The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 05 sie 2014, 19:08

Poród niby jak każdy, ale to zacięcie... I kołyska rodem z jedynki, tylko tyle, że dziecko widać. :x
Znowu butelka nie jest wyciągana z lodówki jak w dwójce, tylko z kieszeni jak w 3. Oo Kolejne ułatwienie, nie trzeba sprzątać butelek. Pieluchy pewno też będą znikały...
Na zdjęciu wyżej fajnie wygląda ta interakcja z calusem. :wub:
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 05 sie 2014, 19:14

Nie wiem!

No nie wiem ;/

Co się przekonuje to zaraz zniechęcam...nie mam zdania...nawet już mi się nie chce komentować...

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 05 sie 2014, 19:17

Spore rozczarowanie.. "wszystko robią od nowa" to zwykłe kłamstwo ;d Zakręciła się i urodziła... Wszystko po staremu, potem stoi i zanim je nakarmi to musi się napatrzeć przed siebie. Ojciec gdzieś obok siedzi i jęczy, ogląda TV albo coś równie ważnego. Miały być emocje, ale nawet ich nie zobaczyłem.. Serio, imołszyns wszystko miały wynagrodzić, ale jak widać, w ogóle ich nie ma w czasie porodu. Wiec gdzie są?!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2014, 19:22

Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2014, 19:50

Wiecie co, tak sobie myślę, że wszędzie te gotowe pokoje stawiają.. Może nie można samych ścian stawiać
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 05 sie 2014, 19:53

Hevola - Nie ma basenów w grze, więc jakim sposobem chcesz dom z basenem? XD

Ultra - Musi być opcja stawiania samych ścian, bo jeśli takiej opcji nie będzie, to EA przegnie na całej linii. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 05 sie 2014, 20:22

Ale te wszystkie uszatki Rajany same mówią o tej grze że "to powrót do korzeni" "gracze coś tam chcieli od czasów dwójki, to, to dodaliśmy" itd. Jak gracze mają oddzielać "grubą krechą" czwórkę od pozostałych części, skoro sami twórcy swoimi wypowiedziami dają do zrozumienia że to nie jest coś odrębnego?

Myślę że tu chodzi o to, że ludzie mieli nadzieje że w czwórce poprawią to co spartolili w trójce.

Skąd uwielbienie dla dwójki? Może sentyment :P Wiesz, nawet biorąc samą podstawę dwójki, to ona a czwórka, to zupełnie inna sytuacja. Nie zapominajmy o tym że dwójka była wielką rewolucją pod względem jedynki i to było coś naprawdę WOW. 3 i 4 już takiego szału nie robią.

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 05 sie 2014, 20:32

dziendobry123 pisze:Drugą rzeczą jest to, ze pomimo tego ze nie ma możliwego edytowania miasta to jest możliwość budowania na danej parceli w tym publicznej, wiec teoretycznie edytowanie miasta jest możliwe tylko w innej postaci.
Czyli będzie jak w The Sims. Tam można tylko edytować parcele - żadnego przestawiania oraz ingerowania w elementy otoczenia.
Bläck pisze:Miasto z lotu ptaka inaczej wygląda, jest więcej parcel...
Jeżeli Oaza Zdrój byłaby tak mała jak na obrazku to znaczy, że mielibyśmy do wyboru tylko trzy puste działki...? soft9 Trudno mi w to uwierzyć.

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: eris234 » 05 sie 2014, 20:50

Pewne rzeczy, które dotąd zostały ujawnione o grze bardzo mi się podobają, a inne wcale. Mój zapał raz rośnie, a raz maleje i tak cały czas. :) Nawet nie umiem odpowiedzieć czy gra w większym stopniu jest dla mnie ciekawa czy rozczarowująca. Chyba utknęłam gdzieś po środku.

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 05 sie 2014, 20:55

Z informacji, których się tutaj dowiaduję, coraz gorzej myślę o Czwórce. Jednak bardzo chciałbym sprawdzić grę osobiście - a nuż bym zmienił zdanie? W tej chwili trudno mi to ocenić. Co innego patrzeć na cudze zdjęcia i filmy a samemu dorwać się do myszki. Po premierze gry poczekam na recenzje lub zagram u kogoś znajomego - jeśli będzie aż tak źle, to po prostu zrezygnuję z kupna. Myślę, że to rozwiązanie będzie najlepsze.

Z ubolewaniem czekam na swoje demo tworzenia sima... :d

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 sie 2014, 21:04

Laleczki z MySims jako elementy dekoracyjne? Jakby sama gra była jeszcze za mało dziecinna... -.-
Obrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 05 sie 2014, 21:05


Zaglądaliście do nich ? :)
Krowokwiat będzie wyrastał od maleńkiej roślinki :aww:
Obrazek

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 05 sie 2014, 21:07

Wiecie co mi przypomina ten podgląd mapy i cały interfejs? Nowe Simcity, totalnie nowe Simcity.
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 05 sie 2014, 21:07

rax, na tym zdjęciu oświetlenie jest ładniejsze...

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 05 sie 2014, 21:09

To,że krokowiat rośnie od małej rośliny - dobre. :sweet: Laleczki z MySims mi nie przeszkadzają, fajne nawiązanie.

Ja mam lepsze pytanie - co zrobić, jeśli chciałbym - nie bardzo chce, ale pytanie czysto teoretyczne - zagrać Bellą w Willow Creek, albo Mirosławem w Oasis Springs? Przecież nie widać ich na "mapce".. soft9
Ostatnio zmieniony 05 sie 2014, 21:12 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: eris234 » 05 sie 2014, 21:15

Różowe drzewa i skały... Nic tylko wymiotować tęczą. Ogólnie styl graficzny mi się na swój sposób podoba, ale czemu wszystko jest takie jaskrawe i tak się świeci? Dobór kolorków jest jak z gry na facebooka dla dzieciaczków. W stonowanej kolorystyce wyglądałoby to lepiej, ale EA na to nie pójdzie, bo przecież wtedy gra nie będzie przyciągać uwagi dzieci, eh...

Pod względem liczby obiektów może i podstawa czwórki będzie bogata, ale czy te obiekty są przemyślane? Śmiem wątpić bo twórcy usunęli przydatne rzeczy, jak na przykład baseny na rzecz rakiet i innych cudacznych głupotek.

Realizm poszedł się gonić... Wspomnienie małych dzieci przeminęło z wiatrem... Naprawdę szkoda gdyby gameplay miał być nudny i ograniczony. Liczę na to, że ostatecznie zalety przeważą nad wadami.

Tx, też czekam na demo. :) 12 sierpień

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2014, 21:21

Ok, czyli ta mapka nie jest mapą docelową świata, po prostu pojawia się kiedy przeprowadzamy sima, wprowadzamy go lub podróżujemy na inną parcelę. W takim razie nie jest to takie bardzo złe rozwiązanie, jeśli jest dostępny tez normalny podgląd mapy z loty ptaka, bo przynajmniej nie trzeba będzie długo szukać tych parcel.

Maluszki mi się podobają, są słodkie. Ale poród taki totalnie bez polotu, jakoś nie było w nim splendoru :\ Te interakcje z maluchem też wydają mi się jakieś szybkie, simka cały czas stoi z tej samej strony kołyski i tyle. W ogóle to jest do niczego, że malec ma być przykuty do tej kołyski, to nawet nie można kupić innej?
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 05 sie 2014, 21:26

Jeśli wejdziesz na podwórko - nie, jeśli do domu - tak.

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: eris234 » 05 sie 2014, 21:28

Absolem, teraz do do mnie dopiero dodarło, że niemowlę pojawia się od razu z tą kołyską rodem z jedynki! Nie będzie możliwe przeniesienie dziecka do kojca czy do innej kołyski? To tak jakby niemowlę było obiektem, powiązanym nierozerwalnie z tą kołyską. Bardzo niefajnie... Poród też kiepski; twórcy mówili, że będzie wyglądał zupełnie inaczej niż w poprzedniczkach, a wokół Simki pojawiają się gwiazdki, brzuch znika i puff. Dziecko! W ogóle ta pikselowa plama cenzury kiedy Simka karmi piersią jest za duża, zakrywa cały tułów, a wystarczyłby mały kwadracik albo nawet nie cenzura tylko trochę trochę materiału bluzki, by zasłonić pierś... Tak to nawet ktoś niedomyślny może nie ogarnąć, co ona z tym dzieckiem robi.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2014, 21:30 przez eris234, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Demonique
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Demonique » 05 sie 2014, 21:30

Kolejna porcja zdjęć. (Jeśli już były to przepraszam - strasznie dużo stron do przejrzenia ;) )

http://www.simcookie.com/2014/08/05/les ... rs-images/


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości