The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shanzo » 05 sie 2014, 13:17

Bebgun pisze: A jedynka to niby ich nie miała?
Miała, tylko, że porównuję do dwójki, bo jest w 3D.
Obrazek

Awatar użytkownika
figa
Posty: 65
Rejestracja: 15 sty 2014, 13:33

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: figa » 05 sie 2014, 13:30

Cyann pisze: figa, trzeba uszanować, że nie każdy na codzień mieszka w Polsce. :)
Nie o to mi chodziło...
Skoro się pisze na forum, gdzie większość posługuje się językiem polskim można się chociaż trochę postarać, to wszystko.

-----------------------------------------------------
Dobrze, że nie zabrali kodu testingcheatsenabled bo zawsze mam włączony i korzystam albo nie.
Filmik z tym smutnym simem chętnie zobaczę, jedna z ciekawszych postaci TS4.

Chciałabym móc obejrzeć zdjęcia zawierające porównanie różnych ustawień graficznych by wiedzieć jaka jest różnica między najniższymi a ultra, np. w wyglądzie trawy.
Obrazek

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 05 sie 2014, 13:38

jak ktoś się nie umie posługiwać ojczystym językiem to jest wstyd i nie powinien się do tego przyznawać.. lepiej, niech go wcale nie używa, skoro ma go w głębokim poważaniu

zastanawiam się, czemu ludzie łykają ten brak basenów tak łatwo (poza forum) - skoro można zrobić fontanny, to chyba dwie czy trzy animacje też są możliwe, w końcu za coś kasę biorą

ja liczyłam na nową generację, która będzie miała więcej realistycznych opcji - właśnie bardziej rozwinięte choroby, rozwody, zawody itd :D traktuję simsy jako symulację życia głównie i takich rzeczy mi bardzo brakuje :/ ale od pierwszych informacji na temat ts4 przestałam na to wszystko liczyć soft2

może forumowa konkurencja uwzględni moje marzenia? :D

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2014, 13:41

Wydaje mi się, że raczej nigdy nie doczekamy się konkurenta serii The Sims... Smutne, ale wątpię aby jakieś studio się o to pokusiło..

^ ja też o tym marzyłam. Aby znów trzeba było ubrania kupować, jedzenie.. A nie sklep w lodówce i w szafie..

Grafika jest okropna. Naprawdę jak na tableta. Dwójkowa tysiąckrotnie lepsza
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 05 sie 2014, 13:54

Absolem pisze:Bebgun ja bym chętnie taką firmę założył, ale Ci programiści musieliby czekać na pieniądze dopiero po sprzedaży gry xd
W sumie, to czemu nie? Dać projekt na kickstara, zareklamować, poczekać na dotację i stworzyć. My za zarobione pieniądze zrobilibyśmy jakiś porządny dodatek zawierający kilka tematów i wtedy to my byśmy zarobili więcej od EA. I nie dalibyśmy się przejąć soft9

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2014, 14:00

Warzywa
Szpinak
Grzyby

Kwiaty
Dzwoneczki
Stokrotki
Chryzantemy

Zioła
Pietruszka
Bazylia

Owoce
Marchew
Jabłko
Winogrona
Plantan (Banan warzywny)

Znów warzywa których nie potrzeba, bo i tak będziemy mogli robić z nich potrawy jak w trójce po prostu płacąc w naszym wspaniałym lodówkowym sklepie <3
Sky Fits Heaven

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 05 sie 2014, 14:17

Skoro EA celuje w małe dzieci, to niech je zaprasza na simcamp do Ameryki i na zloty graczy. soft9 Gdyby istniała sprawiedliwość, w miejsce dzisiejszych zaproszonych graczy powinny pojawić się 10letnie dziewczynki z rodzicami.

A TO zdjęcie mnie po prostu zmiażdżyło. Jak to drzewo wygląda? Co to za jakieś porozmazywane tekstury? Czy zamiast trawy ja widzę... rysunki z photoshopa? Już nie wiem, co mówić.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2014, 14:33

Najlepsze są te grzyby, płaskie rozmyte tekstury xd
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 05 sie 2014, 14:34

A ta grafika była taka piękna [*]

;(

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 05 sie 2014, 14:38

Powiem tak. Czuję się zażenowana soft2
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 05 sie 2014, 14:42

Moje skojarzenie z obecnym wyglądam otoczenia, to Kangurek Kao.. [czyż nie podobne?]

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2014, 14:44

Smisiu teraz to przesadziles....

Mozna krytykowac graifke ale az tak ie wyglada.. predzej bym ja do WoW'a porownala.

Obrazek


Obrazek

http://www.slipperybrick.com/wp-content ... wow-sb.jpg
Ostatnio zmieniony 05 sie 2014, 14:48 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 3 razy.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 05 sie 2014, 14:46

Jeśli chodzi o teksturę pnia drzewa to by się mogło identyfikować (chociaż w kangurku jest zbyt mało kolorów), ale kangurek jest strasznie kwadratowy, więc nie.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 05 sie 2014, 14:47

Smisiu pisze: A TO zdjęcie mnie po prostu zmiażdżyło. Jak to drzewo wygląda? Co to za jakieś porozmazywane tekstury? Czy zamiast trawy ja widzę... rysunki z photoshopa? Już nie wiem, co mówić.
Tez na to zwróciłam uwagę. Masakra jednym słowem. Nie wiem, jak mogli takie cos w ogóle dodać do gry. Przypomina mi to grafikę, tych gier darmowych (MMO chyba, czy cos takiego?). soft1

I zgadzam sie z wszystkimi komentarzami dotyczącymi miedzy innymi tego, ze cala ta generacja jest zrobiona dla dzieci. Moje 8 letnie siostrzenice będą w 100% zachwycone. Śliczna, kolorowa (dla nich) grafika, gra łatwa w obsłudze, klik tu i tam i juz znajdujesz sie w parku, wszystkie ułatwienia, brak większych komplikacji. Po prostu raj dla dzieci! Ta gra powinna nazywać sie " The sims: Edycja dla dzieci".

Edit:
Smisiu, hahahahaha xDDDD
Ostatnio zmieniony 05 sie 2014, 14:48 przez Larissa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 05 sie 2014, 14:48

Bläck pisze:
http://i.imgur.com/kER0Vev.jpg


Na facebook'wym profilu The Sims zapowiedziano, że dziś albo jutro pojawi się nowy filmik.
Kto tym razem umrze? soft9 I z jakiej emocji? Może ze strachu?
Ogólnie czwórka pogrąża się z dnia na dzień soft2

Z tym kangurkiem Kao to strzał w dziesiątkę :haha: dziwne są te "magiczne grzybki" :/

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2014, 14:50

ale tak miedzy bogiem a prawda.. to seria the Sims JEST dla dzieci i uderza w dzieci, to ze graja w nia tez osoby starsze nie oznacza ze nie jest ona dla dzieci.

To ze jest 12+ to tylko dlatego ze gry MUSZA byc klasyfikowane zgodnie z PEGI a skoro jest tam bara-bara i w sumie cos chyba jeszcz poza tym, nakazuje im dac 12+...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 05 sie 2014, 14:52

Dlaczego ten Sim wykonuje pompki obok stołu? soft9 Ach tak, te emocje. Ktoś mi powiedział coś złego i się zdenerwowałem, więc wstałem od stołu i zacząłem robić pompki żeby rozładować emocje. Ok. soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 05 sie 2014, 14:55

Narzekacie tak, że tego, tamtego nie będzie, a cofnijcie się 5 lat wstecz i przypomnijcie sobie ile rzeczy z podstawy dwójki, nie znalazło się w trójce (jacuzzi, łuk weselny, itd.).
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 05 sie 2014, 14:55

Aleks, ale był otwarty świat...
Raszpla, ty niczego nie wymagasz. Co ci dadzą, to kupisz... Ja liczę się ze swoimi pieniędzmi i mam pewne oczekiwania. Czy potrafiłabyś się okreslić ze swoimi? Czy istnieje jakakolwiek granica, którą Ea musiałoby przeskoczyć, abyś nie kupiła ich gry? Oświeć nas, bo drzewo z kangurka kao to dla ciebie coś pięknego prosto z WoWa xD

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2014, 14:59

Le mode caméra utilisé est totalement différent des précédents opus ! Il faudra un peu de temps avant de savoir s’en servir correctement, mais ne vous en faites pas, il y a la possibilité d’utiliser le mode caméra des Sims 3.
Tryb kamery ( chodzi o krecenie filmow ?? ) jest calkowicie rozny od poprzendnich odslon. Potrzeba nieco czasu by nauczyc sie nia dobrze poslugiwac, ale nie robcie tego, jest mozliwosc uzywania trybu kamery jak w the sims 3
Smisiu pisze:Aleks, ale był otwarty świat...
Raszpla, ty niczego nie wymagasz. Co ci dadzą, to kupisz... Ja liczę się ze swoimi pieniędzmi i mam pewne oczekiwania. Czy potrafiłabyś się okreslić ze swoimi? Czy istnieje jakakolwiek granica, którą Ea musiałoby przeskoczyć, abyś nie kupiła ich gry? Oświeć nas, bo drzewo z kangurka kao to dla ciebie coś pięknego prosto z WoWa xD
Inaczej ja po prostu jestem do WoW'a przyzwyczajona bo to moja ukochana gra, wiec nawazanie do niej do simsow nie przeraza mnie i nie odstrasza. Poza tym, niektore screany mi sie bardzo podobaly. Dalej, ja nie zwracam az tak bardzo uwagi na szczegoly graficzne... owszem widoki sa ladniejsze w the sims3...
Gdyby gra wygladala jak w GW2 to byloby rewelacyjnie.. ale nie jest jest cukierkowo.. co jest teraz zreszta modne

Obrazek
Poza tym.. jak juz mowilam gralam w poprzednie czesci wiec i w te sporoboje bo jedyna recenzja jaka uwazam za wiarygodna jest moja wlasna. NIe slucham jakis marnych youtuberow.. dla kazdego co innego jest wazne... jest wiele rzeczy ktore mi sie nie podobaly, ale mimo to po czesci jestem w stanie zrozumiec ich ciecia i upychanie do store rzeczy. .taki mamy rynek.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2014, 15:13 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 2 razy.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości