The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 20 lip 2014, 9:43

Podobają mi się tylko dwie rzeczy. Otoczenie, które pewnie u nas w grze będzie puściutkie soft9 oraz galeria z której łatwo można od razu do gry pobrać wiele rzeczy. U nich wszystko się szybko ładowało, a u nas to trochę potrwa. Ekrany ładowania i tak są długie, już w dwójce są krótsze.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 20 lip 2014, 9:59

Muszę przyznać, że interfejs gry przypadł mi do gustu.
Mamy więcej widocznej przestrzeni gry, tylko nie rozumiem idei ikonek potrzeb.
Jak będą działać kod na ciągłe zielone potrzeby?
W trójce trzeba było wpisać testingcheatsenabled i myszką ręcznie przesunąć te paseczki.

Na grafikę już nie chce mi się wrzucać, bo swoje powiedziałem.

Kim Dżong Un będzie moją ulubioną postacią w grze <3

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 lip 2014, 11:08

Obrazek
Obrazek
Park wygląda bardzo ładnie, o dziwo. Ładne rośliny a nawet mogę powiedzieć, że piękne <3
I czego z tego drzewa jakaś woda leci.. No i seryjnie, one takie małe a reszta wielka

Nawet ten Graham mnie irytuje, jego gruba dupa ledwo mieszcząca się w fotelu.. Mówicie co chcecie, ale przy dwójce i jedynce go nie było..

Porażka, nastrójnik że przez 20 dni będzie wściekły....
Nowe ćwiczenia tj. brzuszki, pompki.. Ale simy i tak będą mięśni nabierać od bieżni...
Tragedia pożar 2 godziny na jednej kafelce się pali... Matko, czyli cały tydzień pewnie by zajęło, aby ten dom się zajął..
I czy ja dobrze widzę, Ci goście po prostu obok skrzynki na listy się pojawili??

Przynajmniej bieganie wygląda normalnie..
Chwilę w parku pokazali jak simy jedzą. Rozmawiają gestykulując, nadzieja że nie będą żreć tak szybko..
Jakieś liście spadają z tych fioletowych drzew?

No cóż, ja jestem rozczarowana.. Mimo mojego narzekania od początku gdy wszyscy tak się dziwili i twierdzili, że tylko narzekam, jestem rozczarowana. Liczyłam, że jednak ta gra będzie czymś dobrym. A tymczasem.. No nie wiem...
Prędko nic nowego nie zobaczymy
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 20 lip 2014, 11:10

Mi tam też styl interfejsu się podoba, tylko tak jak mówiłem, za dużo ikonek wokół portretu sima.

A jeszcze co do teleportowania - mogli chociaż się wysilić, aby przynajmniej jak już załaduje nam parcelę i simowe się pokazują, to żeby odjeżdżała taksówka spod parceli. Można by było mieć choć wrażenie, że przyjechali samochodem :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 20 lip 2014, 11:13

Obrazek

Błagam, róbcie te zdjęcia w Full HD ;)

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 lip 2014, 11:18

Czyli między tymi 3 budynkami będzie ekran ładowania?
http://lh6.ggpht.com/-4lwSCdvREpc/U8rnM ... 252529.png
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 20 lip 2014, 11:21

sam park mi sie bardzo podobal.. jest duzy.. jakby to nie byla parcela 60x60 tylko wieksza.. ale dobrze slyszalam ?? parcel publicnzych ie mozna modyfikowac /?? to szkoda bo silownie zrobili bleee...

A co do uslug premium..No coz. .jakies store musialo sie pojawic.. chyba nie sadziliscie, ze go nie bedzie ?? Store to super sposob na zarobek, wiec odciac sie od nowej kasy.. oni nie sa glupcami :D ale ciekawa jestem tego contentu prmeium.. co on da poza tym ze mozna dostac obiekty wczesniej...

Wcale bym sie nie zdziwila, jakby to bylo dowolne pobieranie z galeri w ramach premium... no ale coz, pozyjemy zobaczymy..


A jak juz tak wspomnieliscie o przygodowce czy grze MMO.. w zasadzie to w parku serio tak wyglada. Nie uczepie sie skalek. .bo wsumie mi nie rpzeszkadzaja. Ale zobaczice jak najzezdzasz na sima aby zobaczyc jego imie.. to ten dymek wyglada jak zywcem wyjety z jakiegos MMO :) widac musieli zatrudnic kogos kto ise jara takim grami :D i nam zrobil Simowe RPG :P


--------------

Co do teleportacji :
@shark5432 There are a variety of ways to travel - map, phone, clicking on another lot that you see, going home, going to work/school, etc.

---------------

CO do tych kolorow jeszcze.. a filmiku szalone historie.. kolory sa swietne.. jezeli to by tak wygladalo na moim komputerze to bylabym naprawde zadowolona !
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Venstey
Posty: 39
Rejestracja: 29 gru 2013, 12:15

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Venstey » 20 lip 2014, 12:14

Marudzicie jak stare babcie. Nie pokazali jeszcze wszystkiego ,a wy już narzekacie. A poza tym na początku filmiku powiedzieli ,że jeszcze coś może się zmienić i na pewno coś zmienią ;-;
proszę wstawić mniejszą sygnaturę/ Indra

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sasha » 20 lip 2014, 12:25

Ale przecież wcale dużo nie poprawią. Niedługo przecież muszę się zająć nagrywaniem tego na płyty, pakowaniem w pudełka i rozsyłaniem do sklepów. A skoro 90% rozwiązań pokazanych w gameplay'u do mnie nie przemawia to nie zmienią tego na tyle, by mi się gra spodobała.
Ok, podoba wam się i chcecie kupić - wasza decyzja.
Marudzę, bo zrobili coś naprawdę złego w porównaniu z poprzednimi częściami. No sorry, ale teleportacja ze środka parceli na środek innej? Już nawet w TS2 nie wyglądało to tak chamsko. Mogli chociaż zachować pozory i ekran ładowania pojawiałby się dopiero, gdy sim wyszedłby poza parcelę.
A emocje - główna atrakcja tej serii - do mnie w ogóle do mnie nie trafiają.
Trójkę polubiłam głównie przez otwarty świat i CASt, czyli to czego nie ma w czwórce. Czemu mam więc z tego rezygnować? Nie miałam problemów z wieloma błędami, o których mówią gracze.
Czwórka nie jest dla mnie, nie podoba mi się, więc nie będę jej chwalić.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 lip 2014, 12:34

1st up - there is a full world map, it simply wasn't in our E3 build. When traveling you choose a lot from the map, not from that list.

The traditional info panels are all in the bottom right corner (Aspirations, Needs, Skills, Relationship, Career, Inventory, Simology).

There are a variety of ways to travel - map, phone, clicking on another lot that you see, going home, going to work/school, etc.


Depending how you travel you'll see Sims walk off the lot or out of the neighborhood. They don't all instantly start loading.


You don't schedule parties in advance any more. They start once you call other Sims to come over to your party.


Did any one notice that there were no stairs in the house in the gameplay. So how do u go up to next level
With stairs :) Just something silly for the demo so that I would have better camera angles.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 20 lip 2014, 12:43

Schody widać choćby w ich "starym" domku. 13 minuta ;)
Ultraviolence pisze:You don't schedule parties in advance any more. They start once you call other Sims to come over to your party.
Jakież to realistyczne!
Obrazek

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 20 lip 2014, 12:50

Moim zdaniem ten gameplay do niczego nie zachęcił. Ale chociaż widać jak te ekrany wyglądają co mnie najbardziej ciekawiło. Co do emocji, dla mnie ich przerysowanie i wyrazistość jest super. Wcześniej zastanawiałeś się jaki to Twój sąsiad ma nastrojnik i czy będzie się dało z nim pogadać, a teraz widzisz jego stan. Jak dla mnie to plus. Wydaje mi się, że simsy mają bogatszą mimikę i więcej animacji co nadaje im naturalności. Zachowywały się płynnie, bez przestojów.
A i nikt się nie ucieszył z tego, że na imprezie mamy pokazane jak się goście bawią na tym liczniku, a wiem, że są osoby które tak jak ja na to liczyły. :D

Cóż, jeśli komuś się nie podoba gra, to już pewnie ma swoje zdanie i grać nie będzie.
Więc wszyscy których boli złe zdanie innych o nowej generacji, trzeba się pogodzić, że to temat do pogadania o nowej generacji a nie zachwalania jej tylko. :D

No proszę to była wersja gry, jaką mieli pod E3, mówiłam, gameplay był koszmarnie podobny do trailera z E3. Graham, mówi co jest inne teraz niż w gameplayu, gdzie była pokazana wersja z przed kilku miesięcy.
http://simscommunity.net/the-sims-4-sim ... new-video/

Odmienne poglądy są normalne do momentu w którym się wypowiadamy kulturalnie a nie walimy ludzi po głowach za to, że zmieniają zdanie oraz do momentu gdy nie prowadzą do wojny i rozdarcia wewnętrznego.
Krytykowanie kogoś za pisanie głupot i chamstwo - spoko. Krytykowanie za zmianę zdania jest dziwne. Takie jest moje zdanie, więc spokojnie, nie trzeba się spinać bo to ani dobrze na urodę nie działa ani na zdrówko. :D

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 20 lip 2014, 12:52

http://simstruelife.pl/News:Wiesci_od_S ... a_20.07.14
Graham wyjaśnia niektóre rzeczy z gameplaya.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sasha » 20 lip 2014, 12:54

Marathai pisze:No proszę to była wersja gry, jaką mieli pod E3, mówiłam, gameplay był koszmarnie podobny do trailera z E3. Graham, mówi co jest inne teraz niż w gameplayu, gdzie była pokazana wersja z przed kilku miesięcy.
Czemu mam traktować ich poważnie, jak im się nie chce nagrać nawet AKTUALNEGO gameplay'a?

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 20 lip 2014, 13:09

Marathai, zdaję sobie sprawę z tego że zbyt grzeczne to nie jest, ale jak już pisałam - co innego jeżeli ktoś zmieni zdanie i ma to jakieś ręce i nogi, jest w tym zachowany jakiś umiar, zdrowy rozsądek i logika. Ktoś komu się czwórka nie podobała, może się do niej przekonać. Nadal będzie widział minusy, ale zacznie dostrzegać więcej plusów i na odwrót. Czym innym jest natomiast, zmienianie zdania co chwila i do tego popadanie przy tym w jednej skrajnej postawy w drugą - albo gloryfikuje czwórkę kosztem trójki, demonizując ją, a za chwilę demonizuje czwórkę, a gloryfikuje trójkę. Z tego co widzę nie jestem jedyną osobą, która ma do tego takie podejście.
Sasha pisze:No sorry, ale teleportacja ze środka parceli na środek innej? Już nawet w TS2 nie wyglądało to tak chamsko. Mogli chociaż zachować pozory i ekran ładowania pojawiałby się dopiero, gdy sim wyszedłby poza parcelę.
Ech, dokładnie.

Ekran wyczytywania na pewno nie jest dłuższy od dwójkowego. Dwójkowy ładuje mi się do 1 minuty.
Tak naprawdę nie jest on długi, tyle że od dłuższego czasu grając w trójkę odzwyczaiłam się od tego i mi się to po prostu dłuży :P No bo właśnie - jakbym grała w dwójkę, to możliwe że zamknięte otoczenie by nie stanowiło dla mnie większego problemu, ale grając obecnie w tróję, to ograniczenie swobody i ten klaustrofobiczny klimat (dobrze że przynajmniej bez wielkiego błękitu dookoła), drażni mnie i odpycha.
Napisałam, że nie oznacza to, że fani mają kupować grę :) Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź. Po prostu uważam, że fan powinien dać kolejnej części szansę. Jak napisałam wcześniej, każdy kto gra w Simsy prędzej czy później zagra w najnowszą część (nieważne czy ją kupi, czy zagra u znajomego). Chociażby z czystej ciekawości.
No to u się nie mogą z Tobą nie zgodzić. Ja osobiście możliwe że zagrać zagram, choćby właśnie z czystej ciekawości, żeby mieć pełną opinie na temat tej gry, ale kupić na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru i podejrzewam że nie prędko to się stanie.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 20 lip 2014, 13:29

czyzby demo bylo dostepne dla wszystkich ??

Obrazek
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 20 lip 2014, 13:31

Nie jest, nadal nie mam, w sklepie tez nie ma.
Obrazek


Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 20 lip 2014, 13:33

bo w sklepie nie bedzie... u mnie wyskoczylo wlasnie na takim affiche'u a wczensiej nie mialam, wiec pomyslalam ze moze teraz jest dostepne dla wszystkich .... jak nie to sorry za falszywy alarm
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 20 lip 2014, 13:34

A masz "kupione" Peggle?? Bo u mnie na tym afiszu jest ta gra w tym miejscu.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 20 lip 2014, 13:37

tak mam peagle.. ale mialam juz wczesniej kupione.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości