The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 lip 2015, 19:15

dzieki za info :)

heej wyglada to calkiem fajnie.. polscianki maja rozna wysokosc :)

Obrazek
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 09 lip 2015, 19:59

Albo mi się wydaję albo naprawili tę dzielnicę w Newcrest po prawej.
Obrazek

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 09 lip 2015, 20:16

Tak, naprawili i z czego ja zauważyłem z nowości to wprowadzili trzy drzwi, jedną podzieloną dla simek, drugą dla simów i jedne szklane drzwi. Nowe kalkomanie i szablony na ścianę, nowe parcele publiczne dla Newcrest, Wierzbowej Zatoczki i Oazy Zdrój. Nowy wygląd działu "Zawartość do pobrania", kategoria "obejrzyj informacje o świecie" w każdym dostępnym świecie na górze gdzie nazwa świata.

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 09 lip 2015, 20:23

Jak wyglądają te nowe drzwi? :3

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lip 2015, 20:57

Skoro poprawili tą dzielnicę w Newcrest, tzn kolejność wyświetlania domków na mapie, to znaczy że aktualizacjami na prawdę dużo da się zmienić :O Czyli pogłoski o nowym wyglądzie map mogą okazać się prawdziwe ^_^
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 09 lip 2015, 20:58

Półścianki mają różne wykończenia:

Obrazek

Nowy niski płotek i naklejki(?)

Obrazek

Drzwi:

Obrazek

Szlafroki dla dorosłych i dzieci:

Obrazek

Obrazek

Na półściankach można postawić małe obiekty:

Obrazek

Źródło zdjęć

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 09 lip 2015, 21:58

Te szlafroki wygladaja... uroczo :wub: To jako pizama?

Mogliby zmienic te fioletowe drzewa w okolicy.......


Jaka jest moc w aktulizacjach? Myślicie, że z czasem dojdzie straż pożarna, włamywacze? Tak, tak wiem że to irytujące, ale to jest coś co od zawsze było.. Tak samo gazeta..
W trójce jak Absolem wspomniał pisało kto kipnął.. Ja bym chciała, żeby to wróciło..
Wyobraźcie sobie dzieci, które rano jeżdzą rowerkami i rozrzucają gazety :aww:


Powiem wam, co prawda już to mówiłam, ale pokładam wielkie nadzieje w czwórce..


Mogliby usunąć zmarłych simów z panelu kontaktów i dodać wreszcie cmentarz.. Myślicie, że cmentarz w końcu wróci?


Niektórzy twierdzą, że EA na Gamescom zapowie małe dzieci.. No ja w to niewierzę.. Niektórzy też twierdzą, że małe dzieci zostaną wydane w rocznicę wydania gry, ale w to jeszcze bardziej nie wierzę..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 09 lip 2015, 22:01

W sumie też mam nadzieję, że jeszcze naprawią tę część, zwłaszcza, że teraz jestem na nią skazany i to się prawdopodobnie nie zmieni ;-;

A co do aktualizacji... Może wniosła takie pierdółki, ale właśnie tego typu rzeczy brakuje w grze, myślę, że szykują coś wielkiego na następne aktualizacje.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 lip 2015, 22:14

z tego co czytalam na stronie to na tych polsciankach simowie moga odkladac napoje :) mily taki akcent jak po imprezie wszedzie beda puste szklanki staly ;)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lip 2015, 22:33

Shattered jak widać aktualizacjami są wstanie dodać i zmienić wiele. Jestem pewien, że dojdą w końcu też usługi typu straż pożarna czy niania. Może czekają na usługi z wprowadzeniem samochodów? Kto tam ich wie. Co do zapowiedzi małych dzieci na gamescom - wątpię. Prędzej nowy dodatek. Jak już kiedyś wspominali guru, aktualizacje nie będą więcej zapowiadane w stylu w jakim robili to przy basenach czy duchach.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 09 lip 2015, 22:42

Ej, skoro byli w stanie edytować w aktualizacji mapę Newcrest, to powinni móc dodawać nowe dzielnice. Nie rozumiem po co zrobili Promenadę Magnolii ;-;

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 09 lip 2015, 23:06

Shattered pisze:Niektórzy twierdzą, że EA na Gamescom zapowie małe dzieci.. No ja w to nie wierzę..
A ja akurat uważam że małe dzieci będą niedługo. Mamy teraz wersję 1.9.80.1020, to blisko 2.0. A w takiej równej liczbie jak 2.0 musi się znaleźć coś ważnego. XD

A te półścianki są świetne, fajnie że można coś na nich ustawiać. <3
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 10 lip 2015, 1:40

Także cały czas mam nadzieję, że wyratują tę serię... Bo ona ma w sobie potencjał, tylko bardzo niewykorzystany, co u EA jest normą.
Chociażby takie aktualizacje dodające oczywiste rzeczy... Popatrzcie - mamy dodane duchy, baseny i półścianki. Nie wiem, co rewolucyjnego doszło wraz z duchami, ale np. w basenach możemy zmieniać ich głębokość, Simowie mogą siedzieć na ich brzegu... Z kolei półścianki doszły, niewiele w nich różnorodności (chodzi o to, że w trójce były jakieś falowane, zaszklone itd.), ale można ustawiać na nich jakieś obiekty, choćby niewielkie, są ich różne wysokości. To nie rewolucje, ale... Dodają coś, co jest naturalne dla Simsów, jednocześnie to ulepszając/dodając funkcje, których nie było w innych odsłonach. To miłe z ich strony.

Jeszcze co do półścianek, to w sumie nigdy nie używałem w trójce innych poza tymi najprostszymi, więc mnie tam zwisa, że rodzaje półscianek w czwórce się praktycznie nie różnią :swelol:

Fajnie byłoby, gdyby w ogóle małe dzieci doszły do tej gry. Dlatego nie obchodzi mnie czas ich dodania - bardziej to, żeby w ogóle zostały dodane i to w aktualizacji.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 10 lip 2015, 6:38

Cain no raczej lepiej zeby zostaly dodane szybko.. dziwi mnie ze tak z tym zwlekaja... nie wyobrazam sobie dostac malych dzieci np na koniec serii ;D gdy juz myslalmi bede przy ts5 :D
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 lip 2015, 10:23

Cain pisze:Nie wiem, co rewolucyjnego doszło wraz z duchami, ale np. w basenach możemy zmieniać ich głębokość, Simowie mogą siedzieć na ich brzegu...
Duchy w czwórce są bardzo fajne :P Mają więcej interakcji, mogą np. drażnić się z simem przenikając go, nawiedzanie przedmiotów to standard, ale w zależności od nastroju duch może albo podpalać obiekty, albo je naprawiać lub psuć. No i kolor ducha zależy od emocji, choć to akurat mi się nie podoba, bo przez 2 serie przyzwyczaiłem się, że kolor zależy od okoliczności śmierci, więc teraz jak widzę czerwonego ducha to nie myślę o nim jako o wściekłym duchu tylko jak o duchu, który umarł w ogniu ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 lip 2015, 10:29

Chyba coś ze mną nie tak, bo przed aktualizacją nie zauważyłem żeby mapa Newcrest była źle zrobiona (a zapełniłem parcelami całe). :D
Z takich mniejszych nowości podoba mi się inna ikonka buldożera, opisy miasteczek i biblioteka parcel. Z większych - wiadomo - półścianki i możliwość blokowania drzwi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 lip 2015, 10:32

Guuki, dzielnica w Newcrest, ta po prawej stronie miała inną kolejność parcel na mapie, a inną kolejność jak się w nią weszło ;p

A co do opisów miast to miły akcent, ale mogli to jakoś ciekawiej zrobić, zamiast po prostu okienko z mikroskopijnym tekstem :)

Jeszcze niech ktoś mi wytłumaczy bibliotekę parcel, o co z nią chodzi? Ja nic nie zauważyłem oprócz tego, że dodali parcele dla wszystkich miast do Galerii :P

A nie wiem czy zauważyliście, ale teraz można budować budynki na parceli bez wchodzenia na nią! Wystarczy wybrać na mapie odpowiednią opcję, potem budynek z Galerii i wstawia nam się podczas ładnej animacji domku.

Znowu się czepiam, wybacz, ale Galeria to w tym wypadku nazwa własna i piszemy z dużej litery. :P //Guuki

Guuki ja się chyba nigdy nie nauczę... ;(
Ostatnio zmieniony 10 lip 2015, 15:46 przez Levkoni, łącznie zmieniany 1 raz.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Tomaszek2122
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2014, 5:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Tomaszek2122 » 10 lip 2015, 15:25

Czyżby pakiety rozgrywki miały wyjść w wersji pudełkowej o_O ?

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 lip 2015, 17:36

Szkoda, że na to nie wpadli zanim wydali pierwszy pakiet rozgrywki. Ktoś kto kolekcjonuje pudełka ma teraz kłopot. Beznadziejna sprawa mieć na półce "Dzień w spa", ale "Ucieczkę w plener" tylko w wersji cyfrowej. Nawet jeśli wydadzą to co już wydali w pudełkach, nie będę przecież kupował drugi raz... Nie wiem co o tym sądzić. Z drugiej strony pudełka byłyby wygodniejsze dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na płatność internetową.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 10 lip 2015, 17:49

Guuki pisze:Szkoda, że na to nie wpadli zanim wydali pierwszy pakiet rozgrywki. Ktoś kto kolekcjonuje pudełka ma teraz kłopot. Beznadziejna sprawa mieć na półce "Dzień w spa", ale "Ucieczkę w plener" tylko w wersji cyfrowej. Nawet jeśli wydadzą to co już wydali w pudełkach, nie będę przecież kupował drugi raz... Nie wiem co o tym sądzić. Z drugiej strony pudełka byłyby wygodniejsze dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na płatność internetową.
Zawsze możesz kupić i później sprzedać kod z pudełka :P Ja tam zawsze byłem zwolennikiem pudełek, ale od jakiegoś czasu zaczynam się przekonywać do cyfrówek.. :wat:

btw. kupował już coś ktoś na Origin i płacił za pomocą tych paysafecard? Jeżeli tak to na jakiej zasadzie to wygląda? Np. jeżeli kupię Dzień w SPA to mogę użyć dwóch za 30zł, czy muszę skorzystać z tej za 100?
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości