The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 13 lip 2014, 13:16

Guuki pisze:CC zecydowanie mówię NIE. Nie rozumiem jak można sobie tak świadomie niszczyć klimat gry. Jakkolwiek Simowie zostali stworzeni przez twórców gry, takimi właśnie Simami są i takimi powinni pozostać. CC czynią z nich już zupełnie inne postaci.
Nikt Cię nie zmusza do używania CC. Ja nie widzę nic złego w tym, że moi simowie mają ładny skin, włosy, oczy, brwi i ciuchy (z ubrań EA też korzystam) i po prostu ładnie wyglądają, nie jak brzydkie plastusie. W żaden sposób nie czuję żeby przez to był gorszy klimat, a CC właśnie nadają simom charakteru, są bardziej różnorodni.
Miałabym grać takimi simami?
http://38.media.tumblr.com/d1e4a5eddd7b ... o1_400.png
Hehehe to w takim razie wolę mieć "zniszczony klimat" w grze. Proponuje żeby każdy zajął się swoją rozgrywką, bez wtrącania się w czyjąś i mówienia jak powinny czyjeś simsy wyglądać.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 13 lip 2014, 13:22

Pacyfko owszem niech kazdy robi co chce.. ale jendoczesnie nie psuje gry innym... zauwaz ze na gieldzie wymiany jest mnostwo simow z marnymi i nieraz zepsutymi CC sma raz pobralam niechcacy bluzke, ktora byla wpisana we wszystkie grupy wiekowe... i raz gra nadala ja malemu dziecku...

Wiesz gdyby np byla blokada ze do galeri nie mozna wkrywac obiektow ktore maja CC ani simow.. to ja bym byla jak najbardziej za... potem co graczerobia na swoich komputerach i ze swoja gra to ich p[rywatna sprawa...

PS. akurat ta simka wcale nie jest zla :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 13 lip 2014, 13:30

W sumie skoro już jest CAS to można kombinować z tworzeniem CC, niech spryciarze (Plamula, pozdrawiam xD) pogrzebią w plikach i popatrzą, jakie są szanse, aby tworzyć nowe ciuchy. Przecież może się okazać, że nie będzie to możliwe, wtedy wszelkie spekulacje nie mają żadnego sensu :/

A co do uwag o sensowności np. szkolnego autobusu - może i to był klimat, ale trójki, teraz powstaje nowa gra i nie znamy jeszcze jej klimatu tak właściwie, zapewne będzie on stworzony przez zupełnie inne charakterystyczne elementy, np. pojawią się aligatory, kaczki, ciekawe reakcje simów.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 13 lip 2014, 13:46

Temat CC juz był i nie ma sensu go od nowa poruszać. To osobista sprawa każdego gracza. Ja na pewno skorzystam z zamienników włosów, bo te w grze są okropne i pewnie skusze się na skina i zamiennika oczu. I rozumiem złość niektórych, bo tez zdarzyło mi się pobrać z giełdy wymiany simow z jakimiś wadliwymi CC, jak np. kozaczki które pojawiały sie w każdej grupie wiekowej i deformowały mi simow. Dlatego przestałam pobierać z GW. A na to, ze w galerii będą simowie z CC, nic na to nie poradzimy. Powinna pojawiać sie jakaś informacja albo znaczek które dawałyby do zrozumienia ze sim ma CC. I problem z głowy. Ale pewne tak nie będzie.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 13 lip 2014, 14:15

Sorry, pospieszyliście się z powyższą oceną. Ale za to przypomniałem sobie właśnie pewien artykuł... :D
http://thesims4.pl/forum/viewtopic.php? ... 960#p19956

Spieszę z cytatem:
Graham definitively stated that game mods will not be available on The Gallery, but are still supported if players want to modify their game experience. Custom Content (CC) can be found in The Gallery, and there is a way to designate that it is modded content so that other players downloading it will be aware of what they're grabbing. Community-driven comments and ratings will help self-regulate the good from the bad, which is about normal for CC!
i moje tłumaczenie było tam takie:

Graham stwierdził definitywnie, że żadnych modów w oficjalnej Galerii nie zobaczymy, chociaż będzie ona wspierana przez graczy. Dodatki nieoficjalne (CC) można będzie tam znaleźć i będzie możliwość oznaczenia, to jest modyfikowana zawartość, by nikt tego nie pomylił. Oprócz tego, Galeria będzie zawierać samoregulujące się narzędzie oceniania każdego dodatku.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2014, 16:51 przez smisiv, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: ulepszyłem tłumaczenie

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 13 lip 2014, 14:35

Ja tam z galerii pewno korzystać i tak nie będę, bo gram swoimi simami i swoimi domkami, żadnych nie pobieram. Nie mogę się już doczekać filmiku z trybu życia, to rozwieje pewno większość wątpliwości co do tej gry. A i nie zdziwię się jak twórcy nas jeszcze pozytywnie zaskoczą, bo od zapowiedzi 4 tyle razy zmieniali zdanie, że teraz to mnie nie zdziwi, jak się jednak okaże, że się wyrobili i zrobili małe dzieci. Z tego co pamiętam młodych dorosłych miało nie być, a dali ich do demo, więc pożyjemy zobaczymy. Nie ma się co martwić o to wszystko na zapas, trzeba czekać do premiery i najlepiej samemu się przekonać.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 13 lip 2014, 15:19

Coś chyba czytałam na ten temat na Sims true life, ale już nie pamiętam. Chyba ich nie będzie, albo nie będzie można ich zablokować. Zresztą trzeba czekać na filmik z trybu życia, wtedy się okaże.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 13 lip 2014, 15:32

maja by aspiracje.. a to chyba dzialalo podobnie prawda ?? :) jestem bardzo ciekawa jak to rozwiaza i jakie zadania beda na nas czekac w nowej odslonie... juz zamowilam sobie urlop na wrzesien :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 13 lip 2014, 16:22

dzejan pisze:A co myślicie o CC? Jak je sobie wyobrażacie? Według mnie gra będzie idealna z nimi, szczególnie jeżeli ktoś chciał realną grafikę. :sweet:
Concept simki z użyciem CC: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 3701_n.jpg
dla mnie ta simka wygląda groteskowo

Taż gdzieś słysząlm, ze mają być krótkotrwałe aspiracje, których nie będize mozna zablokować

Uwielbiałam aspiracje smażonego sera w dwójce :curious:
Ostatnio zmieniony 13 lip 2014, 16:34 przez Piszczac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 13 lip 2014, 16:39

Z innej beczki, nawet fajna była by ta podkładka z ts4, gdyby w nią wmontowali też ten kryształek. A tak to jest taka byle jaka. Wsadzili grafikę z ts4 i tyle. :P

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 13 lip 2014, 18:16

No właśnie ja tam czekam na filmik ale i tak i tak kupię 4 mimo wszystko bo zapowiada się dobrze mimo tego że, będzie okrojona. Już wolę okrojona wersję 4 niż zbugowaną wersję 3.

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 13 lip 2014, 20:36

^ A skąd ta pewność, że czwórka poza wyciętą zawartością nie będzie zbugowana ? ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 13 lip 2014, 20:39

Simunia - Ty raz jedziesz na 4 zachwalając 3, a potem jedziesz na 3 od zbugowanych zachwalając 4. Weź się zdecyduj, a nie zmieniasz zdanie jak rękawiczki zimą. XD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 13 lip 2014, 22:23

ile waży demo, bo nie wiem, czy mogę się jutro nastawić, że zagram?
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 13 lip 2014, 22:24

Bang Bang pisze:ile waży demo, bo nie wiem, czy mogę się jutro nastawić, że zagram?
trochę ponad 1gb.
Timoteo pisze:Wiecie może kiedy pojawi się ten 15 minutowy gameplay z 4? Jestem tak ciekaw interfejsu...
Prawdopodobnie w tym tygodniu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 13 lip 2014, 22:30

no to sobie nie zagram, jedyną możliwość to iść do jakiegoś znajomego w bloku żulić o internet albo zaryzykuję, że będę potem przez pół wakacji bez metą xD
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 13 lip 2014, 22:50

Ja mam nadzieje że, 4 pomimo braków będzie ciekawa i wciągająca. Liczę na to że, z podstawa 4 będzie tak, samo jak z podstawą 2 że, jak się nie miało żadnych dodatków do niej to i tak się grało bo było co robić i do czego dążyć.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 13 lip 2014, 22:53

W środę :)

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 13 lip 2014, 23:55

Ummm dlaczego ktokolwiek ma się "określać". Tylko krowa nie zmienia zdania.
Znów ta Polska namiętność, aby dzielić się na dwa przeciwne obozy. :haha:

Ahhh nie mogę się doczekać gameplayu. Zrobili mi przykrość z demo, to niech chociaż gameplay będzie dobry. ^^ Najlepszy był by live na twitchu, ale coż, wiadomo - marzenia.

Nikt nie wstawiał tej "pięknoty" to ja wstawię. https://twitter.com/SimGuruGraham/statu ... 4422351875
Świetne! (spójrzcie na język na dole zdjęcia :D) xD

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 14 lip 2014, 8:02

Bracia i siostry zjednoczeni w bólu braku demo CAS - dla was artykuł z Simsvip. Zdjęcia wszystkich fryzur, ubrań itp. z dema CAS którego nie dane było nam jeszcze doświadczyć. ;(
http://simsvip.com/2014/07/13/the-sims- ... cessories/


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości