The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2015, 22:05

I gdzie te cudowne zmywary? soft9

Gram w tę czwórkę i niczego mi tak nie brakuje jak malych dzieci.. Już rok po premierze.. Jak to dla nich priorytet, to niech lepiej nie zakładają poczty, bo listy będą wiecznie dochodzić
Sky Fits Heaven

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 06 sie 2015, 17:43

Ja coś czuje, że dziś będzie ta aktualizacja.

I jest już wasza upragniona aktualizacja. :)

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 06 sie 2015, 19:09

Aktualizacja podobno już jest. :) Dajcie znać, co nowego dodaje ( i czy dodaje małe dzieci hahahaha xD) , bo ja nie mam chwilowo dostępu do komputera.
Obrazek

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sebosz » 06 sie 2015, 19:27


Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 06 sie 2015, 19:47

Szalenstwo. Jedna zmywarka.. I tak trudno ja znalezc.
ObrazekObrazek
Sky Fits Heaven

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 06 sie 2015, 20:16

To bylo do przewidzenia. Gdyby bylo więcej gadali by o tym jacy to oni sa emejzing ze tak sie o fanów troszcza soft9

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 06 sie 2015, 20:22

Nie ma co się martwić ilością zmywarek, nie na darmo istnieją modderzy :curious: Ech, EAxis znowu się nie postarało :P

Btw, co sądzicie o tym? http://sims.arhn.eu/2015/08/05/nowa-zaw ... o-miesiac/ Jak dla mnie mogliby z tym przystopować, bo nie wyrabiają i ta nowa zawartość będzie okrojona. <_< już jest
Obrazek
av by teaplease.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 06 sie 2015, 20:52

Oby byl jeszcze jakis game pack bo to im najlepiej wychodzi soft9 UWP jest swietna!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 06 sie 2015, 20:53

Ta zmywarka, taka nijaka. Rączka do otwierania(?) odstaje, czy jest tylko narysowana? :P

Do comiesięcznych nowości powinniśmy już przywyknąć. The Sims 3 również wzbogacało się o nowe rzeczy przynajmniej raz na miesiąc. Tylko do każdego zestawu ze Store nie pojawiały zapowiedzi i zwiastuny, więc mało kto odczuwał te nowości. ;)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 sie 2015, 21:07

Brzydka ta zmywarka ;( Nie cierpię zaokrąglanych rączek na sprzętach :/ No ale to kwestia gustu. Liczyłem że jednak będzie ze 2 modele :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 06 sie 2015, 22:28

Serio jeden model dali w aktualizacji ??? ta zmywarka jest fajna nie taka zła szkoda tylko, że jedną dali a nie np 2 czy 3.

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 07 sie 2015, 16:03

Zmywarka za darmo, to i o animacji „zapomnieli”...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 sie 2015, 20:28

Jakiej animacji? Przecież jest animacja -__-
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 08 sie 2015, 10:52

Nie wiem jak u ciebie, ale drzwiczki u moich Simów otwierają się na fotokomórkę :)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 sie 2015, 10:55

książę, aa o to chodzi. Nawet nie zwróciłem uwagi :D Teraz przez Ciebie też będzie mi to przeszkadzać, jednak dobrze mówią, że niewiedza to błogosławieństwo ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 08 sie 2015, 10:57

Poza tym zmywarka brzydko wystaje poza szafkę. Może lepiej by było, gdyby już wsadzili ją do płatnego pakietu, ale żeby przynajmniej nie była zrobiona na odwal się.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 sie 2015, 11:39

Mogliby do każdej szafki dodać zmywarkę ukrytą w szafce, w dzisiejszych czasach głównie takie się instaluje :P No ale ta mi jakoś nie przeszkadza (oprócz designu, który nie bardzo przypadł mi do gustu ale to kwestia indywidualna).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 08 sie 2015, 14:07

Nowe promo:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=T_lckEsHtBw[/youtube]
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Eq » 08 sie 2015, 22:20

Propozycje dodatków do The Sims 4! Źródło: DotSim.

W Drodze - Usiądź za kierownicą różnych pojazdów, takich jak auta, ciężarówki i motocykle. Naprawiaj stare samochody, podrasuj silniki albo wybierz się na przejażdżkę, by odkryć unikalne miejsca turystyczne.

Uniwersytet -Wyślij swoich Simów na uniwersytet! Zwiedzaj kampus i zdecyduj, czy twoi Simowie będą pilnie przygotowywać się do egzaminów czy też spędzać całe dnie imprezując. Simowie mogą również wybrać bractwo studenckie lub stowarzyszenie studentek i starać się o członkostwo w jednej z tych prestiżowych organizacji.

Pokolenia -Nadszedł czas, by założyć rodzinę! Wychowuj swoje pociechy od niemowląt do małych dzieci. Obserwuj, jak wchodzą w buntowniczy wiek gimnazjalny i pomóż im przetrwać udrękę bycia młodym.

Prawdziwe Show - Już czas zostać prawdziwą gwiazdą reality show! Dołącz do ekipy programu "Poszatkowani", aby walczyć przeciwko innym szefom kuchni. Wybierz "Sim do wzięcia", aby stać się najbardziej pożądanym singlem lub singielką. Możesz też dołączyć do "Młodych Projektantów", aby zostać sławnym projektantem mody.

Gorąca Miłość - Znajdź swoją prawdziwą miłość w The Sims 4! Poznaj swoją randkę na SimPatia i zabierz swojego wybranka w romantyczne miejsca . Buduj swoją miłosną reputację i urządź weselę swoich marzeń!

Wielkie Miasto - Przeprowadź się do tętniącego życiem nowoczesnego miasta! Mieszkaj w nowych apartamentach i penthausach, zajadaj się przy stoiskach z jedzeniem i rób zakupy na targach ulicznych. Niech twój Sim pozna wielokulturowość miasta, odwiedzając jego różnorodne dzielnice.

Supermoce - Niech twoi Simowie staną się superbohaterami! Korzystaj z takich umiejętności jak czytanie w myślach, telekineza i teleportacja. Naucz się nowych mocy w Akademii Superbohaterów i zdecyduj, czy sprawisz, że Simowy świat stanie się lepszym miejscem, czy też go sterroryzujesz.

Odrodzenie - W The Sims 4 nastała apokalipsa! Odkrywaj opuszczone dzielnice i ratuj ocalałych Simów. Zwalczaj zombie i chroń swoich Simów. Odbuduj miasto i zapełnij je tętniącym życiem społeczeństwem.

Powrót do Szkoły - Zabierz swoich Simów do szkoły! Niech dzieci i nastolatkowie biorą udział w zajęciach szkolnych, jakich jak lekcje, tańce i wybory samorządu uczniowskiego, a dorośli zostaną nauczycielami dzięki nowej aktywnej karierze!

Bądź Sławny -Pora, by stać się internetową sławą! Załóż kapelę, płataj figle przyjaciołom, dokonuj stylowej metamorfozy na innych Simach i transmituj to wszystko na SimTube, aby zdobywać fanów i stać się sławnym.

Wakacje -
Zabierz swoich Simów na wakacje! Wybierz się do górskiego miasteczka Mt. Wright, aby spędzić czas jeżdżąc na łyżwach, na sankach, uprawiając snowbroad i odwiedzając tajemnicze jaskinie lodowe. Albo ruszaj na Isla Cordinda, by napawać się słońcem, budować zamki z piasku, surfować i odkrywać starożytne grobowce.

______________

Serioustly?! Zacznę od tego, że te dodatki możnaby było popołączać, np. Wielkie Miasto i Prawdziwe Show idealnie do siebie pasują, tak samo jak Odrodzenie i Supermoce. Nie wspomnę, że Powrót do Szkoły spokojnie mogliby dodać do Witaj w Pracy, a z W Drodze zrobić pakiet rozgrywki, lub ew. połączyć to z Pokoleniami.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 sie 2015, 22:40

O matko, propozycja Pokolenia - czyli jednak oni na serio myślą o małych dzieciach i nowym etapie życia - gimnazjalnym! Byłbym w simowym niebie, gdyby to dodali <3 (aczkolwiek skoro myślą o dodatku, to chyba możemy pożegnać się z małymi dziećmi w aktualizacji...)

Ja myślę, że to trochę taka podpucha bo doskonale wiedzą, że ludzie zaznaczą pokolenia, a potem jak to wydadzą to będzie, że słuchają fanów :P

Najgłupszy problem to te z show... jakby to wydali to ja nie wiem co bym zrobił. Nie cierpię tych wszystkich show telewizyjnych bo dla mnie to kompletne wygłupy i zbaranienie xD

A propozycja dodatku o superbohaterach? Dla mnie bombastyczna :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości