The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 lip 2014, 22:53

1. Najpierw poczytałem komentarze i już sobie pomyślałem, że jednak kit. Dopiero teraz obejrzałem gameplay. Moim zdaniem nie jest źle, ale jakieś takiej rewolucji nie czuję, nie widzę znaczących zmian czy czegoś, co by wołało "jestem czwórką". Gameplay był całkiem przeciętny. Park wydaje się duży i ładny, domki wyglądają uroczo. Podróżowanie na inne parcele jest idiotyczne, zero ruchu, po prostu wybieramy parcelę, ładuje nam się ekran i simowie są na nowej parceli. Co z samochodami? Nie wiem, ale mam wrażenie, że takie wybieranie innej parceli będzie tylko jednym ze sposobów, a swoją drogą będziemy mogli również kliknąć na samochód, żeby sim pojechał. Aczkolwiek nigdzie nie widziałem garażów czy podjazdów...

2. Ostatnia scena z umierającymi simami była żenująca, darowaliby sobie ją. Kostucha pojawia się bez żadnego splendoru... po prostu czarna mgiełka, wyłania się kostucha i krótki jakiś dźwięk. Nie mówiąc już o tym, że zaśmianie się na śmierć po ujrzeniu zasikanego sima jest po prostu IRYTUJĄCA.

3. Ekran ładowania powrotu do domu był króciutki, ale jak zmieniali parcelę publiczną to trwało to za długo.

4. Galeria działa świetnie, chyba najbardziej dopracowana część gry poza CAS... wszystko odbywa się ekspresowo, nie trzeba dużo klikać, świetnie że można podmienić dom na naszej parceli w kilka chwil.

5. Parcele publiczne są okropnie małe, siłownia wręcz wygląda na podrzędną :\

6. Interfejs ogólnie podoba mi się graficznie, ale wszystko gdzieś jest pochowane. Portret sima średnio mi się widzi z tego względu, że za dużo wokół niego jakiś dymków i ikonek (nastrójniki i pragnienia?). Menu interakcji w zasadzie wygląda jak w poprzednich częściach, tylko brak portretu sima. Chociaż wydaje mi się, że to się pojawi w finalnej wersji, ponieważ inaczej takie duże puste pole po środku wydaje się niepotrzebne. Podświetlanie się obiektów i simów na które najedziemy jest kompletnie bez sensu. Nie przeszkadza mi to osobiście jakoś bardzo w odbiorze gry, ale po co to? Nie jesteśmy idiotami, żeby trzeba było nam dodatkowo obramowywać obiekt lub sima... Nie wszyscy pewnie pamiętają, ale obiekty również podświetlały się w jedynce, tylko tam się "rozjaśniały".

Podsumowując moją opinię. Gra wygląda fajnie, ale kompletnie nie widać nic wyjątkowego w niej. Podrasowana dwójka, to najlepsze określenie tej części. Zbyt dużo rzeczy twórcy uprościli jakby wydawali grę dla niewymagających idiotów, widać lenistwo i zbyt duży pośpiech w tworzeniu tego, narzucony pewnie z góry przez firmę. Za dużo wszędzie wyskakuje jakiś dziwnych powiadomień, które totalnie kojarzą się z grami konsolowymi. W ogóle jak oglądałem ten gameplay to miałem wrażenie, że to gra na konsole i wcale mi się to nie podoba. O ile grafika ogólnie mi nie przeszkadza, to jednak na gameplayu za bardzo rzuca się w oczy jej jaskrawość, te wszystkie śliczne kolorki itd... Nie wróżę sukcesu tej odsłonie. Raczej będzie to gra, w którą będzie przyjemnie popykać jakiś czas, a potem wrócić do zbugowanej, ale jakoś bardziej wymagającej trójki. Być może twórcy specjalnie założyli regres serii? Po to, aby wychować nowe pokolenie fanów simów, ponieważ po 4 generacji stworzą 5 generację, która będzie bardziej podobna do trójki i wtedy wiele osób nie będzie pamiętało, albo znało w ogóle TS3 i powiedzą "rewolucja" :| Smutne, ale chyba jednak ja już będę za stary na TS4.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 19 lip 2014, 23:34

Obrazek

:haha:

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 19 lip 2014, 23:41

Pierwszy look.. to nie wiem czy to kwestia nagrania filmika cyz cos.. le jakos grafiki jes tpo prostu porazajaca.. niewiele fidac, simowie sa za jasni. Jest wogole za jasno... chcoiaz woda wyszla nie najgorzej. Rzeczywiscie jakbym wyciela obrazek z komiksu... rysowanego wpaincie. Za bardzo daje po oczach. Mam nadzieje ze bedzie mozna to jakos ustawic w opcjach. Zrestza zobacyzmy jak to bedzie wygladalo "na zywo"

Co do interface.. mi akurat przypadl do gustu... bialy skromny, fajne sa ikonki przy niektórych interakcjach, to zdeydowanie na plus, aczkolwiek nie widzialam paska potrzeb.. szkoda.

No z tym teleportowaniem to jednak przesadzili, nawet w 2 wsiadalo ise do samochodu a potem teleportowalo. A tutaj ni z gruszki ni z pietruszki.. niby moze to lepsze dlaoszczednosci czasu, ale jakos sprowadza te rozgrywke tylko do.. zjedz, zagraj w szachy.. zmien parcele.. zjedz, przepsij sie, zatancz.. brakuje w tym.. hmm no klimatu... niby we wszysktich simsach tak wygladala rozgrywka, ale jednak spodziewalam sie czegos wiecej..

dupy nie urywa jednym slowem. Nawet powiem ze jestem zawiedziona/ Mam jeszcze nadzieje ze produkt finalny bedzie lepszy. Aczkolwiek widzielismy to co SMisiu juz zauwayzl... wyrezyserowana gre.. nie pokazali mnostwa opcji.. wiec daje jeszcze tej grze szanse. Tym bardziej z enaprawde duzo simow przewinelo is eprzez parcele. Mam nadzieje ze to nie zostalo sztucznie dodane...

jestem za to na tak do opcji budowania, to momentalne podmienianie parcel.. super.. pobieranie pokoi od graczy.. jest mega :)


PS. odnosnie ekranow ladowania... tak naprawde to one sa bardzo dlugie, ja nie wiem najakiej maszynie oni to odpalali, ale zaloze sie ze na lepszej niz moja nawet. Wiec obaiwam sie ze gracze ze slabszymi komputerami to dostana bialej goraczki przy nich. Tym bardizej ze im wiecej dodatkow wydadza tym dluzej ekran bedzie sie ladowal .. wieksza parcela = dluzsze ladowanie. Wiec niby gra miala byc na tostery.. ale chyba nie wyszlo...
Ostatnio zmieniony 19 lip 2014, 23:44 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 1 raz.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 lip 2014, 23:41

all92 o skałach napisał jeden użytkownik więc nie pisz w liczbie mnogiej. Reszty Twojego wypowiedzi nie skomentuję bo masz prawo do swojego zdania, poza tym Twoja wypowiedź nie ma w sobie krzty obiektywizmu i leci patosami urwanymi z choinki.

Poza tym ja raczej kupię TS4 żeby samemu się przekonać co gra mi zaoferuję, dopiero potem zadecyduję, czy warto iść w dodatki :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 19 lip 2014, 23:51

all proszę cię, jak można zachwalać grę, która jest cofnięciem się w tył? Dodają parę nowości bez których gra by się obeszła, a zabierają coś co naprawdę było fajne, graczowi się podobało. Jak taką politykę, że "Zabierzmy to co się podobało, a dodajmy pierdołę" można zachwalać? Otwarte otoczenie, narzędzie stwórz styl, małe dzieci, samochody i wiele, wiele innych rzeczy, które każdy gracz uwielbiał w poprzednich wersjach zabierano, a tłumaczę te braki głupotą w stylu "Nie ma małych dzieci bo są pracochłonne". No przepraszam bardzo, tyle czasu mieli na tworzenie, a oni tłumaczą, że to pracochłonne? A zarabianie kasy na ich gry, bo nie każdy bierze z lewego źródła, czasochłonne nie jest? Wiele osób jest z tą grą od pierwszej części, uwielbia ją i na prawdę nie może patrzeć co robią, bo aż źle na serduchu się robi. A jeśli te "nowości" w czwórce mają polegać na zabieraniu wartościowych rzeczy, obecnych w poprzednich generacjach, to ja takie nowości mam poważaniu. Informacje które obecnie ujrzały światło dzienne, są wystarczające by można było skrytykować, zresztą zabronione to nie jest i raczej trudno dać szansę grze, która zapowiada się dosyć kiepsko (a założę się, że dużo osób ową szansę da mimo wszystko). Gadki w stylu "Nie krytykujcie bo nie ma powodów" są naprawdę (jak dla mnie) głupie i mam wtedy odczucia, że pisze to osoba, która łyka wszystko od EA, który robi tą gra tylko dla pieniędzy, nie dla fanów czy z zamiłowania (nawet ktoś to powiedział, chyba Guuki). Bo prawda jest taka, że trójka była robiona dla pieniędzy, a czwórka jest robiona identycznie i tego raczej mi nikt nie wmówi...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 19 lip 2014, 23:57

^ Już nie wspominając, że zdanie "kupcie grę, jeśli jesteście prawdziwymi fanami" brzmi jak szantaż. I mi się wydaje, że tamten człowieczek to wysłannik EA :D

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 20 lip 2014, 0:00

Sprostuję, że nie odnosiłem się tylko do wypowiedzi alla, żeby nie było. Mam na myśli komentarze wielu innych osób np. na The Sims Polska itp. :P Oczywiście, nie każdy musi się ze mną zgadzać.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Simonne
Posty: 121
Rejestracja: 17 gru 2013, 18:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simonne » 20 lip 2014, 0:11

all92 pisze:Wszyscy ostatnio cieszą się z darmowych pakietów do The Sims 2. Skoro dwójka budzi taki zachwyt to czemu marudzicie na temat ekranów ładowania? Wielu fanów ciągle zgłaszało problemy graficzne. Ja sama miałam przycinki na komputerze (choć szeroko wychodzę poza wymagania), błędy, brak reakcji simów na komendy. Wasze spacerki po mieście powodowały, że połowa graczy nie mogła na spokojnie zapisać gry, wczytać jej lub grać nie bojąc się o bugi.
Bo TS2 to gra z 2004 roku ;) A nie z 2014. Bugi? Każda gra ma błędy, a na forach jest mnóstwo opisów dot. rozwiązywania problemów.
all92 pisze:I słusznie, gra oferuje realizm.
Brak małych dzieci, plastikowe lalki zamiast Simów. Strzelanki są bardziej realistyczne! Choćby Watch Dogs, GTA IV/V!
all92 pisze:Jeśli kiedyś pozwolą graczom na decydowanie o wyglądzie danej okolicy to śmiało się zgłoście. Powiedzcie, że składy w durnym parku was denerwują, bo nagle nie są realistyczne.
Ich okolice są tak realistyczne soft1 Pierwszy lepszy Jackob (bez obrazy jakby co, to nie obelga soft9) zrobił lepszą okolicę niż całe EA razem wzięte.
all92 pisze:Samochody. Naprawdę wam to przeszkadza? Ile spędzaliście czasu w tych samochodach? Bara-bara, nauka jazdy nastolatka i przyjazd/odjazd sima do pracy/szkoły tak was urzekał, że gra przez to jest teraz stratna?
To ma być symulator ŻYCIA czy gra dla dzieci z zerówki? Już rozumiem teleportację w TS3 do auta, ale ich brak?! Wszyscy na twojej ulicy z buta chodzą do szkoły, pracy, na zakupy?
all92 pisze:Jeśli jesteście prawdziwymi fanami dajcie tej grze szansę. Nie mówię, że macie ją kupić. Ale nie hejtujcie każdej próby ze strony twórców. Tu chodzi o realizm pomiędzy simami. Nie waszą wysokość ścian czy basen czy jakiś tramwaj. Chodzić o interakcje, emocje, przeżycia, a przede wszystkim o wasz uśmiech na widok własnego sima, który rozwija się na waszych oczach.
EA liczy teraz na hajs. TS3 było dla hajsu, ale wybroniło się bardzo udanym interfejsem i otwartością świata. EA nie ma konkurentów, więc równie dobrze tworząc TS5 może napisać "Nie daliśmy wam możliwości odwiedzania okolicy, ale mamy nowe pragnienia!". "WYścig zbrojeń" widać przy grach akcji, one się rozwijają. A The Sims się stacza.

Odciążenie komputerów? Mi TS3 z wszystkimi dodatkami chodziło na jednordzeniowym procesorze 2.20 gHz (laptop z 2010 r). A teraz TS4 wymaga 2-rdzeniówki :curious:
Obrazek

Bück dich befehl ich dir
Wende dein Antlitz ab von mir
Dein Gesicht ist mir egal
Bück dich

<3 WRÓCIŁAM BY SIAĆ ZŁO W WASZYCH UMYSŁACH I SERCACH <3


Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 20 lip 2014, 0:13

Czytam wasze wypowiedzi i utwierdzam się, że w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Ta idea dzielenia się na obozy (najlepiej dwa) i niech przypadkiem ktoś spróbuje zmienić zdanie to już lincz publiczny i próba zaszufladkowania. Zabawa jaka nas karmią media musi mieć przełożenie na każdy aspekt życia. Obrzydliwe.

Co do gameplayu czuję niedosyt. Nie pokazali nic. Ot powtóreczka z E3 praktycznie. Urzekł mnie wygląd lokacji, grafika, animacje simsów. Teleportowanie - cóż kiepskie rozwiązanie. Ciekawa jest mimika simsów, taka przerysowana, ale od razu widać ich humor i wiadomo z czym ma się doczynienia. Jeeej będą Landgraabowie. :) Tryb budowania jest świetny. Interface jest wydumany jak dla mnie, ciekawi mnie czy to jego finalny wygląd. Ale do takiej zmiany można przywyknąć. Ekrany ładowania wyglądają dobrze, ale nie wiem jak będą ostatecznie wpływały na odbiór mój rozgrywki. Ale wole to niż królicze nory (wow macie otwarty świat wypchajcie się nim a w nim same makiety budynków ale supeeer). No właśnie, liczę na jakiś rzut z góry na miasto, bo będzie smutno bez tego.
Ten filmik oceniam bardzo słabo. Za mało pokazali jak dla mnie. Bardzo duży niedosyt.
Ale wygląda to ogólnie przyjemnie. Chciała bym zobaczyć więcej. Do trójki która mi się nie podobała nie chcę wracać.

Fajnie, że w sumie się ludzie też wypowiadają którym się gra nie podoba i którzy są pod wrażeniem i zadowoleni. To daje możliwość skonfrontowania nowych ciekawych rozwiązań z tym co się zmieniło na lepsze. :)
Nie odczuwam tu jakiegoś kolosalnego kroku w tył jak na razie, bo nie ma na podstawie czego, nic nie pokazali.

Raszplo, skąd wiesz jak to będzie chodziło na tosterkach? Dopiero się dowiemy jak tak naprawdę jest to zaprojektowane gdy ktoś to na tosterku odpali. Przecież ta parcela nie ładuje się od zera. (podobno)


Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 20 lip 2014, 0:22

Meh kupiłem wersję premium ._.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2016, 19:03 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 20 lip 2014, 0:26

Mi się wydaje, że zaniedługo zapowiedzą że to gra na tableta...

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 20 lip 2014, 0:38

rax pisze:Usługa premium jak w grze online, hm. ;)
jeszcze niech zapowiedzą abonament :p W nagrodę za support dostaniesz koszulkę dla sima i możliwość zakupienia obiektów ze store 1 dzień wcześniej niż inni :]
Obrazek

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 20 lip 2014, 0:48

Mnie tam nie przeszkadza. I tak nie będę korzystać, tak jak praktycznie nie korzystałam ze store.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 20 lip 2014, 0:53

all92, powiem tylko, że wydaje mi się, że zachwalając grę pod niebiosa robisz dokładnie to samo, co osoby, które krytykujesz, ale jakby z drugiego biegunu. To znaczy, ze skrajności w skrajność. "Zrozumcie, że gra jest wspaniała", kontra "zrozumcie, że gra jest koszmarem"... Przecież każdy może mieć swoją opinię, mi się nie podobają skały w parku, przecież mogę wyrazić zdanie na ten temat. Nie oczekuję ani zrozumienia, ani niezrozumienia, a tym bardziej złości wywołanej postem. Jeśli ktoś jeszcze się poczuł dotknięty, mogę śmiało dodać, co mi się podoba, dla równowagi - jest to np. muzyka, gestykulacja, system imprez, Galeria itp itd, ale wolałem skupić się na określaniu minusów, niż plusów, bo o nich już mówiłem, a minusy pojawiły się nowe. Jednym z tych widocznych były nieszczęsne skały, wiec o nich wspomniałem, bo ostatni raz identyczne widziałem w Kangurku Kao, co jest dla mnie trochę irytujące. Ponadto czuję rozczarowanie, gdy zabierają tramwaj, który obiecali, albo wolny świat, który wcześniej dali. Nie akceptuję wszystkiego co podają, lubię wymagać i lubię oczekiwać. Podobnie jak większość graczy. No i już, ot cała sprawa.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 20 lip 2014, 1:06

Mnie się te skały akurat podobają. Kwestia gustu ;)

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 20 lip 2014, 1:13

Cała stylistyka nowych simów ( włącznie ze skałami ) przypomina mi jedną grę mmo

Obrazek

[spoiler]Obrazek[/spoiler]
Mianowicie Wildstar .Bym powiedział że nawet nasycenie kolorów jest podobne :P
Obrazek

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 20 lip 2014, 1:55

Beldor, przez chwilę myślałem, że to kolejne zdjęcie z gry. Rzeczywiście, grafika i nasycenie kolorów są podobne.
Ogólnie film z rozgrywki nie przekonał mnie ani do kupna The Sims 4, ani do nienawiści gry. Czekam na kolejne materiały, aby móc wydać w miarę obiektywną ocenę. Niestety na teraz nie jest ona zbyt wysoka, ponieważ czuję małe rozczarowanie.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 20 lip 2014, 2:20

Jeśli jesteście prawdziwymi fanami dajcie tej grze szansę. Nie mówię, że macie ją kupić. Ale nie hejtujcie każdej próby ze strony twórców
Co to znaczy? Jeżeli nie kupię czwórki, nie dam jej szansy, to wtedy nie jestem "true" fanką? Mam kupować coś co mi się nie podoba? Może jakby mi pieniądze z nieba leciały i nie miała co z nimi zrobić.
Z całym szacunkiem, ale nie Tobie to oceniać, kto jest godny miana fana, a kto nie.
Hejt? Strasznie nie lubię rzucania tym ostatnio bardzo modnym słówkiem. W moim rozumowaniu hejt, to bezpodstawne jechanie, żeby tylko jechać. Ja tu w większości widzę konstruktywną krytykę (naprawdę, spójrzmy w prawdzie w oczy - w wielu kwestiach ta gra, pozostawia wiele do życzenia) - czyli uzasadnioną, popartą konkretnymi argumentami, a nie "bo tak".

Nie rozumiem dlaczego niektórym tak bardzo przeszkadza, że ktoś nie widzi tej gry w samych superlatywach (bo w drugą stronę, to raczej mało kiedy się zdarza). Po co to złości, po co to napinanie się? To że komuś się gra nie podoba, przecież nie przeszkadza w tym, żeby drugiej osobie się podobała.

Uważam że nie powinno się ani piać z zachwytu i łykać wszystko jak leci, ani też nie jechać wszystkiego czego się tylko da. Po prostu podejść ze zdrowym rozsądkiem, bez popadania w skrajności. Ta gra ma zarówno zalety jak i wady. Jak każda część simów i zresztą jak wszystko, bo jak to się mówi - nie ma róży bez kolców.

Marathai, te "dwa obozy" o których piszesz, to normalne zjawisko. Jednej grupie ludzi X film/serial/książka/gra będzie się podobać, a innym nie. Normalna rzecz.
Lincz? Szufladkowanie? Skąd te wielkie słowa? Nikt nikomu nie zabrania zmienić zdania, ale jeżeli ktoś robi to po raz 100 i jest jak chorągiewka na wietrze - zależy w którą stronę wiatr zawieje, no to przepraszam, ale ciężką taką osobę traktować poważnie i w pewnym momencie zaczyna być to na tyle już męczące i irytujące, że palce świerzbią żeby coś napisać.

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 20 lip 2014, 8:36

Kasim Hazim, nie mówi się "cofnąć się w tył", to tautologia

all92, może Tobie wszystkie opcje przycinały grę, mi np. stwórz styl nie przycinało niczego i było szalenie przydatne. Mam się cieszyć z jakieś gry dla dzieci z podstawówki wychowanych na tabletach, bo Tobie się nie podoba, że wyrażamy swoje zdanie? :D <umieram ze śmiechu> Ta gra nie oferuje niczego nowego, jedynie zabiera to, co było najlepsze w poprzednich odsłonach.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości