The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
El Bastardo
Posty: 61
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: El Bastardo » 11 wrz 2014, 9:58

NikToldi pisze:Więc każdy kto kocha tą serię powinien wspomóc twórców aby mogli rozwijać się dalej i nie tylko siebie jak i nasze ukochane The Sims.
Sorry, ale nie mogę tak tego zostawić...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4[/youtube]
Jak, za pozwoleniem, mielibyśmy "wspomóc" twórców (pomijając rzecz jasna kupno gry, bo tego robić nie zamierzam)? Na programowaniu nie znam się na tyle, by móc pracować przy takich tytułach, grafikiem też nie jestem zresztą mają swoich grafików i programistów, do czorta! Sugestie co poprawić? Przeca oni mają je głęboko w... poważaniu. Ostatnio dbają chyba tylko o promowanie swego (pół)produktu w mediach.
Najbardziej mnie rozbawiła zapowiedź, jakoby Sims 5 miało nie powstać, jeśli Sims 4 kiepsko się sprzeda :haha: To miała być jakaś groźba czy co?
Cóż, póki co relacje tych, którzy mają już Sims 4, jakoś mnie nie przekonują... Może i fajnie byłoby w toto pograć, ale żeby wydawać na to ~150 złotych? Nie, dziękuję, mam już w co zagrać po robocie.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 11 wrz 2014, 13:39

W sensie dlaczego wszyscy uważają, że jeśli 4 się nie sprzeda to 5 nie będzie, to groźba? Rozbawiło mnie takie rozumowanie ludzi. xD Skąd to się wam wzięło?

Logiczne jest, że jak się produkt przestaje podobać użytkownikom to zaprzestaje się jego produkcji. Jakbyście przestali całkowicie jeść produktów z kukurydzy, to rolnicy przestali by ją sadzić. Szantaż? Nie. Normalna kolej rzeczy.
Nie mają tego nawet w planach bo wyszła dopiero nowa część i ją rozwijają. Udane pytanie "serio", gratulacje dla dziennikarza. -.-"

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 wrz 2014, 14:50

A niech mi ktoś zdradzi, po co ładują się parcele jak chcemy je odwiedzić, skoro jak zajrzymy przez okna będąc na innej, to meble i tak widać załadowane xD
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 11 wrz 2014, 21:08

Nie chodzi mi o mówienie tak czy tak, TS4 to gra zrobiona w kraju angielskojęzycznym, trochę głupie jest robienie jakichś alegorii do nazwy "dodatek" że nie powinien mieć w sobie podstawowych rzeczy jeżeli jak sama nazwa niby wskazuje jest dodatkiem. Co nie zmienia faktu że i tak jestem z wami co do tej opinii, bo strasznie jechają nas tymi fajnymi rzeczami w dodatkach czy jako DLC, ale no, czepiam się.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 wrz 2014, 23:42

Hahahahahaha, a czy potem wodę też odcinają? :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 12 wrz 2014, 0:30

Firma energetyczna Landgraaba... podejrzewam, że nie mają litości nawet dla własnej rodziny. :D Śmiesznie by było gdyby Landgraabowie nie płacili rachunków. :D

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 wrz 2014, 1:02

A propos Landgraabów, mają oni główny wątek w The Sims Bustin' Out ;p I Malcolm jest tam głównym antagonistą :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 12 wrz 2014, 18:18

Coś im się słabo sprzedaje ta gra, skoro już przeceniają :P
Teraz tylko poczekać na obniżki w Origin, wersje demo na parę godzin itp.

Awatar użytkownika
Sev4e
Posty: 34
Rejestracja: 19 lip 2014, 11:22

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sev4e » 12 wrz 2014, 18:22

Gra nie sprzedaje się słabo (ba - nawet bardzo dobrze, bo wystarczy spojrzeć na TOP10 w wielu krajach), ale ceny Empikowe były koszmarne, żadne to tam konkurencyjne. Tego przecena (ale i tak jeszcze malutka, patrząc na alternatywne sklepy), by móc w ogóle jakoś zachęcić do własnego asortymentu.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 12 wrz 2014, 22:40

Przyznam, że w trakcie gry troszkę przekonałem się do czwórki. Ma wiele braków i jest trochę niedopracowana jak dla mnie, ale nie jest taka zła jaką się wydawała. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 12 wrz 2014, 22:42

Mi zaczyna przeszkadzać brak bachorów.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 wrz 2014, 23:06

A dla mnie jedną z wielu dziwnie rozwiązanych rzeczy w TS4 są odwiedziny sąsiadów. Teraz simowie pukają do drzwi i to może i fajnie wygląda, ale jest kompletnie nie praktyczne. Nigdy nie słychać, że ktoś nas odwiedzić chce, przez co często jak się kapnę, że ktoś puka do drzwi to już odchodzi sobie...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 wrz 2014, 22:10

Poppi, u Ciebie to prawdopodobnie bug. U mnie dziś też na drzwiach nie było opcji zapukania do drzwi, natomiast jak kliknąłem na okno to mogłem zapukać, ale gra się zrugowała i mój sim zniknął :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Mikowey
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikowey » 14 wrz 2014, 2:01

Czwórka bardzo mi się podoba. Całkiem udana kontynuacja.
Strasznie mi natomiast brak miejskiego klimatu z Trójki. W czwórce to wszystko jest takie pomniejszone, ma się wrażenie że otoczenie jest mniejsze choćby od tego z jedynki... EA trochę przesadziło z minimalizmem.

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 14 wrz 2014, 2:11

Minimalizm to ogólnie jakaś plaga, mam tego dosyć. Praktycznie wszędzie jest minimalizm teraz...
Co do czwórki... Gra mi się nawet ok, ale jednak jakoś mi się wydaje że podstawa trójki jest lepsza. Chyba nawet dwójki też. Po prostu jakoś tej gry zaakceptować jako kontynuację jako taką, bardziej jako oddzielną grę...
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 14 wrz 2014, 11:25

Według mnie jeśli chodzi akurat o same podstawy, bez aktualizacji tak świeżo po premierze to najlepsze wrażenie na mnie zrobiła Czwórka.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 14 wrz 2014, 14:25

Mi ta nuda nie towarzyszy, a braki staram się omijać. Nie włączę upływu czasu, póki gra nie dostanie bachorów. I w sumie tylko braku bachorów mi brakuje, a co do samej gry to według mnie jest dziwnie, najbardziej grywalna ;)
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2014, 16:52 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 14 wrz 2014, 14:41

The Sims 4 - niby minimalizm, a ciężko mi się trochę połapać w panelu sterowania simem. Ogólnie dość niewygodnie mi się gra. Może tez czuję niedosyt bo w końcu jest to sama podstawa, a grać w dwójkę czy trójkę samą tez mi by było ciężko?
Obrazek


Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 15 wrz 2014, 13:13

Dla mnie nic nie przebije podstawy trzeciej generacji.
I w pełni otwartego świata.
W 4 nie dość, że to miasto jest całkowicie zamknięte to jeszcze małe i ograniczone ._.

Szkoda, ze EA nie da jakiś oficjalnych informacji dotyczących sprzedaży gry.
Rankingi sprzedaży w sklepach mogą być kupione, więc im nie ufam xD

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 15 wrz 2014, 17:42

http://thesimstimes.cba.pl/2014/09/15/d ... he-sims-4/
Okazuję się że oprócz dodatków i akcesoriów może dojść coś zupełnie nowego.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości