The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 04 sie 2014, 22:59

Cyann, ale można było je zobaczyć. A teraz nie będzie wiadomo co z tym simem się tam dzieje :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 04 sie 2014, 23:01

Młoteczka skrytykowała grę i wielbiony CAS, nazywając go m. in. nieintuicyjnym. Jedynym plusem określiła komiksowość, posługując się argumentem, że gry komiksowe mają to do siebie, że są ponadczasowe i "będą dobrze wyglądać nawet za 10 lat".

Mikaido, no tak. Nie rozumiem, po co takie drobnostki, przecież paski mogłyby zostać. XD

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 04 sie 2014, 23:05

Jedną rzecz zrobią dobrze, a trzy źle. Jak mam się cieszyć z nowych emocji, skoro tyle już nam pozabierali, a lista usuniętych rzeczy jest już długa i dalej otwarta... właśnie do niej dodano zmywarki... oczywiście winny brak czasu, bo trzeba było zrobić imołszyns. Tylko co mi po emocjach, jak niedługo zostaną kanapy ściany i telewizor. Wokół czego będą te emocje emanować? Chyba na pustyni nowych możliwości.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2014, 23:14 przez smisiv, łącznie zmieniany 1 raz.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 04 sie 2014, 23:09

Jednego dnia potrafiłbym umrzeć żeby to mieć już w swoich rękach, a drugiego mam ochotę pozabijać wszystkich tych z ich teamów... soft1 Mam dość...

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 04 sie 2014, 23:09

Tłumaczenie, że czegoś nie zrobiono bo nie było czasu jest jak dla mnie, nie na miejscu. Zresztą zmywarki, czy zgniatarki były w pozostałych częściach, więc zrobienie ich dla twórców trudne raczej nie jest. No ale cóż, w końcu tak bardzo zapowiadali nowości w czwórce, wychodzi na to, że tymi nowościami jest zabieranie podstawowych elementów, które były w poprzednich częściach. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 04 sie 2014, 23:39

Simguru ciągle mają na wszystko wytłumaczenie. Mało, czasu, mało pieniędzy, mało ludzi, biedne to EA, niedofinansowane i zarobione. Mogą się przebranżować i zmienić tytuł, jeśli to przerosło ich redakcje. Ciągle prezentują kolejne newsy i wpisy w stylu "jesteśmy zbyt zarobieni", ale wtedy, kiedy to dla nich wygodne. Chwalą się wspaniałą współpracą studia na instragramie i kolejnym filmikiem z siedziby, gdzie świetnie się bawią tworząc grę. Przychodzi jednak co do czego, należy wytłumaczyć fanom, gdzie zniknęły dzieci i zmywarki, to chyba przeszedł tam jakiś kataklizm, albo właśnie trwa nalot wojska. Grupy wiekowe, czy sprzęty domowe? Baseny, czy otwarty świat? Co wybrać... Tak wiele przeciwności losu a my naciskamy! Co sobie w ogóle myślimy? Oni przeżywają szturm na siedzibę a my mamy czelność pytać gdzie teraz będą znikały brudne talerze. omg. Pewnie w kieszeni, jak miotły i piloty od TV, bo aktualnie trwa chyba czwarta wojna światowa pod sims studio.

I jeszcze pewni ludzie biorą się nie wiadomo skąd. Serio, bez obrazy, absolutnie nie mam do nich nic personalnego, ale cześć fanów (psychofanów?) nie widzi absolutnie niczego na rzeczy. Niczego nie wymagają, niczego nie oczekują. Na wszystko mają wytłumaczenie w sekundę. Zamieć śnieżna, atak nieprzyjaciela albo nalot ufoludków, EA jest niewinne i wszystko to nasza wina, to czego chcemy z powrotem w grze, wcale nie miało się tam pojawić. (To najnowszy argument - "to jest całkowicie nowa gra, nic z poprzednich częśći nie ma obowiązku się pojawić") - brzmi jak dla mnie już desperacko.. Jeśli to nowa gra, to niech zmienią tytuł i wytną z gry te fragmenty kodów, które skopiowali z simsów. Będzie sprawiedliwie. Póki co, to są kolejne simsy, to jest kontynuacja i nie można cofać się w rozwoju. Oferowanie czegoś biedniejszego, w postaci nowszej edycji, to publikacja wybrakowanego produktu. Nie było szturmu ani tornada? studio stoi razem z programistami. Oczekuję, że za darmo zaoferuję mi po kupieniu gry aktualizację z rzeczami, które powinny się pojawić, ale wyniku nalotu plag egipskich nie zostały na czas wykonane... :D
Ostatnio zmieniony 05 sie 2014, 0:09 przez smisiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 sie 2014, 23:47

Idiotyzm. Jak ktoś by ich nie chciał to chyba by ich nie ściągał..
Sky Fits Heaven

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 04 sie 2014, 23:48

REWOLUCJA!
To ja nie rozumiem po co w ogóle dawali Mrocznego Kosiarza, skoro ani duchów ani grobów ani cmenatrzy nie ma soft1 mogli se go darować i dać np. baseny xD

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 04 sie 2014, 23:49

W dwójce też można było wyłączyć mody w opcjach :D

Smisiu,
[spoiler]Obrazek[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 04 sie 2014, 23:51

W 100% przyznaję rację Smisiowi. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 04 sie 2014, 23:56

Simisiu wypowiada szczere słowa. Jestem za nim!
Ostatnio zmieniony 13 cze 2016, 19:29 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 04 sie 2014, 23:58

Bläck pisze:
dzejan pisze:REWOLUCJA!
To ja nie rozumiem po co w ogóle dawali Mrocznego Kosiarza, skoro ani duchów ani grobów ani cmenatrzy nie ma soft1 mogli se go darować i dać np. baseny xD
Grobów i duchów nie ma!?
Dziękuje czwórko, to za dużo ;)
Nie ma PODWYŻSZANIA TERENU. Cała okolica jest płaska soft1

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 05 sie 2014, 0:09

Powiedzcie jeszcze, że komputerów brak....i możliwości stawiania roślin soft9 będę się miał z czego cieszyć

Smisiu nie mam słow na opisanie jak bardzo trafna jest twoja wypowiedź, po prostu jakoś ją sobie zapiszę bo nie wyczymię :>

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 05 sie 2014, 0:13

Czy oni zapowiedzieli, że będą kosze na śmieci? Zaczynam się obawiać.. xD

Wgl to doszedłem do wniosków, że ich "Like never before.." nabiera znaczenia.. soft1

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 05 sie 2014, 0:16

^O dziwo będą :P Ale nie będzie koszy do recyklingu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 05 sie 2014, 0:17

A może skrzynki na listy tez wywalili? W końcu teraz nie mają one racji bytu skoro płacimy rachunki przez telefon soft1

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 05 sie 2014, 0:20

Kacper, widziałem skrzynkę na listy na gameplayu, od PC Gamers chyba. :P Dziwne i krzywe bardzo.. soft9

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2014, 0:22

Nie, nie,nie jeśli to prawda ja nie mam już po co TS4 kupować. Ta gra jest żenująca, co z tego że można budować piękne domy i tworzyć wyjątkowych simów? To wszystko wydaje się tylko skorupą! A wnętrze jest puste! To gra na tablety dla małych dzieci, tyle w temacie. Matko, niech ktoś stworzy konkurencję dla tej gry i ją zniszczy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sasha » 05 sie 2014, 0:28

Absolem pisze:Nie, nie,nie jeśli to prawda ja nie mam już po co TS4 kupować. Ta gra jest żenująca, co z tego że można budować piękne domy i tworzyć wyjątkowych simów? To wszystko wydaje się tylko skorupą! A wnętrze jest puste! To gra na tablety dla małych dzieci, tyle w temacie. Matko, niech ktoś stworzy konkurencję dla tej gry i ją zniszczy.
skoro Abs ma dość tej gry, to znaczy że jest już bardzo źle xD
Smiśku napisałeś chyba jeden z najmądrzejszych postów w tym temacie ^^

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 05 sie 2014, 0:32



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości