The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 20 lip 2014, 22:34

No ale fajnie to będzie wyglądać bo będzie wiadomo który sim jest przygnębiony i smutny a który radosny i szczęśliwy.
Jednak emocje to był dobry pomysł twórców bo teraz będzie to bardziej widoczne bo w 3 to nie bardzo widać.

Venstey
Posty: 39
Rejestracja: 29 gru 2013, 12:15

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Venstey » 20 lip 2014, 23:18

Ja właśnie nie chcę takiego gameplaya. Wolę żeby pokazali coś nowego + żeby powiedzieli co z tymi rzeczami ,które mieli poprawić.
proszę wstawić mniejszą sygnaturę/ Indra

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 20 lip 2014, 23:31

Emocje oceniam akurat bardzo pozytywnie.. do tej pory jak cos przykrego stalo sie naszym simom. np smierc czlonka rodziny.. to poplakal sobie sim i to wsyzskto.. pozniej mogl isc na dyskoteke.. jedynie czasami sobie doplakiwal.. a tutaj o ile sami nie wykonamy akcji by go z tego stnau wyprowadzic.. to bedzie chodzila taka menda przez kilka dni ;) mi się podoba ;)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Demonique
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Demonique » 20 lip 2014, 23:41

A oto lista smakołyków, które nasz Sim będzie mógł zrobić w nowej maszynie do babeczek.

Obrazek

Informacja z simcookie.com



I kolejna informacja o której już tu rozmawiano.

http://sims.arhn.eu/2014/07/roslinyemocje/

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 21 lip 2014, 4:58

Te emocje drzew... To chyba takie urozmaicenie po prostu rozgrywki i to to mieli na celu i tyle. Tak mi się wydaje przynajmniej.

Obejrzałam nowy gameplay i mam mieszane uczucia, szczerze mówiąc... Niby fajnie, ale jak będę mieć wkurzonego Sima, to z nikim nie pogada, bo na każdego będzie warczał, dopóki nie spędzi połowy dnia na siłowni? To będzie chyba trochę męczące i komplikujące plany.
A ten dubbing - rzeczywiście "wyjątkowy"... Ciekawe, kto tak inteligentnie wpadł na jego zrobienie, heh.

Dziś na Originie wyskoczyła mi reklama:
Obrazek
Polska języka trudna sprawa...

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 21 lip 2014, 5:14

Rai ja mam to smao. .tylko z eu mnie zamiast przycisku kup.. jest rpzycisk pobierz ;D dlatego dzis zrobilam zludne nadizeje innym bo myslalam ze dali dostep do dema wszysktim :P
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 21 lip 2014, 8:36

Wracając do gameplaya to co mi się w nim na pewno podobało, to simowie w tle. Jako, że jest to gameplay, przypuszczam że w ostatecznej rozgrywce faktycznie będzie sporo simów w miejscach publicznych. Ale bardziej mnie zainteresowało to, że Ci wszyscy miastowi w tle zajmowali ię różnymi sprawami. Niby w TS3 też tak było, ale tutaj jakoś więcej dynamiczności w tym było. W pewnym momencie filmiku w tle widać biegającego blond sima, który co chwilę się zatrzymywał i coś robił. Najdziwniejsze było, jak podbiegł do placu zabaw i zaczął wykonywać tam dziwne ruchy xd Tego gościa zaczyna być widać od ok 4:30 minuty filmiku.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 21 lip 2014, 9:23

Mało trochę tych ciasteczek.
Aczkolwiek na tych miniaturach wyglądają bardzo ładnie.

Rai- no po prostu piękne xDDDD

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 21 lip 2014, 9:29

Absolem pisze:Wracając do gameplaya to co mi się w nim na pewno podobało, to simowie w tle. Jako, że jest to gameplay, przypuszczam że w ostatecznej rozgrywce faktycznie będzie sporo simów w miejscach publicznych. Ale bardziej mnie zainteresowało to, że Ci wszyscy miastowi w tle zajmowali ię różnymi sprawami. Niby w TS3 też tak było, ale tutaj jakoś więcej dynamiczności w tym było. W pewnym momencie filmiku w tle widać biegającego blond sima, który co chwilę się zatrzymywał i coś robił. Najdziwniejsze było, jak podbiegł do placu zabaw i zaczął wykonywać tam dziwne ruchy xd Tego gościa zaczyna być widać od ok 4:30 minuty filmiku.
Ale w tym demie wszystko jest ustawione, więc ja bym nie traktował tego jako znak, że w grze simowie w tle też będą się tak zachowywać.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 21 lip 2014, 9:52

Ta gra to dno i wodorosty... Rosliny będą miały emocje...
Debile jedne nie dali małych bachów i basenów a debilstwo do niczego nie potrzebne dodali...
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego świata w zimie...
Sky Fits Heaven

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sebosz » 21 lip 2014, 10:10

Ultraviolence pisze:Ta gra to dno i wodorosty... Rosliny będą miały emocje...
Debile jedne nie dali małych bachów i basenów a debilstwo do niczego nie potrzebne dodali...
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego świata w zimie...
Podpisuję się pod tym 'ręcami i nogami' ^^

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 21 lip 2014, 10:44

A ja nie mam dema ;( ;( To jedna z nielicznych dobrze zrobionych rzeczy w tej grze.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 21 lip 2014, 10:51

Ja nazwę tę grę(TS4) jednym dla mnie "pięknym" słowem! PORAŻKA ;/

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 21 lip 2014, 11:28

Wgl powie mi ktoś, jak drzewo może czuć się flirciarsko?? Może postacią nadnaturalną będzie człowiek-drzewo?!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 21 lip 2014, 11:34

Mnie się wideo z rozgrywki spodobało, nie mam większyć zastrzeżeń poza projektem interfejsu, ale da się do tego przyzwyczaić.
Wyczekuję premiery gry :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 21 lip 2014, 11:45

wlansie interface fajny.. minimalistyczny bialy.. ;) mi si epodoba, ale wedlig tego co pisali to mozna wlasnie miec taki albo bardziej klasyczny, kwestia preferencji.

Ale ta silownia.. nie moge jej przebolec.. a ze jeszcze nie mozna modyfikowac parcel publicznych :(

Hmm a moze opcja premium na to pozwoli :D -> wtedy to fani chyba by ich zjedli zywcem :p
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 21 lip 2014, 12:04

Raszpelko, a gdzie było o tym, że nie można modyfikować parcel publicznych? ;> Sim Guru pisał jakoś po E3, że publiczne parcele można edytować :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 21 lip 2014, 12:29

to jak to w końcu jest z tymi parcelami publicznymi będzie je mozna edytować czy nie bedzie można bo ja już zgłupiałam.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 21 lip 2014, 12:34

Parcele publiczne edytować będzie można. Nie będzie można za to edytować przestrzeni publicznych, czyli tych części otoczenia między parcelami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 21 lip 2014, 12:37

Informacja o roślinach posiadających emocje nie jest oficjalna, wiec nie będę sie w to za bardzo zagłębiać, a napisze tylko, ze jeśli to okaże się prawdą, to nie umiem nawet tego skomentować, bo brakuje mi slow. Czasami mam wrażenie, ze ta gra jest tworzona przez jakiś ludzi, którzy jedynie chcą zrobić z niej pośmiewisko, a przy tym popatrzeć jak się wkurzamy i irytujemy, a później sie z nas pośmiać. Zrobili tyle rzeczy na przekór, ze jak ktoś napisał, nie trudno byłoby się zdziwić gdyby okazało się, ze simowie teleportują się z pietra na piętro a w grze nie ma schodów.
A interfejs mi się podoba, szkoda tylko, ze nie wiem gdzie są potrzeby simow(??). Wydaje mi sie to kluczowe i nie rozumiem czemu nie pokazali tego w gameplayu.
Jak dla mnie, ta gra mogłaby w ogóle nie powstawać. Wydaje się być zapychaczem w serii i mam wrażenie ( to raczej fakt), ze jest tworzona tylko dlatego bo EA potrzebuje pieniędzy. Jestem prawie pewna, ze ta gra okaże sie klapą i zepsuje opinie serii The Sims, którą i tak już mało kto bierze na poważnie.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości