The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Cain

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 17 kwie 2015, 21:21

http://sims.arhn.eu/2015/04/szczeniaki-nadchodza/

Jakie by nie były zwierzaki w jednym dodatku... byłoby to zapewne lepsze niż pakiet rozgrywki ze szczeniakami. <_< Potem, dajmy na to, będziemy chcieli mieć pakiety ze wszystkimi zwierzakami, więc założywszy, że będą z psami, kotami i końmi, zapłacimy za taki "pełny" dodatek 180 zł... Totalna porażka.

Wszystko jednak na to wskazuje, bo wspominane są tylko psy, a o kotach ani widu, ani słychu. :unsure;
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy

Postautor: Pappy » 17 kwie 2015, 22:02

Cain pisze:http://sims.arhn.eu/2015/04/szczeniaki-nadchodza/

Jakie by nie były zwierzaki w jednym dodatku... byłoby to zapewne lepsze niż pakiet rozgrywki ze szczeniakami. <_< Potem, dajmy na to, będziemy chcieli mieć pakiety ze wszystkimi zwierzakami, więc założywszy, że będą z psami, kotami i końmi, zapłacimy za taki "pełny" dodatek 180 zł... Totalna porażka.

Wszystko jednak na to wskazuje, bo wspominane są tylko psy, a o kotach ani widu, ani słychu. :unsure;

To są jakieś jaja... Czyli nici z pełnej zwierzaków starówki, sklepu zoologicznego... : /
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Atax

Postautor: Atax » 17 kwie 2015, 22:26

Haha, a nie mówiłem? =D
Kochane EA, zawsze potrafi zaskoczyć

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Postautor: ollie » 17 kwie 2015, 22:35

Zaskakują mnie z dnia na dzień. Zamiast udawać, że im na nas zależy robią rzeczy świadcząca o tym, że mają nas w miejscu poniżej pleców i powyżej nóg. Oby to były tylko spekulacje soft9
WŁADZA PRÓBUJE UKRYĆ PRAWDE CZWARTA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA SPEŁNIA SIĘ WSZYSTKICH NAS CZEKA ZGUBA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Dorota Szelągowska na ikonce

Awatar użytkownika
Atax

Postautor: Atax » 17 kwie 2015, 22:46

Simsy umarły [*] Przenoszę się na Tamagotchi

Pewnie dadzą tym psom jakieś bajery, żeby każdy chciał to kupić... Ba, i tak wszyscy kupią
Ciekawe do czego jeszcze kochane EA się posunie, skoro rozwalili już dodatek o podróżach, dali niedorobiony biznes a teraz rozwalają Zwierzaki
Ktoś kiedyś żartobliwie pisał o pakietach rozgrywki, z których każdy będzie zawierał jedną porę roku... He. He. He...

Awatar użytkownika
Pappy

Postautor: Pappy » 17 kwie 2015, 23:21

Atax pisze:Ciekawe do czego jeszcze kochane EA się posunie, skoro rozwalili już dodatek o podróżach
Nie ma żadnego dodatku o podróżach tak właściwie, to jest pakiet o biwakowaniu, jest różnica. Więc myślę że można liczyć na pełny dodatek o podróżowaniu, bo simy na plaży to coś co każdy musi mieć... (czyt. dochodowa tematyka)

A wracając do tematu psów, szlag mnie trafia jak widzę komentarze na DOTsim... -.- Jak ludzie mogą pochwalać ten pomysł EA!? ;_; W tą grę chyba naprawdę w większości grają 10-cio latki sądząc po stylu pisania tych komentarzy...

Ale z drugiej strony
(...)wystaw go na psim pokazie!(...)
Tego mi brakowało w dwójce i trójce... <3 W jedynce świetna zabawa była wystawiając psy na wystawę, to zbieranie nagród... ;w;
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Atax

Postautor: Atax » 17 kwie 2015, 23:31

Chodziło mi o to, że rozwalili dodatek o podróżach (który wyjdzie w przyszłości) na jakieś durne obozowisko za 60zł, zamiast dopracować bardziej i dać to w dodatku. :P
Cóż, poczekamy i zobaczymy, czym będą próbowali nas przekonać do kupna psa i miski za 60zł

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 17 kwie 2015, 23:55

Przecież to wszystko póki co plotki :P Poza tym nawet jak dadzą psy w pakiecie, to nie znaczy że dostaniemy okrojony dodatek o zwierzakach. W takim dodatku zamiast psów mogłyby pojawić się jakieś inne zwierzęta np. krowy i kury i też by było spoko. Skąd Wasze przekonanie, że wszystko musi być zawsze tak samo w przypadku simsów? :P

Fakt, pierwszy dodatek nie udał im się najlepiej. Ale głównie dlatego, że spartolili własny biznes, zamiast dać go w innym dodatku. Kariery Wyszły bardzo fajnie i byłoby dużo lepiej, gdyby tu zamiast biznesu dali kolejnych kilka interaktywnych karier.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2015, 8:45 przez Levkoni, łącznie zmieniany 1 raz.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Niebezpieczny

Postautor: Niebezpieczny » 17 kwie 2015, 23:58

A tu EA nas zaskoczy i nie zrobi Czterech Pór Roku bo było w poprzednich częściach :swelol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikado

Postautor: Mikado » 18 kwie 2015, 11:36

Normalnie powiedziałabym, że nie ma sensu wysuwanie wniosków na podstawie opisów kilku obiektów i obrazka chmurce... ale z drugiej strony wszystkie dotychczasowe złowrogie spekulacje się spełniły. Pamiętam jak ludzie zaczęli panikować, że nie będzie małych dzieci, bo nie było ich na zdjęciach z CASu. Niektórzy mówili, że to dlatego, bo to dopiero wersja beta (np. ja). I co? Okazało się, że rzeczywiście ich nie ma. Podobnie było z basenami - nie było nigdzie widać strojów kąpielowych. Dlatego teraz jestem w stanie uwierzyć, że będzie pakiet z samymi psami. Szczególnie po tym, jak usunęli jedną z grup wiekowych.
Pappy pisze:A wracając do tematu psów, szlag mnie trafia jak widzę komentarze na DOTsim... -.- Jak ludzie mogą pochwalać ten pomysł EA!? ;_;
Ja już nie mam siły na czytanie komentarzy na takich stronach i na yt. Czuję się, jakbym była przynajmniej o 10 lat za stara na simsy.
Obrazek

JamesSinatra

Postautor: JamesSinatra » 18 kwie 2015, 12:39

Bo w teorii to mógłby być dobry pomysł. Twórcy przyzwyczaili nas do dużych rozszerzeń, w których mamy nowe funkcjonalności, postaci, miasta, ubrania, meble, kariery. Ale nie wszystkie elementy tych dodatków interesują każdego, więc jeśli ktoś chciałby grać samymi psami/kotami, albo tylko grać w nowym mieście to takie rozdzielenie dużego dodatku na mniejsze pakiety nie jest złe. Tylko, że wraz z ich podzieleniem, powinna się też zmniejszyć cena, a oni sprzedają ten okrojony materiał niewiele taniej niż dodatki do poprzedniej części, a przy tym znacznie podnieśli cenę pełnych rozszerzeń... Dlatego coś, co mogło być dobrym rozwiązaniem w wykonaniu EA polega na jawnym okrajaniu rozszerzeń i braniu za to jeszcze więcej pieniędzy.

A, no i takie coś byłoby dobre gdyby właśnie były do wyboru różne zwierzęta, ale oni najpewniej najpierw wrzucą Pakiet z psami, a potem Dodatek z całą resztą :DD

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 18 kwie 2015, 12:59

Cóż, dla takich amerykanów taki pakiet akcesoriów kosztuje tyle co kieszonkowe dziecka :P Może piszemy jakąś petycję do EA Polska o obniżenie cen? ;)

Cena to dla mnie jedyna odrzucająca rzecz w tym całym pomyśle. Tak jak pisałem, jeśli psy byłyby w pakiecie, a w dodatku o zwierzętach jakieś inne zwierzęta to jak najbardziej jestem na tak. Tylko wtedy w pakiecie musiałyby te psy być serio dopracowane... wystawy psów, uczenie sztuczek, trenerzy, place zabaw dla psa... Pakiet Ucieczka w Plener bardzo im się udał.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra

Postautor: JamesSinatra » 18 kwie 2015, 13:29

A mi się wydaje, że mogliby zrobić z tego po prostu możliwość kupienia całości w postaci Dodatku, albo tylko wybranych części w postaci Pakietów. Coś jak z rzeczami na Store - albo cały pakiet, albo poszczególne obiekty. Czyli jeśliby wydali Zwierzaki, ale komuś spodobałoby się tylko miasto, to mógłby je kupić osobno. Wtedy mogliby zrobić tak, że zakup całości opłaca się bardziej i wtedy cena osobnych pakietów byłaby uzasadniona, bo ktoś wolałby zapłacić stosunkowo dużo za jedną rzecz, ale oszczędziłby w ten sposób, że płaciłby tylko za to, co go interesuje.

I nie wiem, czy te ceny w Stanach też są takie niskie. W sensie, wiadomo że im się lepiej tam żyje, ale z tego, co pamiętam to dodatki do TS 3 kosztowały 40$ i to jednak uchodzi tam za wysoką cenę... Więc jeśli mają za 20$ coś co trudno porównać do połowy zawartości pełnoprawnego dodatku to jest to trochę dużo...

Awatar użytkownika
Mint

Postautor: Mint » 25 kwie 2015, 12:49

Wyprawiłem urodziny. Skończyło się to na tym, że mój żywieniowiec zamiast piec, biegał na bieżni, a mój gość walił w gruchę. -.-
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

Postautor: Guuki » 02 maja 2015, 9:20

Strona TheSims.com zmieniła wygląd, wzbogacając się m.in. o cztery krótkie zwiastuny:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5VVxsevjJr0#t=16[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yZhoTLA75UQ[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qvxAfXzpXWM[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ISd7JU4myDk#t=11[/youtube]

źródło: Sims True Life
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart

Postautor: Bart » 04 maja 2015, 19:15

Jest już nowa aktualizacja. Oprócz strojów z "Gwiezdnych Wojen" i nowego ekranu ładowania nie widzę innych nowości :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
bluekuba

Postautor: bluekuba » 04 maja 2015, 19:18

Nowy ekran ładowania? :O
Mogę prosić o skrina? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart

Postautor: Bart » 04 maja 2015, 19:24

Proszę ;)

Obrazek
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

Postautor: Guuki » 04 maja 2015, 19:26

Fajne te nowe stroje z Gwiezdnych Wojen. Dodać do nich tamte poprzednie i można otworzyć sklep odzieżowy dla fanów serii. ;)

Obrazek

Za to ten nowy ekran ładowania... Blee, brzydki. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
bluekuba

Postautor: bluekuba » 04 maja 2015, 19:30

Fajny! Tak w ogóle to zauważyłem że po aktualizacji simowie mogą zakładać stroje przeznaczone dla kosmitów ;) Stroje Star Wars naprawdę robią wrażenie!
Ostatnio zmieniony 04 maja 2015, 19:31 przez bluekuba, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek