The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 07 lip 2014, 21:36

Ale dobrze, IEJ wreszcie postanowiło się wytłumaczyć, oczywiście w swój reklamujący się sposób. Jednak po raz pierwszy widzę jakiś dobry ruch Elektroników. Pierwszy raz od zapowiedzenia SimCity Trójki braku basenów i bachorów.
Coraz bardziej się przekonuję do EA. MOŻE są to normalni ludzie.
CO JA WYGADUJĘ?! :wat:
EA i ich kampanie reklamowe! soft9
Ale sprawdzę ten niesamowity CAS. Może będą z tego ludzie...
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 08 lip 2014, 1:35

Bläck pisze:W ciągu dwóch tygodni zostanie wydany materiał wideo, 15 minutowy, przedstawiający tryb życia (interfejs, rozgrywka)
Ciekawe co tam zaprezentują. Mam nadzieje, ze oszczędzą sobie tych mało śmiesznych i przekomicznych historyjek ( jak ta z ta babcia i tym chłopakiem z siłowni z poprzedniego trailera), bo jak je oglądam to czuje jakbym oglądała trailer gry stworzonej 100% z myślą o 8 latkach. No ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 08 lip 2014, 10:22

Jeżeli dodadzą baseny i dzieci później, za darmo, to okej. Mogę zrozumieć, że teraz musieli pójść na parę kompromisów związanych z zaawansowaną technologią gry. I miło z ich strony, że opublikowali oficjalne wytłumaczenie całej tej kwestii.

Nadal jednak nie jestem pewny, czy grę kupię. Poczekam na ten film ukazujący rozgrywkę z prawdziwego zdarzenia...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 08 lip 2014, 10:24

Demo CAS będzie darmowe. ^^

Jeszcze skomentuję to co napisała Rachel. Postawiła grę w najlepszym możliwym świetle w którym ciągle zachwalane są emocje. Wyjaśnienie zamiast dzieci są emocje, aż śmiać się chce. Gdyby chcieli i nie zależałoby im na kasie to na pewno byśmy je zobaczyli. Baseny, ok, pogodziłem się nie będzie teraz - pojawią się w jakimś dodatku. Ale dzieci na pewno nie pojawią się w aktualizacji, nic na nich przecież nie zarobią, więc równie dobrze mogłyby się pojawić w podstawie. Też trzeba więc zbierać 100zł. na dodatek. :)
Przez ten wpis teraz wszyscy, którzy nie śledzili newsów o tym czego zabraknie w TS4 na pewno kupią. Mnie też nawet wpis przekonał, ale gdy wszedłem do tematu przypomniało mi się o ekranach ładowania, bezużytecznych tramwajach, parowcach i jeszcze wielu innych rzeczach. :P

I wiem, ciągle narzekam, a grę i tak kupię. Podstawę tak, a dodatki jeśli mi się spodoba, inaczej nie wspomogę finansowo ea. :*

EDIT:
SimGuru zmieniła awatar. Widać zmiany jakie zaszły. Pierwszy był stworzony podstawowymi możliwościami, na nowym widać poprawioną fryzurę, makijaż, brwi i w sumie to wszystko co się zmieniło. :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 08 lip 2014, 10:34

Mnie się pierwsza wersja, o dziwo, najbardziej podoba :wat: . Dwie następne za bardzo zajeżdżają mi "trójką", czyli mało wyrazistymi Simami bez duszy.
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 08 lip 2014, 10:41

Mnie tam to zbytnio nie przekonało bo w kółko mówią to samo więc na mnie to nie działa i wątpię żeby filmik zmienił moje nastawienie do tej części simsów. Niestety od początku 4 nie robiła na mnie takiego wrażenia jak 3. Przyzwyczaiłam się do otwartego otoczenia bez ekranów ładowania więc dlatego 4 do mnie nie przemawia. Ogólnie 4 to marna lepsza wersja 2.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 08 lip 2014, 11:14

Podzielam zdanie Guukiego, ta pierwsza miała wreszcie odważny grymas, coś oryginalnego, odbiegającego od "zawsze-tej-samej-twarzy". No i to wzięli i zlikwidowali, Teraz ma trójkowe miny. :((

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 08 lip 2014, 11:39

zgodze sie rowniez ze pierwsz ajest lepsza.. tyle ze ta pierwsza to pewnie photoshop tylko i wylacznie.. ale wszystko bedzie jasne jak pojawi sie demo.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 08 lip 2014, 12:34

Pierwsze co pomyślałam jak zobaczyłam te avatary to "O, kolejne porównanie czwórki z trójką ...wait. Czemu nad głową tej trójkowej simki jest logo TS4?"

Nie podoba mi się ten nowy avatar. Ta skóra jest taka blada i gładka ;/ Wcześniej była niewiele lepsza, ale przynajmniej miała jakąś głębię. A tutaj to prawie żadnych cieni nie ma.

@down nie pisz posta pod postem, po to masz opcję "Edytuj".
Ostatnio zmieniony 08 lip 2014, 12:48 przez Mikado, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 lip 2014, 12:50

Niedługo phii...
2 wojna światowa miała chyba miesiąc trwać...
Już mam dosć tego niedługo czy wkrótce.. Ciekawe jak będą wybierać te osoby do tej wersji trial
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 08 lip 2014, 12:52

Z pośród tych co zamówili grę na Origin.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 lip 2014, 12:55

Nie no bez przesady, ta simka nie wygląda jak trójkowa. Ale faktycznie, odnoszę wrażenie, że ta pierwsza ma ładniejszą teksturę skóry, lepiej pocieniowaną. Ale to akurat dawno zauważyłem, że wygładzono trochę skórę w porównaniu z betami.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 lip 2014, 12:58

Czyli powinien być wielki przypływ informacji, mam tylko nadzieję, że nie tsunami które sprawi, że gra będzie jeszcze gorsza.. No chyba, że tych graczy będzie jakaś tajemnica obowiązywać
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 08 lip 2014, 14:29

Super ^^ http://sims.arhn.eu/2014/07/wiecej-o-demo-cas/
Może przez galerię będzie można swoje wcześniej stworzone simsy wrzucić do gry ^^

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 08 lip 2014, 15:44

Jackob pisze:Z pośród tych co zamówili grę na Origin.
no to mam nadzieje sie zalapac.. .tyle juz kasy u nich zostawilam :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 08 lip 2014, 16:41

mnie ich tłumaczenie o braku małych dzieci i basenów nie przekonuje. CAS pobiorę, skoro dają za darmo, ale to nie znaczy że kupię czwórkę.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 08 lip 2014, 17:28

Bläck, jedyna informacja o rzekomych małych dzieciach w aktualizacji jaką znalazłam, pochodzi stąd. Tylko że to prawdopodobnie nie jest Graham i po prostu ktoś się za niego podaje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 lip 2014, 19:55

wymagania, wymagania!! To są wymagania DEMA CAS
MINIMUM: OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, or Windows 8.1 (64 bit versions are preferred)
CPU: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent
Dual Core and SSE 2 required
For computers using built-in graphics chipsets the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent
RAM: At least 2 GB
HARD DRIVE: At least 1.2 GB of free space with at least 0.5 GB additional space for custom content and saved games
VIDEO: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0
SUPPORTED VIDEO CARDS: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
DIRECTX: DirectX 9.0c compatible
INPUT: Keyboard and mouse

Dwurdzeniówka w minimalnych, 2 GB RAM, a miało chodzić na gorszych niż Sims 3... Wymagania gry z pewnością będą większe.. Niestety
No cóż ja na szczęście spełniam, ale o grze z wysokimi detalami mogę zapomnieć..

Wymagany Origin do ściągniecia i grania w demo.. Demo nie będzie zawierało wszystkiego co gra.
Demo prawdopodobnie będzie późnym latem, gdzieś w sierpniu..
INFO Z SIMSVIP
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 08 lip 2014, 20:02

Ultraviolence pisze:wymagania, wymagania!! To są wymagania DEMA CAS
Wymagany Origin do ściągniecia i grania w demo.. Demo nie będzie zawierało wszystkiego co gra.
Demo prawdopodobnie będzie późnym latem, gdzieś w sierpniu..
INFO Z SIMSVIP
W sierpniu? Myślałam że jakoś teraz...no nic, skoro wymagają Orign, to raczej i tego dema nie wypróbuję.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 lip 2014, 20:04

To, że w sierpniu to spekulacje graczy.. Niby nie potwierdzone info, ale EA jakoś milczy o dacie więc kto wie..
Zaraz, czy dobrze rozumiem? Ona zachęca do dzielenia się wrażeniami z innymi? Czyli nie będzie embargo, chyba

Czy Wy sądzicie, że ja nie mam lepszych rzeczy do roboty niż trzy razy dziennie wywalanie postów z tego tematu, które są offtopem albo jakimiś kłótniami durnymi?
Ten post nie tyczy się Ciebie, Shatt, tylko ogólnie. /Rai


Gracze już mają demo
Obrazek
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości