The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 08 sie 2014, 17:44

Ćwirowie nareszcie dostali ładny domek.

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 08 sie 2014, 17:47

Piękny dom. :wub: Ten ogród... Wygląda wspaniale, szkoda, że tylko wygląda.
Kasim Hazim pisze:Albo mi się wydaje, albo to będzie nowy dom Ćwirów? :P
Ogólnie ciekawi mnie, czy będzie u Ćwirów cmentarz, bo co to za Ćwirowie bez cmentarza...
Zawsze są atrapy. soft9 Przecież już dużo ich jest...

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 08 sie 2014, 18:11

W sumie to pewnie nikogo to już nie interesuje ale nowy zwiastun

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3H4O7sO6TaI[/youtube]

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 08 sie 2014, 18:14

Krowo kwiat jest świetny <3
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 sie 2014, 18:27

http://simsvip.com/2014/08/08/the-sims- ... ife-cycle/

Brak mi słów. Nie zrobili małych dzieci, a dla tego gówna cykl życia dodali :facepalm:
Emocje, emocje... Już w dwójce były emocje. Sim po ślubie się uśmiechał, gdy ktoś umarł płakał...
Zabierają ważne rzeczy, a dodają debilstwa...
Ktoś kto kupi tą grę to po prostu gracz który kupi wszystko co ma w sobie The Sims. Taka jest prawda, możecie mnie zjechać..
Gra nie ma postępu historii, otwartego otoczenia, grafika też duzo można o niej powiedzieć, a wymagania minimalne ma większe niż trójka. A miała chodzić lepiej...
Twórcy sobie siuśki robią, a zakochani w The Sims i tak kupią to badziewie, kolejne zestawy w Store i kolejne badziewne dodatki.....
Niech jeszcze zrobią takie badziewne jak do trójki. Że w Rajskiej Wyspie hotele są w okolicy mieszkalnej, a za granicą w podróży ich nie ma :facepalm:

Nigdy chyba tak się nie rozczarowałam..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 08 sie 2014, 18:28

Krowokwiat o wiele lepszy od tego z poprzednich części. Już samo to, że można go wyhodować od maleńkości jest fajną sprawą. A ten szkielet robi wrażenie, hah.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 08 sie 2014, 18:30

Kasim Hazim pisze:Krowo kwiat jest świetny <3
Z tym nie można się nie zgodzić. Szkoda tylko, że strasznie mało jest takich rzeczy... :bored:

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 08 sie 2014, 18:34

Polska wersja. Tylko ja wyczuwam lekki rosyjski akcent?

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 08 sie 2014, 19:38

Chcieli zaoszczędzić na lektorach, bo nie mają kasy XDDDD

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shanzo » 08 sie 2014, 19:45

Mi się wydaje, że chcieli narratora wystylizować na "mówcę" sprzed lat. Takim akcentem mówią do tej pory niektórzy ludzie starsi.
Obrazek

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 08 sie 2014, 20:17

Nie wiem czy to wina gry czy graczy , ale te domy od środka wyglądają strasznie pusto i sterylnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paulinx
Posty: 96
Rejestracja: 18 gru 2013, 10:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Paulinx » 08 sie 2014, 20:58

A mnie zastanawia jak to będzie z tym autozapisem. Tak jak w poprzednich częściach, że gra się będzie zatrzymywać żeby zapisać? Czy może będzie się zapisywać w trakcie gry na zasadzie - gracz dalej gra, bez przerywania a wszystko samo się dzieje.
"Kocham zwierzęta bo tylko one nie są zakłamane."

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 08 sie 2014, 21:05

Tx pisze:Chodzi o to że w wersji na rynek USA lektor mówi ze specyficznym akcentem i chyba chcieli w jakiś sposób też zmienić akcent polskiemu lektorowi
Dokładnie. Amerykański zwiastun też miał mówcę z rosyjskim akcentem.
Co prawda nie zrozumiałam kontekstu w jakim było to użyte (ogrodnik + krowa = nawiązanie do bliskiego wschodu?)

Paulinx, autozapis działa na zasadzie: zapisuje się na bieżąco (co określony czas) bez zatrzymania gry, dzięki czemu przy zawieszeniu gry i wyjściu do pulpitu nie tracimy nimal żadnych zmian. Nie mamy za to mozliwości nie zapisania gry w przypadku jeżeli np. nasz sim umrze, co wg. mnie i tak jest na plus, bo rozgrywka nie jest ułatwiona.

Mam nadzieję że TO będzie działać dobrze, bo jak tak przypomniałaś mi o zatrzymywaniu się gry na dwie minuty przy poprzednich generacjach to doszło do mnie że ten system może nie działać tak dobrze jak to sobie wyobrażam. Może po to są takie wysokie wymagania do czwórki?

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 08 sie 2014, 21:07

Gorzej jesli zapis bedzie sie tak bugowal jak w trojce. Nie bedziemy miec mozliwosci zrobic zapisz jako. A co za tym idzie ryzyko utraty zapisu wzrasta...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 08 sie 2014, 21:10

Kannotekina pisze:
Tx pisze:Chodzi o to że w wersji na rynek USA lektor mówi ze specyficznym akcentem i chyba chcieli w jakiś sposób też zmienić akcent polskiemu lektorowi
Dokładnie. Amerykański zwiastun też miał mówcę z rosyjskim akcentem.
Co prawda nie zrozumiałam kontekstu w jakim było to użyte (ogrodnik + krowa = nawiązanie do bliskiego wschodu?)

Paulinx, autozapis działa na zasadzie: zapisuje się na bieżąco (co określony czas) bez zatrzymania gry, dzięki czemu przy zawieszeniu gry i wyjściu do pulpitu nie tracimy nimal żadnych zmian. Nie mamy za to mozliwości nie zapisania gry w przypadku jeżeli np. nasz sim umrze, co wg. mnie i tak jest na plus, bo rozgrywka nie jest ułatwiona.

Mam nadzieję że TO będzie działać dobrze, bo jak tak przypomniałaś mi o zatrzymywaniu się gry na dwie minuty przy poprzednich generacjach to doszło do mnie że ten system może nie działać tak dobrze jak to sobie wyobrażam. Może po to są takie wysokie wymagania do czwórki?

Akcent jest typowo niemiecki ze zmiękczeniem jak to typowo robią np w bajkach dla dzieci :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 08 sie 2014, 21:21

Beldor, poważnie? Pewnie niewykształceni werbalnie tłumacze (wat?) odebrali to tak samo jak ja, na pierwszy rzut oka wzięli to za akcent rosyjski (przez specyficzny sposób czytania m.in. "stories" i "weirder") i na taki przełożyli soft2

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 sie 2014, 21:23

Filmik nieciekawy. Rośliny w czwórce są piękne i otoczenie również, to jest na pewno jej duży plus. Jeszcze co do dziecka, to nie będzie ono funkcjonowało zupełnie jak obiekt, niemowlak normalnie pojawia się na panelu rodziny :P Ciągle mam dylemat nad kupnem gry. Niby po tych wszystkich rewelacjach powinienem definitywnie odmówić sobie tego, ale jednak chciałbym zagrać i zobaczyć sam jak sama rozgrywka wygląda. Jeśliby twórcy teraz zapowiedzieli, że pierwszy dodatek wniesie nowe grupy wiekowe i wiele innych braków, to bym kupił, a tak to nie wiem...

W ogóle zwróciliście uwagę na to foto? http://3.bp.blogspot.com/-U5V4CrO_X1A/U ... araDM9.png

Czy mi się wydaje czy nie będzie nawet trzeba się wysilać i szukać pracy w komputerze tylko klikniemy sobie gdzieś na opcję i wybierzemy mu pracę? Do tego wszystkie kariery widzę są dostępne...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 sie 2014, 21:31

Ale ta wstrętna moda na uproszczenia jest wszędzie, nawet w bajkach czy filmach coraz ciężej doszukiwać się jakiejś głębszej puenty. Myślicie, że jakby króla lwa dziś robili to byłby taki fajny? Nie bo by zrobili z niego zwykłą, śmieszną bajeczkę gdzie nikt nie ginie :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 08 sie 2014, 21:47

Pracy szukać można poprzez smartphone - działa tak samo jak poprzez komputer.

Co do emocji - poprzeglądałem te filmiki i widać że działają inaczej niż nastrojniki. Smutny sim rozmawia smutno , maluje smutno etc . W poprzednich odsłonach smutek pojawiał się poprzez chwilowe popłakiwanie , po czym sim mógł normalnie opowiadać kawały , mimo że mu cała rodzina się spaliła 10min temu :p Podobnie to działa z innymi stanami emocji.

Kannotekina - słychać to zwłaszcza na początku kiedy mówi lektor "this is" - "Dies ist" - używa niemieckiego zaciągnięcia.

Swoją drogą podoba mi się co gracze z CAS'em potrafią zrobić :]

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 sie 2014, 22:18

Już w dwójce chcieli wprowadzić karmienie piersią. Ale zrezygnowali z tego..
Gracze wygrzebali z plików gry i animacja jest identyczna jak do czwórki
http://www.insimenator.org/index.php/topic,8084.0.html
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości