The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 11 sty 2014, 6:11

Larissa Avantika pisze:to co z tym porostem?
Chyba zarostem? soft9

Ja to chcę w końcu jakieś foty dzieci lub małych dzieci...
Grup wiekowych ma być tyle samo, prawda?

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 11 sty 2014, 9:02

chciałabym powrotu szkół prywatnych z dwójki. plus ewentualnie opcja internatu z trójki, która była zbawieniem jesli nie chciało ci się zajmowac dzieckiem XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 11 sty 2014, 9:28

Dzieci mają mieć plac zabaw i ogromnego misia. Wystarczy im :P Niech dadzą coś nowego emerytom! soft9

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 sty 2014, 10:17

Grupy wiekowe będą dokładnie te same, już w którymś wywiadzie było to wspominane. Nie będzie żadnego rozdrabniania na więcej grup, ani nie zabiorą młodych dorosłych, jak to niektórzy sądzili. Twórcy sami mówili jakoś jeszcze w sierpniu chyba, albo później, że nie ma ich na żadnych zdjęciach bo po prostu nie są jeszcze stworzone do stanu, który pozwalałby zaprezentować dzieci czy starców ;)

A co do prywatnej szkoły to oczywiście jestem na tak! xO Też chcę jej powrotu, to była bardzo ciekawa opcja. Mogłoby być podobnie, czyli zapraszamy dyrka, podajemy obiad, pokazujemy mieszkanie, zabawiamy rozmową. Do tego dziecko musi mieć dobre stopnie. Z tą różnicą, że szkoła prywatna miałaby odrębny budynek i trzeba by było za nią codziennie płacić jakąś sumę, w TS2 była przecież darmowa.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 11 sty 2014, 10:31

dokładnie. tak płatna, żeby stac na nią było naprawdę zamożne rodziny z idk rodzicami na wysokich stanowiskach. albo cos z reputacją z dwójki, poznajesz sima i "hej, mój wujek to dyrektor prywatnej szkoły, chcesz zapisac swoje dziecko?!?!"
poza tym fajne by było wprowadzenie temperamentów. cos na zasadzie aspiracji, razem w tym drugorzędnym itp.

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Ether

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Ether » 11 sty 2014, 13:29

Mają nie spaprać dodatku o studiach. W dwójce mogliśmy stworzyć bractwa, okolice studenckie oraz wprowadzać do nich bezpośrednio simów, w trójce schrzanili wszystko. Już od podstawy - myślałem, że to jedno otoczenie to jakiś nieudany żart, a jednak. Lepiej, żeby nie szli na łatwiznę i spięli tyłki, bo chcę dostać coś dobrego po raz pierwszy od wydania dwójki...

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 12 sty 2014, 15:08

Rai pisze:
Larissa Avantika pisze:to co z tym porostem?
Chyba zarostem? soft9

Nie. Chodzi mi o informacje w której pisze ze z biegiem czasu będą rosły włosy i zarost...

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 12 sty 2014, 17:06

A ja czytałem, że będą rosły. soft9
Ale póki co nie napalam się na to, nie chcę być rozczarowany.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 12 sty 2014, 17:29

Były dwie wersje. Obie od EA. Pierwsza mówiła, że będą rosły, druga mówiła odwrotnie. Sam nie wiem, która prawdziwsza, ale mi na rosnących włosach nie zależy. Będą rosły - fajnie. Nie będą - nie będę z tego powodu płakał, tak samo jak nie płaczę z powodu teleportacji do samochodu. Wolę to, niż samochód na ulicy. :P

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 12 sty 2014, 19:11

Bo wpierw zapowiedzieli, że maja to w planach a potem, że jeszcze się zastanawiają :P
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Versinn
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Versinn » 12 sty 2014, 20:12

Czyli Simowie nadal nie będą wsiadali do samochodów? :P

Ja wiele nie żądam, byleby gra nie była uboga w opcje i nie tak zbugowana jak Trójka! I żeby zrobili działający postęp historii!
Na CS od 28.01.2009

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 13 sty 2014, 15:29

Versinn, nie wiem czy nie będą. Chodziło mi o TS3. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie. Na pewno szybsze, co jest dobre przy tak pędzącym czasie... :P

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sebosz » 13 sty 2014, 16:43

Versinn pisze:I żeby zrobili działający postęp historii!
Co masz na myśli?

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 13 sty 2014, 18:30

^ On ma na myśli wymieranie miast i ogólnie skopany postęp historii, który oferuje nam EA w trójce. :P Przy dłuższej grze trzeba zapełniać jakoś miasto, bo świeci pustkami.
Fajnie by było, gdyby w czwórce był lepszy. :/
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 13 sty 2014, 20:22

Półkole na zasadzie dostawienia takiego narożnika. Nie będzie możliwości samodzielnego wyznaczenia takiego łuku.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 sty 2014, 23:05

Rosnące włosy może byłyby miłym dodatkiem, ale nie potrzebnym, bo gracze i tak chyba wolą personalizować wygląd sima wg własnego widzimisie. A rosnące włosy trochę by były irytujące, wymuszałyby wciąż zmianę fryzury na taką, jaką chcemy. A życie sima jest za krótkie i za szybkie, żeby je trwonić na głupoty ;p Zmiana wyglądu na lustrze była ok. Chociaż wolałbym, żeby to poprawili, na lustrze można by było wybrać tylko kilka fryzur, a po bardziej skomplikowane trzeba by było udać się do fryzjera, przy otwartym świecie to nie problem, a byłoby na pewno bardziej realistyczne :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 14 sty 2014, 1:28

^ To jest myśl. <3
Normalne, krótkie, proste włosy, koki itd. mogłyby być dostępne podczas zmiany wyglądu, a inne, bardziej skomplikowane, dopiero po pójściu do fryzjera albo po użyciu jakiejś specjalnej toaletki.
Również fajnie byłoby, gdyby można było wybierać dowolny kolor włosów, ale w dwóch warstwach - naturalny, który przekazuje się potomstwu w genach, i farbowany, który nie ma żadnego wpływu na kolor włosów potomstwa.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 14 sty 2014, 20:13

Fakt, przydałoby się takie urealnienie rozgrywki jak zmiana fryzury tylko u fryzjera, nowe ciuchy tylko w sklepie odzieżowym. W Trójce jest to wszystko za proste ;) . Rosnące włosy? Niee! Irytowałoby to bardzo, tak jak pisał Absolem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 16 sty 2014, 1:31

Moim zdaniem mogliby dać opcje wyłączenia porostu włosów jak ktoś nie chce... wtedy wszyscy byliby happy. xD Bo ja osobiście jestem tego bardzo ciekawa. Ale na Dotce napisali mi ze nie będzie jednak rosnących włosów. :/

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 16 sty 2014, 11:03

Guuki pisze:Fakt, przydałoby się takie urealnienie rozgrywki jak zmiana fryzury tylko u fryzjera, nowe ciuchy tylko w sklepie odzieżowym. W Trójce jest to wszystko za proste ;) . Rosnące włosy? Niee! Irytowałoby to bardzo, tak jak pisał Absolem.
I skoro jest otwarty świat to by trzeba było kupować jedzenie do lodówki w sklepie lub zamówić jak w TS2 a nie, że nigdy się nie kończy.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości