The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 25 sie 2014, 14:51

Champion pisze:Muzyka kojarzy mi się z zwiastunem dwójki. :doge:
Ten z dwójki przedpremierowy był trochę oderwany od rzeczywistości :p

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EUc_VDWRAQo[/youtube]
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 25 sie 2014, 15:20

Oj pamiętam z dwójki ten zwiastun, gdzie koleś siedział na kanapie i kręcił z różnymi dziewczynami, a potem założył rodzinę. To był dopiero oszukany marketing! ;p Na zwiastunie dzieci zjeżdżały z poręczy, huśtały się na wiatrakach, nosiły studenckie uniformy i te animacje itd... nic kompletnie nie miał zwiastun wspólnego z grą jak się potem okazało ;p A ja wtedy jeszcze dzieciak byłem, to tak mnie najarał, myślałem, że te rzeczy wszystkie będą w grze. No i co prawda teraz te zwiastuny pokazują wszystko co w grze jest, ale sceny są tak zaaranżowane, że ma się wrażenie, że jest więcej, niż będzie faktycznie, np. właśnie kosmici czy pogoda :P No i dzieciaki lecą na to...
Ostatnio zmieniony 25 sie 2014, 15:27 przez Levkoni, łącznie zmieniany 1 raz.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 25 sie 2014, 15:25

Miałem tak samo jak Absolmen, ale ja byłem jeszcze młodszy. :P
Ten zwiastun przedstawiał płynność ruchów, spontaniczne sytuacje czyli rzeczy, których do dziś nie ma w simsach. soft9

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 25 sie 2014, 15:50

To był ten - [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Og8vDhJoj6Q[/youtube]
faktycznie był inny niż to co oferowała gra ale był to chyba pierwszy zwiastun jaki pokazali.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 25 sie 2014, 16:04

Coś mi się wydaje, że ten zwiastun powstał jeszcze przed pożarem, w wyniku którego spłonęło studio i wszystko, co do tej pory stworzyli... To by się zgadzało, postaci na tym trailerze bardziej przypominają simsów z ery jedynki, coś przejściowego - jak postaci z konsolowej jedynki.

Ale to oczywiście nie zmienia faktu, że trailer to nie gameplay i zawsze koloryzuje rzeczywistość. W trailerach do jedynki występowali nawet normalnie aktorzy - powiedzcie mi, że to było w grze. I to gameplay powinien mieć większą wartość w ocenianiu gry przed premierą, a nie wyreżyserowany trailer... On tylko powinien wskazać jaki będzie klimat i ton gry. (Co nie zmienia faktu, że jest różnica koloryzowaniem, a kłamaniem w żywe oczy, że w grze są kosmici).

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 25 sie 2014, 16:06

A może właśnie taką grę zniszczył im ten pożar? Ile ja bym dał, żeby go wtedy nie było... ;(

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 25 sie 2014, 16:21

A czy ja wiem? Dostalibyśmy pewnie coś takiego. https://www.youtube.com/watch?v=rGiYoq7-U3U

Szkoda, że taki pożar nie przydarzył się dzisiejszemu Eaxisowi... Chociaż kto wie, z tego mogło wyniknąć coś jeszcze gorszego...

Edit: A słyszeliście, że EA rozważa wydanie wersji na konsole (i pewnie mobilnej) jeśli zadowolą ich wyniki sprzedaży czwórki...? <_<

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 25 sie 2014, 16:35

Na razie nigdzie tego oficjalnie nie napisali - więc traktował bym to jako plotkę. Jednak jak z każdą poprzednią generacją było ( po za ts1) pewnie wyjdzie na konsole czy też smartphone.
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 25 sie 2014, 17:11

Fakt, sprawa ze zwiastunem do TS 2 to było pewne rozczarowanie, ale można to jakoś zrozumieć, bo on pokazywał główne cechy gry, czyli pokoleniowość i genetykę, no i ulepszoną grafikę. Coś czego nie było w jedynce.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 25 sie 2014, 17:22

Ja też uważam, że z tym pożarem to plotka. Żadna firma nie pozwoliłaby sobie na to, żeby pożar strawił ich pracę. Takie rzeczy są na pewno gdzieś kopiowane albo coś, nie uwierzę, że mieli wszystko w jednym pomieszczeniu. Jakby im wszystko zniszczył ten pożar, to pewnie nie stworzyliby nowej części tak szybko :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Adamsims
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 25 sie 2014, 18:30

Absolem pisze:Ja też uważam, że z tym pożarem to plotka. Żadna firma nie pozwoliłaby sobie na to, żeby pożar strawił ich pracę. Takie rzeczy są na pewno gdzieś kopiowane albo coś, nie uwierzę, że mieli wszystko w jednym pomieszczeniu. Jakby im wszystko zniszczył ten pożar, to pewnie nie stworzyliby nowej części tak szybko :P
Dwójke stworzyli w 100 dni... To znaczy tak mówią, ale ja nie mogę znaleźć żadnej wzmianki o tym pożarze i stworzeniu gry w 100 dni. SimsPEDIA nie jest źródłem.

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 25 sie 2014, 18:32

Na pewno nie zniszczyło TS2 całego, tylko znaczną część, pisze o tym w quizie podczas instalacji podstawy TS2 :)
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Adamsims
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 25 sie 2014, 18:36

GamerTR9 pisze:Na pewno nie zniszczyło TS2 całego, tylko znaczną część, pisze o tym w quizie podczas instalacji podstawy TS2 :)
Serio? Możesz zacytować/napisać? Z chęcią się dowiem, bo instalowałem gre wiele razy od 2006 i nie trafiłem. Dobrze, że w lotto nie gram. ;(

Aby nie było offtopu: Im tylko chyba CAS wyszedł. Super emocje, są tylko uprzyjemniaczem, a nie czymś BIG. Oświetleniem się chwalili rok temu, tu też słabo. Żywe parcele publiczne zostawię bez komentarza. W sims 1 parcele były pełne życia, a im przez 13 lat nie udało się tego samego osiągnąć. Ostatnio moja simka w the sims 2 wybrała się do restauracji i musiała stać w kolejce, bo kierownik sali nie nadążał z pracą. :P
Ostatnio zmieniony 25 sie 2014, 18:41 przez Adamsims, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 25 sie 2014, 18:38

Dobra, skończmy ten offtop ;)

Mnie ciekawi, jak w czwórkowej grafice będą wyglądać zwierzaki? Pewnie z koni zrezygnują, bo to poniekąd środek transportu, ale co za nie dadzą. Ja bym chciał, żeby wreszcie dodali lamy :sweet:

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 25 sie 2014, 18:39

Będą psy i koty działające jak obiekty. Tak jak niemowlęta! :haha: I tak jak we wcześniejszych częściach było z ptakami, rybami, chomikami itd.

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 25 sie 2014, 18:41

Dadzą żaby i ropuchy zamiast koni i powiedzą, że są takie emejzing bo mogą skakać do wody i simowie mogą je całować.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 25 sie 2014, 20:36

Hmm jako że czwórkowy styl jest niczym z wow'a - bym powiedział że nowe zwierzęta będą wyglądać coś na wzór tego :


Obrazek Obrazek

oczywiscie w ruchu to wygląda lepiej :p

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3_mlqfODJKY[/youtube]
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 25 sie 2014, 20:38

Hah, na puchatą sierść zwierzątek, podczas gdy Simowie mają posklejane włosy, raczej nie ma co liczyć, ale taki styl jak na filmiku od beldora by mi nawet odpowiadał do tej kreskówkowej grafiki gry.
Obrazek

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 25 sie 2014, 21:12

Może ten wilk to przesada a;e ten mops jak najbardziej pasuje graficznie do gry.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 25 sie 2014, 21:38



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości