The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 17 sie 2016, 15:05

blurry pisze:Co niby ma gitara wspólnego z wampirami? soft9
Napisałem to kierując się nowinką, nie własną opinią.
A co ma wspólnego? Chociażby mrok i upiorne klimaty. :P

Awatar użytkownika
deepblue
Posty: 47
Rejestracja: 08 lip 2014, 19:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: deepblue » 17 sie 2016, 15:18

Oby nie magiczno-nadnaturalny dodatek! W grze nie ma już co robić, po co mi kolejne nic nie wnoszące rzeczy. Mam nadzieję na coś w stylu gwiazdy z jedynki, ale szanse są nikłe :(

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 17 sie 2016, 15:25

Fajny by był dodatek o sławie. Takie połączenie osobistości i kariery filmowej z "Po Zmroku" z piosenkarzami z "Zostań Gwiazdą". Obecnie wolałbym zwierzaki albo pory roku, ale nie pogardzę żadnym dodatkiem po tak długiej przerwie :P (no chyba, że zupełnie na razie nie potrzebny magiczny dodatek)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 17 sie 2016, 15:38

Twórcy pracują nad nowym systemem wydarzeń w grze.
Fajnie. :D Takie zdarzenia mogą sprawić wrażenie jedności i żywości świata, a do tego zawsze to jakieś wyzwania. :) Oby tylko za często się nie powtarzały, bo będzie lipnie. <_<

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 17 sie 2016, 16:16

Losowe wydarzenia i zadania rodem z trójki to jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie elementów. W TS3 pozwalały wczuć się w życie mieszkańców i miasta.

Oby tylko tego nie skopali i żeby nie skończyło się na kolejnym, badziewnym wyzwaniu z tą nijaką simką Jasmine...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 17 sie 2016, 19:44

Gitara Mrocznego Kosiarza, o której wspomniał Mint, to specjalny obiekt dostępny tylko dla osób prenumerujących biuletyn The Sims 4.

https://www.thesims.com/pl_PL/newsletter

https://simstruelife.pl/News:Nowy_wpis_ ... u_17.08.16

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 18 sie 2016, 0:21

Gitara fajna, i mam ją w grze, bo już dawno zasubskrybowałam biuletyn ^^ Ma kilka wariantów kolorystycznych, ale najfajniejszy jest chyba ten z fotki wstawionej przez Guukiego wyżej :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 18 sie 2016, 0:50

No i mamy pierwsze przecieki na temat nowego dodatku. Coś o życiu w mieście: https://simstruelife.pl/News:Miejski_dodatek_17.08.16

Nie jaram się bo jak na razie udowodnili, że ich dodatki nie są niczym wyjątkowym. Poczekam na zapowiedzi oficjalne, zdjęcia, filmy...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 18 sie 2016, 3:35

Oho ciekawa tematyka (pewnie i w tak zepsują).

Awatar użytkownika
deepblue
Posty: 47
Rejestracja: 08 lip 2014, 19:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: deepblue » 18 sie 2016, 11:32

Fajna tematyka, mam nadzieję na apartamenty jak w dwójce!

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 18 sie 2016, 13:44

Świetnie by było gdybym tym razem również poszli w europejskie klimaty i wyprodukowali dodatek w stylu „Witaj na Grochowie” - wiecie, wielka płyta, praska patologia etc. :) Zawsze brakowało mi w „The Sims” trochę dramatów społecznych.

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 18 sie 2016, 23:48

Kolejny dodatek o społeczeństwie. Rozumiem że Spotkajmy sie nie wystarczyło i będą rozdrabniać nawet dodatki?
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 18 sie 2016, 23:50

Też mi się to nie podoba. Czyli z dodatkami będą postępować jak z akcesoriami, wśród których mamy już 3 tytuły zawartością nawiązujące do ogrodu. soft2
Naprawdę liczyłem na bycie sławnym, na pogodę, czy zwierzaki. Ech...
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 18 sie 2016, 23:53

Zrobią 2 nowe rodzaje parków, nowy rodzaj parceli - klubokawiarnia, bo przecież mamy i kluby i kawiarenki to czemu by tego nie połączyć, i nowy świat i tyle, bo już wszystko było w Spotkajmy Się
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 19 sie 2016, 2:02

Ciekawi mnie co będzie w tych miastach. Dostaliśmy już 'imprezownię' w postaci Windenburga, pytanie co wcisną do kolejnego miasta (logicznym jest, że takowe wprowadzą)? Może tym razem stworzą miasto od zupełnie innej strony... Tylko jakiej? Na myśl przychodzi mi jedynie ratusz i praca burmistrza. W tym mieście mogłyby się znajdować budynki działające jako królicze nory w Trójce, ale... Dodatek o SPA. Nie wierzę w to, że są na tyle kreatywni żeby stworzyć nowe, pełne interakcji i wprowadzające wiele możliwości otoczenia, ponieważ nie raz już zawiedli. Teraz się nawet nie starają. Czekam na zwiastun, lubię je oglądać bo wyglądają ciekawie, sprawiają wrażenie, że gra jest pełna opcji...

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 19 sie 2016, 8:22

Do takiego dodatku o mieście możnaby spokojnie wrzucić karierę polityka, nauczyciela lub żołnierza, sklepy spożywcze, które zastąpią nam lodówki, teatry i kina, dodać aktualizację z włamywaczami. Ech, ale znając życie EA wzystko skopie <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 sie 2016, 15:40

Jeśłi dodatek o mieście to musi być w nim wiele opcji, żeby mnie zadowoliło. Nie chcę kolejnego "nocnego życia" albo "po zmroku"... a SS mnie zawiodło, w grze praktycznie nie odczuwam tego rozszerzenia...

Możnaby spokojnie wcisnąć tu: apartamenty, karierę polityka, kino, teatr, możliwość tworzenia zespołów, umiejętność grafiti, subkultury etc...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 19 sie 2016, 17:52

Levkoni pisze:Jeśłi dodatek o mieście to musi być w nim wiele opcji, żeby mnie zadowoliło. Nie chcę kolejnego "nocnego życia" albo "po zmroku"... a SS mnie zawiodło, w grze praktycznie nie odczuwam tego rozszerzenia...
Toć to już momentami liche "Po zmroku" było przeze mnie bardziej odczuwalne niż czwórkowe "Skitrajmy się", a trójkowy dodatek nie był jakąś rewelacją. Jestem zły na to, co zrobili do tej pory i jak zmarnowali potencjał gry... Jedyne co im wychodzi, to ubrania, fryzury i czasem obiekty - w tej generacji robią je naprawdę ładne.
Levkoni pisze:Możnaby spokojnie wcisnąć tu: apartamenty, karierę polityka, kino, teatr, możliwość tworzenia zespołów, umiejętność grafiti, subkultury etc...
Słowem - "Osiedlowe" z dwójki + "Po zmroku" z trójki + "Studenckie życie" (też z trójki). Byłoby to bardzo udane połączenie i takie jest dla mnie naturalne (gdy tylko pomyślę o miastach), ale po ich poczynaniach nie spodziewam się fajerwerków i rozdrobnią ten dodatek zupełnie bezsensownie, a na jakiś udany przyjdzie nam trochę poczekać.

Trudno utrzymać pozytywny stosunek do tego i nie narzekać, kiedy przy trójce miało to narzekanie jeszcze charakter satyryczny, a tutaj - poważny. :facepalm:

Co do zmiany skórki telefonów - zmienia się ich wygląd rownież, gdy Sim go wyjmuje, czy tylko na panelu? Na STL pisali, że nie jest to zauważalne w grze.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sanageyama » 19 sie 2016, 18:53

Nie mogli po prostu Spotkajmy się i Życie W Mieście dać jako jeden dodatek? :facepalm: Jezu Crhyste, co za tłumoki tam pracują. Moim zdaniem Spotkajmy się pasuje do tematyki miasta ale nie, zróbmy jeszcze jeden dodatek, będzie więcej kasy soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Wafl Koons » 19 sie 2016, 20:14

Pewnie będzie kręgielnia i bilard. Na razie nic więcej mi nie przychodzi do głowy, może tory wrotkarskie?


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości