The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 30 sie 2014, 21:19

KLIK Ciekawe jakie pragnienie ma ikonkę samochodu? :dotatusia:

Pewnie coś co może się z tym kojarzyć ma taką ikonkę, ale dzieci pomyślą, że to samochody i kupią. Sprytne :szef:

EDIT: Kupiłem sobie jakiś czas temu te czwórkowe słuchawki. Powiem wam, że sprzęt wyjątkowo udany. Mikrofon nagrywa dźwięk tak dokładnie, że prawie różnicy nie widać, plumboby świecą jak powinny (jak gram w demo, to się zmieniają na niebieskie - czyli wszystko działa), nawet można ustawiać ich kolor oraz różne przejścia między kolorami. Dźwięk z nich jest czysty, tu jest jednak pewna wada - jak się za głośno ustawi (u mnie powyżej 40) to inni słyszą wszystko. Słuchawki pod względem estetycznym są piękne, ciekawostką jest, że na górnej części jest wygrawerowany plumbob. Są one także komfortowe. Gdy je noszę zapominam, że mam je na głowie i czasem jak wstaję zapominam o nich i nagle coś mnie ciągnie w tył. Mam jeszcze zastrzeżenie co do kabla, nie to że się urywa łatwo, tylko jest za długi. Serio. aż musiałem związać kabel, czego zwykle nie robię. Wygodne jest także noszenie ich na szyi - poduszeczka jest taaka mięciutka. :wub: Jeszcze się uczepię, że nie dali na słuchawki jakiejś podstawki :angry:

Jednym słowem - gorąco polecam. Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić, czy działa w nich dźwięk przestrzenny, ale nie będzie dla mnie wielkim rozczarowaniem, jeśli go zabraknie.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2014, 23:19 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 30 sie 2014, 23:08

Gotowe style z CAS dla dzieci, nastolatków i emerytów:

http://simsvip.com/forums/threads/style ... elders.98/

Wszystkie Osiągnięcia do odblokowania (w języku angielskim):

http://simsvip.com/wp-content/uploads/2 ... ements.pdf
_________

Co do słuchawek i tych innych gadżetów od Steelsieries, na Allegro są, ale w przeliczeniu na polską walutę wychodzi drożej niż za samą grę. Słuchawki 200 zł, myszka 120 zł, podkładka 70 zł. :szkoda:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 31 sie 2014, 8:20

dzejan, ale co mają oznaczać te screeny z plików?

Osobiście nie podoba mi się ten ekran ładowania.
Za dużo w nim simów.
A plumbob na początku jest po prostu brzydko zaanimowany..

Patrząc na style dzieciaków, muszę powtórzyć:
Dzieciaki to jeden z niewielu atutów gry.
Wyglądają wspaniale! ^^

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 31 sie 2014, 9:14

Lunon pisze:dzejan
Wyglądają wspaniale! ^^
Oj tak.
Sam wygląd i ubrania przede wszystkim, są bardzo ładne :wub:
Jak ktoś będzie miał czwórkę, to niech napisze jakie są opcje i interakcje dla nich.

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 31 sie 2014, 9:20

W tych screenach jest zaznaczone drzewko genealogiczne i małe dzieci. Nie mam pojęcia co jest w drugim. Może to oznaczać tyle, że elementy te zostały zrobione, ale z jakiegoś powodu niezaimplementowane do użytku lub nieskończone.

A ubrani przez EA lub jak się chwalili inteligentny CAS simowie wyglądają zadziwiająco dobrze.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 31 sie 2014, 9:40

Po tym deweloperskim zdjęciu wczesnej wersji Willow Creek można zauważyć, że samochody miały być do użytku Simów. Na parceli stoi sobie ładnie autko, swoją drogą podobne do takiego jednego z TS3.

Obrazek

Więcej zdjęć z budowy miasteczka:
http://simsvip.com/2014/08/31/the-sims- ... low-creek/

Czyli to Willow Creek z początku było "czwórkową" wersją "dwójkowej" Werony. Szkoda, że nie poszli w tym kierunku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 31 sie 2014, 9:49

Czyli możemy spodziewać się na 99% dodatku Pokolenia z małymi dzieciakami i drzewami genealogicznymi.
Co za rewolucja...

Na tych zdjęciach podoba mi się to, że nie ma tego charakterystycznego, wszechobecnego świecenia.
Kolorystyka ciemna i bardziej realistyczna- według mnie-
Szkoda, że twórcy nie poszli w tym kierunku :(

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: eris234 » 31 sie 2014, 9:52

Te osiągnięcia są świetne. :p Fakt, że może mało dają, ale fajnie to wygląda i miło będzie wypełnić sobie te cele. Ciekawe czy dojście na szczyt kariery będzie proste; wolałabym, żeby było nieco trudniejsze niż w poprzednich częściach. Czwórka pewnie będzie uproszczona, no ale możliwe, że będzie mi się naprawdę przyjemnie grało. :) Dobrze, że w tej grze są również ciekawe aspekty i że nie wszystko nadaje się tylko do skrytykowania. :p

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 31 sie 2014, 10:12

Hi Bartek pisze:KLIK Ciekawe jakie pragnienie ma ikonkę samochodu? :dotatusia:

Pewnie coś co może się z tym kojarzyć ma taką ikonkę, ale dzieci pomyślą, że to samochody i kupią. Sprytne :szef:
Znając życie, to sim chce pojechać (czyt: użyć magicznej mocy teleportacji) na parcelę publiczną.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 31 sie 2014, 10:51

Całe szczęście, że zrezygnowali z Werony. :P
Mieli sporo zrobione, przeczuwam, że takie otoczenie pojawi się w którymś dodatku bądź w store. soft1

Awatar użytkownika
figa
Posty: 65
Rejestracja: 15 sty 2014, 13:33

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: figa » 31 sie 2014, 11:27

Lunon pisze:Czyli możemy spodziewać się na 99% dodatku Pokolenia z małymi dzieciakami i drzewami genealogicznymi.
Co za rewolucja...
Jaka gra, taka i rewolucja :D



Zdjęcia z wcześniejszej fazy Willow Creek mi się nawet podobają. Wyraźnie czuć klimat Dwójki, bardzo ładnie.
Ciekawe czy ogólny kierunek, w którym poszli twórcy ma jakiś związek z wymianą zespołu :unsure:
Obrazek

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 31 sie 2014, 12:14

Chce mi się płakać... Chłopak dodstal od jakiegoś guru pliki z wczesnymi informacjami o grze a w nich wszystko czego nie ma soft1 Nawet zdjęcia są... sklepy, restauracje, cos na styl McDonald... co oni tej grze zrobili soft1
https://twitter.com/petersimsyt

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 31 sie 2014, 12:18

Pewnie czeka to na nas już w Store... <_<
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 31 sie 2014, 12:27

Na tych zdjęciach widzę zestawy do store albo jeden z przyszłych dodatków. soft1

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 31 sie 2014, 12:31

Tak w ogóle to będzie Store do The Sims 4 ? Czy tylko Galeria będzie ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 31 sie 2014, 12:34

dzejan pisze:co oni tej grze zrobili soft1
Jak to co? Zmienili w potworka do robienia pieniędzy kosztem starych fanów, rozgrywki z masą opcji czy basenów... soft2 Teraz widzimy jaki stosunek naprawdę mają do tej gry.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 31 sie 2014, 12:53

Store na pewno będzie ale w innej formie niż to do trójki. Będziemy pewnie mieć zakupione obiekty w błyskawicznym tempie. Podobnie jak z simami, pobieramy i od razu cieszymy się nimi w grze.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 31 sie 2014, 12:55

Pewnie Maxis starał się jak mógł, pewnie to EA jest winna wszystkim brakom, to pewnie oni tak zarządzili, że połowę gry należy wywalić z podstawki i sprzedać osobno.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shanzo » 31 sie 2014, 13:01

Guuki pisze:Pewnie Maxis starał się jak mógł, pewnie to EA jest winna wszystkim brakom, to pewnie oni tak zarządzili, że połowę gry należy wywalić z podstawki i sprzedać osobno.
No błagam, a co oni tam mają do gadania? To Maxis chyba tylko z nazwy...

Te wszystkie zdjęcia bez "filtrów" graficznych i innych dupereli bardzo przypominają trójkę, żadnego postępu nie ma. Mogli zaczekać z wydaniem tej gry. ;/
Obrazek

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 31 sie 2014, 13:11

Guuki pisze:Pewnie Maxis starał się jak mógł, pewnie to EA jest winna wszystkim brakom, to pewnie oni tak zarządzili, że połowę gry należy wywalić z podstawki i sprzedać osobno.
Tak, czytałem wywiad z jakąś osobą, która została wyrzucona z studia gdy własnie był ten natłok zwolnień :P Tłumaczył tam wiele rzeczy i właśnie mówił, że gry które przygotowuje Maxis są bardzo rozbudowane, z wielką ilością funkcji i obiektów, jednak ze względu na EA muszą je ostro obcinać ;/


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości