupić w zestawach,bo to się bardziej opłaca.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 19 wrz 2016, 22:21


Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 20 wrz 2016, 14:00

czytałam to masakra, jakoś wcześniej im to nie przeszkadzało a teraz nagle zaczęło dziwna sprawa. Najwyraźniej nie podoba im się opinia graczy o 4, bo fakt faktem gra super ekstra jakaś nie jest. Ja żeby mieć ciekawą rozgrywkę to muszę się nakombinować i stworzyć jakąś ciekawą historię. Oby nowy dodatek był wystarczająco ciekawy i wciągający.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 22 wrz 2016, 17:02

Właśnie sprawdziłam nowy Origin. O rany, to jakaś porażka, kompletnie nieintuicyjny, ten pasek z boku wkurza i odruchowo chce mi się go zwinąć, ale się nie da. Najgorsze jednak, że strasznie się zacina, zamula, wywala, to jakiś koszmar, nic się nie da zrobić. Wersja mobilna jeszcze gorsza, tam to już w ogóle nawet nerwów nie mam żeby to otworzyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 wrz 2016, 12:11

No i jak mówiłam, cechy parcel bedą w aktualizacji. Wiec wraz z nią będziemy mogli mieć szczury w domu czy trzęsienia ziemi
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 23 wrz 2016, 13:22

Trzęsienia ziemi? :O W czwórkowym świecie? Zobaczymy jak to będzie :myśli:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 wrz 2016, 13:35

No juz powiedzieli.. Ekran się zatrzęsie i sim będzie miał nastrójnik w zależności od siły trzęsienia.
W następny czwartek powinna też być wrześniowa i jak zapowiedziała Drake, znajdzie się w niej nowa zawartość. Miejmy nadzieję, że nie debilstwo w stylu nowego koloru telefonu
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 24 wrz 2016, 13:57

Mam wrażenie, że każdy dodatek do tej generacji powstaje w ostatniej chwili i przez co później jest wybrakowany. Zresztą sam fakt, że wiele rzeczy, które były wręcz obowiązkowe przy dodatkach do TS2 i TS3 nie występują w tej generacji - jeden dodatek na wiosnę, drugi na jesień (co prawda TS3 pod sam koniec się trochę z tego wyłamało, ale jakoś nikomu nie przeszkadzał fakt trzech dodatków rocznie, bo prostu były dobrze wykonane) oraz to, że w każdym dodatku dochodziła jakaś postać specjalna.. <_<
Swoją drogą to i tak sądzę, że w EA jest coś nie tak, bo w tym roku trochę mało nowości trafiło na rynek. W szczególności to, że w tym roku mamy tylko jeden dodatek jest dosyć dziwny. :wat:
Gdzie te czasy, kiedy zapowiadano dodatki do dwójki kilka miesięcy przed premierą (a, nie raptem miesiąc) i każdy zarówno po obejrzeniu zwiastuna oraz po pierwszej grze był pod wrażeniem.
Szkoda trochę, bo w czwórkę się naprawdę fajnie gra i grafika jest przyjemna dla oka.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 wrz 2016, 12:25

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FxLQFDIkEGA[/youtube]

Dlatego czwórka nigdy nie będzie do siebie przyciągać.. pomimo tego, że mogliśmy zbudować własny apartament, spójrzcie tylko na tą atmosferę rodzinną :aww:
Te animacje, ten klimat
A oni zamiast zrobić bardziej rodzinną grę, marnują czas na transów, czy domniemany pakiet z wampirami.. Wszystko upraszczają, a podniecają się debilstwem w stylu rakiety czy kibla gadającego :facepalm:
Zarzekłam się, nie kupię niczego więcej do czwórki dopóki gra nie będzie "rodzinna"
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 25 wrz 2016, 12:30

A oni zamiast zrobić bardziej rodzinną grę, marnują czas na transów, czy domniemany pakiet z wampirami
Ktoś słusznie gdzieś zauważył, że czwórka promuje mieszaninę kulturową czy transseksualizm. Nie mam im tego za złe, gdyby nie to, że prawie w ogóle nie ma tutaj rodzinnego życia. Ciągle są nowe rzeczy, które mogą robić nasi simowie jak chodzenie na festiwale, do spa, czy spotkania ze znajomymi, ale czy jest coś o rodzinnym spędzaniu czasu? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 wrz 2016, 12:33

Ja nie wiem, mają tam jakieś problemy rodzinne czy co, że w ogóle ten temat tak olewają
Zresztą co oczekiwać, małżonek umiera na oczach Twoich, a sim szczęśliwy bo siedzi na wygodnym fotelu.. Nie no, ja jestem out.
Wracam do trójki i dwójki. Nie ma na tą część ratunku, kochani doceńcie poprzednie części.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 25 wrz 2016, 13:57

no ja właśnie po zobaczeniu co mają dla nas twórcy 4 powróciłam do kochanej 3 i nie żałuje. W 4 właśnie brakuje sopro interakcji związanych z rodzinna. Czwarta generacja nastawiona jest chyba dla osób które nie grały w poprzednie części. A ponieważ ja uwielbiam tworzyć historie z życia moich simów więc 4 pod tym względem wypada naprawdę kiepsko.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 26 wrz 2016, 17:31

Te makijaże ewidentnie są robione pod dzieci, żeby malowały sobie Simów jak Barbie :) XD Zresztą cała gra jest tak robiona, więc to mnie nie dziwi. Im dziwniejsze, bardziej kolorowe i dziwne makijaże tym lepsze, dzieciom się to podoba.
Ogółem to bardzo brakuje jakiś stonowanych kolorów szminek, bo większość to oczowaląca czerwień albo różowy itp.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości