The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 09 paź 2014, 17:41

Fajnie, że dodają duchy i baseny za darmo, ale to nie zmienia dla mnie faktu, że powinny być w podstawie gry. Bo teraz wygląda to trochę tak, jakby wydali wybrakowaną grę, a teraz uzupełniali braki...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 09 paź 2014, 18:54

Zabawne są te PR-owe manewry EA. "Yyy... Już wiem. Zabierzmy baseny i dajmy je w dodatku." "O, ludzie się wkurzyli, że zabierzemy baseny i damy je w dodatku. Już wiem. Dajmy baseny w aktualizacji, by potem kupowali dodatki." Genialna strategia. :facepalm:

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 09 paź 2014, 20:45

Dali teraz baseny i duchy w aktualizacji, żeby ludzie pomyśleli, że jednak nie zdzierają z nich kasy, a niedługo pewnie ogłoszą dodatek z dzieciakami ;)

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 09 paź 2014, 20:51

O te dzieci to się boję. Ale jeszcze ew mogą być w darmowym DLC, które dostaje się automatycznie z grą, nie?

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 09 paź 2014, 21:43


Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 09 paź 2014, 21:59

salberg pisze:Zabawne są te PR-owe manewry EA. "Yyy... Już wiem. Zabierzmy baseny i dajmy je w dodatku." "O, ludzie się wkurzyli, że zabierzemy baseny i damy je w dodatku. Już wiem. Dajmy baseny w aktualizacji, by potem kupowali dodatki." Genialna strategia. :facepalm:
Hah, dokładnie tak jest! A najlepsze, że twórcy mają nas za idiotów myśląc, że wcale się nie skumamy, nie pomyślimy takim tokiem jak podany wyżej. :wat: No ale niestety, zawsze znajdą się osoby w stylu "Och, jakie to EA cudowne, dają baseny <3".
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 09 paź 2014, 22:04

Uzupełniają po prostu braki. :bored: Jeśli chcą zrobić na mnie wielkie wow powinni muszą dać coś czego nie było za darmo w aktualizacji..

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 09 paź 2014, 22:32

Gdy twórca gry robi ankietę to znaczy, że sam nie jest pewien z czym chce wyjść do ludzi. :curious: Zamiast dać coś od siebie woli zobaczyć, co się sprzeda. Naprawdę dobre studia tego nie robią...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 paź 2014, 22:46

Skoro EA zdecydowało się wypuścić grę niekompletną, to mogli przed premierą poinformować graczy "słuchajcie, brakujące elementy będą dostępne dla każdego w darmowych aktualizacjach, dostaniecie baseny, samochody, maluchy, dajcie nam tylko trochę czasu" i wtedy byłoby ok, od razu inaczej by to zostało przyjęte... Ale nie, oni do jasnej ciasnej wszystko trzymają w wielkiej tajemnicy, jakby przynajmniej pracowali nad tajnym planem przejęcia świata.

salberg ja uważam, że lepiej żeby zrobili ankietę co wolą gracze, niż sami dawali dodatki, które ludziom nie przypadną do gustu... Wiele firm tak robi, np. producenci Herosów VII teraz prowadzą ankiety nad tym, jakie frakcje i jednostki mają pojawić się w nowej odsłonie :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 09 paź 2014, 22:50

Wtedy ludzie by czekali aż już będą te aktualizacje, żeby kupić kompletna grę. A EA przecież woli, żeby pieniądze wpływało na konto jeszcze przed premierą gry :D

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 paź 2014, 22:57

Black, nie było mówione. Było mówione tylko tyle, że "nie wykluczają tego" ale nikt wprost nie powiedział tego.

A co do tej ankiety, to pomysły na dodatki fajne, szczególnie ten Town Life. Wymieniają tam możliwość zostania burmistrzem, którego decyzje będą miały wpływ na całe miasto, nowe narzędzia edytowania miasta, sklepy, restauracje, kafejki... no gdyby to wprowadzili w życie, to byłoby coś. Mówią też o całkiem nowym miejscu - ratuszu, a wcześniej przewiną mi się też gdzieś szpital. Czyżby jednak? :>
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 10 paź 2014, 11:35

No no, te dodatki niby się ciekawe wydają... Ale coś mi się zdaje, że oni chcą robić mini dodatki, bo te opisy i tematy są strasznie ubogie... No proszę, cały dodatek o zdrowym spędzaniu czasu? Mam nadzieję że będą tanie chociaż...
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 paź 2014, 12:13

Jhud, to są dopiero propozycje :P Nakreślili na razie wszystko bardzo ogólnikowo tylko po to, żeby Ci co dostali ankietę wyrazili swoje zdanie na temat pomysłów. Podejżewam, że jeśli już zrobiliby taki dodatek o zdrowiu i urodzie to pewnie dojdą nowe parcele albo całe otoczenie, gdzie będą jakieś spa, kurorty czy inne tego typu pierdoły. Albo simowie będą wyjeżdżali na wypoczynek właśnie do sanatorium, albo co :P No pomysł ciekawy...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 10 paź 2014, 14:12

Sprawdzilam empirycznie te ciaze ;) rzeczywiscie jest tak ze czasami od zwyklego bara-bara simki zachodza w ciaze :D ja wlasnie mialam taka niespodzianke :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 10 paź 2014, 14:22

Jeśli nie było szpitali, ratuszy, sklepów, restauracji jako króliczych nor tylko po to, żeby dać je do dodatków jak w pełni grywalne miejsca, to ja jestem w siódmym niebie :aww:

Kontrolowanie żywiołów i opętywanie simów - zawsze marzyłem. Tylko żeby jeszcze był ukryty świat. Wchodziłoby się do niego przez ukrytą gdzieś na mapie króliczą norę (nie chodzi o niegrywalny budynek), jak w Alicji <3

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 paź 2014, 16:49

A dla mnie to kontrolowanie żywiołów to tak jak pisałem, jak jakaś gra rpg, przesada... Niech dadzą normalną księgę zaklęć, stół alchemiczny i tyle! :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 10 paź 2014, 17:25

Nie! To by było wspaniałe! Podpalanie sąsiadom domów, Hibernacja w ziemii, unoszenie się w powietrzu i (moje ulubione) Robienie fal nad wodą :aww:

Nie wiem, na co wpadną, ale nie mogę się czegoś takiego doczekać.

Żeby nie było, pierwszy dodatek kupię, żeby ocenić poziom gry, jak mi się nie spodoba, to kaput czwórko!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 10 paź 2014, 19:18

Kontrolowanie żywiołów? Jak na simsy to dla mnie nie pasuje...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 10 paź 2014, 19:25

Westor08 pisze:
Kasim Hazim pisze:Kontrolowanie żywiołów? Jak na simsy to dla mnie nie pasuje...
Bo to bardziej do SimCity pasuje ;)
Ale zamysł aby można było być burmistrzem jak najbardziej mi się podoba i coś czuje że na taki dodatek z pewnością byłbym gotowy wydać troszkę "Dutków" :D
Ale to od tego właśnie jest SimCity... -.-

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 10 paź 2014, 20:17

Też mi się podoba pomysł z burmistrzem. Ja lubię jak moje Simy w trójce są wpływowe, więc moje rodziny i tak zazwyczaj wykupowały parcele publiczne, więc na swój sposób miały wpływ na miasto. Ale jakby to jeszcze dalej rozwinąć to może coś ciekawego z tego wyjść ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości