The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 10 lip 2015, 17:55

Bart, pierwsz pakiet także kupowałem przez paysafecard, więc się wypowiem. Możesz po prostu kupić dwa paysafecard po 30 zł, ja osobiście tak zrobiłem i zakupiłem w ten sposób pakiet.

Co do pakietu w pudełkach, nie podoba mi się ten pomysł. Powinni trzymać się elektronicznej wersji zakupu, ale będą musieli robić pudełka bo dzieciaki kupić nie mogą.. Nie pomyśleli o osobach, które UcP kupili elektronicznie, a chcieliby pudełkową edycje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 10 lip 2015, 18:02

Moim zdaniem powinni dać wybór - jak ktoś by chciał cyfrową to by sobie kupił cyfrową, a jakby chciał w pudełku, to w pudełku. Ja jestem widocznie staroświecka, ale wolę kupować "fizycznie" grę. Poza tym nie czaję w ogóle tego kupowania przez Origin jakieś paycośtam, jakby nie można było normalnie przelewem :dodge:

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 10 lip 2015, 20:43

Pacyfka pisze:Poza tym nie czaję w ogóle tego kupowania przez Origin jakieś paycośtam, jakby nie można było normalnie przelewem :dodge:
Nie wszyscy mogą wykonywać przelewy. Z psc mogą korzystać osoby nie posiadające konta bankowego (czyli zapewne 3/4 osób grających w czwórkę xD)

Mam nadzieję że wydadzą pakiety w pudełkach, będę wtedy jakoś bardziej przychylny kupnu "Dnia w Spa" :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 lip 2015, 22:04

Ja wolę gry w pudełkach bo płaci się za nie tyle samo, a ma się więcej. No nie liczę promocji w dystrybucjach cyfrowych, bo te potrafią być bardzo fajne. Ale jak okaże się, że faktycznie wszystkie akcesoria wyjdą w pudłach, to chyba kupię pudła, a kod po prostu odsprzedam xD
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 10 lip 2015, 22:24

Mogliby zrobić cos jak z don't starvem widziałem kiedyś, w formie kartonika z kodem (bon jak np. do Google Play). Osoby które juz kupily nie będą złe ze teraz pudelka, wyjdzie taniej i wygodniej dla dzieci. Co jak co ale dzieci mogą nie zauważyć nawet ze wyszedł jakiś pakiet jak nie zauwaza go na półce sklepowej.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 lip 2015, 0:32

Ok, więc jest już przeciek. W pudełku będzie zestaw dwóch akcesoriów i jeden pakiet, wygląda na to, że osobno nie będą sprzedawane w pudłach: http://simstruelife.pl/News:The_Sims_4_Bundle_10.07.15

120 zł za 3 sztuki to na pewno lepsza cena, niż kupowanie tego osobno, ale i tak wygląda zatrważająco w porównaniu z taką samą ceną dodatku :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 11 lip 2015, 1:02

Co proszę, jakie 120 złotych?

40€ * 4,20 ~ 170
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 11 lip 2015, 1:27

Pappy pisze:Co proszę, jakie 120 złotych?

40€ * 4,20 ~ 170
W Originie te trzy gry razem kosztują 140zł, więc nie wydaje mi się, żeby w pudełku drożej to sprzedawali.. :wat:

btw. w Grecji niby taka tragedia, ale kasy na gry im nie brakuje :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 11 lip 2015, 10:17

Właśnie sobie uświadomiłam, że ja nawet nie mogłabym w pełni skorzystać z dodatków itd. z TS4 :/
Ja nie kupuję przez Origin, bo jakbym miała kupować, to tylko przez przelew, ale zwykły...
Także jeśli bym chciała zakupić nie tylko podstawę, to musi być w wersji pudełkowej, bo jak pisałam, u mnie Origin odpada...

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 11 lip 2015, 10:21

Kilka kreatywnych pomysłów na wykorzystanie półścianek:

Obrazek

źródło: SimsVIP
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 lip 2015, 11:11

Wow, nie wiedziałem, że na półścianki wchodzą okna, pomysł ciekawy.

Tak sobie wykminiłem, że chciałbym aktualizację na wspomnienia simów. Ten obecny system jest uciążliwy i w ogóle chyba nikt z niego nie korzysta. Robienie foty za każdym razem, kiedy dzieje się coś ważnego jest męczące. A jeszcze pamiętać o tym... System z TS2 był idealny - prosty i automatyczny, nic więcej mi nie potrzeba. No może ewentualnie opcji, aby zmienić jakieś wspomnienie na inny rodzaj, np. złe wspomnienie na dobre czy neutralne. W końcu nie dla każdego śmierć teściowej musi być smutna... :aww:
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 11 lip 2015, 11:22

Levkoni pisze:Wow, nie wiedziałem, że na półścianki wchodzą okna, pomysł ciekawy.

Tak sobie wykminiłem, że chciałbym aktualizację na wspomnienia simów. Ten obecny system jest uciążliwy i w ogóle chyba nikt z niego nie korzysta. Robienie foty za każdym razem, kiedy dzieje się coś ważnego jest męczące. A jeszcze pamiętać o tym... System z TS2 był idealny - prosty i automatyczny, nic więcej mi nie potrzeba. No może ewentualnie opcji, aby zmienić jakieś wspomnienie na inny rodzaj, np. złe wspomnienie na dobre czy neutralne. W końcu nie dla każdego śmierć teściowej musi być smutna... :aww:
Wspomnienia w dwójce były genialne! Trójka generowała dziesiątki niepotrzebnych zdjęć, na których i tak nie było nic widać.. <_<. Te dwójkowe były proste, każdy wiedział o co chodziło, tylko faktycznie brakowało określenie, czy jest dobre, czy złe :cwaniak:. Dwójka w ogóle pod tym względem była świetna - kto pamięta zadania wakacyjne? :wub:
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 11 lip 2015, 11:32

Bart pisze: Dwójka w ogóle pod tym względem była świetna - kto pamięta zadania wakacyjne? :wub:
Chodzi ci o te z The Sims 2 Podróże? Jeśli tak to ja pamiętam! Zdobywanie znaczków zapewniało mi i moim znajomym mnóstwo godzin frajdy. :aww:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 11 lip 2015, 12:17

Te dwójkowe wspomnienia są świetne. Pamiętam jak ze znajomą robiliśmy zawody kto zdobędzie ich najwięcej, oczywiście nie licząc "Ja i X poznajemy się" które było irytujące. Wspomnienia z trójki byłyby nawet okej, gdyby nie zdjęcia na których nic nie widać (a czasem ich brak) i niepasujące momenty. Bo to takie warte zapamiętania że sim poszedł do księgarni, no nie? </3 W jedynce były w miarę fajne, chociaż nie były to wspomnienia tylko album rodzinny. Zdjęcia robiły się automatycznie tylko kiedy przychodził złodziej albo rodziło się dziecko. Resztę albumu wypełniało się samemu, ale było to proste. Liczyłbym na jakąś mieszankę tego wszystkiego w czwórce. :aww:
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 lip 2015, 12:44

Pappy, jeszcze fotka robiła się przy śmierci Sima i chyba przy zawarciu małżeństwa :D Chociaż to zabawne, ale tak na prawdę w TS1 nie istniało małżeństwo jako takie. Z tego co pamiętam to nawet po ślubie można było i tak nadal się oświadczać i pobierać :D

Najlepsza zabawa to było przeglądanie wspomnień gotowych rodzin i snucie na ich podstawie różnych teorii >:) U niektórych simów wspomnienia były na prawdę ciekawie ułożone i tylko dawało to pole do popisu wyobraźni. Tego niestety w TS3 i T4 zabrakło, zero rodzin z historią i tajemnicą :/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 11 lip 2015, 13:19

Levkoni pisze:Ok, więc jest już przeciek. W pudełku będzie zestaw dwóch akcesoriów i jeden pakiet, wygląda na to, że osobno nie będą sprzedawane w pudłach: http://simstruelife.pl/News:The_Sims_4_Bundle_10.07.15

120 zł za 3 sztuki to na pewno lepsza cena, niż kupowanie tego osobno, ale i tak wygląda zatrważająco w porównaniu z taką samą ceną dodatku :P
W takim wydaniu mogę kupić. Na pewno znajdzie się gdzieś okazja kupna za mniej niż 100 zł. ^^

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 lip 2015, 13:46

Jacob, na allegro już są poniżej 100 zł, nie przyjrzałem się tylko czy to oferty godne zaufania :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 11 lip 2015, 18:36

Na powrót wspomnien z dwójki mozemy czekać aż do śmierci...
Gdy zapowiedzili, że w czwórce będą wspomnienia, od razu wiedziałam że będzie shit w stylu trójkowego...

Wiele narzeka na wspomnienie z dwójki: X i ja poznajemy się
Ale to przecież normalna rzecz. Czy nie pamiętamy tej chwili gdy kogoś spotkaliśmy po raz pierwszy?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 11 lip 2015, 19:33

Czy to jakiś bug, czy czysty zbieg okoliczności?
Moja simka najpierw urodziła dwie dziewczynki - bliźniaczki. Potem znowu zaszła w ciążę i znów dwie bliźniaczki.
Teraz oglądam nowy odcinek na kanale MaryKate i jej simka urodziła - też bliźniaki...
Wam też tak się dziwnie rodzą te dziewczynki, czy to naprawdę jakiś zbieg okoliczności?

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 11 lip 2015, 20:15

Hirooo pisze:Czy to jakiś bug, czy czysty zbieg okoliczności?
Moja simka najpierw urodziła dwie dziewczynki - bliźniaczki. Potem znowu zaszła w ciążę i znów dwie bliźniaczki.
Teraz oglądam nowy odcinek na kanale MaryKate i jej simka urodziła - też bliźniaki...
Wam też tak się dziwnie rodzą te dziewczynki, czy to naprawdę jakiś zbieg okoliczności?
Dziękuję za spoiler. ;-;
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości