The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 31 paź 2020, 1:31

Okazuje się, że jednak zapowiedziane sentymenty będą częścią gry podstawowej wraz z nową aktualizacją: https://simscommunity.info/2020/10/30/w ... er-update/

Na kanale YouTube serwisu SimsCommunity pojawił się filmik o nowościach w aktualizacji. Jovan przedstawia na nim również działanie sentymentów, dla przykładu rozwodząc Elizę i Boba Pancakesów. Po tym wydarzeniu, Bob miał negatywny sentyment związany z Elizą, który wpływał na jego emocje wobec niej i kontakty. Na przykład cieszył się, kiedy była nieszczęśliwa :D Pamiętam, że coś takiego zapowiadano jeszcze przed premierą The Sims 4. Simowie mieli na siebie reagować różnie w zależności od tego, co między nimi zachodziło. I wydaje się, że w końcu, po 6 latach, otrzymamy coś takiego w grze. Może to być niezły gamechanger jeśli chodzi o relacje simów o ile sprawdzi się tak dobrze, jak się zapowiada.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 31 paź 2020, 5:05

Kamień z serca xD Nie mam już żadnego powodu żeby kupować ten dodatek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 31 paź 2020, 8:46

Lenna, za to w dodatku dojdą style życia, które też będą rozbudowaniem osobowości simów xD Ale nie przyjrzałem się dokładnie, na czym polegają. To będzie na takiej zasadzie, że jak sim w danym momencie podejmuje jakieś działania, np. długo pozostaje bez miłości to zaczyna lubić bycie singlem, więc ma jakieś bonusy życiowe za bycie nim. Jeśli dużo pracuje, wykonuje codzienne zadania w pracy i zaznaczasz mu zawsze opcję "pracuj ciężko" to dostaje styl życia "pracoholik" dzięki czemu ma bonusy do efektywności w pracy, ale będzie również miał jakieś negatywne efekty do długotrwałych relacji miłosnych.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 02 lis 2020, 2:26

Bu, mogli te style życia też dać do podstawy ;_; Ale szczerze, trochę sceptycznie jestem do tego nastawiona. To wygląda po prostu jak nowe cechy, różnią się tylko tym, że będą nabywane w trakcie gry. Oczywiście większa ilość cech też jest potrzebna, ale system osobowości w czwórce jest fundamentalnie zepsuty i bez przebudowania wszystkiego, nic mu już nie pomoże xd Z drugiej strony EA przekonuje, że style życia mają bardziej wpływać na Sima i jego relacje z innymi niż zwykłe cechy - jak to będzie w praktyce, to zobaczymy xD No ja pewnie nie zobaczę soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 02 lis 2020, 13:45

Mam te same odczucia i w sumie nie tylko ja. Że style życia to bardziej rozbudowane cechy, które mają większy impakt na grę. Tyle, że cechy są czymś wrodzonym, co sim posiada niezmiennie, a style życia właśnie będzie nabywał zgodnie z tym, jak się nim gra. Niektóre style życia pokrywają się z cechami bo np. jest cecha pracoholik i styl życia taki. Nie bardzo wiem, jaki jest tego sens. Ale i tak jest to element dodatku, dla którego chcę go mieć w swojej bibliotece.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kat » 02 lis 2020, 13:50

@Levkoni. Cóż to się stało ze STL? Pytałem o to Cath, ale gdzieś ją potem wcięło.

Hmm...to jest dodatek? Że co? Od początku byłem przekonany, że to pakiet rozrywki, tak jak Lenna wspomniała. Serio, czy EA nie potrafi się wysilić i zrobić porządnego dodatku raz na rok, który zawierałby w sobie kilka pakietów czy akcesoriów? Przecież to coś spokojnie mogłoby być częścią Cztery Pory Roku. W trójce też mogliby np. dołączyć akcesoria Film do Po Zmroku, Nowoczesny Apartament do Skok w Przyszłość, Katy Perry do do zostań Gwiazdą, Impreza w Plenerze do Cztery Pory Roku, Szalone Lata do Studenckiego Życia, Miejskie życie połączyć z Luksusowy Wypoczynek i Diesel połączyć z Szybka Jazda czy inne kombinacje, które miałyby jakiś sens. Oprócz tego, gdyby EA stworzyło dodatek np. Wiejskie Życie, w którym byłoby miasteczko Riverview i wszystkie rzeczy związane ze wsią, ogrodnictwem, festiwalami itp. czy to materiały Promo czy ze Sklepu, to wyszedłby pełnoprawny dodatek, a wie, że wiele osób na taki czekało i się nie doczekało, ale masa płatnych pakietów w Sklepie to spoko. Po co EA się tak rozdrabnia? Mnie czwórka się znudziła po miesiącu grania i dotrwałem do momentu, w którym najstarszy syn mojego sima stał się nastolatkiem. Najfajniej było w TS1, gdy był jeden oficjalny dodatek na rok bodajże, a wszelkie płatne materiały były nieoficjalne, a sam pamiętam, że z oczami jak pięciozłotówki czekałem na każdy dodatek. Dzwoniłem do Media Markt i pytałem się czy oby na pewno dodatek jest już na półkach, bo neta jeszcze nie było. Teraz chyba zapowiedź nowego dodatku nie sprawia tyle radości, co kiedyś, w szczególności pośród graczy, którzy pamiętają lub grali w 1.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 02 lis 2020, 16:00

Kat na rynku jest za mało miejsca dla stron o tematyce simowej, teraz wszystko poprzenosiło się na FB, więc nie było sensu tego kontynuować. DotSim ludziom wystarczyło do przeglądania nowinek. STL zostało zamknięte, potem wznowione przez nowego właściciela, ale i tak wygląda na to, że umarło :P

A jeszcze co do Snowy Escape i nowej kariery - nie mogę przeboleć takiego wyboru. Mamy cały przekrój sportów ekstremalnych związanych zimą w tym dodatku. Zamiast dostać karierę sportowca ekstremalnego albo coś w turystyce, to dali drugą karierę biznesową x)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 02 lis 2020, 18:47

Najbardziej to mnie zastanawia, jakim cudem przeszliśmy z tych ogromnych, rozbudowanych dodatków do trójki do... tego. I jakim cudem gracze na to pozwolili. Myślałam że już przy Życiu eko było biednie, ale tutaj pobili wszystko xD Przecież jedna okolica wakacyjna w dwójce posiadała więcej aktywności niż ten dodatek cały razem wzięty. Najgorsze jest to, że ta gra z tą grafiką naprawdę miała potencjał na coś fajnego, ale oczywiście pojawia się największa bolączka czwórki, czyli wszystko ładnie wygląda zewnątrz ale jest puste w środku. Nie wiem, jak mogliśmy się znaleźć w tym momencie a ludzie jeszcze się cieszą.
Kat, akcesoria do trójki przynajmniej zawierały dużo obiektów w rozsądnej cenie. Nie były też czymś, do czego EA zmuszało cię kupować, bo nie posiadały elementów wyciętych z dodatków ani gameplayu, były tylko takim zbiorem mebli które możesz sobie dokupić jeśli chcesz więcej. Np. w Po zmroku doszły 3 jacuzzi, w Imprezie w plenerze masz kolejne 5 jeśli ci mało. W czwórce rozwadniają DLC tak, abyś musiał mieć wszystko.
Kat pisze:Mnie czwórka się znudziła po miesiącu grania i dotrwałem do momentu, w którym najstarszy syn mojego sima stał się nastolatkiem
Ja chyba nigdy dalej nie dotarłam w rozgrywce rodzinnej XD
Co do nowej kariery - no przynajmniej jest to coś uniwersalnego, co przyda się w zwykłej rozgrywce xD Gorzej, że podobna kariera już jest w grze, więc w sumie to drugi raz to samo, kiedy tej grze brakuje zawartości i faktycznie coś ze sportami ekstremalnymi mogliby tu dać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 03 lis 2020, 6:02

Jhud pisze:
03 lis 2020, 1:02
Zgadzam się że dodatki do czwórki są biedne, ale wiecie co mnie śmieszy? To jak wychwalane dodatki do trójki teraz są, bo ja pamiętam czasy gdy dodatki do trójki wychodziły i wszyscy byli nimi zawiedzieni że są mega biedne i że to najgorsze simsy i że nie umywają się do dwójki, a teraz nagle trojka jest jakby prawie na tym samym miejscu co dwójka jak się ją porównuje do czwórki. XD Nie żebym się tym nie zgadzał, bo się zgadzam, ale jednak ciekawe to jest.
Totalnie, sama byłam jedną z tych osób co na początku hejtowała trójkę na prawo i lewo xD Z tym że nie mówiłam że jest biedna, tylko że nie ma klimatu dwójki, maxisowe rodziny nie mają charakteru i historii, nie ma wspomnień (na początku nie było), wszystko jest niedopracowane i zbugowane, nie da się zrobić własnego otoczenia (a przynajmniej nie w grze i było to trudne), nie da się wyłączyć postępu historii, oraz że nie można grać turowo jak w dwójce, to był chyba mój największy zarzut. Z czasem zaakceptowałam po prostu, że trójka po prostu nie jest dwójką, to dwie różne gry o innej specyfice, resztę zarzutów nadal uważam za słuszne, ale koniec końców więcej ma plusów niż minusów.
Jak patrzę na czwórkę to ja już wolę wielkie dodatki do trójki z masą kontentu, nawet jeśli robionego trochę "po łebkach", niż dodatki do czwórki gdzie co prawda każda opcja jest ładna i dopracowana, ale jest ich 5 na krzyż xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kat » 03 lis 2020, 15:50

@Levkoni, fb a fora to nie to samo. Na forum mam swój piękny i ogólnie cud miód nick oraz szpanerską sygnaturkę, a na fb tego nie ma. Nie wspominając o tym, że posty na fb inaczej w ogóle wyglądają niż na forum. Nawet porównywać nie ma co.

@Lenna, dla mnie nawet grafika w TS4 nie wygląda dobrze. Już the Sims 1 wyglądało lepiej xD W the Sims 3 przynajmniej za pomocą moda HQ oraz skinów i innych CC można stworzyć realistyczne postaci. Moi, przykładowo, wyglądają trochę realistycznie i w życiu nie grałbym z domyślnymi teksturami. W TS4 tesktury są okropne i nie tylko chodzi tu o meble, ale też i twarze postaci oraz ubrania.

Trójki nie hejtowałem, bo mnie od razu oczarowała otwartym światem, równoczesnym starzeniem się wszystkich oraz postępem historii, który poprawiony za pomocą modów od Nraasa zdziałać cuda potrafi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 03 lis 2020, 20:08

Kat pisze:@Levkoni, fb a fora to nie to samo. Na forum mam swój piękny i ogólnie cud miód nick oraz szpanerską sygnaturkę, a na fb tego nie ma. Nie wspominając o tym, że posty na fb inaczej w ogóle wyglądają niż na forum. Nawet porównywać nie ma co.
Dokładnie, według mnie fora są najlepsze a grupki na fb nie dorastają im do pięt xD No ale co zrobić, kiedy inni uważają inaczej ¯\_(ツ)_/¯
Kat pisze:@Lenna, dla mnie nawet grafika w TS4 nie wygląda dobrze. Już the Sims 1 wyglądało lepiej xD W the Sims 3 przynajmniej za pomocą moda HQ oraz skinów i innych CC można stworzyć realistyczne postaci. Moi, przykładowo, wyglądają trochę realistycznie i w życiu nie grałbym z domyślnymi teksturami. W TS4 tesktury są okropne i nie tylko chodzi tu o meble, ale też i twarze postaci oraz ubrania.
Ja nie lubię realistycznej grafiki, dlatego już wolę czwórkę, acz jakąś wielką fanką jej grafiki też nie jestem. Jest dla mnie zbyt cukierkowa, wszystko jest takie bajkowe i kolorowe, drzewa jak z plasteliny. Do tego meble są jakieś takie masywne, że jakbyś chciał zrobić lekkie nowoczesne wnętrze to się nie da. Najlepszą grafikę to miała dwójka xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 05 lis 2020, 14:31

Po zobaczeniu pierwszej zapowiedzi byłam przekonana że to pakiet rozgrywki jak Ucieczka w plener a nie pełnoprawny dodatek. soft9 Mam pytanie do osób, które jeszcze mają w sobie na tyle pasji do tej gry żeby potrafić się tym ekscytować i oglądać wywiady/first looki/gameplaye youtuberów - jest to okolica wakacyjna jak Granitowe Kaskady czy nowe otoczenie mieszkalne jak w Wyspiarskim życiu?

Odnosząc się do pomysłu EA, żeby zatrudnić simowych influencerów do budowania parceli publicznych... Borze szumiący jakie to okropne i genialne zarazem. :brawo2:
- youtuberzy się cieszą bo mogą w pewnym sensie brać udział w tworzeniu nowego dodatku
- gracze się cieszą, bo wreszcie parcele publiczne będą lepiej wyglądać
- marketingowcy się cieszą bo to przecież super PR, pozwalamy graczom współtworzyć grę, patrzcie jacy jesteśmy dobrzy
- studio się cieszy bo ktoś odwali za nich robotę i to całkiem za darmo
Kocham późny kapitalizm.

Ogółem jest to pierwszy od czasu Wyspiarskiego Życia DLC do czwórki, który jakkolwiek mnie zainteresował, ale tylko dlatego, bo w okrutny sposób wykorzystuje mój sentyment do zimowego sektora wakacyjnej wyspy z jedynki oraz Wioski Takemizu z dwójki. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 lis 2020, 10:17

Nie wiem, ja się trochę biję z myślami jeśli chodzi o ten dodatek. Z jednej strony mam ochotę go kupić głównie dla stylów życiowych... Z drugiej strony obiecałem sobie nie kupować już dodatków na premierę tylko po przecenach, co ostatnio mi nawet wychodziło.

PS: Lenna, Kat ale tu nie ma nic do rzeczy co Wam się bardziej podoba, fora czy grupki, tu chodzi o fakt, gdzie ogólnie ludzie poszli, a poszli w większości właśnie na FB i nie zależy to od Was czy ode mnie ;) To, że my tutaj siedzimy i sobie gadamy to inna sprawa. CS też nie jest już tak duże jak kiedyś. W tym temacie się zrobiły ledwie 2 strony postów, gdzie na tych większych grupkach czy fanpejach simowych potrafi być po kilkadziesiąt/kilkaset komentarzy. No tak już bywa, ludzie się zmieniają, nowe pokolenie wchodzi do gry.

PS2: Myślę, że mimo wszystko gloryfikujecie dodatki do TS3. Ja sam tę część lubię najmniej bo byłą totalnie bez duszy. Wiele dodatków też wprowadzało zawartość tylko na chwilę. Po prostu było więcej zawartości, z której korzystało się na co dzień w simowym życiu. No ale nie chcę już tu offtopować żeby nie wkurzać Indry :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 13 lis 2020, 11:23

Levkoni pisze:
11 lis 2020, 10:17
Nie wiem, ja się trochę biję z myślami jeśli chodzi o ten dodatek. Z jednej strony mam ochotę go kupić głównie dla stylów życiowych... Z drugiej strony obiecałem sobie nie kupować już dodatków na premierę tylko po przecenach, co ostatnio mi nawet wychodziło.
Levkoni, a Ty nie udzielasz się już na żadnej simowej stronie i nie dostajesz kopii recenzenckich?

Muszę przyznać, że pierwszy raz w historii „4” byłem jako-tako podniecony na dodatek. Chyba jestem w zdecydowanej mniejszości, bo uważam, że w tej części gry właśnie brakuje typowo wakacyjnych czynności. :P A tu klops, bardzo zasmuciły mnie Wasze poprzednie wpisy, jaką wydmuszkę szykuje nam Maxis.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 14 lis 2020, 18:46

książę nigdy nie dostawałem kopii recenzenckich :D Wszystko co dostawaliśmy szło do rozdania na nagrody. Tzn. chyba było kilka sytuacji, że dostaliśmy też dla siebie (tzn. jedną kopię na całą redakcję), ale większość szło na konkursy. No i już się nie udzielam nigdzie jako jakikolwiek admin czy redaktor, porzuciłem to bo społeczność simsów to jedna z bardziej toksycznych społeczności jakie poznałem, nie chcę mieć z tym więcej do czynienia w sposób profesjonalny :D Teraz tylko tyle co czasem coś tutaj na forum skrobnę i na pomidorsach pośmieszkuję.

No, ale wracając do tematu to jednak nie wytrzymałem i kupiłem żeby potestować te style życia :V Ale kupiłem w całkiem spoko promce na zagranicznej stronie, więc chociaż nie mam kaca moralnego, że poszło 150 zł xD
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 28 gru 2020, 0:21

Czy ktoś z Was grał w dwa najnowsze dodatki? Który polecacie kupić na świątecznej wyprzedaży? Poświęcone im tematy zioną pustką... :P

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Smustle » 28 gru 2020, 22:43

Nie warto.
Takie tam, na 5 minut, lepiej zainwestować w zbugowanego cyberpunka albo play station 5 o które ludzie się biją w internecie i markecie.

A tak serio to śnieżna eskapada mi pasuje pod względem estetycznym, od początku chciałam miasto w stylu azjatyckim w czwórce.
Ładne obiekty z tego co widziałam, nie wiem czy to dla ciebie ważne czy nie xD Bo może używasz cc i wtedy nie aż tak ważne.
Gameplay wydaje się całkiem ciekawy, z tego co widziałam są aktywności dla różnych grup wiekowych co na plus.
Ogólnie to jak lubisz anime czy w ogóle jesteś fanem kwitnących wiśni to śnieżna eskapada to must have moim zdaniem ze względu na japońskie rzeczy.
Nie posiadam jeszcze, ale w jakiejśtam przyszłości planuję posiąść. Jak nie teraz to później.

Życie eko (chyba mówiąc dodatki chodzi ci o te największe? wyprawy na bataty nie mam i nie planuje mieć więc się nie wypowiem)
nawet spoko, świat jest ładny, są ładne meble, ubrania i fryzury (oczywiście zależy co się komu posoba), myślę że pod względem obiektów są spoko jakości w porównaniu do niektórych poprzednich pakietów, jeśli lubisz styl eko to może być coś dla ciebie.
Co do gameplayu to jest trochę denerwujący, moja simka chodziła non stop brudna i miała nastrójnik dyskomfortu bo nie miała przyłącza i tylko zimny prysznic mogła brać. A miała te wiatraki, zbierak do deszczu i inne ceregiele. Więc ta cecha parceli trochę kijowa.
Ja sobie wyłączyłam głosowania więc nie miałam ale widziałam że ludzie narzekają na kradnięcie mebli przez sąsiadów jak jest jakiśtam plan przegłosowany. No i z torbami na głowach mogą chodzić więc pytanie czy ci to przeszkadza czy nie.
Też mnie wkurzyło że Mortimer opieprzył moją simkę za grzebanie w śmieciach po czym sam to zrobił.
Z pozytywnych rzeczy to opcje z dodatku obejmują wszystkie światy nie tylko Evergreen Harbor. No i jest aurora borealis w kuchni twoich simów.

Mam nadzieje że moja recenzja chociaż trochę pomogła i życzę udanych zakupów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 29 gru 2020, 12:18

Nie grałam w żaden, ale to mnie ostatecznie przekonało żeby kijem tego nie tknąć XD

youtu.be/kadhyttPYHQ
Obrazek

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 10 sty 2021, 20:30

Dzięki Smustle za wyczerpującą odpowiedź! Zaszalałem i kupiłem zarówno „Eko życie” jak i „Śnieżną eskapadę”. Jak na razie udało mi się wyjechać na krótki urlop do Góry Komorebi i jestem zachwycony. Okolica jest piękna i bardzo dopracowana, domki do wynajęcia i przestrzenie publiczne są zaskakująco dobre; Maxis miał świetny pomysł, żeby nawiązać współpracę w tej kwestii z simowymi youtuberami - mam nadzieję, że będą to robić częściej przy okazji następnych dodatków. Szczególnie spodobały mi się gorące źródła w zimowej dzielnicy - przywołały miłe skojarzenia z Wioską Takemizu :) ...no i w końcu mamy wyciągi narciarskie z prawdziwego zdarzenia, tym mnie kupili!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 sty 2021, 11:42

Jak byłem zdania, że TS4 może być fajne bo ma duży potencjał, tak poprzedni rok pokazał mi, że czekam już na TS5, choć nie wiem, czy w ogóle warto. Nie wiem co ćpają w tym TS Studio. Ale Przez cały rok nie dostaliśmy nic, co większość graczy lubi, czyli jakąś rodzinną rozgrywkę, coś skupionego na interakcjach w rodzinie etc. Snowy Escape to dla mnie Spotkajmy Się 2 - prawie żadnej rozgrywki wpływającej na życie sima, tylko ładne miasto. Co z tego, że jest jazda na snowboardzie, skoro nie wnosi to zupełnie nic prócz tego, że można popatrzyć na ładne animacje. Żadnych zawodów, żadnej związanej z tym kariery, żadnych punktów, które można wymienić na wakacyjne nagrody.

Teraz wychodzą akcesoria, które zamiast być pakietem z meblami i 1-2 jakimiś specjalnymi obiektami zamieniają się w Pakiet Rozgrywki Mini. Czyli jeszcze bardziej rozwalanie rozgrywki, która powinna być w dodatkach. Nie mam już nerwów do EA i The Sims Studio.

Nie wspomnę o ciągłych bugach uniemożliwiających rozgrywkę - lagi symulacji, anulowanie się interakcji, czynności trwające pół dnia, obcych simów wtrącających się do rozmów, które też się bugują. Jest tego masa i chyba już dawno TS4 bugami prześcignęła trójkę.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości