The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 07 lip 2014, 9:51

Ale wy ludzie narzekacie, Polactwo z was wychodzi :D
Mi też głupio, że nie będzie basenów, małych dzieci czy otwartego świata, bo za ss nie będę tęsknić ale wy jeszcze w to nie graliście a jedziecie po tym produkcie jak po jakiejś szmacie. Może gra mimo, że będzie okrojona nie będzie wcale taka zła? Może grać simami się będzie o dziwo całkiem fajnie? Ja jej nie skreślam z góry, zagrać zagram na pewno ale nie oceniam dlatego, że wiem jak przejechałem się na ubóstwianej ostatnimi tu czasy trójce. Myślałem, że będzie super, otwarty świat, lepsza jakoś więcej rzeczy a tak naprawdę połowę interakcji i animacji z dwójki wycieli, juz nie mówię o błędach zapisu lub zacinających się simach. Ja się na trójce zawiodłem ogromnie, dlatego od 4 zbyt wiele nie wymagam, może się jednam jakoś miło rozczaruję, bo grafika dla mnie jest nawet ok, ważne by gameplay był dobry, wtedy brak basenów itd. jakoś pewnie zleci na dalszy plan.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 07 lip 2014, 9:57

Wspomniecie moje słowo, że simy będą jeszcze głupsi niż byli..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 07 lip 2014, 10:30

Jejciu, skończcie już ten off-top o piractwie, okej?

Ja osobiście czwórki nie kupię i czarować tez nie będę :| Dla mnie to "coś" nie jest godne nazywać się grą a już tym bardziej simsami

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 lip 2014, 13:53

Mi się wydaje, czy znowu kombinowali z teksturami włosów? :D Ta fryzura męska była już pokazywana, ale nie przypominam sobie żeby z takimi teksturami. Ładne są.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 lip 2014, 14:26

Eee, Champion mi się właśnie w czwórce najbardziej podobają bo nie są płaskie i nie wyglądają jak nitki ;p W trójce niestety są najbrzydsze, ale za to są do tego dobre CC :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 07 lip 2014, 17:11

ja tam ts4 nie zamierzam ani kupić, absolutnie nie ma to sensu jak tak czytam, co ta gra ma do zaoferowania :/ może pogram u kogoś znajomego i jak mi się spodoba, to będę się zastanawiała. może ostatecznie się okaże, że warto?

Adamsims
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 07 lip 2014, 17:14

Stara Raszplo, the sims 4 nawet toster obsłuzy, twórcy już coś tam mówili, a pewien użytkownik pokazywał swoje obliczenia. Wyszło, że gra MAKSYMALNIE będzie korzystać z takich zasobów jakie posiada laptop za 1900 zł. Maksymalnie. Przecież za 4-5 lat to już każdy będzie posiadać taki sprzęt.
Co powiesz np. o gta 5? Jest to najdroższa gra na świecie, ale twórcy wydając ją na PC mają w pupie wymagania, chcą dać dobry produkt.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 lip 2014, 17:34

No to żeby tak zgubić offtop, wkleję njusa z głównej: http://simstruelife.pl/News:Obudowa_na_ ... h_07.07.14

Gadżet fajny, ale ja bym się z czymś takim na telefonie nie pokazał :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 07 lip 2014, 17:35

Moim zdaniem cały czas jak małe mróweczki dajemy się manipulować marketingowcom EA.
Gdyby nie chcieli takiego szumu związanego z brakiem basenów, dzieci, to byśmy się do premiery o tym nie dowiedzieli. W myśl zasady: nieważne jak piszą ważne żeby pisali. Myślę, że na prawie dwa miesiące przed premierą nie ma sensu rozsądzać czy będzie to dobra gra czy zła.
Co do wymagań nie widzę problemu tak długo, jak dostanę dobrze zoptymalizowaną grę, która nie będzie się zacinała. Wolę 30 sekund ekranu ładowania, niż 30 sekund zawieszonego obrazu i nie wiem czy mi się coś dzieje z kompem, czy gra się doczytuje.

Lepsza obudowa na telefon niż plecaczek. xD

Adamsims
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 07 lip 2014, 17:41

Marathai pisze: Co do wymagań nie widzę problemu tak długo, jak dostanę dobrze zoptymalizowaną grę, która nie będzie się zacinała. Wolę 30 sekund ekranu ładowania, niż 30 sekund zawieszonego obrazu i nie wiem czy mi się coś dzieje z kompem, czy gra się doczytuje.
Ja tam wolę dobrze zoptymalizowaną grę bez ładowania, da się taką zrobić. ;)

Niedawno(muszę na biężąco odpisywać) poruszył temat deadline. Zamierzam iść pracować do korporacji i ta osoba miała racje. Nie ma czegoś takiego jak spóźnienie się z projektem. Zostaje się po godzinach aż się zrobi. To by oznaczało, że już wtedy mieli w planach nie robienie tylu opcji. soft2

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 07 lip 2014, 18:39

Proszę Was o nierobienie offtopu i zaprzestaniu dyskusji co jest, a co nie jest piractwem. Jeśli chcecie o tym podyskutować, proponuję zrobić to w odpowiednim dziale (Światopogląd), ale nie tutaj.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 07 lip 2014, 19:36

No ciekawe :)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 07 lip 2014, 19:37

Jeśli nie będzie płatne, to EA mnie zaskoczy.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 07 lip 2014, 19:44

"We’ll be releasing over 15 minutes of in-game Live Mode footage (with complete UI) in the next two weeks." - yeah
A tak poza tym, artykuł jak wszystkie inne, "będą EMOCJE, będzie SUPER CAS" ;d

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 07 lip 2014, 19:56

Tak sobie to czytam i moze mają rację? Może dobrze zrobili nie dodając basenów i małych dzieci?
A tak serio to ciekawe ile tą wymowkę wymyślali soft9

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 lip 2014, 20:12

Bez względu czy kupię czy nie, chciałbym żeby kiedyś w Simsach pojawił się saksofon i harfa :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 07 lip 2014, 20:33

^ niby tak.. No ja jestem ciekawa..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 07 lip 2014, 20:51

Jeszcze raz zobaczę słowo "emotions" to zacznę czymś rzucać...

Jeżeli dla nich nowa technologia oznacza cofanie się w rozwoju, to ja dziękuję. Całe to tłumaczenie mogą sobie wsadzić w cztery litery. Mnie nie interesują ich problemy nowotechnologiczne, interesuje mnie jedynie finalny produkt, bo to za niego płacę, a nie za jakieś tanie wymówki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 07 lip 2014, 21:21

No i fajnie, większość ludzi się podjara CASem w wersji demo i kupi grę, gdy pojawi się w sklepach, nie zważając na brak dzieci i basenów <3
To naprawdę miły gest ze strony EA.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 07 lip 2014, 21:33

A ja czytając to wszystko doznałem kolejnych olśnień
In The Sims 4, there are seven unique walk styles that you can choose from to help your Sims express themselves. To make those walk styles come to life, we had to create around 75 distinct animations. And it doesn’t stop there. Every emotion in The Sims 4 comes with a visible reaction or even another special walk style.
A w The Sims 2 to przepraszam bardzo co było? Nikt nie pamięta? To ja przypomnę. Dwa style normalne+plus styl studentów+styl wściekły+2 style skradania się+styl modelki. Liczne, naprawdę liczne wyrazy twarzy bo ok.40.
That’s where you’ll see about 320 new emotion-based animations, as well as over 600 reactions to objects.
I co? Myślą, że zrobią na kims wrażenie bo podali jakies liczby z kosmosu? Niech podadzą takie same dane z poprzednich generacji, wtedy porozmawiamy czy to cos przełomowego czy nie
And another thing - we were thrilled that more than 1200 people came through our E3 demo room last month to see The Sims 4 in action
No szkoda, że nie byliście tak samo wstrząśnięci kiedy tysiące(!) fanów wycofało preordery, zaczęły się zamieszki, plotki a nawet doszło do tworzenia petycji(!) która zebrała ponad 15 tys. głosów(!)
So from the entire development team here at The Sims Studio, thank you for your feedback and support. Our hearts are being poured into every line of code, every single piece of art, and every single Sim that is created.
Walcie się! Po prostu walcie się!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości