The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2014, 9:55

Ultraviolence pisze:^ czy myślisz, że w 10 dni? oni wiele zmienią...
Bo z 15 dni potrzeba na wtłoczenie do pudełek i rozesłanie po świecie..
Do premiery tylko 28 dni...
Gra jest już na pewno skończona...
Tak więc nie sądzę, aby finalna wersja się różniła czymś

Oni grali w werjse DEMO a nie w wersje ktora tworcy maja aktualnie przygotowana a to roznica.
Ultraviolence pisze:Właśnie! Symulatorem życia było jedynie The Sims 2...
Trójka to wszechobecne ułatwienie. W życiu przecież robi się zakupy, kupuje ubrania.. Niby drobnostki, ale wiele znaczą.. I już nie chodzi tylko o te zakupy..
W jedynce tylko 2 grupy wiekowe... Simami możnabyło w nieskończoność grać..
A czwórka.. Miks trójki i jedynki..
NIe zgodze sie.. jesli juz to Ts3 bylo bardziej naturalne niz ts2. Ts2 tak w zasadzie to taka testówka dla Ts3. Ts2 jest za bardzoi okrojona.


Tak w zasadzie teraz sama przyznaje ze jestem nieco zniesmacozna niektorymi rzeczami ale nadal ciekawa rozgrywki.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2014, 9:57 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 1 raz.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2014, 9:56

W wersję demo..
To co, myślicie że coś się w niej zmieni???
Że dojdą małe dzieci, że niemowlaki będziemy mogli nosić po domu?
No co niby się zmieni?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2014, 10:01

Bläck pisze:
Muszę Cię rozczarować, grali w pełną wersję soft9

Nie nie grali, zostalo to potwierdzone
Pour commencer, sachez que nous avons joué avec une version des Sims 4 non terminée. Ce qui signifie que nous n’avions pas toutes les options qui seront présentent dans la version finale du jeu qui sortira le 04 septembre 2014 en France
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2014, 10:04

W grze nie było widać duchów.
Po zabiciu Sima nic się nie wydarzyło. Pojawiła się jedynie urna.
Na zadane pytanie odnośnie duchów i odpowiedzią było: „bez komentarza”.
Nie zauważono ona innych postaci nadnaturalnych.
W Trybie Kupowania jest około 1000 obiektów, nie licząc Trybu Budowania.
Goście Creator’s Camp mogli zrobić 20 zdjęć z gry i 10 minut filmu.
EA nie wysłało jeszcze stronom tych materiałów.
Do gry wracają kody kaching i rosebud, dające 1000 Simoleonów.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Sev4e
Posty: 34
Rejestracja: 19 lip 2014, 11:22

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sev4e » 05 sie 2014, 10:04

Stara-Raszpla pisze:
NIe zgodze sie.. jesli juz to Ts3 bylo bardziej naturalne niz ts2. Ts2 tak w zasadzie to taka testówka dla Ts3. Ts2 jest za bardzoi okrojona.


Tak w zasadzie teraz sama przyznaje ze jestem nieco zniesmacozna niektorymi rzeczami ale nadal ciekawa rozgrywki.
Ty chyba w ogóle nie myślisz nad tym, co piszesz... 2 okrojona? Poza tym, że w 3 mamy jedną grupę wiekową więcej i ten pseudo-otwarty świat, to gra w każdym aspekcie jest uboższa od 2.

Naturalniejsza 3? Gdzie Ty widzisz naturalizm w dajmy na to... magicznym teleportowaniu się do samochodów lub ciągłym zacinaniu się na obiektach? W 2 simy potrafiły znacznie więcej niż w 3.

Ludzie - ogarnijcie się. To w co grali na CC, to była pełna gra. Nie demo. To ten sam produkt co na E3, tylko w nowszej kompilacji... "Potwierdzili, że nie" - a co ma EA teraz pisać? Daliśmy dupy, bo produkt jest słaby i faktycznie wygląda jak demo? Nie mogą tego zrobić przed premierą.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 05 sie 2014, 10:09

Smutne jest to, że gra na fejsie Turnivia(?) ma więcej opcji niż to coś...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2014, 10:09

A ja założę się, że gra dostanie wysokie noty
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 05 sie 2014, 10:15

Smisiu dobrze prawi, to nic że kilka stron temu xD
Za dużo minusów, za mało plusów.
Ale na demo CASu nadal czekam z niecierpliwością D: Tak sobie pomyślałem, że EA z tym demo ma swoją taktykę: najpierw mówią o brakach w czwórce, wychodzi CAS - większość głosów ucichło i jeżeli ktoś nie jest na bieżąco z Simsami akurat w tym momencie nie będzie wiedział o brakach, lecz o "wspaniałym" Stwórz Sima, mu się to spodoba, preorderuje grę i nie czyta żadnych informacji. Jest Creator's Camp czy jak to się tam zwało, fala dobrych i złych newsów. Ktoś zobaczy tylko te dobre i preorderuje. Ktoś zobaczy te złe, załamuje się i nie kupuje. EA wyda niedługo demo Stwórz Sima dla wszystkich i pewnie głosy narzekań znowu na jakiś czas znikną :)
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: eris234 » 05 sie 2014, 10:16

Czy moja krytyka urosła do zbyt dużych rozmiarów? Ja naprawdę wciąż widzę zalety czwórki, ale nie wiem czy będzie udaną grą. Wszystko się rozbija o to, że jest okrojona względem poprzedniczek...

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2014, 10:16

Sev4e pisze:
Stara-Raszpla pisze:
NIe zgodze sie.. jesli juz to Ts3 bylo bardziej naturalne niz ts2. Ts2 tak w zasadzie to taka testówka dla Ts3. Ts2 jest za bardzoi okrojona.


Tak w zasadzie teraz sama przyznaje ze jestem nieco zniesmacozna niektorymi rzeczami ale nadal ciekawa rozgrywki.
Ty chyba w ogóle nie myślisz nad tym, co piszesz... 2 okrojona? Poza tym, że w 3 mamy jedną grupę wiekową więcej i ten pseudo-otwarty świat, to gra w każdym aspekcie jest uboższa od 2.

Naturalniejsza 3? Gdzie Ty widzisz naturalizm w dajmy na to... magicznym teleportowaniu się do samochodów lub ciągłym zacinaniu się na obiektach? W 2 simy potrafiły znacznie więcej niż w 3.

Ludzie - ogarnijcie się. To w co grali na CC, to była pełna gra. Nie demo. To ten sam produkt co na E3, tylko w nowszej kompilacji... "Potwierdzili, że nie" - a co ma EA teraz pisać? Daliśmy dupy, bo produkt jest słaby i faktycznie wygląda jak demo? Nie mogą tego zrobić przed premierą.
doskonale wiem co pisze bo aby porownac weszlam sobie do ts2 ktore ea laskawie nam dalo.. i sprobowalam zagrac.. po 10 min nie bylam w stanie.

Zescie sie tych animacji do samochodu uczepili.. ja je mam w glebokim powazaniu... bo one przydaja sie tylko przy kreceniu wilmow.. do niczego wiecej nie sluza.

W ts2 rzecyzsiwsice bardzo naturalne jest ze moja simka jej babka i prababka moga flirtowac z tym sammym amantem :D nosz normalne szczyt naturalnosci :P

W ts2 tez sie simy zacinaly.. wiec akurat obwinianie za to ts3 nie bardzo ma sens..

ale jesli wyt ts3 uruchamiacie na tosterach to coz.. nic na to nie poradze..


A ts4 zamierzam dac szanse. Poki sama nie sprobuje nie zamierzam oceniac gry negatywnie. Bo tylko moje zdanie jest dla mnie jedynym slusznym i miarodajnym... zadni kiepscy youtuberzy nie sa wstanie na nie wplynac.. moga zaciekawic to wszystko. Ale jedyna sluszna recenzja jaka mnie przekona jest moje wlasne empiryczne doswiadczenie
Ostatnio zmieniony 05 sie 2014, 10:18 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 1 raz.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sasha » 05 sie 2014, 10:16

Ultraviolence pisze:Właśnie! Symulatorem życia było jedynie The Sims 2...
Trójka to wszechobecne ułatwienie. W życiu przecież robi się zakupy, kupuje ubrania.. Niby drobnostki, ale wiele znaczą.. I już nie chodzi tylko o te zakupy..
W jedynce tylko 2 grupy wiekowe... Simami możnabyło w nieskończoność grać..
A czwórka.. Miks trójki i jedynki..
Ułatwienia w trójce owszem są, np. w postaci powiadomień o zalegających rachunkach czy ręce boga, która przenosi obiekty do kosza... tylko nie musicie tego używać, możecie normalnie posterować też simem żeby posprzątał, zapłacił rachunki w skrzynce czy poszedł na zakupy, bo mu się żarcie kończy.

Wszyscy mówią, że to beta. Ok niech będzie, że beta. Ale i tak nie dodadzą na tyle nowych opcji, żeby większość użytkowników się do tego przekonała. Niech choć coś zrobią z tą teleportacją.

Raszpla, jeśli dajesz jakiś tekst po francusku, to przetłumacz. Bo w przeciwieństwie do angielskiego, który większość rozumie bez problemu, francuski nam nic nie mówi.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2014, 10:19 przez Sasha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2014, 10:19

Stara-Raszpla pisze: W ts2 rzecyzsiwsice bardzo naturalne jest ze moja simka jej babka i prababka moga flirtowac z tym sammym amantem :D nosz normalne szczyt naturalnosci :P
A czy w realu tak nie może być? :P
W trójce jak w modzie na sukces. Z teściem można było bara bara robić
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2014, 10:20

Pour commencer, sachez que nous avons joué avec une version des Sims 4 non terminée. Ce qui signifie que nous n’avions pas toutes les options qui seront présentent dans la version finale du jeu qui sortira le 04 septembre 2014 en France
Na wstepie, wiedzcie ze gralismy w wersje The Sims 4, ktora nie byla jeszcze ukonczona. Co znaczy, ze nie przetestowalismy wszystkich opcji, które będą obecne w wersji finalnej gry której premiera jest przewidziana 4 wrzesnia 2014 we Francji
A czy w realu tak nie może być? :P
W trójce jak w modzie na sukces. Z teściem można było bara bara robić
No nie jest to normalne ze ten amant mial ciagle tyle samo lat...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 05 sie 2014, 10:25

Oj Raszplo, zapominasz, że w TS2 nie było postępu historii otoczenia więc na jakiej podstawie ją porównujesz do 3 w tym aspekcie? Większości chodzi o to, że w 2 jest o wiele więcej opcji i interakcji z przedmiotami i otoczeniem. Trzeba być ślepym by tego nie widzieć lub ślepo zapatrzonym w TS3 :(
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: eris234 » 05 sie 2014, 10:26

Simy w 2 naturalnie się poruszały (w trójce faceci stoją w rozkroku jak jacy kibole), animacje były ładne, rodzinka mogła wspólnie zjeść obiad, wspomnienia były lepsze od tych w trójce, było wiele smaczków. Oczywiście pewnie z dodatkami trójka jest o wiele bardziej rozbudowana, ale jakoś nie mam ochoty tego sprawdzać. Kupię czwórkę; jakbym miała dodatki do The Sims 3 i chętnie w nią grała, to bym już The Sims 4 nie nabyła, ale tak...

Awatar użytkownika
Sev4e
Posty: 34
Rejestracja: 19 lip 2014, 11:22

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sev4e » 05 sie 2014, 10:29

Stara-Raszpla pisze: doskonale wiem co pisze bo aby porownac weszlam sobie do ts2 ktore ea laskawie nam dalo.. i sprobowalam zagrac.. po 10 min nie bylam w stanie.

Zescie sie tych animacji do samochodu uczepili.. ja je mam w glebokim powazaniu... bo one przydaja sie tylko przy kreceniu wilmow.. do niczego wiecej nie sluza.

W ts2 rzecyzsiwsice bardzo naturalne jest ze moja simka jej babka i prababka moga flirtowac z tym sammym amantem :D nosz normalne szczyt naturalnosci :P

W ts2 tez sie simy zacinaly.. wiec akurat obwinianie za to ts3 nie bardzo ma sens..

ale jesli wyt ts3 uruchamiacie na tosterach to coz.. nic na to nie poradze..


A ts4 zamierzam dac szanse. Poki sama nie sprobuje nie zamierzam oceniac gry negatywnie. Bo tylko moje zdanie jest dla mnie jedynym slusznym i miarodajnym... zadni kiepscy youtuberzy nie sa wstanie na nie wplynac.. moga zaciekawic to wszystko. Ale jedyna sluszna recenzja jaka mnie przekona jest moje wlasne empiryczne doswiadczenie
Widocznie lubisz gry uproszczone do minimum - to wówczas nie symulator życia, a gra www jak TS Social :)

"Wilmy" są takie piękne! Brawo za bystrość. Prawisz o naturalności, a animacja wsiadania do samochodu jest Ci niepotrzebna. Logika poziom mistrzowski. Może trzymanie samochodu w kieszeni i magiczne jego teleportowanie się na drugi koniec miasta, to też "naturalność"? :)

A czy w życiu tak się nie da? Ile to się razy słyszy, że córeczka kocha się w pewnym panu, który "wprowadza" się co noc do łóżka jej mamy? :) Proszę Cię. Życie to nie bajka w kolorach tęczy. A brak "postępu" w historii, to już braki technologiczne. Nie mają nic wspólnego z tym, czy gra jest realna, czy też nie.

W TS2 można było postawić obiekt, zrobić ukośną ścianę, a sim wciąż potrafił obok tego przejść i wykonać interakcję. W TS3 przeszkadza mu nawet powietrze. Widać to na wielu "zagrajmy w".

Co ma do tego sprzęt? Argument wyssany z palca. Durny jak mało co. Skarbie, mam o wiele potężniejszą maszynę od Twojej, a to, że TS3 ma słabą optymalizację i bardzo duży problem z przydzielaniem sobie zasobów, to już nie wina sprzętu. Ba - TS3 znacznie lepiej chodzi na moim laptopie "złomku" sprzed lat, niż na sprzęcie, który renderuje projekty 3D w bardzo krótkim czasie :)

Po drugie - jeśli zamierzasz się wywyższać i cokolwiek argumentować - wpierw naucz się pisać po polsku. Możesz też po angielsku, ale nie sądzę, by efekt końcowy był lepszy :)

Znacznie słowa "empiryczne", też sobie możesz znaleźć w internecie. Nie stosuje się go wraz z wyrażeniem "doświadczenie" :)

Nadto - nie powtarzaj ciągle tego samego, tłumaczonego przez google translate. Gra nie była ukończona, a to nie oznacza, że było to demo :) Mówiłem - wcześniejsza kompilacja, młodszy kod.

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 05 sie 2014, 10:29

seria idzie w stronę gier na tablety i telefony, więc nic dziwnego, że wszędzie są uproszczenia i mniejsza ilość opcji :/ pytanie tylko, czy potrzebujemy na pc gry w stylu tabletowym...

Awatar użytkownika
Sev4e
Posty: 34
Rejestracja: 19 lip 2014, 11:22

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sev4e » 05 sie 2014, 10:34

@teoyaomqui - Lament po TS Social był okropny, dużym doświadczeniem "tak, chcemy" dla EA było też SimCity. Ilość pre-orderów na TS4, tylko potwierdza teorię. Sami tego chcemy. Nie wszyscy, ale duża część społeczności.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2014, 10:40

Sev4e pisze:
Stara-Raszpla pisze: doskonale wiem co pisze bo aby porownac weszlam sobie do ts2 ktore ea laskawie nam dalo.. i sprobowalam zagrac.. po 10 min nie bylam w stanie.

Zescie sie tych animacji do samochodu uczepili.. ja je mam w glebokim powazaniu... bo one przydaja sie tylko przy kreceniu wilmow.. do niczego wiecej nie sluza.

W ts2 rzecyzsiwsice bardzo naturalne jest ze moja simka jej babka i prababka moga flirtowac z tym sammym amantem :D nosz normalne szczyt naturalnosci :P

W ts2 tez sie simy zacinaly.. wiec akurat obwinianie za to ts3 nie bardzo ma sens..

ale jesli wyt ts3 uruchamiacie na tosterach to coz.. nic na to nie poradze..


A ts4 zamierzam dac szanse. Poki sama nie sprobuje nie zamierzam oceniac gry negatywnie. Bo tylko moje zdanie jest dla mnie jedynym slusznym i miarodajnym... zadni kiepscy youtuberzy nie sa wstanie na nie wplynac.. moga zaciekawic to wszystko. Ale jedyna sluszna recenzja jaka mnie przekona jest moje wlasne empiryczne doswiadczenie
Widocznie lubisz gry uproszczone do minimum - to wówczas nie symulator życia, a gra www jak TS Social :)

"Wilmy" są takie piękne! Brawo za bystrość. Prawisz o naturalności, a animacja wsiadania do samochodu jest Ci niepotrzebna. Logika poziom mistrzowski. Może trzymanie samochodu w kieszeni i magiczne jego teleportowanie się na drugi koniec miasta, to też "naturalność"? :)

A czy w życiu tak się nie da? Ile to się razy słyszy, że córeczka kocha się w pewnym panu, który "wprowadza" się co noc do łóżka jej mamy? :) Proszę Cię. Życie to nie bajka w kolorach tęczy. A brak "postępu" w historii, to już braki technologiczne. Nie mają nic wspólnego z tym, czy gra jest realna, czy też nie.

W TS2 można było postawić obiekt, zrobić ukośną ścianę, a sim wciąż potrafił obok tego przejść i wykonać interakcję. W TS3 przeszkadza mu nawet powietrze. Widać to na wielu "zagrajmy w".

Co ma do tego sprzęt? Argument wyssany z palca. Durny jak mało co. Skarbie, mam o wiele potężniejszą maszynę od Twojej, a to, że TS3 ma słabą optymalizację i bardzo duży problem z przydzielaniem sobie zasobów, to już nie wina sprzętu. Ba - TS3 znacznie lepiej chodzi na moim laptopie "złomku" sprzed lat, niż na sprzęcie, który renderuje projekty 3D w bardzo krótkim czasie :)

Po drugie - jeśli zamierzasz się wywyższać i cokolwiek argumentować - wpierw naucz się pisać po polsku. Możesz też po angielsku, ale nie sądzę, by efekt końcowy był lepszy :)

Znacznie słowa "empiryczne", też sobie możesz znaleźć w internecie. Nie stosuje się go wraz z wyrażeniem "doświadczenie" :)

Nadto - nie powtarzaj ciągle tego samego, tłumaczonego przez google translate. Gra nie była ukończona, a to nie oznacza, że było to demo :) Mówiłem - wcześniejsza kompilacja, młodszy kod.
Po angielsku efekt nie bylby lepszy bo angielskiego nie znam a przynajmniej nie pamietam bo od matury a to juz ponad 8 lat a moze 9... , za to znam Francuski, tak sie sklada.

Po polsku nie zamierzam pisac poprawnie bo mam polski w glebokim powazaniu, posluguje sie nim naprawde rzadko... w sumie tylko na tym forum, jak rozmaiwam z ojcem, lub jak czasem wyjde do sklepu.. i tyle.. na codzien mowie po francusku.

Poprzez naturalnosc mialam na mysli wlasnie starzenie sie otoczenia. To dla mnie najwiekszy plus ts3. Moi simowie jakos nie maja zbytnio problemow z chodzeniem obok obiektow.. nawet z obiektami ustawionymi na scianie skosniej, wiec w tym momencie twoj argument jest wyssany z palca.

A jelsi juz mowimy o takej naturalnosci jak flirt ojca i suna z jedna kobieta.. to powinnismy do idealnej symulacji rzycia dorzucic czynnosci seksualne miedzy czlonkami rodziny.. w koncu to sie nadal zdarza.. w krajach arabskich to naturalne. W europie w niektorych krajach zostalo zakazane dopiero w latach 50. A co jakis czas slyszy sie wciaz o takich przypadkach.

Dolaczyc do tego mozna by choroby... zadna generacja ich w sumie nie ma. W ts3 sa chociaz szczepienia, sim lekarz moze sprawdzic plec dziecka swojej zonie. simy choruja w parku i on moze na nich reagowac.. sa te eventy na szczepienia w parku.


Czyli ciekawa droga.. niedorobienia w 2 to brak postepu technologiczne.. uproszczenia w ts3 to sa fe. Dla mnie dobrze ze niektore rzeczy uproscili w ts3, i tak czas w ts3 biegnie troche za szybko i nie ma czasu na wszystkie czynnosci ktore wykonalibysmy w realnym zyciu.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2014, 11:13

Oh czwórko, tworze diabła! Wyznaczasz granice i kłócisz ludzi! Potrzeba bohatera, który Cię poskromi! :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości