The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 17 sie 2014, 17:20

Mimo kolejnego gameplayu, gra mnie dalej nie zachęca. Wszystko jest takie mało simowe...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 17 sie 2014, 17:23

W każdym mieście jest po 5 (!) parcel publicznych: park, siłownia, galeria/muzeum, klub karaoke i jeszcze jakiś klub (w jednym z miast zamiast jednego klubu jest biblioteka, czyli mieszkając w Oazie Zdrój trzeba jechać do biblioteki do Zatoczki...)

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 17 sie 2014, 17:25

Nowe fotki KLIK

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Atax » 17 sie 2014, 17:26

Ehh i znowu mam mieszane uczucia...
Ten multitasking wygląda po prostu świetnie, a jakie zaoszczędzenie czasu (wiadomo, zanim sim podniósłby tyłek z fotela, a jeszcze zanim simka by się zacięła przy podchodzeniu itp to by sporo czasu minęło). W ogóle oglądając ten gameplay nie było widać tych rażących wad czwórki, może da się jednak w to grać. :v
Animacje są genialne
PS: Albo mam coś nie tak z oczami, albo nastolatka na jednym ze zdjęć jest niższa od dorosłego =o

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 17 sie 2014, 17:36

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 2086_n.jpg
Dzieci będą mogły rysować? Fajna opcja. ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 17 sie 2014, 17:38

Nic tej gry nie uratuje... A najgorszy ścierwem, największą wadą, najgorszą niedoróbką, najpaskudniejszym ze śmieci jest głupie ułatwianie, znane jako "Ręka Boga". Nawet się to kupy nie trzyma, co za chory bóg sprząta ludziom dom! I jeszcze wszystko można załatwić wbudowanym w sima telefonem. No i oczywiście wszystkie ciuszki automatycznie w szafie! EPOKO TRUDNYCH GIER WZYWAM CIĘ! PRZYBĄDŹ ZANIM TE LESZCZE ZNISZCZĄ THE SIMS! A nie, zaraz... JUŻ ZNISZCZYLI :'(

A prawdziwi fani tej serii dostali od EA gorzkie łzy, równie wielkie co przy śmierci sima ;(

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 17 sie 2014, 17:46

A mnie zastanawia, czy cały czas jest opcja kładzenia obiektów poza kratkami i obracaniem ich pod dowolnym kątem? Wie ktoś coś na ten temat?

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 17 sie 2014, 17:49

lemurek6, to dla odmiany zostawili. Widać na filmiku.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 17 sie 2014, 17:51

W tym gameplayeu jest super muzyczka w trybie kupowania *-*
Zastanawiam się, który do idiota od twórców wpadł na pomysł tej ohydnej białej otoczki przy kliknięciu na cokolwiek.
Nie wiem, co ja teraz mam zrobić z zakupem.
Przecież to jakaś PORAŻKA jest .__.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 17 sie 2014, 17:51

Lemurek - raczej to zostawili. Nie wyobrażam sobie meblowania bez tego i wątpię by w czwórce i z tego zrezygnowali, bo to by był kolejny cios w plecy.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 17 sie 2014, 17:52

Przerażają mnie te wielkie zabawki i domki dla lalek. Reszta obiektów w grze jest proporcjonalna i jej w wielkości tych z naszego życia. Ale z tymi obiektami to przesadzili. :bored:

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 17 sie 2014, 18:08

Zauważyliście, że w większości gameplayów nikt nie maluje ścian? Wszędzie są białe lub szare, taki mały wybór kolorów?
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 17 sie 2014, 18:09

Mnie dalej zastanawia stawianie pojedynczych ścian, bo na każdym zwiastunie/gameplay pokazywane jest stawianie od razu gotowych pokoi...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: schwimmen » 17 sie 2014, 18:16

Właśnie a co z cud scenkami. Mówili, że będą, a jakoś jak oglądałem niektóre gameplay'e to nie zauważyłem ani jednej.

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 17 sie 2014, 18:17

Nie potwierdzono, że będą tego typu scenki. Zresztą gdyby były, to widzielibyśmy je na filmach z gry.
Kasim Hazim pisze:Mnie dalej zastanawia stawianie pojedynczych ścian, bo na każdym zwiastunie/gameplay pokazywane jest stawianie od razu gotowych pokoi...
W trybie budowania jest do wyboru zbudowanie pojedynczych ścian. Po prostu chcieli się pochwalić głównie trybem pokoi. ;)
Ostatnio zmieniony 17 sie 2014, 18:19 przez rgx97, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 17 sie 2014, 18:18

Już dawno powiedziane, że scenek nie będzie
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 17 sie 2014, 18:19

Była chyba mowa, że scenek nie będzie. Swoją drogą jest to kolejna rzecz, którą obiecali, a nie będzie. Tak samo było z możliwością zmiany kolorów zamiast narzędzia CAStu i co? Pstro. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 17 sie 2014, 18:20

Ilość parceli rzeczywiście powalająca... Wczoraj chciałem pojechać Simem na Przedmieścia w dwójce z "Nocnego życia" i byłem w szoku, bo samych klubów, restauracji itp. było 25! A to gra sprzed 10 lat. Owszem, że to doszło w dodatku, ale i tak.

Zgadzam się z salbergiem, że powinny być tylko trzy dodatki do tej gry, ale na to nie ma co liczyć, bo do samej jedynki było ich sporo, więc raczej nagle im się nie odwidzi.

Miejmy tylko nadzieję, że ktoś teraz zauważył jak bardzo EA spieprzyło sprawę i na tej podstawie wymyśli nową grę. Ta sytuacja aż się prosi o takie rozwiązanie. Mogliby zrobić grę, w której mamy duże możliwości budowania miasta bez zarządzania infrastrukturą, wodociągami itp. tylko zajmowania się jego klimatem, architekturą, geografią itd. Chciałbym, żeby położono też nacisk na różnorodność życia, bo wydaje mi się, że w czwórce można wybrać tylko parę karier i w sumie niczym się one nie różnią skoro Sim i tak znika za granicami działki.

Swoją drogą na filmikach chwalili się tą karierą komika, jak pokazywali że Simka występuje na scenie. Teraz pewnie okaże się, że to było tak samo jak z tymi uczennicami w mundurkach, że zdjecie tak naprawdę nie przedstawia rozgrywki :P.

Czwórka to po prostu gra na tablety i tyle. Szkoda słów.

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: schwimmen » 17 sie 2014, 18:21

No to widocznie przespałem tą informację, a tak już się na nie napaliłem :)

up. Może nie aż 3 dodatki, ale z 6-7 byłoby optymalną liczbą aby zawrzeć wszystko.
Już lepsze jest TS free play, tam przynajmniej są wszystkie grupy wiekowe, wiele, wiele miejsca na budynki i inne rzeczy :)
Ostatnio zmieniony 17 sie 2014, 18:24 przez schwimmen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 17 sie 2014, 18:22

Kasim Hazim pisze:(...) Tak samo było z możliwością zmiany kolorów zamiast narzędzia CAStu i co? Pstro. xD
Ale co masz na myśli? xd Kolory obiektów będzie można zmieniać tak jak w Dwójce narzędziem, którego ikonka znajduje się u góry ekranu podczas trybu budowania.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości