The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 29 wrz 2015, 23:53

Levkoni pisze:Moim zdaniem przesadzasz
Żartujesz? Większości jedzenia z czwórki to gdyby nie nazwa w życiu bym nie zgadła co to jest.. A ten sernik.. Czy ktoś powiedziałby, że to sernik gdyby nie było napisane?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 29 wrz 2015, 23:57

Mi to wygląda na sernik :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 29 wrz 2015, 23:59

Nie mam w zwyczaju oglądać jedzenia moich simów z każdej strony, więc jakoś mi to nie przeszkadza :P

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 30 wrz 2015, 2:09

Nie no, moim zdaniem powinniśmy zostawić temat grafiki w spokoju, już tyle zostało powiedziane o niej :P A to kwestia gustu tak na prawdę, każdemu podoba się coś innego. Gra ma już ponad rok i tak grafika się nie zmieni (mi osobiście się podoba choć mogłaby być mniej cukierkowa).

Ja teraz jestem ciekaw, jaki będzie kolejny pakiet :curious: Wygląda na to, że w październiku pokaże się pakiet rozgrywki (bo było już tak: pakiet rozgrywki => dodatek => akcesoria => akcesoria => pakiet rozgrywki => akcesoria => akcesoria). Ciekaw jestem tylko, kiedy mogłaby być premiera. Normalnie te pakiety pokazują się w środku miesiąca. Upiorności pokazały się na koniec, ale to chyba dlatego, że tematyka specyficzna, więc chcieli bliżej Halloween, a że schemat podpowiada, że w październiku pokaże się pakiet rozgrywki, to musieli pakiet halloweenowi dać teraz :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 30 wrz 2015, 18:02

Tyle zostało o grafice powiedziane, ale to, że obrali taki i taki styl, z miejsca nie zwalnia ich z odwalania fuszerki w przypadku takich drobnych przedmiotów. Również nie zgadłbym, że to sernik, gdyby Shattered tego nie napisała - stawiałbym bardziej na szarlotkę albo ser żółty. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 30 wrz 2015, 18:55

Muszą mieć jakiegoś leniwego grafika w zespole, bo np. część jedzenia wygląda porządnie, a część jak psu z gardła wyjęta.
Chociaż (nie wiem czy się wypowiadałam :P) mi się ta grafika kreskówkowa bardzo podoba i ogółem simowie w tej odsłonie najbardziej mi przypadli do gustu, chociaż trochę trwało zanim się przyzwyczaiłam. Ja bym w sumie zrobiła ją jeszcze bardziej kreskówkową poprzez podkręcenie kolorów. :D

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 01 paź 2015, 9:44

Grafika jest spoko, ale gdyby się zdecydowali na zrobienie gry dla dorosłych z taką grafiką to gra odniosłaby sukces, tak jak 2 która nie jest realistyczna grafiką, ale np. animacja gorących pocałunków na kanapie to coś, czego mi brakuje w 4. Czwórka jest za grzeczna!
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 01 paź 2015, 12:17

Niebezpieczny, to chyba nie widziałeś animacji bara-bara w jacuzzi z TS4 ;D

Ja osobiście uważam, że The Sims z grafiką realistyczną byłoby zbyt przytłaczające.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 01 paź 2015, 14:00

"Czwórka" jest bardzo niegrzeczna! Moja Simka co chwilę ma kosmate myśli i chce uprawiać bara-bara - w kółko te same pragnienia. :D
W początkowej fazie w grze była nawet umiejętność bara-bara, ale ją wycofano.
Plus, wspomniana wyżej animacja z jacuzzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 01 paź 2015, 14:09

Ba, w tej części po raz pierwszy nastolatki mogą uprawiać bara-bara :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 01 paź 2015, 14:20

Że co? Nastolatki i bara bara?! Nic o tym nie wiedzialam xd (może dlatego że moi nastolatkowie sagrzeczni i nie romansuja xp)
A animacja bara bara w jacuzzi jest dość odważna, aż się zdziwiłam.
Simsow w realistycznej grafice bym zdecydowanie nie chciala.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 01 paź 2015, 15:36

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego ludzie chcą takiego realizmu w tej grze. Realną grafikę masz za oknem, realne umiejętności masz w prawdziwym świecie. Gra ma być grą, nie musi być wierna temu jak wygląda prawdziwe życie :P

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 01 paź 2015, 15:55

Mi się grafiką podobała... Dopóki nie zagrałem w Life is Strange. Tam grafika dopiero jest piękna :aww:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 01 paź 2015, 16:03

Paradox, Simsy z grafiką jak w Life is Strange byłyby ciekawe, jestem za :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 01 paź 2015, 16:51

Zatem cię to zaciekawi ;)

EDIT: znalazłem jeszcze to

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 01 paź 2015, 21:58

Zbytni realizm w grze (chodzi o grafikę) sprawiałby przede wszystkim, że gracze czuliby się nieswojo. :P Grafika czwórki jak dla mnie jest za bardzo kolorowa, sam styl miejscami mi przeszkadza (wolałbym trójkowy, kojarzy mi się z nieco bardziej poważną grą, pomijając wygląd Simów :facepalm:), ale lepsze to niż całkowite pójście w ultra realną oprawę wizualną. Gra to gra - ma bawić, a nie przytłaczać tym, że spotykasz idealnie odwzorowany prawdziwy świat w programie, w którym względnie szukamy odskoczni od tego co mamy na co dzień.

A nastolatkowie wyglądają jak dorośli, zawsze mogą to być już 18-latki więc nic dziwnego, że posiadają możliwość uprawiania bara-bara. :P Jeśli wprowadziliby do gry pre-teens to tam możliwości takich by nie było. Nawiasem mówiąc, wciąż mam nadzieję zarówno na tę grupę wiekową, jak i na małe dzieci...
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 03 paź 2015, 3:15

Nie mam pojęcia gdzie mogę zdać to pytanie, więc zrobię to tutaj.
Czy da się jakoś zmienić język gry z polskiego na angielski?

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 08 paź 2015, 12:11

Hirooo pisze:Nie mam pojęcia gdzie mogę zdać to pytanie, więc zrobię to tutaj.
Czy da się jakoś zmienić język gry z polskiego na angielski?
Z tego co wiem, jeśli zmienisz język origina na angielski to powinno Ci ściągnąć angielską wersje, ale nie próbowałam tego z simsami tylko inną grą. W originie w zakładce właściwości gry też można zmienić język, ale ja nie mam tam angielskiego.
Tutaj ogółem było to pytanie zadane i są różne odp. w tym zmiana w rejestrze http://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/How ... -p/3436049

_________________

(nie wiem czy mogę tak post pod postem, ale minęło parę dni, więc...)

http://simsvip.com/2015/10/07/simguruda ... s-objects/
Widać już mają w planach dodatek o zwierzakach... ale odpowiedź z kropką nienawiści xD

Połączyłem posty. //Guuki

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 08 paź 2015, 20:40

Sklep Steelseries i serwis SimsVIP połączyli siły, dzięki czemu można kupić 'czwórkowe' gadżety o połowę taniej. Wystarczy podać kod promocyjny - SIMSVIP - podczas finalizacji zakupu.

Ja skorzystałem. Kupiłem słuchawki za €17.98, czyli za 79.26 zł, już z przesyłką. To o połowę taniej niż w polskich sklepach! :yes:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 19 paź 2015, 1:59

Zaczyna mnie jakoś strasznie irytować grafika czwórki.. Kudły już przebolałam, teraz światło w centrum..
https://youtu.be/bYi40tyVk7s

Może mi ktoś powiedzieć co ona robi, Bóg ją oświeca czy co...

Często tak mam, że np. sim siedzi przy stole i podczas poruszania się, raz ciemnieje, raz jest jasny.. :unsure: Tak jak na tym filmie

Poza tym, nie wiem może kiedyś nie zwracałam na to uwagi, ale teraz wszystko jest takie brzydkie.. Np. te budynki po drugiej stronie ulicy w Zatoczce gdzie jest biblioteka, są tak kiepskiej jakości, a gram na najwyższych detalach..
Liście drzew.. A o niemowlakach już nie wspomnę.. Okropnie wyglądają.. U mnie mają okropne oczy.

Kiedyś Jackob wspomniał, że jakość grafiki zależy też od komputera, nie tylko od ustawień. Czy to znaczy, że moja grafika poprawiłaby się z lepszym komputerem?
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości