The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 mar 2015, 18:19

Nowy patch:
mamy możliwość zaprzyjaźnienia się ze współpracownikami i kolegami ze szkoły
NPC mają pracę, możemy ich o to zapytać gdzie pracują
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 26 mar 2015, 18:45

^Czekałem na to od premiery... Co to za sens kliknięcia opcji rozmawiania ze współpracownikami jak nic z tego nie mamy? xD

Jak fajnie, jest możliwość obejrzenia listy obiektów z CAS i trybu budowania z dodatków których nie posiadamy w grze. xD

EDIT: Co jest nie tak z tą aktualizacją, błąd za błędem! EA plz. :|
Ostatnio zmieniony 26 mar 2015, 22:50 przez Pappy, łącznie zmieniany 1 raz.
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 mar 2015, 19:12

Powtórka z rozrywki.

Złączyłam przez małżeństwo swojego sima z jakimś miastowym.. Patrzę w drzewo genealogiczne tego miastowego.. i co? Ma matkę i siostrę.. Za jakiś czas patrzę w jego kontakty.. a tam nie ma tej matki i siostry :O W ogóle poznikały relacje... Wszystkim simom poznikały związki..
Dla jednego sima z drzewa zniknęło, że miał ojca... ze związków również

W kontaktach nie są oznaczeni członkowie rodziny tj. teść, zięć, ojczym

Wielka szkoda, że naprawiają coś, a psują coś innego..

MASAKRA :|
[spoiler]Obrazek[/spoiler]

Tej starej umiera mąż, a ma to totalnie gdzieś...... Ta po prawej sobie stoi od rana na chodniku, również w pupce ma śmierć.. :facepalm: Ta sobie w gości przyszła... Mieszkańcy pod domem, a ona puka......................
No nie mogę się pogodzić z tym, że tak to wszystko zepsuli..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 26 mar 2015, 23:27

A ja po aktualizacji zauważyłem taki błąd, że mój sim ma odblokowane interakcje niezwiązane z jego cechami i umiejętnościami :P Np. może okradać simów, inspirować do pisania czegoś i wiele innych o_O Drugi błąd to taki, że pochrzaniło się kolejkowanie zadań bo już przy 4 zadaniach mam informację, że kolejka działań jest pełna. A poza tym aktualizacja fajna.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 27 mar 2015, 21:53

Wszedłem do wpisu EA :doge:

http://www.thesims.com/pl_PL/news/game- ... march-2015

Przeczytałem pierwszy akapit i normalnie nie mogę czytać dalej.
Czy tylko mnie denerwuje wciskanie przez EA CAŁKOWICIE ZA DARMO, DARMOWA AKTUALIZACJA, CAŁKIEM NOWA I CAŁKOWICIE DARMOWA ZAWARTOŚĆ GRY itd. do każdego postu, każdej informacji? No i co z tego, że za darmo, dają z opóźnieniem coś, co powinno być w podstawie i potem jeszcze perfidnie udają takich zadowolonych, jacy to oni dobrzy nie są, bo dają nam jakąś zawartość w aktualizacji, która jest taka darmowa. <_< Rozumiem, że to jakiś zabieg marketingowy, ale EA czyni go jeszcze bardziej śmiesznym niż jest u innych firm.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Szafirek
Posty: 180
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:35

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Szafirek » 27 mar 2015, 22:05

Przecież EA takie dobre! Za darmo! Co z tego, że z opóźnieniem, ale za darmo!
Czego to oni nie wymyślą ;/
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 27 mar 2015, 22:05

Dlaczego niektórzy simowie mają rysy starości, a inni nie? :unusure:
Obrazek

Obrazek

Światło nie przechodzi przez granicę parceli, nie wiem czy to błąd, czy to nowe wspaniałe oświetlenie..
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 27 mar 2015, 22:15

Czyli z The Sims 4 robi się The Sims 3 (tylko bez otwartego świata itp itd).
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2015, 18:37 przez Kasim Hazim, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Nazwy gier piszemy wielką literą. // Kasim

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 27 mar 2015, 22:55

lemurek6 pisze:Czyli z the sims 4 robi sie the sims 3 (tylko bez otwartego świata itp itd).
Dlaczego? Czwórka z dodatkami może być całkiem niezłą grą. (No właśnie... Z dodatkami... ;/ )
Cain pisze:Wszedłem do wpisu EA :doge:

http://www.thesims.com/pl_PL/news/game- ... march-2015

Przeczytałem pierwszy akapit i normalnie nie mogę czytać dalej.
Czy tylko mnie denerwuje wciskanie przez EA CAŁKOWICIE ZA DARMO, DARMOWA AKTUALIZACJA, CAŁKIEM NOWA I CAŁKOWICIE DARMOWA ZAWARTOŚĆ GRY itd. do każdego postu, każdej informacji?
Zauważ że kiedy nie piszą że jest darmowa to w komentarzach są spamy 9-cio/10-cio latek "CZY MUSZE MIEĆ SIMS4 WITAJ W PRACY ŻEBY DZIAŁAŁO!?!?!?!" co jest odrobinę irytujące. :doge:
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 28 mar 2015, 9:56

Pappy pisze:
lemurek6 pisze:Czyli z the sims 4 robi sie the sims 3 (tylko bez otwartego świata itp itd).
Dlaczego? Czwórka z dodatkami może być całkiem niezłą grą. (No właśnie... Z dodatkami... ;/ )
Z powodu 1000 błędów pojawiających sie w aktualizacjach.

Awatar użytkownika
Szafirek
Posty: 180
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:35

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Szafirek » 28 mar 2015, 12:54

Te miliony błędów po łatkach to nie tylko przypadłość serii The sims. Witamy w EA.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 28 mar 2015, 18:09

Dobrze, że aktualizacja mnie nie skusiła. Poczytałem na forum co nowego wprowadza, trochę tego jest, ale jestem zaskoczony ilością błędów. Myślałem, że The Sims 4 pod tym względem jest lepsze od The Sims 3.

Doczytałem, że możemy edytować teraz ukryte parcele po wpisaniu kodu: bb.enablefreebuild

Piwnice, nic specjalnego. Zawsze bawiłem się obniżaniem terenu i tworzyłem piwnice z małymi okienkami.
Rozwiązanie z TS3 mi się nie podoba, powstaje po zbudowaniu piwnicy taka czarna dziura. :P
EDIT: To mi się podoba

Fryzury, najgorsze nie są.
Fryzura simki [*][/size]

Szukanie jajek, szkoda, że kończy się za kilka dni.

Aktualizacji przez najbliższe kilka dni nie zamierzam instalować. Wolę nie ryzykować. Mogę zrobić kopie zapasowe zapisów, przenieś folder mods na czas aktualizacji, ale gra w trybie offline mi nie przeszkadza. :P
Poczekam na następną aktualizację, która naprawi wszystkie nowe błędy.

Źródło zdjęć: simsontherope.tumblr.com

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 29 mar 2015, 16:22

No totalnie nie mogę tego znieść... Każę simom gadać w pokoju gdzie są krzesła czy sofy... To debile najpierw stoją, potem usiądą i tak w kółko.. Trochę postoi, zmieni miejsce, wstanie... No kutwicy można dostać.. Wg mnie to od gracza powinno zależeć czy oni siedzą czy stoją rozmawiając..

Albo urządzam przyjęcie obiadowe....
Sim siedzący przy gwiazdce chce porozmawiać z tym przy kółeczku...... To zmienia miejsce, aby być bliżej tego sima.. I tak za każdym razem...
[spoiler]Obrazek[/spoiler]

Wszystko oczywiście się wydłuża.. Zanim się ustawią, usiądą....
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 29 mar 2015, 19:00

Ja, np. przy posiłkach zawsze każe usiąść simom na konkretnym krześle i się nie przemieszczają. Gorzej z gośćmi, bo nad nimi nie mam kontroli.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Tomaszek2122
Posty: 55
Rejestracja: 15 paź 2014, 5:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Tomaszek2122 » 01 kwie 2015, 21:39

Jak ja nienawidzę Prima Aprilis ;/

Wracając do simsów. Pobrałem dopiero teraz najnowszą aktualizację (w końcu, kiedyś trzeba to zrobić, zwłaszcza, że jutro wychodzi dodatek). Save, na którym grałem dla samej gry od ok. listopada po prostu wyparował! Nie ma go! A save, na którym sprawdzałem wszystko co, jest możliwe w TS4 został. Po poprzednich aktualizacjach nic takiego się nie działo :O Ta gra coraz bardziej schodzi na psy. Dodatek też wydaje się być spartolony...

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 02 kwie 2015, 19:59

Chämpion pisze: ani grosza nie wydam juz na simsy, i nie, nie bede czarował tylko po prostu ominę the sims 4 szeeeeerooooookim łukiem
Chciałbym mieć takie nastawienie. :<

Wkurzyłem się na tą grę okropnie. Zagrałem po raz pierwszy od aktualizacji, rezultat - wyczyściło mi długie drzewo genealogiczne (4 pokolenia), ze złości usunąłem zapis... Nie wytrzymuję z tą grą.
I czemu pudełka do gry mają taki pseudominimalistyczny wygląd? :< Czwórka z dodatkiem wygląda strasznie na półce z simsami. :/ xD
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 kwie 2015, 15:46

Na Originie wiosenna wyprzedaż. TS4 w cyfrowej edycji specjalnej za niecałą stówkę. Ucieczka w Plener niestety bez promocji. Natomiast to co mnie dziwi to ceny TS3 i dodatków. Jeszcze niedawno dodatki do trójki w normalnych cenach były po ok 59 zł, a teraz normalne ceny to 89 zł a w promocji po 59 o_O Skąd takie podwyżki cen normalnych to pojęcia nie mam. Albo zaczęły się lepiej sprzedawać niż TS4 i chcieli zapobiec temu, albo wręcz chcieli wymusić kupowanie TS4 :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 kwie 2015, 18:15

Matko, tak sobie myślę że pewnie samochodów nie będzie..
Na co te samochody jak podróżując, teleportujemy się z miejsca w którym jesteśmy.. Nie sądzę, aby to zmienili..


Mam nadzieję, że moje przypuszczenia są błędne, ale wydaje mi się, że oni nie zamierzają dodać małych dzieci.. W ogóle..

A ja muszę przyznać, że jakoś zaczęłam odczuwać przyjemność z gry soft9
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 04 kwie 2015, 18:39

Shattered, ja jestem prawie pewny, że nie będzie. Miasta są w ogóle nie dostosowane do tego. Nie ma miejsc na parkingi, nie ma wjazdów żadnych na parcele.... chyba że znowu samochody będą się teleportować na ulice...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 04 kwie 2015, 19:56

Samochody na bank nie pojawią się w tej części. Zresztą byłyby dosyć zbędne, ale robiły za ozdobę. :P
Co do małych dzieci, to akurat bardzo możliwe, że pojawią się w dodatku. Szczególnie, że EA wie, jak zależy na tym fanom.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości