The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 20 lip 2014, 19:34

Simunia Ty jesteś jakimś robotem, programem wirusowym? Na każdej stronie wyrażasz kompletnie inną opinię na temat gry xd Nie dalej jak wczoraj pisałas, że jednak zostajesz przy starych częściach, a dziś znowu będziesz zagrywać się przy TS4? :D Haha, wybaczcie to zdanie, ale po prostu nie mogłem xd
We built this city, we built this city on rock an' roll!

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 20 lip 2014, 19:34

Stara-Raszpla pisze:
Yuka770 pisze:A jak sim usiądzie na krześle to się biedne zarumieni. :)
Btw. będzie w czwórce Store czy coś innego?
a co dopiero jak pierdnie...
No to cały dom ucieknie z powodu nadmiaru emocji soft9

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 20 lip 2014, 19:35

To przyzwyczaj się, że jeszcze 50 razy zmieni zdanie i po wydaniu czwórki będzie instalować wszystkie części na zmianę co tydzień, a przez owy tydzień będzie zachwalać obecnie zainstalowaną część a na resztę narzekać... xD

Emocje w drzewach? To może od razu w meblach, podłogach, domach i wszędzie gdzie tylko się da? xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 20 lip 2014, 19:39

Kasim Hazim pisze:To przyzwyczaj się, że jeszcze 50 razy zmieni zdanie i po wydaniu czwórki będzie instalować wszystkie części na zmianę co tydzień, a przez owy tydzień będzie zachwalać obecnie zainstalowaną część a na resztę narzekać... xD

Emocje w drzewach? To może od razu w meblach, podłogach, domach i wszędzie gdzie tylko się da? xD

:haha: no wy mnie dzisiaj doprowadzicie chyba do śmierci ze śmiecchu

Dlaczego miało by nie być emocji w roślinach coś takiego pojawiło się w 3 w SWP w tych kryształowych kwiatach . Rośliny też mają uczucia i to akurat mówię serio więc nie dziwię się że, dali emocje roślinom w the sims 4.

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 20 lip 2014, 19:43

No właśnie, płaczące drzewko idealnie pasuje do SYMULACJI życia!

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 20 lip 2014, 19:51

simunia pisze: [...]więc nie dziwię się że, dali emocje roślinom w the sims 4.
Ty to poważnie piszesz? Nie no to, skoro to takie normalne i w ogóle luzik że EA jest takie "eko", to może niech będzie możliwość kierowania roślinkami zamiast simsami. :haha:

Na takie irracjonalne pierdółki to czas mają, a na podstawowe funkcje już nie. Absurd.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2014, 19:54 przez Pacyfka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 20 lip 2014, 19:54

lemurek6 ta jabłoń to nie było płaczące drzewko a raczej ogrodnik je podlał .
Z czasem się przyzwyczaję do braków a może w ogóle ich nie zauważę bo będę tak, zafascynowana nowym intuicyjnym trybem budowy i interfejsem z trybu życia. 8D

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 20 lip 2014, 19:59

michal136195 pisze:Ludzie to tylko gra nie prawdziwe życie
Naprawdę?!

Skoro to symulator życia, to jednak powinni starać się by gra przypominała życie. Oczywiście, nie mówię że ma być 100% realizmu, no ale są jakieś granice. Rośliny posiadające emocje? Dla mnie ani to użyteczne, ani zabawne.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 20 lip 2014, 20:05

Nazwa nie jest urocza, a dziecinna. :P Nie podoba mi się. Dobrze zawsze, że komuś się podoba. ^^

Co do schodów - będą, nie ma teleportacji między piętrami.

źródło

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 20 lip 2014, 20:17

Nie no, nie mogę XDD simuniu, rosliny nie posiadają emocji. XD Jedynym ludzkim odruchem jest odczuwanie przez nie bólu, ale nawet i to nie zostało udowodnione. To tylko rośliny, nie mają ciała ani umysłu.

Edit; co do plotki ze schodami. sam fakt, że się pojawiła, świadczy o czymś niepokojącym. Wyobrażacie sobvie dwójkę albo trójkę bez schodów? Z teleportacją na piętro? No bo ja nie.. a w czwórce wycofali już tyle rzeczy, że nawet brak schodów wydał się być prawdą! Heh...

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 20 lip 2014, 20:22

Pomysł z emocjami ciekawy przynajmniej dzięki temu ta gra nie straci na swoim uroku. Simy nigdy nie były do końca w 100% realistyczne i dobrze że, takie zostaną. To ma być symulacja życia w każdej części było coś absurdalnego może tym chcieli nam twórcy wynagrodzić brak postaci nadnaturalnych?

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 20 lip 2014, 20:27

simunia pisze:Pomysł z emocjami ciekawy przynajmniej dzięki temu ta gra nie straci na swoim uroku
:wat: :wat: :wat:
Już straciła. To nawet nie są już simsy.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 20 lip 2014, 20:38

To weźcie i obejrzyjcie filmik tak, z 5 razy to zmienicie zdanie co do 4. Bo ja już zmieniłam zdanie będzie to nawet zabawna część simów. Więcej mamy sami do odkrycia w grze dzięki temu że, twórcy nam nie pokazali wszystkiego tak jak to było w 3. Co jest na duży plus możliwe że, ta seria nie będzie taką totalna klapą. A ta maszyna do babeczek to coś czego w 3 mi bardzo brakowało <3.

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sasha » 20 lip 2014, 20:42

simunia pisze:To weźcie i obejrzyjcie filmik tak, z 5 razy to zmienicie zdanie co do 4. Bo ja już zmieniłam zdanie będzie to nawet zabawna część simów.
Mogę obejrzeć to nawet 100 razy (choć wolę się tak nie torturować) i nadal mi się nie spodoba. Nie wszyscy są tak zmienni jak ty, simunia.
Nie podoba się innym, to nie. Nie musisz ich namawiać. Ważne, że Ty się zachwycasz (narazie).

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 20 lip 2014, 21:14

kuzko twórcy pod względem tej maszyny wzorowali się na 2 i to mi sie podoba w 2 była podobna maszyna do czekoladek i była to nagroda w karierze kulinarnej.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 20 lip 2014, 21:17

Żadna nowość, w trójce jest przecież maszyna do pieczenia ciasteczek z wróżbą :) W Wymarzonych Podróżach.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 20 lip 2014, 21:26

dzejan pisze:wybór chodu w CASie (największe WTF, o co chodzi? ktoś będzie miał świetny humor, właśnie przeżyje pierwszy pocałunek albo urodzi mu się dziecko a będzie chodził jak jakiś bezdomny bez grosza na karku?)
Chód nie będzie zawsze ten sam co w CASie, zależy od emocji.

Gdy pierwszy raz przeczytałem o emocjach roślin, najpierw wypadły mi z rąk okulary, które czyściłem a potem zacząłem się tak ryć że nie mogę XD :haha: To chyba jakiś żart :ryczy:
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 20 lip 2014, 21:27

Kuzco pisze:Simunia, przecinek się stawia PRZED "że" a nie po D: Ogólnie to nigdy nie wpadłbym nawet na pomysł takiej maszyny. Według mnie to jest zbędne. Staram się być ogólnie pozytywnie nastawiony.

Ciekawe jak będzie wyglądał ekran ładowania ten główny przy starcie gry.
chciałam na to samo zwrócić uwagę kilka(naście) stron wcześniej, ale nie chciałam robić offtopu przecinkami.. miło, że ktoś zwraca uwagę :D

żeby nie było kompletnie nie na temat to czytając te zmienne opinie popłakałam się ze śmiechu - mam tylko nadzieję, że nie umrę. płaczące rośliny może ni są takim głupim pomysłem.. to by faktycznie była rewolucja

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 20 lip 2014, 22:18

Column15 pisze:
dzejan pisze:wybór chodu w CASie (największe WTF, o co chodzi? ktoś będzie miał świetny humor, właśnie przeżyje pierwszy pocałunek albo urodzi mu się dziecko a będzie chodził jak jakiś bezdomny bez grosza na karku?)
Chód nie będzie zawsze ten sam co w CASie, zależy od emocji.
A więc... po co to wszystko? Tym chcieli wynagrodzić brak stwórz wzór? ;p

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 20 lip 2014, 22:30

dzejan pisze:
Column15 pisze:
dzejan pisze:wybór chodu w CASie (największe WTF, o co chodzi? ktoś będzie miał świetny humor, właśnie przeżyje pierwszy pocałunek albo urodzi mu się dziecko a będzie chodził jak jakiś bezdomny bez grosza na karku?)
Chód nie będzie zawsze ten sam co w CASie, zależy od emocji.
A więc... po co to wszystko? Tym chcieli wynagrodzić brak stwórz wzór? ;p
No myślę, że zazwyczaj będzie chodził jak w CASie, a w skrajnych przypadkach będzie np. chodził
mając ręce 2 cm nad ziemią lub skacząc do chmur :P
Obrazek
av by teaplease.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości