The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 12 lip 2014, 13:06

A ja zwróciłam uwagę na małą ilość cech charakteru...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 lip 2014, 13:26

Larissa bo część ma być do odblokowywania i zdobywania w ciągu gry ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 12 lip 2014, 13:28

Tak, jak dla mnie mała ilość cech irytująca była już w trójce. A co dopiero teraz... Nie ma to jak simy, które są jeszcze bardziej ludzkie, ale określić ich można w czterech(?) słowach. Podejrzewam, że do odblokowania będzie jedna, może dwie cechy. W trójce też tak było, tylko że na wstępie wybieraliśmy więcej.

A co do Niezapominajki to liczyłem na to, że też nagra taki filmik, lubię ją ;)

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 12 lip 2014, 13:39

Ja też lubię Niezapominajkę jak i Młotkę oraz Madzię wszystkie 3 nagrały filmik z demo the sims 4. Mi mniejsza ilość cech nie przeszkadza to nawet lepiej. Jestem bardzo ciekawa trybu życia i interfejsu z trybu życia.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 12 lip 2014, 14:25

Sliczna simka, ale wlosy wszystko psuja:
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 12 lip 2014, 14:28

Musiała być chyba mocno przerobiona w programie graficznym, bo wygląda strasznie sztucznie.

Zauważyłem jedną wspólną rzecz w filmikach z CASu - wszystkich dziwią te style chodzenia, są strasznie nienaturalne...

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 12 lip 2014, 14:36

Nie jest (chyba) przerobiona w programie graficznym, tylko kolory trochę podsycone i poprawione.
Tak czy siak, dla mnie piękna.

JamesSinatra, zgadzam sie co do tych stylów. Sa przesadzone. Tylko ten normalny i kobiecy sa do zaakceptowania jak dla mnie.

Btw, jak dostać to demo? ( tak, tez chce wypróbować.) Wystarczy mieć Origin i sprawdzać w "moje gry" czy sie to tam pojawi?

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 12 lip 2014, 14:43

Tak, kobiecy im akurat wyszedł.
I u faceta któryś z tych cwaniackich, albo dumnych, nie pamiętam.

Pasowałoby, żebyś miała konto połączone z tym na thesims3.com i zarejestrowane jakieś gry z TS, bo pewnie fanom Battlefielda nie wysyłają tego demo :p.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 12 lip 2014, 14:53

Za dużo tych piegów...jakby była obsypana piaskiem czy cuś :P

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 12 lip 2014, 15:31

hah .. EA znalazło swietne rozwiązanie by przymknąć niezadowolonych graczy - danie im dema ;p
Najlepsze jest to jak osoby najbardziej narzekające na grę teraz bardzo chcą pograc w demo :p

przypomina mi to scene z SP

usunięto nieodpowiednie treści //Guuki
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 12 lip 2014, 15:46

beldor pisze: Najlepsze jest to jak osoby najbardziej narzekające na grę teraz bardzo chcą pograc w demo :p
Co w tym dziwnego? Tez narzekam na czwórkę odkąd wypłynęły negatywne informacje, ale CAS podobał mi sie od początku i nie tylko mi, wiec nie widzę w tym nic dziwnego, ze niektórzy, w tym ja, chcą go wypróbować. CAS a rozrywka w całej okazałości, to jednak dwie inne rzeczy. To, ze chce stworzyć własnego sima i wypróbować nowe narzędzie, nie oznacza od razu ze nagle kocham czwóreczkę a EA mnie przekabaciło. Polecam trochę wyluzować. ;'p

Simka, pisali oni przecież ze kolejne cechy zdobywa się podczas gry. Tak czy siak, cech do wyboru jest mało. Ciekawe czy w wersji końcowej będzie ich więcej. W trojce byl zdecydowanie większy wybór juz w podstawie. Możliwe, ze będzie ich mniej, ale za to będą bardziej wpływały na samego sima i jego życie.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 12 lip 2014, 16:27

Zgadzam się z Larissą. Nie zamierzam kupować czwórki, ale to nie zmienia faktu, że chcę wypróbować demo CASu. To chyba jedyna rzecz, która im w miarę wyszła. Ale na pewno nie przekona mnie do kupna tej gry.

Nie podoba mi się to, że wybierając aspirację, dostajemy dodatkową cechę, która pomaga nam tę aspirację osiągnąć. Co jeśli chce się stworzyć sima, który marzy o bogactwie, ale jest życiowym nieudacznikiem?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 12 lip 2014, 16:35

Galeria jest teraz fajna i przez kilka pierwszych tygodni po premierze taka pozostanie, ale zaraz zrobi się z niej śmietnik gdy powstaną pierwsze cc. Oby była na tyle mądra, że będzie ostrzegać nas, że sim/rodzina zawiera cc, albo najlepiej, jeśli nie będziemy ich mieli to podmienią się na podstawowe. Pobierając z giełdy wymian możemy pobrać same śmieciowe nieoficjalne obiekty. :P

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 12 lip 2014, 16:48

Bläck pisze:Mieliście dość CAS'u toć to hipokryzja :haha:
EA dobrze wie jak wyciągnąć z was kasę :)
Rzygałam CAS-em i teraz też już zaczynam rzygać, bo ile można się torturować patrzeniem przez szybkę, jak ktoś je dobre ciasto? Poza tym zważ na to, że przez długi czas twórcy nie podawali żadnych informacji odnośnie samej rozgrywki, tylko wrzucali mało mówiące screeny z CAS. Więc nie ma co się dziwić że ludzie mieli tego dość i się denerwowali, bo chcieli zobaczyć więcej.
Ze mnie nie kasy nie wyciągną, bo Simsy to dla mnie coś więcej niż sam CAS :) Nie polecę w podskokach z otwartym portfelem, bo CAS jest ołsom end emejzing. Bo co z tego że tworzenie sima jest fajne, skoro to jeden z elementów rozgrywki, a pozostałe pozostawiają wiele do życzenia. Nie mam 7 lat żeby rzucać się na wszystko co ma logo The Simsy, nawet jeżeli byłaby to kupa zawinięta w kolorowy papierek z logiem EA. Oczu mi nie zamydlą.
Chcę ten CAS mieć, bo to jedyna dobra rzecz jaką widzę w tej grze i do tego jest ona darmowa.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 12 lip 2014, 16:56

Poza CAS jeszcze tryb budowy będzie fajny no i emocje, wielozadaniowość no i ta cała galeria to będą fajne rzeczy w 4. Jeszcze sam fakt że, gra mam nadzieję będzie płynniej chodzić dzięki tym ograniczeniom które twórcy zrobili. I to, co mi się najbardziej spodobało to możliwość podróżowania simem między światami czekałam na to od dawna. Z tego co czytałam ma być o wiele więcej rzeczy, w podstawie niż do tej pory we wszystkich dotychczasowych częściach the sims.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 12 lip 2014, 17:12

pozyjemy zobaczymy... jeszcze pewnie wiekozsci z was miny zrzedna.. i koniec koncow.. gre nie dosc z ekupicie to sie nia jarac bedziecie...


Mnie martwi jedna rzecz.. mozliwosc w kazdej chwili wrocenia do CAS.. to znaczy ze co.. ze podchodze do lusterka i z garbatego nosa robie zadarty ??? Jesli tak to rozwiaza to dostana duzego minusa...

Podobne rozwiaznaie zrobili w TS3 zwierzaki... gdzie z boksera jednym kliknieciem mozna bylo sobie huskiego zrobic.... powinni zrobic to jednak bardziej realne...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 12 lip 2014, 17:19

Jackob pisze:Galeria jest teraz fajna i przez kilka pierwszych tygodni po premierze taka pozostanie, ale zaraz zrobi się z niej śmietnik gdy powstaną pierwsze cc. Oby była na tyle mądra, że będzie ostrzegać nas, że sim/rodzina zawiera cc, albo najlepiej, jeśli nie będziemy ich mieli to podmienią się na podstawowe. Pobierając z giełdy wymian możemy pobrać same śmieciowe nieoficjalne obiekty. :P
Dlatego znając życie nie ściągną stamtąd nic, bo szkoda mi będzie czasu na grzebanie w tonie śmieci. A juz na pewno powinna być opcja permanentnego ukrycia jakiegoś "dzieła"

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 12 lip 2014, 17:36

What I can suggest is to post on our Sims 4 forums to be seen by our developers and to let them know that you are interested to play the demo.
Dexter
Here is our link http://forum.thesims3.com/jforum/forums/show/598.page

....umieram. wystarczy mówić jaka ta gra jest wspaniała! :*

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 12 lip 2014, 18:01

Prosta logika jak za darmo to czemu nie korzystać ?
Także jak dają CAS to nic jak brać :D co innego gdyby za to kase chcieli to wtedy podziękowałabym ;)

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 12 lip 2014, 18:18

Stara-Raszpla pisze:pozyjemy zobaczymy... jeszcze pewnie wiekozsci z was miny zrzedna.. i koniec koncow.. gre nie dosc z ekupicie to sie nia jarac bedziecie...
Jesteś z EA? :haha:
Jeśli chodzi o mnie, to prędzej mi ręka uschnie :D
diamond5 pisze:Także jak dają CAS to nic jak brać :D co innego gdyby za to kase chcieli to wtedy podziękowałabym ;)
Przez miesiąc jeszcze się to może zmienić :haha:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości