The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 18 lip 2015, 12:05

Ale co mogliby dodać do tego? Więcej klubow?
Ja się właśnie obawiam ze taki dodatek będzie nudny..

W małe dzieci w życiu nie uwierzę. Nie uwierzę ze je dodadzą
Sky Fits Heaven

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sebosz » 18 lip 2015, 12:48

Pory roku chcę ;-;

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 18 lip 2015, 13:20

Oby to było coś z celebrytami i oby w końcu dodano jakieś miasto które nie będzie zwyklą kopią Wierzbowej Zatoczki ;_;

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 18 lip 2015, 16:06

Jakby dodali kreator światów, to by mogło zrobić za coś lepszego od nowego dodatku, nawet takiego jak pory roku, albo zwierzaki. Dodadzą simom psy i koty albo jesień i zimę - to super i fajnie, ale w nieskończoność grać nimi w Zatoczce.. Czuć po prostu ciasnotę i brak swobody w tej edycji.. Ciągle brakuje pewnej ważnej rzeczy, chodzi o własne historie we własnych miasteczkach, a nie spadające liście albo dyskoteki .__.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 18 lip 2015, 16:14

Jako, że jeszcze jakoś wyobrażam sobie kreator mapy w narzędziu Stwórz Świat, to nie wyobrażam sobie tworzenia ikonki. Nie wiem czy by to uprościli aż tak, że wystarczyłoby przeciągać na obrazek elementy soft9

Ja liczę na coś, co urozmaici życie normalnych simów. Życie cały czas przebiega tak samo i choć się staram gdzieś wychodzić, to to się nudzi, bo na parcelach publicznych jest wszystko co mam w domu. Wyjątkiem są jedynie parki, przynajmniej dla mnie. Miło jest czasem zadbać o osiedlowy ogródek, pogrillować w towarzystwie nieznajomych, czy malować w plenerze ^^ Fajnie, że dodali SPA, ale to za mało. Ile razy można chodzić do SPA? góra 1 na tydzień, przecież nie codziennie soft1 Brakuje mi restauracji, kręgielni, sklepów spożywczych (niestety nie można na to liczyć), kin i innych CIEKAWYCH miejsc. Prócz tego powinni dodać jakąś domową rozgrywkę. Z rzeczy Trójkowych brakuje mi okazji. Owszem, pojawiały się raz na ruski rok i były w większości nudne, no ale coś wnosiły.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 19 lip 2015, 2:59

mi brakuje paru sprzetow do rozrywki grupowej.. stol do bilarda, kregle, bitwa na poduszki, to cóś do rzucania pilka i tym podobne obiekty.. to samo dla dzieci.. huśtawki, karuzele..

Pakiet dla dzieci mogliby wprowadizic z malymi dziecmi.. i wtedy mamy pokolenia..

O porach roku to nawet wspominac nie bede bo tego to mega mi brakuje, ale nigdy tez nie dali tego jako poczatkowy dodatek, wiec mozemy pomarzyc..
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 19 lip 2015, 11:08

Obawiałbym się małych dzieci w pakiecie, bo mogliby potraktować je po macoszemu (co i tak zrobią, czy to w dodatku czy nie). Taka grupa wiekowa to nie jest kilkadziesiąt megabajtów, to wymaga animacji zarówno tej grupy wiekowej, jak i innych, "współgrających" z nią.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 19 lip 2015, 11:35

Mimo wszystko najlepiej by było gdyby małe dzieci dali w aktualizacji, nawet jakby ważyła ponad 1GB, a zaraz później jakieś akcesoria/pakiet rozgrywki z lepszymi ubrankami i meblami dla nich. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 lip 2015, 11:40

Ja tak obstawiam właśnie, że małe dzieci dojdą przed dodatkiem/pakietem, który będzie im poświęcony. Dlaczego? Bo jeśli daliby małe dzieci w płatnej zawartości, to by wszyscy ich obsmarowali równo :D A tak jak dadzą w aktualizacji, która zostanie połączona z premierą płatnej zawartości związanej z małymi dziećmi, to nakręci sprzedaż i będzie wilk syty i owca cała.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 19 lip 2015, 11:42

Z nimi to w ogóle jest taki problem, że jeśli dodadzą je w dodatku/pakiecie rozgrywki zablokują sobie rozwój tej grupy wiekowej.

Dodają małe dzieci w jakimś dodatku, a w następnym dają jakiejś przedmioty dla nich i co wtedy, gdy ktoś nie posiada tamtego dodatku z dzieciakami? Te obiekty mają mu służyć tylko jako ozdoba? :wat:

Toddlersy mogą dojść tylko i wyłącznie w aktualizacji, bo inaczej to mi się nie widzi.. :|
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 lip 2015, 23:35

Jak zapowiedzá czwórke na konsole i to tylko tyle to kipne chyba
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 24 lip 2015, 13:54

Hurra, ma wyjść aktualizacja z małymi dziećmi!............. do The Sims Freeplay. ;( ( Źródło ) Może skoro już wychodzą na Freeplay, DARMOWĄ grę, to niedługo i do czwórki dadzą? :aww: Tak w ogóle to czytam te komentarze z tej nowinki i inni piszą, że małe dzieci już w Freeplay są. soft9 -.-
Co o tym myślicie? Dadzą nam te bobasy do czwórki czy nie? ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 24 lip 2015, 14:51

A to w free play nie było małych dzieci jeszcze? Przecież kiedyś już była aktualizacja z małymi dziećmi jakimiś... oni tam chyba mają więcej grup wiekowych :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 24 lip 2015, 17:19

Co za chamska zagrywka ze strony EA... Wszyscy czekają na małe dzieci do TS4, a oni je sobie wydają do Freeplay?! soft2
To teraz już muszą, prędzej czy później, dać je też do "Czwórki". I koniecznie również w darmowej aktualizacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 25 lip 2015, 22:49

Po odpowiedziach The Sims Polska na komentarze typu ,,Czyżby spoiler następnego dodatku?" (chodzi o coś a'la ,,Zostań gwiazdą") naprawdę się obawiam, że to właśnie o taki dodatek chodzi, a nie o małe dzieci. :( Ale cóż, trzeba mieć nadzieję.
Obrazek

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 26 lip 2015, 9:51

Coś o gwiazdach może być, zawsze to jakieś urozmaicenie. Swoją drogą kolejność dodatków do trójki była podobna (podróże, kariera, po zmroku, a po nich pokolenia może będą) Zauważyłem ze dodatki/akcesoria/pakiety które wyszly dotyczą tematów, które i tak nie obejmują małych dzieci (imprezy, spa, góry).

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 26 lip 2015, 10:49

Nie dodając jak najwcześniej małych dzieci blokują sobie ich rozwój nieubłaganie - zawsze nawet w dodatku o górach można dodać jakąś turystyczną kurteczkę dla dzieci lub coś w tym stylu. :P

http://sims.arhn.eu/2015/07/26/simowie-ida-do-miasta/

Karol dodał na DOTkę swoje własne przemyślenia jak i te zebrane z innych stron.
Ja byłbym za, ale gwiazdorski dodatek niezbyt mi odpowiada - jeśli miałaby być miejska tematyka, to zdecydowanie wolałbym coś w stylu Osiedlowego życia do dwójki - kamienice, nowoczesne bloki, dzielnice w centrum (ale nie ścisłym, takie mogłyby dojść z czymś typu Zostań gwiazdą), ogólnie rozwinięte życie towarzyskie Simów. Strasznie brakuje mi tego typu rzeczy, szczególnie, że w trójce system mieszkań był gorszy niż najgorszy z możliwych. :|

No nic, czekamy. Ja tam wciąż mam nadzieję na małe dzieci.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 26 lip 2015, 12:41

Cieszę się, że możliwe jest połączenie dwóch dodatków, tylko oby całość, która powstanie była spójna i rozwinięta. Bardziej by mi odpowiadało umieszczenie Osiedlowego Życia jako pakietu rozgrywki - to nie jest zbyt dużo jak na dodatek, ale jako pakiet rozgrywki byłby świetny, o ile odpowiednio by go rozwinęli i dali jakieś miasto.

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 26 lip 2015, 17:33

Ja całe TS3 czekałem na dodatek pokroju TS2 Osiedlowe Życie. Nie doczekałem się, więc mam ogromną nadzieję, że będzie takowy w TS4. Mieszkanie w bloku byłoby rewelacją. ALE, żeby taki dodatek wyszedł... w ogóle, żeby jakikolwiek dodatek wyszedł, potrzebuję (ja, nie wiem jak inni) większej ilości miejsca w miastach, bo na razie jest tego zdecydowanie za mało. Co ja bym dał żeby w jakiejś darmowej aktualizacji wyszły jakieś 3 nowe, różne miasteczka. <3

Co do samych dodatków, to poza coś na miarę Osiedlowego Życia, czekam również na pogodę (która obowiązkowo potrzebuje więcej miejsca), która działałaby tak jak ta w TS2 (pogoda do ustawienia w każdym świecie inaczej, by na pustyni śniegu nie było K ), oraz zwierzaków. Gwiazda też byłaby dobra, ale taka jak była w jedynce <3

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 26 lip 2015, 19:38

zawsze jednym z pierwsyzch dodatkow bylo nocne zycie. .wiec w sumie mnie to nie dziwi :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości