The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 16 lip 2014, 16:32

Column15 pisze:^W NY jest dopiero 10:00, spokojnie ;)
Ania, zapytałem Lyndsay, Grahama, Granta i Sarę :)
Przy okazji jakiego klawisza używać żeby zrobić zdjęcie w CASie.
Dzięki :)
Jeśli grasz na trybie pełnoekranowym to chyba nie uda Ci się zrobić zdjęcia. U mnie za to po włączeniu trybu "pełnoekranowy w oknie" print screen działał już normalnie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 16 lip 2014, 16:41

PoProstuAnia pisze:Dzięki :)
Jeśli grasz na trybie pełnoekranowym to chyba nie uda Ci się zrobić zdjęcia. U mnie za to po włączeniu trybu "pełnoekranowy w oknie" print screen działał już normalnie :)
Tylko że podobno jest specjalny folder na zdjęcia, w TS3 robiło się klawiszem C, a w czwórce nikt nie wie :D
Obrazek
av by teaplease.

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 16 lip 2014, 16:52

Column15 pisze:
PoProstuAnia pisze:Dzięki :)
Jeśli grasz na trybie pełnoekranowym to chyba nie uda Ci się zrobić zdjęcia. U mnie za to po włączeniu trybu "pełnoekranowy w oknie" print screen działał już normalnie :)
Tylko że podobno jest specjalny folder na zdjęcia, w TS3 robiło się klawiszem C, a w czwórce nikt nie wie :D
Dokładnie soft9. Folder nazywa się Zrzuty ekranu (albo jakoś tak, nie chce mi się sprawdzać). Ale C nie działa...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 lip 2014, 18:17

Co z tego, że w jakiś miastach USA jest dużo wcześniej :P Oni różnie wstawiali zawsze filmiki, a poprzednie z trybu Tworzenia sima i z budowania pojawiały się już po południu, więc godzina nie ma znaczenia. Chyba, że miałoby to być na żywo na twitchu czy gdzieś... to wtedy zawsze takie prezentacje były wieczorami polskimi.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 16 lip 2014, 20:01

Niestety, ale dzisiaj filmik chyba się nie pojawi..
Matko, dopiero do mnie doszło, że nie będzie takich przypadkowych znajomości jak dotychczas czyli np. sim idzie do parku i tam kogoś spotyka..
Przecież w czwórce nie będzie bezdomnych ani postępu historii więc sami będziemy musieli rozmnażać simów..

Ja jestem nieco zasmucona tym, że nie będzie pogrzebu.. Ale z drugiej strony lepiej, że go nie ma niżeli miałby być taki jak w trójce..

Co do CAS, jak narazie jedna suknia która nadaje się na ślubną.. Wątpię żeby w grze dodali więcej..
W ogóle te sukienki oficjalne są brzydkie ;/ .. Mam nadzieję, że w pełnej wersji będą o wiele lepsze... I WTF szlafrok w codziennych... Czyli simy z miasta będą chodzić po mieście w szlafroku?? soft2
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 16 lip 2014, 20:30

Faelwen pisze:to czyli w mieście będzie ok. hmm pomyślmy ... 25 domów w mieście, w tym pewnie nie wszystkie zamieszkane. Czyli to daje nam (skoro nie będzie bezdomnych) ok 20 simów... ? (...)Znowu w klubach po 3 góra 5 (to już serio tłok!) simów - pomimo zwiastunów ea na których były dosłownie tłumy ;/.
1. Tylko nie było powiedziane, że w domach będą żyły rodziny jednoosobowe, albo dwu. Tak jak założyłaś, będzie 25 domów, z tego (przypuśćmy) 18 zamieszkałych, z czego średnio (!) 2,5 osoby na rodzinę co daje 45 simów.
2. W 3 nie koniecznie było 3-5 simów, zależy od ustawień (plików gry) które można było dowolnie edytować.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 lip 2014, 20:49

Co do CAS to już twórcy mówili, że miastowi simowie będą mieli nałożone jakieś filtry, tak żeby nie chodzili ubrani w byle czym tak jak w TS3 (gdzie na ulicy można było spotkać panią w trampkach, długiej sukni oficjalnej i czapką pirata na głowie).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 16 lip 2014, 21:23

Dzisiaj juz pewnie nie będzie demo z gry. Przyznam, trochę sie niecierpliwie. To video może być decydujące. ;'p

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 16 lip 2014, 22:06

Ultraviolence pisze:(...)
Ja jestem nieco zasmucona tym, że nie będzie pogrzebu.. Ale z drugiej strony lepiej, że go nie ma niżeli miałby być taki jak w trójce..

(...) I WTF szlafrok w codziennych... Czyli simy z miasta będą chodzić po mieście w szlafroku?? soft2
1. To w trójce były pogrzeby? :wat:
2. Oni mówili, że w twój sim może chodzić po mieście w szlafroku, a spać nawet w garniturze jeśli będziesz miała taki kaprys, ale jeśli nie to możesz korzystać z filtrów, tak żeby w ubrania były w tych kategoriach, w których powinny. Czyli nie ograniczają graczy tak jak w poprzednich częściach.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 lip 2014, 22:38

Ultraviolence, a dlaczego twierdzisz, że nie będzie takich przypadkowych znajomości jak dotychczas? Przecież normalnie będzie mógł Twój sim iść do parku i poznać kogoś tam.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 16 lip 2014, 22:42

Może źle mi się wydaje, mam nadzieję... Źle się wyraziłam.. Mam na myśli nie poznamy takich simów których nie znamy
Przecież miało nie być bezdomnych, a ich gra sama tworzyła.. Tak samo z postępem historii...
A w czwórce sami będziemy musieli o to zadbać.. Jak nie każemy sąsiadom baraszkować to umrą jako bezdzietne małżeństwo.. I tego dzieciaka ich będziemy znać...
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 lip 2014, 23:12

Ultraviolence, ale z tego co pamiętam, twórcy mówiąc, że nie będzie bezdomnych, mieli na myśli że nie będzie można grać bezdomnym simem, czyli takim bez parceli mieszkalnej itd ;p

Właśnie nie wiem, dlaczego tak okroili postęp historii. Mogli przynajmniej dodać rozmnażanie się simów, żeby nie wymierali :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 16 lip 2014, 23:45

dzisiaj miałem aktualizacje dema, kolejna aktualka soft9
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 16 lip 2014, 23:48

Mam wrażenie, że nigdy nie dostanę tego dema. Pewnie jak już będzie dostępne dla wszystkich i kliknę "Pobierz", to mi komputer stanie w płomieniach :D
Obrazek

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 17 lip 2014, 0:04

Omg.. serio uspokójcie się z tym Demem , zwłaszcza ty Bartoszzz... Spamowanie na ten temat czy wysłali dema od kilku stron to chyba już przesada.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 17 lip 2014, 0:14

Zjedzcie mnie żywcem, ale jak dotąd jeszcze o demie nie wspomniałam :0
Tylko raz napomknę.

Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 17 lip 2014, 2:39

Chyba jako jedna z niewielu nie mam jeszcze tego dema. xDD OK.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 17 lip 2014, 8:18

Larissa nie martw się, ja też nie haha
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 17 lip 2014, 9:19

a ja znow nie dostalam tego dizadowskiego dema :/ juz mnie szlag trafia.. wszyscy dostaja przede mna :/
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 17 lip 2014, 9:21

Ja też nie mam ;) i pewnie nie dostane gdyż pomimo u mnie wszystko gra...inne gry demo dostaje itd. itp. to nie mam powiązania kont :P ale nie będę się tym zadręczać...dzwonić(nie lubię tego hehe jak coś to mąż robi to za mnie :D )...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości