The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Niebezpieczny

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 06 gru 2014, 10:54

Na CPR nie ma najmniejszych szans, "zaskoczą" nas jakimś badziewiem typu Zostań Gwiazdą. CPR w 4 będzie bardzo trudne do zrealizowania, stworzyli taką podstawę to teraz niech cierpią. A zwierzaki, wilkołaki i inne postacie "owłosione" to będzie porażka. Nie wyobrażam sobie długowłosego psa w 4. Będzie mieć liście zamiast włosów. EA, macie do rozgryzienia ciężki orzech, a i tak nikt w Was nie wierzy. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf

Postautor: Jackob » 06 gru 2014, 11:11

Co do pór roku. W dzielnicy gdzie mieszka rodzina Ćwir znajduje się woda (kałuże) na drodze. Może to jakaś podpowiedź? Dodając ten dodatek jako pierwszy, o którym wszyscy tak marzą, jeszcze poprawiliby sobie zdanie. EA takie kochane, daje CPR jako pierwsze. soft9
To bardzo możliwe. Co do tego gdzie to wszystko upchną. Pewnie w takim Willow Creek pojawi się nowa dzielnica. W niej znajdą się nowe budynki i jedna wolna parcela na zbudowane czegoś po swojemu.
Nowe otoczenia myślę, że będą do kupienia jako DLC (o których jeszcze cisza).

Awatar użytkownika
Niebezpieczny

Postautor: Niebezpieczny » 06 gru 2014, 11:19

Właśnie, co z tą świetną alternatywą store? Co z tym złotym pakietem za ponad 200zł który umożliwiał pobranie pierwszych "Gameplay Packs" za darmo? Oj EA, EA. Jak będzie CPR, na pewno będzie nowe miasto. EA jakie cudowne, dało CPR jako 1 dodatek i jeszcze nowe miasto! A potem wielkie zaskoczenie, w późniejszych dodatkach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf

Postautor: Jackob » 06 gru 2014, 11:33

Obrazek

Spójrzcie na nowe, super rzeczy, jakie dostaniecie z aktualizacją z karierami. Nie mówicie battlechick, że wam to pokazałam!

Obrazek
Źródło STL

Na zdjęciu widać kilka nowych obiektów, które pojawią się wraz z aktualizacją z zawodami.

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 06 gru 2014, 12:07

Widziałem już kilka dni temu ten obrazek, w sumie obiektów sporo, ale większość to ozdóbki :P No i szkoda, że dali nową bieżnię, zamiast jakiegoś całkiem nowego sprzętu do umiejętności sportowych, np. ściana wspinaczkowa, kosz do koszykówki czy coś do podciągania się ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Postautor: ollie » 06 gru 2014, 19:07

Wciąż nie wiem, co się stało z tym KLIK.
WŁADZA PRÓBUJE UKRYĆ PRAWDE CZWARTA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA SPEŁNIA SIĘ WSZYSTKICH NAS CZEKA ZGUBA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Dorota Szelągowska na ikonce

Awatar użytkownika
Atax

Postautor: Atax » 06 gru 2014, 19:12

Hi Bartek pisze:Wciąż nie wiem, co się stało z tym KLIK.
On to jeszcze nic, ale gdzie się podziała jego piłka?

Jak teraz patrzę na to zdjęcie, to mam ochotę dziękować EA, że poprawili simów i włosy, bo na zdjęciu są le fu >.<

Ooo nowe ozdoby!
Czego Wy niby spodziewaliście się po darmowej aktualizacji? I tak dają podejrzanie dużo, jak na nich

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 06 gru 2014, 19:35

Mi się też wiele rzeczy w TS4 nie podoba, ale grzecznie czekam na rozwój wydarzeń. Nadal wierzę, że w końcu dojdą wielkie braki, które nam wszystkim przeszkadzają. Przecież w końcu muszą widzieć, co jest nie tak! Skoro ostatnio jedna z Guru opublikowała wpis odpowiadający na zarzuty graczy, to już oznacza, że widzą niezadowolenie.

Na razie traktuję czwórkę jako zwykłą grę, przy której można się pobawić, choć bez większego zaangażowania :) I włączam sobie ją raz na jakiś czas żeby zająć się moimi simami :P

A tak jako ciekawostkę, dziś kolejna youtuberka, Kina, zakończyła na swoim kanale serię z TS3.

Awatar użytkownika
Niebezpieczny

Postautor: Niebezpieczny » 06 gru 2014, 19:40

To że widzą, nie oznacza że naprawią grę. Mnie się 4 podoba, jako podstawa jest dosyć rozbudowana, ale boje się o przyszłość 4. Nie wiadomo co może z nią zrobić EA.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 06 gru 2014, 20:01

Niebezpieczny, no niby racja, ale tak jak mówiłem staram się wierzyć w świetlaną przyszłość serii... hah. A co do dodatków to wiele rzeczy sobie nie wyobrażam obecnie. Np. samochody - raczej możemy zapomnieć o animacji wjeżdżania i wyjeżdżania z parceli, w końcu teraz mamy chodniki z krawężnikami i nie wydaje mi się, żeby jakoś chcieli to dobrze rozwiązać. Może animacja wsiadania i wysiadania, ale to wszystko...

PS: A zauważyliście, że podczas gotowania nie ma głosu ognia z palników czy bulgotania w garnku? Bardzo mi się to nie podoba...

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Postautor: ollie » 06 gru 2014, 20:03

Coraz więcej osób porzuca trójkę i zaczyna czwórkę oraz poprzednie części. Co w tym dziwnego? Jakbym był złośliwy i dziecinny (z moją nienawiścią do trójki) powiedziałbym, że to dlatego, że jest kiepska xD

Ale to samo mógłbym powiedzieć za 5 lat o czwórce, więc tak jakby schejtowałbym sam siebie xD
WŁADZA PRÓBUJE UKRYĆ PRAWDE CZWARTA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA SPEŁNIA SIĘ WSZYSTKICH NAS CZEKA ZGUBA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Dorota Szelągowska na ikonce

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 06 gru 2014, 22:22

Sama Kina stwierdziła, że ma dość męczenia się ze stabilnością gry, z jej lagami, błędami i wiecznym zacinaniem się :P Czyli argumenty takie jak u większości. A że pojawiła się czwórka, to woli się przesiąść na TS4.

Awatar użytkownika
Niebezpieczny

Postautor: Niebezpieczny » 06 gru 2014, 22:40

Kina w dodatku nagrywa, gra w oknie czyli ma 2x gorzej od nas. Dobry wybór, teraz widać jak EA robi gry..
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Postautor: ollie » 06 gru 2014, 23:32

Absolem pisze:Sama Kina stwierdziła, że ma dość męczenia się ze stabilnością gry, z jej lagami, błędami i wiecznym zacinaniem się :P Czyli argumenty takie jak u większości. A że pojawiła się czwórka, to woli się przesiąść na TS4.
To było chyba najgorsze :/

Kurcze, zastanawiam się co oni planują z tą czwórką zrobić, bo było już tyle podpowiedzi i spekulacji (w dodatku każda o czym innym), że już się pogubiłem

Awatar użytkownika
Mint

Postautor: Mint » 07 gru 2014, 12:02

A tu się okazuje,że mają już kilka dodatków do zrobienia, i postanawiają określonej grupie w EA/Maxis przydzielić rbote do określonego dodatku. xD A data premiery dodatków - wszystkich inna. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikado

Postautor: Mikado » 07 gru 2014, 12:13

A ja się zastanawiam, co się stało z małymi dziećmi xD Wcześniej mówili, że dodanie ich, to jest dla nich priorytet. A teraz co? Cisza. Jakby o nich zapomnieli. Właściwie nie zdziwiłabym się, gdyby to gadanie o szybkim ich dodaniu miało TYLKO na celu zachęcenie większej ilości osób do kupienia wybrakowanej podstawy. Nawet nie zdziwiłabym się, gdyby w ogóle ich nie dodali, tłumacząc się, że "silnik gry nie pozwala" :swelol:
Ostatnio zmieniony 07 gru 2014, 19:49 przez Mikado, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser

Postautor: Eq » 07 gru 2014, 13:30

Jeżeli małe dzieci nie dojdą, to ja będę żądał zwrotu pieniędzy ;) XD

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 07 gru 2014, 23:20

Dojdą, dojdą... Choć nie koniecznie w aktualizacji.

Awatar użytkownika
Atax

Postautor: Atax » 08 gru 2014, 17:21

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści

Postautor: Kasim Hazim » 08 gru 2014, 17:23

^ To są żarty, prawda? xD
Obrazek