The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 19 lip 2014, 18:53

OMG, W KONCU. ale chyba poczekam na polski!1111111
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 19 lip 2014, 18:55

Ale tandetny interfejs.. Czas w grze leci tak samo czyli sekunda to minuta..
Te ładowanie będzie takie irytujące..
Jestem rozczarowana...
I chyba już nic nie zachęci mnie do kupna tej gry..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: brxnely » 19 lip 2014, 19:06


JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 19 lip 2014, 19:31

Ale oni są nudni. Gdyby nie paplanina o galerii, emocjach, osobowościach to ten filmik trwałby 5 minut.
To co najbardziej rzuciło mi się w oczy to dziwne podświetlanie się wszystkich Simów i obiektów po najechaniu kursorem. To chyba zostało z czasów jak chcieli z tej gry zrobić grę online. Nie podoba mi się to.
Tak naprawdę to te emocje to nic nowego. Przecież Sim w trójce też lepiej ćwiczył jak miał konkretny nastrójnik (ten o szczytowej formie) i też mógł poprosić kogoś o trenowanie.
A wiec to prawda, że nie chwalą się, bo nie mają czym. Wszystko już powiedzieli: mamy emocje, mamy fajny CAS, mamy regulowane ściany i ekrany ładowania. Słabo.

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 19 lip 2014, 19:33

Ten dubbing :haha:

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 19 lip 2014, 19:36

Ale w dwójce chociaż podjeżdżała taksówka i Simowie do niej wsiadali, a nie ze środka parku przedostawali się pod drzwi swojego domu :D. The Sims 4 to wyższy poziom teleportacji - można teraz teleportować nawet domy i pokoje ;)

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shanzo » 19 lip 2014, 19:40

Tragedia, nie mają nic rewolucyjnego, oprócz tej galerii, która jest fajnym pomysłem. No i dobrze, że można podróżować między miastami.
TA TRAWA... XDDDD
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 19 lip 2014, 19:42

No to mnie pocieszyliście z tymi wymaganiami :)

Co do gameplaya...
Ten Grahamek to wygląda jak taki stereotypowy no-life odżywiający się McDonaldem, a Łysemu źle z oczu patrzy :swelol:
Rozwaliła mnie ta początkowa informacja odnośnie bugów :haha:
Ten sim Ryana jest jakiś upośledzony? Ciągle tą gębą kręci...
Jakoś nie widzę wielkiej różnicy w emocjach. No może po za tym, że są bardziej groteskowe, ale to wyżywanie się , całkiem ciekawe. Obawiam się że jednak takie humorki simów, mogą być nieco męczące na dłuższą metę. Z jednej strony fajnie, bo tacy bardziej nieprzewidywalni się zrobią, ale z drugiej...to może być uciążliwe, bo będzie się chciało żeby sim zrobić coś konkretnego, a on nie będzie chciał, bo bla bla bla ma nie takie emocje jak trzeba.
To co mi się bardzo podoba, to otoczenie! Ma taki przyjemny klimacik :wub:
Ciekawe czy faktycznie będzie tyle simów na parcelach.
Ekrany wyczytywania...ech, nie podoba mi taka biel z zielonym kryształkiem po środku, plus odnoszę wrażenie że czas wyczytywania jest dłuuuugi -_-
Można zerwać sobie jabłka z jabłoni...No WOW, takie coś jest w trójce.
Jake jest fajny :swelol:
Interfejs jest taki jakiś skomplikowany :P
Fajne rozwiązanie z tą galerią. Nie trzeba będzie wyłączać gry żeby pobrane rzeczy się w niej pojawiły. Bardzo dobre rozwiązanie.
Organizowanie imprezy, całkiem spoko, ale simowie nadal zamiast się bawić, to stoją -_-
No i co? Jak się simowie zaczną śmiać, to będą umierać?
Teleportowanie się to jakiś nieśmieszny żart.
Podsumowując - jest parę fajnych rozwiązań, ale tak ogólnie, to...szału jak dla mnie nie ma i nie przekonało mnie to do kupna.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2014, 19:43 przez Pacyfka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 19 lip 2014, 19:42

Ultraviolence pisze:Ale tandetny interfejs.. Czas w grze leci tak samo czyli sekunda to minuta..
Te ładowanie będzie takie irytujące..
Jestem rozczarowana...
I chyba już nic nie zachęci mnie do kupna tej gry..
Minuta trwa 1,80sec , zmierzyłem :p
Ta teleportacja... mam wrażenie że w grze jeśli samochody będą to nie będzie z nich użytku :p

Za dużo nie pokazali w sumie
Yeezus pisze:To wybieranie parceli, kiedy się przemieszczamy i ładowanie - całkiem jak w dwójce...
A gra wygląda jak gra on-line, jak Second Life...
Co do interfejsu to nie pokazali potrzeb etc. :/
Pewnie dlatego że miała być online jak sim city.
Obrazek

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 19 lip 2014, 19:43

O.o Laandgrabowie (czy jak im tam) są w grze.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 19 lip 2014, 19:49

Jak w jedynce ;)

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shanzo » 19 lip 2014, 19:53

lemurek6 pisze:O.o Laandgrabowie (czy jak im tam) są w grze.
Tak jak i Bella Ćwir, Don Lotario... Nie wiem, po co oni pchają te postacie do gry, mogliby stworzyć nowych, wplątać ich w nowe historie. ;_;
Obrazek

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 19 lip 2014, 19:53

fajne te pompki i brzuszki :D znowu irytujące idź tam, po czym sim biegnie :/ w sumie.. jak tak oglądam to szału nie ma. można zagrać, ale nic specjalnego.. mam wrażenie jakbym oglądała filmik z gry na fejsie albo jakieś przeciętnej apki na tablecie. mam wrażenie, że to wszystko już było.. jak sim był towarzyski, dobry, czy jakiś tam, to też miał dodatkowe interakcje, które ostatecznie nic nie wnosiły do rozgrywki. łudziłam się, że te emocje będą bardziej rozbudowane, ale nie - wszystko już było, tylko wpakowali to w nową grafikę i trochę podrasowali...

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 19 lip 2014, 19:54

Grafika wygląda przyjemnie i animacje są bardzo płynne, świetnie. Galeria fajnie sie prezentuje, otoczenie jest ładne i ma klimacik.
Ale gameplay był dość nudny. W sumie, nie było żadnego WOW, nic nowego sie nie dowiedzieliśmy, ale to pewnie dlatego ze nie ma już wielu, znaczących nowości do ujawnienia. Teleportacja jest beznadziejna, poszli na łatwiznę, i nie podoba mi sie to podświetlanie simow i obiektów po najechaniu na nich kursorem. Irytujące. Emocje trochę przesadzone, i ten chód simow wkurzonych pozostawię bez komentarza. Zwróciłam również uwagę na to, ze w grze pojawiają się znane nam już postacie z dwójki np. siostry Kaliente. Niestety, mam wrażenie ze to juz tylko imiona i nazwiska. Ci simowie i ich historie nigdy nie będą takie same jak w dwójce. Rownie dobrze mogło by ich nie być. Dodam jeszcze ze ta śmierć z histerii była głupia. Sima teraz łatwo zabić, za łatwo. Mnie nie przekonali, gra jest średnia i wszystko wydaje się takie... nudne. Pewnie i tak bym kupiła, ale ja wciąż nie wybaczam braku małych dzieci, wiec na chwile obecną nie mam zamiaru jej kupić.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2014, 19:58 przez Larissa, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 19 lip 2014, 19:56

Czemu oni umarli na końcu? Bo nie zrozumiałem tego do końca.

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 19 lip 2014, 19:58

Powiem tylko, gorsze niż myślałam, że będzie. Ta końcówka, to tak serio? soft9
Obrazek


Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 19 lip 2014, 19:59

Tak jak i Bella Ćwir, Don Lotario... Nie wiem, po co oni pchają te postacie do gry, mogliby stworzyć nowych, wplątać ich w nowe historie. ;_;
Mów za siebie, niektórzy uwielbiają te postacie, uwielbiają nimi grać, a np. Ćwirowie to legenda tej gry. Nie wyobrażam sobie, by miało ich nie być..

Po obejrzeniu filmiku z gry stwierdzam, że ta gra jest badziewna. Nie podoba mi się, usunęli wiele fajnych rzeczy, dali jakieś emocje i uważają, że to jest bardzo niesamowite i daje grze najwięcej. Jestem na nie i uważam, że czwórka to porażka i wygląda jak TheSims Social a nie czwórka... Zagram pewno by zobaczyć co i jak, ale chyba zostanę przy trójce. Jeszcze ten interfejs i obrazki zamiast pasków... Nie wspominając o braku głowy sima po kliknięciu i podświetlaniu rzeczy na którą klikamy...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 19 lip 2014, 20:03

:wat: Faktycznie nie ma głowy sima przy wyborze interakcji. Ta gra chyba nie zasługuje na miano "symulatora życia". Srsly, żeby się teleportować ze środka parceli? A my chcieliśmy działające tramwaje... .

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 19 lip 2014, 20:14

tak na bieżąco komentuje.. jestem właśnie na fragmencie w siłowni i.. serio, co to za miny tego łysego? jakby na kiblu siedział :/ okropne. najgorsze, że oni zachwalają jako nowe opcje coś, co już było.. sim mógł trenować sima, mógł go skomplementować, co poprawiało humor.. bez sensu taka gra

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 19 lip 2014, 20:15

W sumie już w jedynce nastrój sima wpływał na jego interakcje z innymi simami. WOW EMOCJE :O


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości