The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 15 sie 2014, 12:12

Ktoś tam w tych tweetach zapytał czemu nastolatkowie mają taki sam wzrost jak dorośli i tłumaczenie SimGuruRodiek zwaliło mnie z fotela...

Inny wzrost nastolatków oznaczałby masę osobnych animacji do każdego obiektu. Twócy woleli skupić się na innych rzeczach, ważniejszych.

Tragedia jakaś, te ich tłumaczenia wywołują u mnie białą gorączkę. Jakoś przy wcześniejszych seriach gry mieli i czas, i chęci, i kasę na zrobienie i TEGO i TAMTEGO. Teraz przedstawiają nam jakieś idiotyczne dylematy, przed którymi musieli stanąć, i jeszcze oczekują naszej wdzięczności... soft2

EDIT: I jeszcze kwestia jakie inne, ważniejsze rzeczy mają na myśli? Bo basenów niet, małych dzieci niet, nawet drzewek genealogicznych niet. <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 15 sie 2014, 12:23

Jeżeli nie zaskoczą graczy czymś czym się po prostu nie chwalą bo trzymają to w tajemnicy i chcą by gracze zrobili "wow" podczas grania, to nie widzę nic innego jak klapę gry. Może oni to celowo robią bo chcą zabić ten tytuł?!
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 15 sie 2014, 12:36

Nie rozumiem. :unsure:
Trzeba u nich kupić grę do której dostajemy gratis poradnik do gry (którego zabraknie w innych sieciach sklepów) czy mamy jeszcze za niego dopłacać?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 15 sie 2014, 12:45

A i tak większośc kupi dla samego bonusowego obiektu - komputera. Brawo. :)

EDIT: Wypicie mleka od krowokwiata da naszemu Simowi emocję zjedzonego Sima.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 15 sie 2014, 13:53

dzejan pisze:Zostało potwierdzone, że w The Sims 4 nie pojawią się drzewa geneologiczne.
No dobra, zdenerwowałam się.
Co to ma być?

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 15 sie 2014, 15:18

Brak drzewka? No nie, to już kolejna przesada! Oni powariowali? Tyle braków? I jaki jest powód? Bo ich tłumaczenie oznacza, że to zwykłe lenistwo i tyle. Nie rozumiem, dlaczego takich pierdół nie mogli dodać, przecież drzewka czy zgniatarki do śmieci nie są jakimiś wymagającymi dużo roboty rzeczami... Brak drzewek pokazuje, że gra powoli przestaje być symulatorem życia, a twórcy mają gdzieś osoby, które uwielbiają tworzyć duże pokolenia. Eh, gdy człowiek myśli, że już raczej nie będzie więcej braków, okazuje się, że jednak będą...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 15 sie 2014, 15:35

hah .. myślałem że to tylko ja znaleść nie mogłem na screenach niczego takiego w UI.. a jednak drzewek nie ma w TS4. Co dalej ? Wspomnień też jakoś nie zauważyłem :p
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 15 sie 2014, 15:38

Niech od razu usuną znajomości, potrzeby i wszystko inne. Przecież są emocje! ;) Emocje najważniejsze! xD A tak serio, to sobie te emocje mogą wsadzić, jeśli ma innych rzeczy nie być...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 15 sie 2014, 15:39

http://simscommunity.net/the-sims-4-pre ... titasking/ podoba mi sie strasznie to drugie zdjęcie... wyobrażcie sobie dwójkę w nim :curious:
Gra moze i ma ciekawe opcje, tzn. multitasking czy też ogrodnictwo (btw. zaczarowało mnie w dwójce :D), jednak te braki mnie tak dołują, że grę najwcześniej na dzień dziecka sobie walnę. :x

http://pl.sims.wikia.com/wiki/The_Sims_3
http://pl.sims.wikia.com/wiki/The_Sims_4
No proszę was soft1

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sasha » 15 sie 2014, 15:50

niecały miesiąc do premiery... chyba wszystkie złe wiadomości na temat TS4 wyczerpane, prawda? a gdzie tam. gdy się już myśli, że gorzej być nie może, twórcy nas zaskakują i pokazują, że jednak może. z czego jeszcze zrezygnują, bo musieli zająć się czymś innym (czym?!)?

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 15 sie 2014, 16:24

Ale powiedzcie mi, gdzie są te rzeczy, dla których musieli rezygnować z małych dzieci, basenów, zmywarek, zgniatarek, animacji kranów, samochodów, modyfikacji terenu, kreatora stylu, taksówek, drzewek genealogicznych, otwartego świata, wielkości świata, trądziku u nastolatków, niespodziewanej ciąży (którą możemy udawać :facepalm: ), animacji włosów, otwartych karier... Wiecie o co chodzi. Bo chyba nie na atrapy domów, samochodów, tramwaju, miasta itp.

Swoją drogą zastanawiam się jak mogli zrezygnować z tak łatwego wymigania się od tworzenia autobusu i samochodów dowożących do pracy. Przecież to mógł załatwić tramwaj. Wychodzi na to, że są nie tylko leniwi, ale i głupi soft9

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 15 sie 2014, 16:24

Fontanny są podobne do tych z The Sims 3
No przecież to całkiem nowe narzędzie tworzenia fontann miało być! soft9
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 15 sie 2014, 16:26

Kasim Hazim pisze:
Fontanny są podobne do tych z The Sims 3
No przecież to całkiem nowe narzędzie tworzenia fontann miało być! soft9
No teraz to można ich nawet pozwać XDDD

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 15 sie 2014, 17:09

Te ich tłumaczenia dlaczego nie dali tego i tamtego są tak durne, że nie wiem jakim trzeba być idiotą, by to łyknąć. Nastolatki są tego samego wzrostu co dorośli, bo chcieli się skupić na ważniejszych rzeczach? Ciekawe jakich. Chyba na liczeniu kasy.

Nie będzie drzewek - kolejny powód, żebym nie kupowała tej gry. W poprzednich generacjach zawsze lubiłam się im przyglądać. A w trójce, jak już doszedł postęp historii, to niemal każdego simowego dnia otwierałam drzewko i sprawdzałam, czy jakiemuś dalekiemu krewniakowi urodziło się dziecko, albo czy ulubiona ciotka jeszcze żyje. Uwielbiałam tak obserwować życie rodziny moich simów. No ale skoro w czwórce nie będzie nawet postępu historii, to o czym my tu mówimy.
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 15 sie 2014, 17:15

Mam wrażenie, że ta gra jest jakaś pusta. Przed premierą dwójki czytałem wszystko ci się pojawiało w gazetach na temat tej gry, a po premierze i tak miała mnie czym zaskoczyć. Tutaj szczędzili nam informacji przez wiele miesięcy, bo zwyczajnie nie mieli się czym chwalić... Dlatego nie mam zamiaru kupować tej gry, ani nawet dostawać jej z innego źródła. Zdałem sobie sprawę, że ta gra praktycznie przestała mnie interesować. Jeśli po iluś miesiącach trafi się fajna okazja cenowa to może kupię, ale podchodzę do wszystkiego co teraz czytam z małym zainteresowaniem. Jeśli chodzi o zabicie tej serii to już częsciowo u mnie im się to udało :)

A te ich tłumaczenia są naprawdę żenujące. Jak ktoś robi grę o życiu ludzi to powinien zawrzeć ważne elementy dotyczące życia. To tak jakby firma produkująca buty nie zrobiła podeszwy, bo chciała się skupić na sznurówkach. Że też im nie wstyd tak traktować klientów, mam nadzieję że tego pożałują :P

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 15 sie 2014, 18:11

No i co to ma być za wielozadaniowosc? LOL, sim kladzie jedzenie zeby pogadać z simka, bo woli wymachiwać rekoma.. nie skomentuje. A o wielozadaniowosci też dużo mowili, widzimy tego efekty.
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 15 sie 2014, 18:15

Można stawiać szafki kuchenne w rogach "zewnętrznych" (270*).
Jest muzyczka za każdym razem, gdy zmienia się nasz stan emocjonalny.
Te emocje są dziwne, simowie i tak cały czas czują się "happy", ewentualnie "sad", a co z innymi emocjami?? Przecież w takim wypadku wystarczył by stary, dobry pasek pokazujący jak sim się czuje.

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 15 sie 2014, 18:44

O co chodzi z tym screenem?
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 15 sie 2014, 18:49

O to, że sim odłożył talerz z jedzeniem na ziemię (so realistic) zamiast na stół obok, który był pusty. Nie mówiąc już o wielozadaniowości, przecież mógł trzymać talerz i rozmawiać z simką jednocześnie.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 15 sie 2014, 18:50

Kto kupi tą grę, finansuje tego typu katastrofy made by EA :facepalm:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości