The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 cze 2018, 17:07

Czy Was też to denerwuje jak gracie Simem A, poznajcie sima B. A jak przełączacie na sima B, ten nie ma sima A w kontaktach..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 cze 2018, 17:54

Nie spotkałem się z tym :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 14 cze 2018, 20:49

Ja w 4 miałam masę błędów i dlatego wróciłam do 3 gdzie obecnie gram już 3 pokoleniem. Szkoda, że twórcy gry stawiają na kasę, a nie na to by ta część była wciągająca. Tutaj to nawet milion dodatków akcesoriów i pakietów rozgrywki nie pomoże stworzyć ciekawej rozgrywki. 4 jest fajna ale tylko pod wyzwania. Bo taka normalna rozgrywka szybko się nudzi.

Lama
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2018, 17:28

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lama » 14 cze 2018, 21:06

simunia szczerze mówiąc początkowo mi się nudziła szybko, ale z obecnymi dodatkami itp. nie jest już tak zle bez przesady ;)
Lamas are everything!!!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 cze 2018, 10:47

Oczywiście, że czwórka nabrała "charakteru".

Sama już nie wiem. Gram wielką rodziną, zawsze staram się urządzać przyjęcia, aby wszyscy się spotykali, gadam ze wszystkimi. A i tak czasem niektórzy nie mają niektórych członków rodziny w panelu kontaktów..
Napisałam do Guru na Twiterze, odpisał że sprawdził i nie ma tego problemu. Więc ponownie sprawdziłam i okazało się, że jest jak być powinno..
No nie wiem, jeśli simowie po prostu nie zapominają simów to chyba słabo ich poznaje ze sobą :doge:

Ale prawdą jest, że o zawód i czy jest singlem możemy pytać kilkakrotnie tego samego sima..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 15 cze 2018, 11:10

Shattered a to nie jest tak, że mają za mało kontaktów i one potem wygasają? Chyba w czwórce jest taka mechanika, że po jakimś czasie simowie znikają z kontaktów jeśli relacja jest bardzo niska.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Ururu » 15 cze 2018, 12:48

^Tak, relacje zanikają. To jest dla mnie strasznie denerwujące. Szczególnie jeśli chodzi o relacje z członkami rodziny, na których mi zależy bardzo, ale moje simy nigdy nie są jakieś bardzo uspołecznione i spotkania towarzyskie mają raz na dłuższy czas :c
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 cze 2018, 13:21

No strasznie to irytujące, bo chcę zaprosić ich na przyjęcie a nie mogę..
Szkoda, że ma tak jak w trójce że organizując przyjęcie można zaprosić simów których zna cała rodzina, a nie tylko sim co zaprasza
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 17 cze 2018, 14:37

Kiedy EA w końcu zrobi coś z wchodzeniem w interakcje między simami? Denerwuje mnie to, że jak z kimś gadasz to simowie gadają dalej sami, nawet jak mają inne zadania do wykonania w kolejce zadań. W poprzednich częściach kolejne interakcje z kolejki podejmowali od razu, a teraz póki nie skończą jakiś swoich pogaduszek to trzeba im to albo anulować albo czekać...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 17 cze 2018, 17:05

Baa. Mało tego, kazałam Simom się pokłócić przy obiedzie. To co zrobili? Najpierw sobie pomachali z uśmiechem :facepalm:

Interesujący temat
http://forums.thesims.com/en_US/discuss ... ons#latest
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 19 cze 2018, 14:51

Nie wiem, ja tego nie zauważyłem, a w dwójkę grałem na laptopie tak marnym że całe sąsiedztwo mi się świeciło na różowo, ściany na czerwono, podłóg nie było, a jeszcze miałem 15gb dodatków z neta, a samego ramu chyba tylko 2gb jak nie mniej.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 19 cze 2018, 15:24

Jhud pisze:Nie wiem, ja tego nie zauważyłem, a w dwójkę grałem na laptopie tak marnym że całe sąsiedztwo mi się świeciło na różowo, ściany na czerwono, podłóg nie było, a jeszcze miałem 15gb dodatków z neta, a samego ramu chyba tylko 2gb jak nie mniej.
Wygrałeś XDDD
U mnie też się wszystko cięło więc nie wiem, z trójką podobnie bo komputer mi płonął, zipał i fajczył na więcej niż 1 dodatku, a pod koniec już w samą podstawę się nie dało grać, więc xD A teraz nie grałam zbyt długo z CPR ale wydaje się tak samo płynne. Czwórka ma niskie wymagania i jest lepiej zoptymalizowana więc przypuszczam że nie będzie żadnej różnicy, chyba że na słabym komputerze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 cze 2018, 15:28

Lenna, myślę, że w przypadku dodatku z pogodą do czwórki będzie szansa, że na słabszych sprzętach będzie różnica, skoro dali opcje wyłączania efektów pogodowych :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 19 cze 2018, 21:25

Widziałam informacje jaka wrzucił Levkoni o aktualizacji.. tragedia.. moze niech od razu usuna wszystkie akcje bo jest za trudno i bedziemy sobie tylko.. obserwowac zycie simow...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 19 cze 2018, 21:40

No totalnie uprościli wszystko. Cóż zrobić.
Ale za to Simowie którzy nie widzieli śmierci sima z którym mieszkają wciąż dostaną nastrój..
Dodatkowo też dodali drobne zmiany np Simowie mogą gadać podczas gry w kręgle.. czyli gra w kręgle będzie trwała naprawdę długo, bo na pogaduszki będą przerywać grę zapewne.
Naprawiono niby też błąd który powodował że w karierze medycznej Simowie przyjmowali pacjentów na zajęte łóżka..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 cze 2018, 22:11

Właśnie, że nie uprościli tylko usprawnili. Nie wiem, czy często zajmowałyście się ogrodem w czwórce, ale przy większych ogródkach było to mocno frustrujące, szczególnie to ewoluowanie roślin. Teraz rozwijanie umiejętności ogrodniczych przynajmniej jakieś profity zapewnia.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 20 cze 2018, 3:05

Lenna pisze:
19 cze 2018, 15:24
Wygrałeś XDDD
Żeby nie było, mam dowody :P
Przynajmniej co do ścian:
Spoiler:
Mi się tam aktualizacja podoba, zawsze chciałem spróbować ogrodnictwa ale wydawało się zbyt trudne. Podoba mi się to że teraz nasiona się odblokowuje, a nie trzeba ich bóg wie gdzie szukać po świecie- przecież to było nielogiczne i nierealne...
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 20 cze 2018, 13:06

Uwaga, uwaga! W końcu simowie dostają powiadomienia o śmierci bliskich, którzy z nimi nie mieszkają ;D Oczywiście dostają również żałobny nastrójnik. Shattered, coś dla Ciebie :P

Oprócz tego, tradycyjnie, aktu wniosła sporo bugów, między innymi pożółkły trawy w miastach B)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 cze 2018, 20:36

Bliskich tzn? Tych których mają oznaczonych jako rodzina tj. kuzyn, siostra itp.
Czy przyjaciół?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 21 cze 2018, 6:56

Mam dobrą wiadomość dla fanów 4. Dodatki i pakiety oraz akcesoria będą jeszcze przynajmniej przez 3 lata wydawane. Taa więc, muszę kupić laptop za min 3 tyś żeby móc w 4 grać. Cieszycie się? Więc jeszcze 3 dodatki wyjdą co najmniej x z akcesoriów i pakietów rozgrywki.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości