The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 06 sie 2014, 12:18

zeby tylko nie te wiezowce... nie lubie takich elementow :(
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 06 sie 2014, 12:28

albo po prostu sa dla kontrastu. .ze WC to takie miasteczko wiktorianskie a tam dalej sa wiezowce.. jakos nie widze dodatku z wiezowcami w tej odslownie. Fakt, widoki na te miasta podobaja mi sie...

Ale jestem rowniez jak wy rozczarowana tym ze pomimo tylu cec.. jak usuniecie malych dzieci.. noworodki sa tez niedorobione.. jak widac jako ze sa obiektem nie leci czas dla nich . .wiec mozemy smai zdecydowac czy urosna... tzn. .ze moj sim moze w wieku mlody dorosly miec niemowle, ktore stanie sie dzieckiem jak ten bedzie dziadkiem ??

W sumie widac ze oni nastawili sie bardziej na gre "poza domem" czyli spotkania rozmowy.. intrygi...a ja nawet w ts3 jakos zadko to robilam.. moi simowie skupiali sie na pracy zyciu rodzinnym.. wiec jestem rozczarowana.

Ale jak juz mowilam, poki sama nie zagram nie bede wiedziala jaka ta gra jest :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 06 sie 2014, 12:36

Patricky pisze:^ są trzy standardowe rozmiary czy możemy sami je zmieniać tj. dostosowywać ?
Z tego co widzę możliwości będzie dużo.
Zobaczcie na tę figurkę-rybę.
Na pierwszym zdjęciu jest bardzo mała, na drugim ogromna:

http://3.bp.blogspot.com/-dpyTweoCJrM/U ... Chompy.png

http://3.bp.blogspot.com/-x6GdxbLV2PE/U ... araDM7.png
Obrazek

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: eris234 » 06 sie 2014, 12:47

beldor, z jakiej gry pochodzi ten screen?

Nie chce mi się wierzyć, że twórcy mieli czas na stworzenie rakiety, krowokwiatu, lalki voodoo, atrapy statku i tramwaju, które są w sumie niepotrzebne, a nie mieli czasu dodać bardziej podstawowych elementów: małych dzieci, opiekunek, majstrów, basenów czy samochodów. Wprowadzili obiekty, które nie mają wiele wspólnego z symulacją życia, a które mają przekonać do serii młodszych graczy. Takie kolorowe bajery to tylko zabaweczki i ich dodanie nie powinno się odbywać kosztem usunięcia tych potrzebniejszych. Twórcy sobie to dobrze zaplanowali; ciekawe kiedy powiedzą o The Sims 4 STORE i różnych sposobach płatności :p Na razie mówili coś o usłudze premium (jeśli się ją wykupi można będzie uzyskać wcześniejszy dostęp do jakichś treści) :p Nie znam szczegółów.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 06 sie 2014, 12:57

eris234 pisze:beldor, z jakiej gry pochodzi ten screen?

Nie chce mi się wierzyć, że twórcy mieli czas na stworzenie rakiety, krowokwiatu, lalki voodoo, atrapy statku i tramwaju, które są w sumie niepotrzebne, a nie mieli czasu dodać bardziej podstawowych elementów: małych dzieci, opiekunek, majstrów, basenów czy samochodów. Wprowadzili obiekty, które nie mają wiele wspólnego z symulacją życia, a które mają przekonać do serii młodszych graczy. Takie kolorowe bajery to tylko zabaweczki i ich dodanie nie powinno się odbywać kosztem usunięcia tych potrzebniejszych. Twórcy sobie to dobrze zaplanowali; ciekawe kiedy powiedzą o The Sims 4 STORE i różnych sposobach płatności :p Na razie mówili coś o usłudze premium (jeśli się ją wykupi można będzie uzyskać wcześniejszy dostęp do jakichś treści) :p Nie znam szczegółów.
Skąd wiecie, że nie będzie majstrów, opiekunek? Podajcie źródło.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 06 sie 2014, 13:00

Ja już nie wiem co myśleć. Skończyłam na czytaniu wątku na stronie 189, nie mam siły soft9.
Ah te dekoracje, bobasy, SAMOCHODY to już w ogóle.
Czy DLCArts naprawdę tak obcięło koszty, na ten stwór, którego grą nie da się nazwać, że nie dało się stworzyć takich oczywistych rzeczy, które będą bolączką graczy?
Bo w TS2 potrafię to zrozumieć że samochody zostały dodane w NŻ. Mieli pożar serwerowni i musieli tworzyć grę od nowa w bardzo krótkim czasie. Dlatego czasem BETA 2-ki wydaje się czasem bardziej dopracowana. miała być w podstawie nawet pogoda...
Ale o takim przypadku nie słyszałam w związku z tą grą. Nawet jeśli na początku miała być czymś całkiem innym (Project Olimpus) to mieli chyba dość czasu, żeby nie bawić się takimi pierdołami jak np. dekoracje otoczenia, które co prawda dodają klimatu, ale nie widzę powodu, dla którego są one ważniejsze niż np. małe dzieci. Niby mają być dodane w updacie, ale nie wiem czy wierzyć EA.
Ta, wielka mi nowa generacja...
Like never before... In The Sims 4. soft2
Amen.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2014, 13:12 przez NyanCat, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 sie 2014, 13:01

Co do praw EA do marki The Sims to tak, Will sprzedał im prawa już dawno temu, jeszcze przed premierą dwójki chyba. Ale prawa się traci... np. kiedy studio upada lub ma kłopoty finansowe, sprzedaja prawa do swoich gier. Tak było np. w przypadku serii Heroes of Might and Magic, kiedy to upadające 3DO sprzedało markę dla Ubisoftu.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: eris234 » 06 sie 2014, 13:09

Po powiększeniu obiektu tekstura się rozciąga i obiekty stają się pikselowe, więc co mi po tej opcji?

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: eris234 » 06 sie 2014, 13:16

Tx, wiem, że to będzie w dodatkach tylko chodzi mi o to, że podstawa zawiera głównie rzeczy które mają zainteresować dzieci (rakiety, lalki voodoo) zamiast te bardziej podstawowe. Z Simsów coraz mniej zostaje z symulatora życia.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 06 sie 2014, 14:12

Willow Creek wygląda jeszcze simsowo... te domki mają stary styl, ale już piaszczysty świat to jest coś totalnie odcięte z rzeczywistości The Sims. Niby simy tam chodzą, ale mogliby to nazwać inaczej i zaczałbym do nich strzelać... ot zrobić z tego strzelankę/przygodówkę i nikt by nie zauważył, to miało być otoczenie do simsów. Te skały, wszystko jako jeden wielki obiekt.. Nie można stawiać parcel ani nic.. pozostaje toczyć jakieś życie jak na australijskim stepie, tak, jak twórcy każą, i to wszystko :/

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 06 sie 2014, 14:12

W sumie jedna rzecz mi sie bardzo spodobała w nowej generacji . Sporo simów przechadza się w naszej dzielnicy oraz sporo samochodów jest na jezdni . Brakowało mi tego w poprzednich częściach.

Co do samej gry .. hmm pewnie jak z SimCity złamię się by pograć i sprawdzić co tam ciekawego jest . Jeśli będzie źle (jak było z SC) odpuszczę sobie dodatki , jak wiele innych osób zrobiło - przez co EA skończyło wydawać cokolwiek do tej gry w niecały rok , mimo że chwalili się długoterminowym planem rozbudowywania tej gry ( wrzucanie dodatków jak do simsów )

Zastanawia mnie jak będą się starać z dodatkami. W TS3 podstawa była naprawdę ciekawa , zaś dodatki mocno średnie i robione tak ..byle jak.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 06 sie 2014, 14:40

Aleks pisze:Skąd wiecie, że nie będzie majstrów, opiekunek? Podajcie źródło.
¿Y ladrones, los has visto? ¿Hay canguro para los bebés? ¿El servicio de limpieza funciona igual? ¿Hay mayordomo?
No he visto ladrones.
En esta versión (no sabemos si por ser beta) no había ni reparador ni canguro, solo limpiadora y pizzero.

źródło

W skrócie: w wersji z SimCampu nie było majstrów i opiekunek.
Ten teatralny upadek :facepalm: Te krokodyle łzy :facepalm:
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 sie 2014, 15:03

Najwyraźniej emocje będą przejawiać się jedynie zmianą portretu sima na interfejsie... :)) A reszta pozostanie tak jak w pozostałych częściach, czyli będą emocje jakieś, ale nic nowego.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 06 sie 2014, 15:09

http://sims.arhn.eu/wp-content/uploads/2014/08/7.png
eee wtf? co to jest to różowe, kanciaste z wyłupiastymi oczami... :wat:

Jak dla mnie meble są wszystkie na jedno kopyto, chwalą się 1000 obiektów, ale wszystkie są robione na jeden wzór... wszystkie są takie eleganckie, nowoczesne... a ja chciałabym coś też dla biedniejszych soft1

A jeśli chodzi o simy, nie wiem ale oglądając te screeny mam jakieś wrażenie że simy wyglądają tak jakoś plastikowo... soft1 już wydaje mi się że lepiej wyglądały w dwójce... <_<
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 06 sie 2014, 15:18

Przynajmniej teraz animacja odrzucenia zaręczyn wygląda ciekawie. ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 06 sie 2014, 15:19

Zatrudniają jakieś bandy żeby im piosenki robili, zatrudniają 876543456 lektorów, jeszcze więcej ludzi co potrafią grać na jakichś instrumentach, a nie da się 5 osób zatrudnić żeby jedną grupę wiekową wprowadzić? soft1

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 06 sie 2014, 15:23

Fajny trailer ! Czekam na polską wersję.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 06 sie 2014, 15:30

Teraz sobie zdałem sprawę, że przy wczorajszym filmiku w polskiej wersji dali lektora..., aż się boje pomyśleć jak przerobią tą "piosenkę" na polski.. :facepalm:
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 06 sie 2014, 15:48

Coś dar do robienia normalnych trailerów też im odebrało. Swoją drogą zamiast zainwestować pieniądze w brakujące elementy to przeznaczają ją na Trailery wyglądające rodem z bajek HannyBarbary ..normalnie to mi się przypomniało jak zobaczyłem ten o Annie :p

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pRKmhjZy7hw[/youtube]
Obrazek

Awatar użytkownika
Paulinx
Posty: 96
Rejestracja: 18 gru 2013, 10:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Paulinx » 06 sie 2014, 16:30

Eh. A ja nie mogę zobaczyć filmiku bo jest rzekomo... prywatny :(
"Kocham zwierzęta bo tylko one nie są zakłamane."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości