The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Adamsims

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 29 sie 2014, 1:15

Hi Bartek pisze:^Zatrudnię się. Załóż projekt na kickstar'ze ;)
Są ludzie co tak robią, gre tworzą w kilka osób, a potem ona odnosi sukces. Mam nadzieje, że jednak jakaś duża konkurencja weźmie się za simy. To duży rynek zbytu. Według mnie tak duży jak piłka nożna i strzelaniny. Wystarczy tylko wydać kilkadziesiąt milionów.

JamesSinatra

Postautor: JamesSinatra » 29 sie 2014, 1:36

Zauważyłem że można odblokować różne osiągnięcia. Na przykład, jedno osiągnięcie dostałem ponieważ nie rozmawiałem z innym Simem przez 24 godziny.
Wyobrażam sobie te komunikaty, gdy za każdy razem Sim zrobi coś po raz pierwszy (albo nawet czegoś nie zrobi)... Masakra.

Awatar użytkownika
Levkoni

Postautor: Levkoni » 29 sie 2014, 10:26

Ja to uznałem, że jednak wstrzymam się z pograniem... zobaczę co kilka mądrych głów powie o czwórce np. Guuki czy Glossy bo wydaje mi się, że podchodzą obiektywnie i mają na to podobne spojrzenie do mnie. A dopiero potem podejmę decyzję kupić czy nie, może jednak też zaczekam aż wyjdzie kilka łatek i dodatków, które jakoś rozbudują bardziej grę...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Piszczac

Postautor: Piszczac » 29 sie 2014, 12:09

Czy jeśli dostanie sie grę wcześniej, to będzie mozna ja uruchomić, w związku z tym, że musi być autoryzowana na origin, czy będzie można autoryzować dopiero w momencie premiery? Poprzednie odsłony pudełkowe nie wymagały takiej autoryzacji. Jak to jest?

Ja sobie chyba jednak na próbę kupię edycję cyfrową i zwrócę ją po kilku godzinach grania.

JamesSinatra wydaje mi sie, ze osiągniecie mozna zdobyć tylko raz więc nie za każdym razem a za pierwszym razem. Przynajmniej ja tak to zrozumiałam. Dla mnie to nie będzie zbyt denerwujące.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 29 sie 2014, 12:23

Wiecie co tak dochodzę do wniosku że może i nawet bym kupiła gdyby była pewność że dodadzą kiedyś małe dzieci i drzewa genealogiczne. No bo jaką mamy. Animacje rośniecia niemowlaka w małe dziecko mają to kto wie czy to zmienia. Może i tako będzie. I te dorastanie kiedy chcemy. Matko co za debil to wymyślił
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive

Awatar użytkownika
Aaqwil

Postautor: Aaqwil » 29 sie 2014, 12:24

Hi Bartek pisze:Tu już chyba nawet modderzy nie pomogą, oby chociaż rękę boga modem dało się zablokować :/
A nie prościej Boskiej Rąsi nie używać? To co ty możesz zrobić rąsią, simowie mogą przecież zrobić sami. <_<

Osiągnięcia mogą być ciekawe, ale... Ale osiągnięcie za nierozmawianie z kimś? Już widzę - osiągnięcie za kupienie i skorzystanie z kanapy, czy posadzenie jabłoni. Czy to naprawdę dąży do zrobienia z czegoś najzwyklejszego wielkiego "wow"? Masakra.

Piszczac

Postautor: Piszczac » 29 sie 2014, 12:27

W trójce też było, ale rzadko kiedy z tego korzystałam, tylko czekałam aż sami dorosną, w sumie mi to nie przeszkadza. Mam tylko nadzieję, że postęp starzenia w rodzinach, którymi nie gramy będzie następował po faktycznym czasie a nie tak jak to bywało w trójce, że niezależne simy dorastały w losowym czasie (grałam na długości epickiej i było to denerwujące)

Awatar użytkownika
beldor

Postautor: beldor » 29 sie 2014, 14:15

Jeśli ta gra była by o prawdziwym życiu bądź jego wierną symulacją to szybko by się nudziła. Mało interesujące jest robienie w grze dokładnie tych samych czynności z naszego dnia codziennego. Szybsze kupowanie poniekąd zaoszczędza nam czas który w grze płynie bardzo szybko. Zazwyczaj codzienne zakupy nie zabierają nam 3-4h , bądź zrobienie kanapki nie trwa dla nas koło 40min.
Zwykłe czynności zabierały simom tyle czasu , że mało kiedy mogliśmy zając się czymś "pobocznym".
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Postautor: ollie » 29 sie 2014, 14:36

Serio? I dlatego wszystkie ciuchy świata są w szafie, istnieją lodówkowe, sztalugowe i kiblowe sklepy, a kible same się naprawiają i czyszczą. Co ma do rzeczy to, że zabiera simą czas. Nie mów, że trój sim jest technikiem i naprawia ludziom kible. Wolę nie mieć czasu na wszystko, żeby była jakaś trudność w grze, a nie smętność jak w trójce :/
WŁADZA PRÓBUJE UKRYĆ PRAWDE CZWARTA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA SPEŁNIA SIĘ WSZYSTKICH NAS CZEKA ZGUBA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Dorota Szelągowska na ikonce

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

Postautor: Guuki » 29 sie 2014, 14:45

Jeżeli ktoś zamówił cyfrową wersję gry w Origin, za około 4 godziny będzie mógł już pobrać jej pełną wersję. EA udostępnia grę klientom Origin na parę dni przed oficjalną premierą.
Obrazek

Awatar użytkownika
GamerTR9

Postautor: GamerTR9 » 29 sie 2014, 14:56

Ale aktywować pewnie będzie można 4 (czy 6?) września?
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.

. . .

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści

Postautor: aesthetea » 29 sie 2014, 15:58

Nie wiem czemu, ale nadal mam wrażenie jakby premiera The Sims 4 to była odległa data, może przez to, że wydaje się taka niedokończona? Może podłapię kogoś ze znajomych kto byc może kupi i wypróbuję? Bo szkoda mi kupować na jeden raz jak jest duża szansa, że mi się nie spodoba. Ale tak samo jak w jedynkę zagrałam raz, tak mam potrzebę chociaż raz w czwórkę.
Obrazek

Awatar użytkownika
eris234

Postautor: eris234 » 29 sie 2014, 16:47

Mi również wydaje się jakby do premiery czwórki było jeszcze bardzo daleko, pewnie dlatego, że gra sprawia wrażenie nieukończonej. Mój entuzjazm obniżył się jeszcze o kilka punktów i nie wiem czy do 4 września nie zniknie zupełnie.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści

Postautor: Kasim Hazim » 29 sie 2014, 16:52

Też nie czuję jakoś by ta premiera była niedługo. Mam wrażenie, że premiera to jakaś odległa data...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 29 sie 2014, 18:23

Guuki pisze:Jeżeli ktoś zamówił cyfrową wersję gry w Origin, za około 4 godziny będzie mógł już pobrać jej pełną wersję. EA udostępnia grę klientom Origin na parę dni przed oficjalną premierą.
Będą mogli tylko pobrać, a grać od 1 września. Żeby po prostu gdy nadejdzie premiera czasu nie zabierać na pobieranie..

Ale z tymi wymaganiami pojechali, gra miała chodzić na starszych komputerach a tu..
No może dla nich to starszy..
No, ale ja np. dopiero od roku mam dwurdzeniowy... Wiem, wiem zacofanie :unsure: soft2

Awatar użytkownika
Shanzo

Postautor: Shanzo » 29 sie 2014, 18:36

Pewnie da się to jakoś obejść :dotatusia:

Ultra, ja mam jedno XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 29 sie 2014, 18:36

Nie sądzę.
Zakładam się o milion, że w pierwszym tygodniu od wydania będzie patch :cwaniak:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

Postautor: Guuki » 29 sie 2014, 18:47

A widzisz, Ultra, dzięki za wyjaśnienie, bo właśnie troszkę dziwne mi się to wydawało. ;)

Tutaj zdjęcie ekskluzywnego komputera jako bonus przy zakupie oficjalnego poradnika do gry w sklepie Amazon:

Obrazek

Kto z Was jest gotów wydać 25$ tylko dla tego komputera? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart

Postautor: Bart » 29 sie 2014, 19:24

Ultraviolence pisze:Nie sądzę.
Zakładam się o milion, że w pierwszym tygodniu od wydania będzie patch :cwaniak:
Trójka miała premierę w tygodniu, a gdzieś w weekend był pierwszy patch, więc wszystko jest możliwe. :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 29 sie 2014, 21:23

Niedowierzanie, szok!
Pocałowała go, a nawet ich usta się nie zetknęły! 0:50