The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lip 2014, 11:43

Na pewno nie wysyłają do każdego kto ma Origin. Ja mam Origin, ale nie mam żadnych połączeń z The Sims 3 więc pewnie nie mam co liczyć, chyba że na podstawie użycia tego samego maila wysyłają ;p

Co do samego CAS to mam tylko zastrzeżenie do właśnie grubości simów. Nie podoba mi się to, że twarz nie tyje prawie. Chyba, że tak jak wcześniej ktoś pisał to również będzie zależało od startowej sylwetki sima. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie jakiś mod na czułość suwaków ;) Poza tym fryzury, ubrania, dodatki - wszystko mi się podoba. Lepienie sima też widać, że daje spore możliwości, prawie żaden nie jest do siebie podobny.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 lip 2014, 11:47

@Absolem a co ja mam powiedizec..

ja preorder mam od 28 wrzensia zeszlego roku.. w store wydalam jakies 100 tys simpoints... i tez nie dostalam :/
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 09 lip 2014, 11:50

Ja mam w bibliotece TS3, jeden dodatek i jedne akcesoria, ale też nie dostałem :P

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lip 2014, 11:51

Hehe, Stara-Raszpla bo oni pewnie wybiórczo to wysyłają bez wnikania w szczegóły, byleby jakoś być powiązanym z kontem na stronie simów ;p Kilku simowych youtuberów dostało demo, co moim zdaniem akurat przypadkiem nie jest. Choć podejrzewam, że sami się o nie upomnieli, a że promują Simsy za sprawą swoich filmików to im dali ;p Może powinnaś też się upomnieć na twitterze czy gdzieś :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 lip 2014, 11:54

@Absolem taka wlasnie mam nature :D tylko ze jak maila poslalam to info z systemu bylo ze maja na niego 14 dni... dziwny jest tenm help.ea :P no nic... zostaje jeszcze telefon :D
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lip 2014, 11:58

Raszpla, przez tego maila nic nie zdziałasz raczej ;p musisz znaleźć coś bardziej bezpośredniego, albo napisz na twitterze czy coś ;p No ale w sumie na tego technicznego też można, trzeba próbować drzwiami i oknami :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 09 lip 2014, 12:03

Dwa otoczenia. Nareszcie potwierdzili. :sweet:
Ciekawe czy pojawi się trzecie..

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 09 lip 2014, 12:05

Jackob, wcześniej podawałeś zdjęcia jakichś dobrych autorów, którzy zrobili simy w Demo i dali je na swoje blogi. Mógłbyś podać linka do tych blogów ? :P

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 09 lip 2014, 12:08

Dwójka pierwszych była od pixelquarry (jakoś tak). :P
Zachwycania ciąg dalszy. Simowie od Shanni bo Banni <3

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 09 lip 2014, 12:08

Piszczac pisze:
teoyaomqui pisze:
Piszczac pisze:Ale Origin jest dostępny dla każdego, tylko trzeba chcieć go zainstalować i zarejestrować.
podejrzewam też, że trzeba mieć przynajmniej jedną grę zarejestrowaną, bo po co wysyłać demo do osób, które w ogóle nie są zainteresowane simami.
ale czy to się nie tyczy osób, które mają jakąkolwiek grę ts3 kupioną? przecież są osoby, któe dopiero od 4 generacji zaczynają swoją przygodę z simsami albo coś :>

ta ruda simka jest cudna <3
Mówiąc o zarejestrowanej grze miałam oczywiście na mysli sims 3 :) A ci co zaczną od czwórki, to będa mieli dostęp za jakiś czas. W dniu premiery kupują przeważnie "simowe świry"
no właśnie, czyli jednak nie wszyscy ;) nie czepiam się już szczegółów - tak czy siak pomysł dobry, może przekonać sporą część niezdecydowanych do kupienia gry. mnie tam nie przekonuje, chociaż niektóre simy wyglądają super :D

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 lip 2014, 12:13

Bläck pisze:@Stara-Raszpla Polecam live chat. Ja swojego e-mailu do dziś nie dostałem z błędem. Choć i tak myśle że nic nie zdziałasz :P
Zadzownilam .. ale nic nie uzyskalam.. goscoiu sie staral.. z pomocy tehcnicznej.. ale sotatecnzie powiedizal ze to bylo "losowe"... no coz.. .los losem.. ale jednak niesmak pozostal...

tak nagradz esie wlansie preorder, wsyzsktie the sims.. i 100 tys simpoints...


@Jackob Sim fajnie wyglada.. ale simka okropna...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 09 lip 2014, 12:25

No cóż. Pocieszę was, też nie mam tego demo. Nie ma się raczej co dziwić. Zarejestrowałem tylko podstawę i jeden dodatek, żebym dostał darmowe Miejskie Życie :P Zarejestruję całą resztę jak dokupię Zostań Gwiazdą. Chociaż po tym co pisze Raszpla to nie ma nic do rzeczy. :|

Czekam na ten gameplay. Może mnie przekona... Wymagań ja się nie boję. W tym miesiącu powinienem mieć nowy sprzęt, który całą trójkę pociągnie spokojnie. Czyli koniec końców nawet jeśli nie kupię czwórki będę szczęśliwy.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 lip 2014, 12:37

@Bebgun dobrze slyszec jakis pozytywny aspekt :)

Musze ale przyznac ze zdjecia z CAS robia na mnie wrazenie... podobaja mi sie ci simowie.. jezeli w grze bedzie to tak wygladac to spoko

Chociaz z drugiej strony takie przerysowane simki mniej mi sie podobaja


Obrazek
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lip 2014, 12:42

Eh ja jestem łatwy, tyle niedoróbek w tej grze i braków, a dla samego faktu, że simowie są tacy żywi kupiłbym grę : P No ale jeszcze zobaczymy jak gameplay. A jeszcze jakby oficjalnie potwierdzili, że maluchy i preteensy dojdą w jakiejś aktualizacji to kupiłbym grę bankowo :\ Bo ekrany ładowania, choć uważam je za minus, to mi osobiście nie będą przeszkadzać. Ostatnio wgrałem na nowo TS3 i niestety po kilku dniach już mam dość znowu xd Te wczytywanie się parcel, ścinki i nawet po wgraniu innych oczu i skinów simowie nadal są jacyś puści. Więc coś czuję, że albo będę musiał przejść do czwórki chcąc nie chcąc, albo po prostu przejdę na simową emeryturę ;p Bo nawet w dwójkę próbowałem ostatnio grać, ale mimo całej mojej sympatii dla tej odsłony, nie potrafię już w ogóle dłużej przy niej posiedzieć:)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 09 lip 2014, 12:58

Fatalnie rozwiązali kwestię dema CASu. Części osób jest przykro, część się cieszy.
Black, co to za grupka i jak ją można wspomóc? ;)

Fakt faktem, simowie wyglądają świetnie. Modyfikacja ich wyglądu jest o wiele lepsza niż dotychczas. Tu trzeba przyznać twórcom rację. Od początku mi się podobał ten kreskówkowy wygląd. Super ta opcja z grubokościstymi. xD

Jestem w szoku, że nie losowali w pierwszej kolejności między osobami, które najwięcej wydały na serię the sims.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 lip 2014, 13:16

Haha, ja się "nadziwić" nie mogę. EA udostępniło Demo CAS'u paru graczom, i nagle wszyscy zapominają o tym na co narzekali jeszcze niedawno, o basenach, małych dzieciach, i o wielu innych rzeczach. Mhm. Ja nie umiem przeboleć braku małych dzieci oraz tego ze nastolatkowie są tego samego wzrostu. Tak jakby cały urok rodziny w tej grze prysnął. A myślałam ze właśnie na tym polega ta gra, a nie tylko na ładniutkich simach. Te simy których pokazał Jackob, zrobione przez simsomaniakow specjalizujących się w robieniu ładnych i oryginalnych simow, są genialni. Szczególnie ta ruda simka albo ta z niebieskim skinem. I tez bym się chętnie w tym CAS'ie pobawiła, zrobiła simkę której obraz mam w głowie od paru miesięcy (serio xD)... ale czy naprawdę tylko to wam wystarcza by kupić tą grę? Moje emocje opadły już dawno temu i nawet najładniejsi simowie czy super mega CAS, nie sprawiają ze jestem podekscytowana. Zresztą, simowie i ich wygląd to tylko ich wygląd. Na koniec, zawsze liczy się rozrywka i to właśnie tutaj okaże się czy gra jest warta swojej ceny. A jak większość wie, na obecną chwile o trybie rozrywki i życia wiemy tyle co nic, a jak juz coś wiemy, to są to raczej mało pozytywne rzeczy. No ale przecież mamy CAS ;'p
Btw. Chce jeszcze dodać, ze nie jestem pewna co do zakupu gry. Pewnie z czasem i ja sie przekonam, ale będzie to wtedy kiedy dodadzą male dzieci w aktualizacji czy w dodatku (trochę sobie poczekam)bo nie mam zamiaru bez nich grac i jak sie upewnię, ze gra znowu nie jest pełna błędów i nie sprawia kłopotów. I pisze to, żeby później nie było, jak za parę miesięcy i ja pokaże na forum moją czwórkową rodzinę, i pojawia sie komentarze typu: " ale przecież mówiłaś ze nie kupisz czwórki!".xD
Ostatnio zmieniony 09 lip 2014, 13:26 przez Larissa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lip 2014, 13:25

Larissa nikt nie zapomniał o tym czego nie ma, po prostu CAS jest akurat fajny więc nie ma powodu żeby narzekać na niego :) A komentujemy na bieżąco wszystkie nowinki itd, więc teraz na uwadze jest demo CAS, toteż się na nim skupiamy, co nie znaczy że zapomnieliśmy o tych przeklętych niedoróbkach :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 09 lip 2014, 13:26

Larissa pisze:Haha, ja się "nadziwić" nie mogę. EA udostępniło Demo CAS'u paru graczom, i nagle wszyscy zapominają o tym na co narzekali jeszcze niedawno, o basenach, małych dzieciach, i o wielu innych rzeczach. Mhm. Ja nie umiem przeboleć braku małych dzieci oraz tego ze nastolatkowie są tego samego wzrostu. Tak jakby cały urok rodziny w tej grze prysnął. A myślałam ze właśnie na tym polega ta gra, a nie tylko na ładniutkich simach. Te simy których pokazał Jackob, zrobione przez simsomaniakow specjalizujących się w robieniu ładnych i oryginalnych simow, są genialni. Szczególnie ta ruda simka albo ta z niebieskim skinem. I tez bym się chętnie w tym CAS'ie pobawiła, zrobiła simkę której obraz mam w głowie od paru miesięcy (serio xD)... ale czy naprawdę tylko to wam wystarcza by kupić tą grę? Moje emocje opadły już dawno temu i nawet najładniejsi simowie czy super mega CAS, nie sprawiają ze jestem podekscytowana. Zresztą, simowie i ich wygląd to tylko ich wygląd. Na koniec, zawsze liczy się rozrywka i to właśnie tutaj okaże się czy gra jest warta swojej ceny. A jak większość wie, na obecną chwile o trybie rozrywki i życia wiemy tyle co nic, a jak juz coś wiemy, to są to raczej mało pozytywne rzeczy. No ale przecież mamy CAS ;'p
chyba o to chodziło, żeby demo zamydliło nam oczy :D

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 09 lip 2014, 13:27

Cas to jedyne narzędzie (poza emocjami), które względnie wyszło EA.
Problem w tym, że nawet Cas jest okrojony, przez braku STWÓRZ STYL.
Zgadzam się całkowicie z Larissą i nie rozumiem tego całego zamieszania, w związku z wydaniem CAS-u...

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 09 lip 2014, 13:30

Nie sądzę, by wszyscy nagle zapomnieli o małych dzieciach, basenach i ekranach ładowania. Po prostu CAS to jeden z niewielu plusów czwórki, a że dają go za darmo, to ludzie się ekscytują xD I to wcale nie oznacza, że zaraz się rzucą na preordery. Wręcz widziałam jak kilka osób mówiło, że skoro jedyną fajną rzecz z czwórki dają za darmo, to już nie mają żadnego powodu, by tę grę kupować :D

https://twitter.com/SimGuruGrant/status ... 0642866177
Co się stało z gazetami? D:
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości