The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 08 sie 2014, 23:04

http://www.simfans.de/sims4/basegame/sc ... ts/242.jpg

W tym zdjęciu to się zakochałam :wub:

Te meble sa jakieś takie klockowate na tych screenach.

Już widzę ich koncepcję powiązaną z nową serią.
Wpychają to czego nie mogli dać wcześniej i robią z tego nową serię
Ale to co było poprzednio to już tego nie dają :haha:

Chyba zaczyanm rozumieć ich gadania "To jest zupełnie nowa gra!"
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 08 sie 2014, 23:34

Zdjęcie świetne, ale trawa wszystko psuje, bo wygląda jak rozmyta plama w paintcie czy czymś. XD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 08 sie 2014, 23:44

Mnie denerwuje to zamazanie w tle. Niby okej, bo są to niewczytane tereny, ale kto normalny tak widzi? Chyba ktoś z niezłą wadą wzroku... Bardzo nienaturalny zabieg, z resztą tak samo jak te zielone plamy zamiast trawy, rakiety w przydomowym ogródku gotowe do podróży w kosmos, czy starzejący się krowokwiat. Że już o niemowlęciu wskakującym od razu w dziecko gotowe do pójścia do szkoły nie wspomnę...

Sam już nie wiem co o tej grze sądzić. Raz ją hejtuję, raz zachwalam. Nie mogę się doczekać kiedy w nią pogram, by przekonać się na własne oczy jak to wszystko wygląda.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 08 sie 2014, 23:49

Guuki, CAS masz, pierwsze gameplaye też już są (tutaj), więc w sumie można już się wypowiadać na temat samej gry, już widać z czym mamy do czynienia...

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 08 sie 2014, 23:57

Tylko jeśli gra ma drugie dno i pozwala samemu wiele rzeczy poodkrywać, a dobrze wiemy, że podstawa jest do granic możliwości ograniczona i pusta tak jak w przypadku trójki, tylko... dużo bardziej.

A poza tym to jedna wielka okrojona powtórka z rozrywki.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 09 sie 2014, 0:31

A mi się na tym zdjęciu Simy nie podobają... Wyglądają jak z gry 'The Singles', która wyszła chyba jeszcze nawet przed dwójką (albo jakoś chwilę po).

Uproszczanie rzeczywiście jest nieciekawe. Już sobie w sumie zdałem sprawę, że w poprzednich częściach sprawa z pracą była trochę za prosta, bo wystarczyło znaleźć ogłoszenie i dostawało się ją z marszu. Można by zrobić coś w stylu rozmowy o prace, na którą Sim musiałby przyjść z konkretnymi umiejętnościami chociaż na poziomie 1 :P.

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 09 sie 2014, 1:05

emm serio ? Nie widze podobieństwa do Singlesów

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 09 sie 2014, 2:13

A tak w ogóle zauważył ktoś że w jednym z gamepleyów dzieciak zmywa naczynia w zlewie nie podkładając sobie stołka pod nogi? Nie wiem czy to tyczy się wszystkich interakcji dzieci z przedmiotami typu zlewy/palety do malowania, ale żagnajcie stołki! :0

9:24
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pXLEAHpzFks[/youtube]

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 09 sie 2014, 8:06

nie ma się co dziwić, że gry, filmy, bajki itd. są upraszczane - na tym polega specyfika popkultury i kultury masowej, zwłaszcza współczesnej :)

co do ts4 - ja po tych wszystkich rewelacjach uświadomiłam sobie, że muszę dopracować wszystkie miasta jakie posiadam w ts3, żeby mi niczego nie brakowało w grze w długie jesienne wieczory :D mam nadzieję, że to mi wynagrodzi rozczarowanie czwórką..

no bo co to ma być? tyle czekania, podskakiwania, że "czwórka już niedługo! niedługo!" i co? jedno wielkie... no, wiadomo co :/ dziękuję, postoję i zostanę przy ts3 (mam nadzieję, że nadal będą wychodzić różne mody itd, żeby mieć jakieś nowości w grze :D szkoda mi store, no ale cóż)

jeszcze ps ;) - zrobiłam listę strat i korzyści na podstawie tych dwóch list (o brakach i nowościach w ts4) i wyszło mi, że przeszkadzają mi praktycznie wszystkie braki, a nowości? no cóż.. doliczyłam się na tej dość długiej jednak liście ośmiu.. plus podobają mi się nowe obiekty.. całe 3 :D

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 sie 2014, 8:29

O matko, czyli jednak simowie nawet nie odkręcają kranu przy zmywaniu bo to dziecko go nie odkręca! Wsadza naczynia i magicznie pianka je pokrywa! :\\\
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: brxnely » 09 sie 2014, 8:49

A tak z innej beczki...
Czytałem gdzieś, że karmienie piersią ponoć w dwójce też miało być :)
Ale zrezygnowali z tego... Na szczęście powstał mod.
http://www.insimenator.org/index.php/topic,8084.0.html

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 09 sie 2014, 10:43

Kannotekina pisze:
Tx pisze:Chodzi o to że w wersji na rynek USA lektor mówi ze specyficznym akcentem i chyba chcieli w jakiś sposób też zmienić akcent polskiemu lektorowi
Dokładnie. Amerykański zwiastun też miał mówcę z rosyjskim akcentem.
Co prawda nie zrozumiałam kontekstu w jakim było to użyte (ogrodnik + krowa = nawiązanie do bliskiego wschodu?)
A to nie był czasem amerykański redneck akcent?

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 sie 2014, 16:54

oni rozdaja co 2 dni jakos :) gratuluje niemniej jednak :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 sie 2014, 17:28

aha no to nawet nie wiedzialam :) ale nic tylko sie cieszyc ze juz masz swoje ;) czekamy na twoich pierwszych simow :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 09 sie 2014, 21:05

Mam CAS.
Trochę już mnie zaczyna nudzić choć stworzyłam ledwo 3 simów. Może nie tyle co nudzi, ale jak już mam ten CAS na swoim komputerze, to w pewnym stopniu czar prysł. Nie jest aż tak fajny, jak się wydawało na fotkach innych graczy. Wkurza mnie to czerwone coś...myślałam że będzie można lepić simów bez żadnych ograniczeń <_<

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 09 sie 2014, 22:09

Ponawiam pytanie, czy 12 sierpnia został OFICJALNIE potwierdzony jako data wydania dema dla wszystkich, czy dalej opieramy się na pliczku tekstowym znalezionym w plikach dema z przed miesiąca?

IndraEDIT: A ja proszę żeby już do znudzenia nie wałkować tematu pod tytułem rozdają demo czy nie i czy na pewno dostanę 12 sierpnia, bo to już zwykłe śmiecenie. Trzy dni wytrzymacie i przekonacie się, czy rzeczywiście wszyscy dostają

@edit: No cóż Ci co dostali na pewno nie są zainteresowani. Proszenie o sprecyzowanie informacji nie sądze, że jest spamem w przeciwieństwie do ciągłego narzekania na brak dzieci lub basenów, gdzie nie ma nic nowego do dodania. :wub:
Ostatnio zmieniony 10 sie 2014, 0:46 przez Marathai, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 09 sie 2014, 22:36

Temat dema się robi już trochę nudny... :x Pewnie 12 dadzą wszystkim i będzie spokój.

Załamałem się jak usłyszałem, że simowie nie odkręcają kranów. Ta gra ma choć trochę realizmu w sobie? Bo zaczynam uważać, że przestaje być symulatorem życia powoli, już w trójce przestawała gdy wprowadzali dodatki, które robiły z niej grę przygodową...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 10 sie 2014, 0:02

Takimi filmikami jak z życia Borysa lub Amber zachęcają do kupna. I mnie udaje im się zamydlić oczy. Na szczęście jest forum, gdzie informacje o tym, że niemowlę to 'obiekt' nie umykają uwadze..
Z każdą falą nowinek zastanawiam się na nowo, czy to wszystko warte jest kupna w okolicach premiery. Dobrze jednak wiem, że nie jest.
Jeśli dobrze się orientuję cena spada, na ten moment chyba wynosi 150 zł. za wersję podstawową. Liczę, że w MM lub w innych sklepach cena będzie wynosiła 130 zł. lub nawet 120 wtedy kupię. Ale ze mną jest różnie. Zdążę przed premierą zmienić klika razy zdanie.

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 10 sie 2014, 0:12

Mnie zastanawia jeszcze jedna funkcja o której nikt nie pytał. Mianowice drzewko genealogiczne . Będzie ono w TS4 ? bo Na gameplayach w całym UI nie znalazłem niczego co by świadczyło o jego istnieniu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 10 sie 2014, 0:18

Jakby zabrakło drzewka genealogicznego to bym się załamał. :x Było w każdej części, prócz jedynki chyba i fana sprawa dla osób lubiących robić rodziny wielopokoleniowe...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości