The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 09 sie 2015, 0:20

Małe dzieci. Pewnie dodadzą je pod koniec serii, gdy gracze będą już myślami w piątce
Supermoce i Odrodzenie to jakiś dowcip?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 sie 2015, 0:31

a ja jak zwykle nic od ea nie dostałam.. nawet głupiej ankiety ;(

A tak na serio, to wszystkie te tematy sa fajne i chciałabym mieć takie dodatki. No może poza supermocamii odrodzeniem :D

i tak w sumie.. zaczynam myslec ze to fake...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 09 sie 2015, 0:36

Aż odechciewa się gry jak pomyślę, że w tym roku na bank nie będzie małych dzieci
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 sie 2015, 0:36

Raszpla to nie fake, DOTka to opublikowała, a oni raczej słyną z rzetelnych i sprawdzonych informacji :)

Co do odrodzenia - ten pomysł akurat jest kretyński :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 09 sie 2015, 0:37

Pierwsze 3 propozycje mi się podobają a reszta jest taka sobie . Pożyjemy zobaczmy co oni z tego zrealizują.

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 09 sie 2015, 2:27

Wakacje w zimowych krainach, czekałem na to od dwójki...

Bądź Sławny brzmi fajnie, ale mogliby połączyć to z Prawdziwym Show.

A Odrodzenie i Superbohaterowie to musi być żart...
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 09 sie 2015, 8:21

Pokolenie, Wielkie Miasto i Prawdziwe Show podobają mi się najbardziej.

Choć niektóre z tych "dodatków" brzmią bardziej jak pakiety rozrywki.
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 09 sie 2015, 9:09

"Prawdziwe Show" i te simowe wersje popularnych programów reality-show... ach, gdyby EA wydało taki dodatek to bym ich uwielbiał. <3

A dodatek o wakacjach, widać, byłby połączony z porami roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Darkling » 09 sie 2015, 9:50

Gdyby "Prawdziwe Show" połączyli z "Wielkim Miastem" i "Supermoce" z "Odrodzeniem", to szczerze mówiąc chętnie bym kupił takie dwa dodatki. :D Nawet mimo tego, że apokalipsa zombie niezbyt pasuje do takiej gry. xD

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 09 sie 2015, 10:00

Propozycja rozszerzenia W Drodze nadaje się na pakiet rozgrywki. Kilka autek, nowa kariera i może, tak jak jest w rozszerzonym opisie na Dotce, mała okolica z Wielkim Simowym Kanionem. :P

Pokolenia muszą kiedyś powstać. Małe dzieci pewnie dostaniemy w aktualizacji przed wydaniem rozszerzenia z trzema ubrankami, a reszta w dodatku + grupa wiekowa pre-teens.

Supermoce i Odrodzenie, yy nie soft1 Szkoda ich czasu na pracowanie nad tym. (ewentualnie pakiet rozgrywki)

Propozycja Wakacji brzmi ciekawie. ^^

Prawdziwe Show i Bądź Sławny w połączeniu wyjdzie fajnie. Są to bardzo podobne pomysły na dodatki.

Wielkie Miasto chciałbym zobaczyć w osobnym rozbudowanym dodatku. Wyobraźcie sobie miasto (będzie małe, TS4 na dużo nie pozwala), w którym jest np. chińska dzielnica. :aww:

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: eris234 » 09 sie 2015, 12:13

Ja myślę, że w czwórce nie będzie już małych dzieci - tej opcji nie da się już dodać, bo silnik został tak, a nie inaczej skonstruowany i nie da się go już zmienić.

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 09 sie 2015, 12:23

^ EA twierdziło że silnik nie pozwala na baseny a tu proszę, wszystko się da
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 09 sie 2015, 12:30

To co oni mówią a co robią to są dwie różne rzeczy także ja patrzę na to z przymrużeniem oka.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Eq » 09 sie 2015, 13:32

Fajnie by było, gdyby z okazji roku The Sims 4 wydali małe dzieci... Ale nie sądzę, że to się stanie, jeśliby tak było, to pewnie już od miesiąca mówiliby, że są wspaniali bo dodają małe dzieci. soft9

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 09 sie 2015, 15:57

Jedyne propozycje, które wydają się tutaj fajne, to Pokolenia i Wakacje. To z wielkim miastem też ciekawe, jednak mogliby to połączyć z czymś innym z tej listy. Nie wspomnę, jak żałosne jest dla mnie Prawdziwe Show. soft1 Tu jest zresztą parę takich dodatków, które mogłyby zostać połączone i stworzyć jedną spójną całość.

PS:
Rozkoszuj się zimowa krainą w pokrytych śniegiem górach. Zjeżdżaj na sankach lub na desce (snowboarding). Stwórz pięknego bałwana lub przejdź się nad jezioro, aby pojeździć na łyżwach.
No mnie by to jednak nie odpowiadało, mogliby zrobić taką krainę z takimi aktywnościami w CPR. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 09 sie 2015, 19:52

Myślę, że takich ankiet jeszcze się pojawi sporo, ale wypowiem się na temat tych propozycji :)

W Drodze, pasuje mi bardziej na sam pakiet rozgrywki. Kto wie może rozbudowaliby to bardziej na dodatek, ale w to wątpie. Samochody mogłyby dojść w aktualizacji, a wszystkie ulepszenia do nich i ciężarówki itp. w pakiecie. Jak najbardziej na tak.
Uniwersytet, dodatek o studiach i tak i tak prędzej czy później zostanie wydany. Jednak według mnie możnaby to było połączyć z szkolnym dodatkiem. Ciekawe co by tym razem wymyślili, w sumie to rozszerzenie na razie przynajmniej mi potrzebne nie jest.

Pokolenia, no prosze! Sądze jednak, że właśnie ten dodatek będzie następny i małe dzieci dojdą przed nim w aktualizacji, a w rozszerzeniu jakieś nowe akcesoria dla nich. A pre teensy też będą świetne, jeśli w ogóle dojdą :)

Prawdziwe Show, tak tak tak! <3 Mój faworyt z całej tej ankiety, uwielbiam reality shows, więc miałbym tyle zabawy z tym rozszerzeniem. A jak jeszcze uczestnictwo w programach będzie aktywne, to będzie prawdziwy raj. EA wydajcie taki dodatek czym prędzej!

Gorąca Miłość, jakoś to do mnie nie przemawia. Na dodatek to troszku za mało, połączyłbym to z Pokoleniami. Same wieczory kawalerskie mogłyby wyglądać ciekawie :P

Wielkie Miasto, też ciekawie się zapowiada. Apartamenty wreszcie mogłyby wrócić i to z hukiem! Dzielnice kulturowe, cudo! Z pewnością kupiłbym ten dodatek, ale w sumie mogliby go połączyć z innymi.

Supermoce, oczywiście kreatywny pomysł, zobaczyłbym superbohaterów w simsach :P Jeśli połączyliby to z dodatkiem typu Nie Z Tego Świata będę jak najbardziej na tak.

Odrodzenie, serio? Nie róbmy z simsów jakiejś gry typu RPG soft9 Jakoś nie wyobrażam sobie tego, tych wszystkich zombie. Apokalipsa w Wierzbowej Zatoczce XD W tym przypadku na nie.

Powrót Do Szkoły, spoko, ale jeśli będzie to połączone ze studenckim dodatkiem. Właściwie to rozszerzenie nie musi wychodzić, przecież modyfikacja od Zerbu spełniła sprawe całkowicie :P No ale ciekawe co to nasze ukochane EA by zmajstrowało.

Bądź Sławny, pasowało by na połączenie z Prawdziwym Show. Ucieszyłbym się z podrasowania kapel i ciekawy jestem tych metamorfoz. SimTube :D

Wakacje, z tego co widzę połączone z Porami Roku. To nawet dobrze, bo z Wakacjami mogliby jeszcze lepsze atrakcje dla fanów. Tylko, żeby nie wyszły z tego Wymarzone Podróze.

A więc, propozycje od EA są naprawde fajne i sensowne. Nie trafiają do mnie Gorąca Miłość i Odrodzenie, a z pewnością zakupiłbym Wielkie Miasto i Prawdziwe Show :)
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 09 sie 2015, 23:15

Pomysły są fajne zobaczymy które z nich zostaną zrealizowane. Jak na razie 4 jest fajna i przyjemnie się gra w nią zobaczymy co będzie dalej. Te osiągnięcia są fajne w 4 kilka już udało mi się spełnić. Tak jak je dzisiaj przeglądałam to niektóre są no naprawdę wymagające. To jest fajne bo dzięki temu dążymy do spełnienia jakiegoś celu. Wiele osób narzeka, że podstawa 4 jest nudna ale ja wcale tak nie uważam obecnie gram liczną rodzinką. I nawet fajnie się gra simka która ma 7 dzieci w domu a 8 już żyje własnym życiem. Od czasu do czasu tam do niej zaglądam a tak serio to czekam aż jej chłopak stanie się młodym dorosłym i będą mogli razem zamieszkać i założyć rodzinke.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 09 sie 2015, 23:25

Zaintrygował mnie wpis jednego gracza na oficjalnym forum..
Chcemy małych dzieci. Ale co ze Story Progression?
Nasi simowie urodzą dziecko, które przejdzie przez etapy życia aż do dziecka w wieku szkolnym.. Pójdzie do szkoły i co?
Pozna kolegów, którzy zniknąpo jakimś czasie bo gra usuwa simów bez domów? W mojej grze już zniknął kolega z pracy mojego sima..
Przecież nie będziemy latać po wszystkich domach w okolicy aby rozpładzać simów. A jaki sens zawierania z kimś znajomości, z kimś bez domu, skoro za jakiś czas zniknie..
A w mojej grze miałam już dwa takie przypadki
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 10 sie 2015, 14:17

Pomysł wielkiego miasta brzmi dośc ciekawie. W ts3 wypadło to blado jako że swiat byl pusty . Brak żywego ducha w barach , na ulicach .. bah nawet na cmentarzu pusto było :P
W TS4 na chwile obecna bary są pełne , miasta były by przynajmniej żywe :]

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 10 sie 2015, 17:40

az takich tlumow to ja nie mam.. kombinowales cos z plikami ?
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości