The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 19 paź 2015, 12:38

Ja takich problemów ze światłem nie mam, a gram na ustawieniach średnich i niskich :/

Jak myślicie, w tym miesiącu wyjdą jakieś akcesoria albo pakiet rozgrywki?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 19 paź 2015, 13:30

Shattered pisze:Zaczyna mnie jakoś strasznie irytować grafika czwórki.. Kudły już przebolałam, teraz światło w centrum..
https://youtu.be/bYi40tyVk7s

Może mi ktoś powiedzieć co ona robi, Bóg ją oświeca czy co...
To jakaś siłownia pobrana z Galerii? Sprawdź w Trybie Budowania czy nie ma przy tych bieżniach jakichś niewidzialnych lamp ściennych z Debuga. One potrafią tak oświetlać właśnie.
Hirooo pisze:Jak myślicie, w tym miesiącu wyjdą jakieś akcesoria albo pakiet rozgrywki?
Na razie co miesiąc coś wychodzi, więc pewnie lada dzień zapowiedzą kolejne akcesoria i parę dni później będzie ich premiera. A jeśli nic nie wyjdzie, będę w stanie to zrozumieć, jako że w tym tygodniu na sklepowych półkach pojawi się Zestaw #2.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 21 paź 2015, 0:53

Bardziej się podnieciłam niż wtedy gdy Krzysiek zdejmując bluzę podciągnął również koszulkę...



Szczerze wątpię w to, że teraz wydadzą małe dzieci

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 21 paź 2015, 0:55

Przed chwilą to dodałam, tylko z rozpędu do złego tematu, już usunęłam.
Ja się nie napalam (jestem silna!), bo to ino artwork, ale dzieciątko wygląda słodko. :)

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 21 paź 2015, 1:28

Producentka Lyndsay Pearson poinformowała, że "to wyjątkowe dzieło sztuki zostało przygotowane tylko dla szefa, z okazji nardzin dziecka". Warto jednak zauważyć, że nie powiedziała ona w żaden sposób, iż artwork nie przedstawia małego dziecka. Nie dodała też, że grafika nie pochodzi z The Sims 4 lub projektu, nad którym pracują.
zródło: DotSim

No nie wiem.. Niby tylko grafika, ale to od 13 miesięcy coś o malych dzieciach..
Fakt faktem, pewnie tylko graficznie jakoś dorobili do zdjęcia małe dziecko, a niektórzy, w tym ja, już przeżywają erupcje emocji
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
GlossyGem
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2014, 7:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GlossyGem » 21 paź 2015, 1:28

:D Wszystko zostało już wyjaśnione w tej sprawie. Mam nadzieję, że małe dzieci pojawią się wkrótce.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 21 paź 2015, 1:34

Ach, a gracze już twierdzą, że kochane EA opóznilo premierę dodatku, aby wydać małe dzieci :haha:

Niestety, kilka dni i wszystko ucichnie, a małych dzieci nie zobaczymy przez kolejne 13 miesięcy
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 21 paź 2015, 10:50

Shattered pisze:Ach, a gracze już twierdzą, że kochane EA opóznilo premierę dodatku, aby wydać małe dzieci :haha:
Dokładnie tak samo sobie też pomyślałem. :)
Brak małych dzieci jakoś mi nie robił, ale ostatnio moim Simom urodził się potomek i teraz faktycznie, dziwnie będzie go wychować bez tej jednej grupy wiekowej. Liczę więc, że ten artwork to znacząca zapowiedź i że małe dzieci wyjdą jakoś w listopadzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 21 paź 2015, 11:28

Ja też uważam, że to jest ukryta zapowiedź, ale nie sądzę, żeby małe dzieci wyszły w tym roku. Jednak nikt by nie pozwolił na stworzenie takiego rendera i publikowanie go, gdyby nie było w nim ziarna prawdy. Przecież wiadomo, że powieszono by psy na EA gdyby to miało wyciec od tak sobie bez powodu i nikt tam by nie pozwolił na to. Poza tym studio tworzące The Sims znane jest z tego typu zagrywek i ukrytych podpowiedzi dotyczących nowej zawartości ;)

Swoją drogą jeśli tak będą wyglądać małe dzieci to mega, jest urocze i takie żywe, najlepsze ze wszystkich części :sweet:
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 21 paź 2015, 11:32

Mi się w ogóle nie podoba, wygląda jak z Freeplay. Aczkolwiek ta czapka jest słodka :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 21 paź 2015, 14:32

Jeśli tak miałyby wyglądać te małe dzieci to spoko, ale trochę wygląda jak wyjęty z innej gry

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 21 paź 2015, 16:19

Jaaaa, ale się podekscytowałem. XDXD
Levkoni pisze:Ja też uważam, że to jest ukryta zapowiedź, ale nie sądzę, żeby małe dzieci wyszły w tym roku. Jednak nikt by nie pozwolił na stworzenie takiego rendera i publikowanie go, gdyby nie było w nim ziarna prawdy. Przecież wiadomo, że powieszono by psy na EA gdyby to miało wyciec od tak sobie bez powodu i nikt tam by nie pozwolił na to. Poza tym studio tworzące The Sims znane jest z tego typu zagrywek i ukrytych podpowiedzi dotyczących nowej zawartości ;)
Zgadzam się! :) Poza tym przy zapowiedzi dodatku z małymi dziećmi (1. zapewne toddlersy dojdą w aktualizacji, a towarzyszyć jej będzie dodatek w stylu Pokolenia; 2. game packa nie zrobią; widzą, że dużo ludzi chce tę grupę wiekową, więc EA skorzysta z okazji i wyda w wyższej cenie) byłby większy huk i "OMG, JESTEŚMY TACY HOJNI, DAJEMY WAM MAŁE DZIECI!". Teraz mają za mało czasu na wypromowanie rozszerzenia. ;)
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 21 paź 2015, 16:34

myślę że to nie jest dobra teoria, mają dużo czasu skoro w następnym roku chcą wydać tylko 2 dodatki
Obrazek

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 21 paź 2015, 18:01

^Mają mało czasu na wypromowanie dodatku, który wysszedłby w listopadzie. Poza tym zapowiedź nowego dodatku, gdy jeden ciągle jest w stanie WIP, byłoby bardzo nierozsądnym krokiem ze strony EA.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 21 paź 2015, 18:31

Hmm, jak myślicie, jest to prawdziwe?
Obrazek

Źródło

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 21 paź 2015, 18:52

Pakiet rozgrywki o chodzeniu na obiad? Serio...? :P

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 21 paź 2015, 18:55

a ja bym chciała restauracje w końcu, ale zależy co jeszcze byłoby w takim pakiecie, bo same restauracje to marnie

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 21 paź 2015, 19:04

Nie brzmi to zachęcająco w mojej opinii, ale zobaczę jak to wyjdzie w rzeczywistości, może nie będzie tak źle jak mi się wydaje :)

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 21 paź 2015, 19:09

na dotce piszą, że to fejk, więc może się w ogóle nie przekonamy ;)

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 21 paź 2015, 19:13

Też właśnie myślałem, że to fejk, ale nie byłem pewien (w zasadzie nadal nie jestem). Jeśli faktycznie to fejk to przepraszam za zamieszanie. Zdjęcie można stąd usunąć.

Zostawię. Jakby nie było, to temat do pogaduszek.
Mnie to też nie wygląda na fejk. :P //Guuki


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości