The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 07 kwie 2016, 6:47

Oooo... No to bez sensu zrobili. To po co w ogóle drzewa, jak i tak znikają... Dzięki za namiar na moda. I tak nie gram na razie w Czwórkę, ale na pewno pobiorę, bo będzie mi potrzebny, jak do niej wrócę.

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 12 kwie 2016, 16:58

Guuki pisze:Ostatnio kupiłem sobie "Spotkajmy się" i podczas przeglądania obiektów w Trybie Budowania zauważyłem, że te wielkanocne donice z wyzwania są normalnie dostępne bez odblokowywania. Nie wiem jak to jest z tym pluszowym królikiem. I nie wiem, czy tak u każdego, czy to jakiś błąd u mnie...
To nie jest błąd. Po prostu jak wejdziesz na jakąś parcelę publiczną i tam klikniesz na tryb kupowania to będziesz miał wszystkie odblokowane rzeczy które są zablokowane.
A tak poza tym zauważyłem, że jak zrobimy simce makijaż w ubraniu codziennym to ten makijaż już się ustawi dla wszystkich ciuchów. Wcześniej tak nie było i trzeba było makijaż osobno dla każdych ciuchów.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 15 kwie 2016, 21:23

Kochani! Został tydzień do końca wyzwania wielkanocnego i rosnoowocowego! Jeśli ktoś jeszcze któregoś nie wypełnił, niech to zrobi :)
... I kto to mówi. O ile pisanki zebrałam wszystkie, tak rosnoowoce mam dopiero cztery :facepalm: Niestety, drzewko w ogrodzie moich Simek za każdym razem co kilka Simowych dni daje tylko dwa... A nie gram teraz w TS4 często. Chyba mnie się nie uda... :(
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 15 kwie 2016, 23:12

Mi też długo poszło z wyzwaniem rosnoowocowego ale jakoś dałem radę i pozbierałem wszystko. W ogóle dziwne, że nikt jeszcze nie napisał, że 19 Kwietnia zapowiedź rozszerzenia i plany na najbliższe miesiące? :D

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 16 kwie 2016, 8:02

Ja tam odpuszczam sobie wyzwanie z rosnowocami, jakoś do mnie nie przemawia. Ale z Jasmine się zaprzyjaźniłem ;)
Czekam na 19 kwietnia :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 kwie 2016, 11:08

Kapitan Indra, zbierz rosnowoce z dzikich drzewek - z jednego jest aż 10 plonów :P Gorzej z wyhodowaniem doskonałego rosnowocu bo to trzeba drzewko wyewoluować na maxa, a ono bardzo powoli ewoluuje, raz na kilka simowych dni :P Więc używaj nawozów dobrych!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 16 kwie 2016, 11:09

Nie lubię tych czasowych wyzwań, nie mam zbyt dużo czasu na granie, więc nie chcę go marnować na zbieranie pisanek czy hodowanie rosnowoców. W zeszłym roku przez cały okres trwania wielkanocnego wyzwania nie włączyłam gry ani razu. :P Wolałabym, żeby pisanki i donice (a w zasadzie możliwość ich "legalnego" zdobycia, bo za pomocą kodu można kupić je zawsze ;) ) były dodane do gry na stałe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 kwie 2016, 12:22

Galcia jest mod który dodawał wyzwanie z poprzedniego roku do gry, więc na pewno wyjdzie mod, który doda nowe wyzwanie :) Więc będzie można do niego wrócić jak ktoś nie zdążył.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 16 kwie 2016, 22:54

Levkoni pisze:Kapitan Indra, zbierz rosnowoce z dzikich drzewek - z jednego jest aż 10 plonów :P Gorzej z wyhodowaniem doskonałego rosnowocu bo to trzeba drzewko wyewoluować na maxa, a ono bardzo powoli ewoluuje, raz na kilka simowych dni :P Więc używaj nawozów dobrych!
Mam w domu w ogrodzie jedno drzewko, i ono po dwa owoce daje za jednym razem, dlatego to tak wolno idzie. A te dzikie to na razie jeszcze nie do końca dorosły, średnie są. Wyścig z czasem normalnie :P
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 17 kwie 2016, 20:44

Z pewnoscia nie zapowiedza malych dzieci 19g0, bo juz oczywiscie oznjamila ze nic dotyczacego malych dzieci...
To by chociaz te niemowlaki od kolysek odczepili...

Pewnie zapowiedza pakiet.. Mam tylko nadzieje ze to cos rozszerzajce zycie simow, a nie jakies debilstwo w stylu Nie z Tego swiata
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 17 kwie 2016, 21:27

Zgadzam się z Shatt. Fajnie by było ujrzeć coś w stylu "Życie w mieście". Albo Pokolenia <3 - to byłby najlepszy wybór. Albo "Osiedlowe Życie" <3. Ale dobrze wiemy, że pewnie wyjdzie coś kiepskiego. Wiemy tylko, że zapowiedzą cały plan na 2016, czyli na pewno dodatek i jakiś pakiet rozgrywki lub akcesoria :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 18 kwie 2016, 19:17

Nie plan na caly rok, tylko na najblizsze miesiace :P czyli zapewne pakiet rozgrywki i akcesoria
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 kwie 2016, 12:37

Shattered, ale nikt nie potwierdził, że nie zapowiedzą małych dzieci dziś. Tzn wątpię osobiście, że zapowiedzą, ale to o czym pisałaś to chyba te plotki z Los Sims. To oficjalny fanpage The Sims latynoamerykański, ktoś tam tylko wygadał jednemu z użytkowników, że w najbliższym czasie nie będzie zwierzaków i maluchów. Ale EA chcąc uciąć plotki może zechce nam powiedzieć więcej niż zamierzali ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 19 kwie 2016, 17:22

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oKx4PU01Kmo[/youtube]


Czyli wiemy już co zapowiedzą, pakiet z restauracjami i akcesoria dla dzieci...
I wychodzi na to, że to by było na tyle
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2016, 18:19 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 19 kwie 2016, 17:25

RESTAURACJE! 8D
Bogu dzięki Shatt, że zdążyłaś to pokazać. Ale oczekiwałem zapowiedzi dodatku :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 19 kwie 2016, 17:30

Wszystko na to wskazuje, że nie będzie nic o dodatku, a jedynie tragiczny klaun, restauracje i akcesoria z nowymi zabawkami................... Nie, nie.. Dziecko rozmawia? bawi się? z potworem spod łóżka :|
Ponadto stoły w restauracji mają tylko dwa krzesła i są tylko te małe. Wszędzie siedzi po dwóch dorosłych simów.. Czy to znaczy, że nici z obiadu dziecko - rodzic, wypad z przyjaciółmi??
Pamiętam jak jeszcze przed informacją, że nie będzie małych dzieci, pisałam że ich pewnie nie będzie... A wy twierdziliście, że na pewno będą że niemożliwe, aby ich nie było..

Tak więc czy teraz to wydaje się niemożliwe?

EDIT:
Oficjalnie, to wideo to sneak peak tego co przygotowali na 2-3 nabliższe miesiące. Będziemy teraz takie dostawać co jakiś czas..
Więcej informacji biżej premier poszczególnych pakietów..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 kwie 2016, 18:55

Klaun zapewne dojdzie w aktualizacji ponieważ pliki z jego strojem i włosami zostały już dawno wygrzebane przez moderatorów.

Shattered a Twoje przypuszczenia co do stołów itd to są zbyt pochopne... jak można twierdzić, że nici z obiadu z dziećmi po kawałku takim? Poza tym nigdzie nie powiedziano, że będą tylko te stoły i krzesła. No i w grze jest już tyle stołów i krzeseł, że chyba nie ma co narzekać nawet jakby faktycznie pojawiły się tylko te co na zwiastunie.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 19 kwie 2016, 18:55

Z brakiem małych dzieci się pogodziłem. Już ich nie będzie :(
O ile restauracja ma jakiś sens (chociaż simowie będą się co minutę przesiadać :facepalm:) to tych akcesoriów dla dzieci zbyt dobrze nie widzę. Kilka ubranek, mebelków i tyle?
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 19 kwie 2016, 19:17

Tymi akcesoriami dla dzieci, mam wrażenie, że próbują nam wynagrodzić - albo zastąpić - brak czegokolwiek dotyczącego małych dzieci.
Za to pakiet z restauracjami - na to czekałem juz od czasów 'Dwójki '. Restauracje wydane w Store do TS3 pozostawiały wiele do życzenia. Mam wielkie nadzieje, że w TS4 będzie to wyglądać cudnie.
Śmieszą mnie komentarze niektórych "Tylko tyle zapowiedzieli?". Na pewno zapowiedzą więcej. Te dwa tytuły po prostu są na tyle rozwinięte w fazie tworzenia, że zaprezentowali je w formie filmiku. Reszta pewnie pojawi się na liście.
Obrazek

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: adasdelrey » 19 kwie 2016, 19:48

Shattered a Twoje przypuszczenia co do stołów itd to są zbyt pochopne... jak można twierdzić, że nici z obiadu z dziećmi po kawałku takim? Poza tym nigdzie nie powiedziano, że będą tylko te stoły i krzesła. No i w grze jest już tyle stołów i krzeseł, że chyba nie ma co narzekać nawet jakby faktycznie pojawiły się tylko te co na zwiastunie.
Zgadzam się :P Nie ma co oceniać po takiej krótkiej zapowiedzi... Logiczne było, że nie powiedzą i nie pokażą wszystkiego tak jak kiedyś :D Znaczy mi się tak wydaje, że na zapowiedziach i zwiastunach pokazują mniej niż to było za czasów The Sims 3. I zrezygnowali z dzienników producenta, na których było dużo pokazane.
O ile restauracja ma jakiś sens (chociaż simowie będą się co minutę przesiadać :facepalm:)
Może to naprawią? :D Albo restauracje będą działać tak, że jeżeli każemy simowi zarezerwować stolik to będzie tak długo siedział jak mu będziemy kazać? :D Ale mogliby te przesiadki ich naprawić już w końcu...

A tak skromnym moim zdaniem - tragiczny klaun? Serio... Jest mi on tak potrzebny jak koszyczek na pasterkę. Bezużyteczne. Mogli by nie wiem, tancerkę z tortu dać XD No lipa po prostu no :/ Mam nadzieje, że coś ciekawszego dadzą jeszcze. A te restauracje... Mam dobre nadzieje na to. Bo raczej wielkich ekscesów nie dodadzą. No nie ma po prostu czego się spodziewać - będą restauracje, zamawianie żarcia i tyle. Jak będzie możliwość prowadzenia takiej restauracji to będzie super. A te akcesoria... No nic, akcesoria jak akcesoria. Od czasów The Sims 3 nic ciekawego w nich nie ma. Szczerze mówiąc (nie wiem czy już czasem o tym nie pisałem) ale wydaje mi się, że te pakiety rozgrywki to takie ulepszone akcesoria, które były w poprzednich częściach a akcesoria mają nam po prostu zastąpić store :)

Tak jeszcze czytając inne posty nt. małych dzieci. Czy tylko dla mnie brak małych dzieci jest jednym wielkim plusem w czwórce i jak dłużej ich nie ma tym dłużej się ciesze?


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości