The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 03 lip 2014, 12:54

Ja poproszę 20 minutowy gameplay, w którym pokażą najważniejsze nowości i oczywiście EMOCJE! Jedyne emocje jakich uświadczamy na chwilę obecną to fanów.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 03 lip 2014, 13:02

develire pisze:Mi tam jak narazie wszystko pasuje. Faktycznie brak basenów boli, ale mam nadzieje, że dojdą w aktutalizacji nie dodatku. Małych dzieci brakować mi nie będzie, bo w poprzedniczkach byly malo dopracowane i było z nimi bardzo mało opcji. A co do Stwórz Styl to ja go w ogóle nie używam, wydaje mi się zbedny.
Dobijają mnie tacy naiwniacy, bo już nazwę rzeczy po imieniu, choć to i tak jest delikatne. Jak bardzo oni musieliby wybiedzić tą grę, żebyś przejrzał na oczy, że zapłacisz kupę kasy za coś, co nie jest warte nawet 50zł? Oni tam mają niezły ubaw z takich naiwniaków, którzy ładują im kieszenie dolarami. Nie ma co się dziwić że EA nie szanuje swoich klientów, skoro ta klientela nie szanuje siebie i nawet kupę zawiniętą w kolorowy papierek, kupią. No ale to tatuś albo mamusia dadzą pieniądze na nowe simsy, a nieswojej kasy przecież nie żal.

Już widzę jak wam dodadzą małe dzieci w aktualizacji :haha: Przecież to oczywiste że wcisną je do dodatku lub Store. Naprawdę myślicie że dadzą je wam za darmo?

Awatar użytkownika
Demonique
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Demonique » 03 lip 2014, 13:07

Jak czytam o The Sims 4 to mam wrażenie, że znowu czytam o premierze The Sims 1, gdy miałam 14 lat... Co to będzie za gniot! Zostaję przy The Sims 3 chociaż i tak coraz rzadziej gram :)

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 03 lip 2014, 13:12

Pacyfka, do premiery 2 miesiące. Jeszcze w każdej chwili mogę zmienić decyzje. Mówię to na czas obecny, że kupię. Za dwa miesiące mogę magicznie zmienić zdanie. Jak nie teraz.

I nie nazwałbym siebie naiwniakiem skoro jak napisałem, narazie wszystko mi pasuje.
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 03 lip 2014, 13:21

Uaktualniając listę Jackoba:

Lista rzeczy, które będą nowością:
- nowy cas (elastyczna edycja zamiast suwaków)
- "nakładkowa" grafika - włosy, drzewa i inne tego typu płaskie powierzchnie wyglądają, jak nałożone na siebie warstwy.
- ozdoby otoczenia w postaci tramwaju oraz parostatku
- interakcje, np. karmienie piersią
- "simowie się nie blokują"
- Galeria.

Lista rzeczy, jakimi EA chwali się od roku:
- emocje.
- CAS.

Lista rzeczy, które dotychczas były we wszystkich seriach, ale zabraknie w podstawowej grze TS4:
- baseny
- małe dzieci
- piwnice
- więcej, niż 3 piętra na parceli
- budynek z fundamentem oraz bez na jednej parceli jednocześnie

(Na pewno jest tego jeszcze więcej)

Lista rzeczy, które odebrali patrząc tylko na poprzednią generację:
- otwarte otoczenia
- narzędzie stwórz styl
- narzędzie edycji miasta
- rowery oraz samochody (?)
- królicze nory
- swobodna jazda autem po mieście
- ...
(Jeszcze sporo tego jest)

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 03 lip 2014, 13:45

Pacyfka, to, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie nie daje Ci żadnego prawa do obrażania takiej osoby. Nie wyobrażaj sobie, że dla Twojego widzimisię wszyscy odstąpią od kupna gry. Po to jest forum oraz ten temat, aby każdy mógł wypowiedzieć się swobodnie.
Smisiu, poproszę źródło odnośnie braku samochodów oraz swobody jeżdżenia nimi po mieście, chyba mnie coś ominęło w tym temacie.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 03 lip 2014, 13:49

Żadnej wzmianki o samochodach jeszcze nie było, ale na pewno się pojawi, że to tylko ozdoba, jak tramwaje czy parowiec. A jeździć swobodnie po mieście nie da rady skoro są ekrany ładowania. :P

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 03 lip 2014, 14:03

Ja tam wolę niczego nie deklarować, bo trochę dziwne by było, żebym wołała, że nie kupie gry a później bym w sieć rzucała screeny albo swoje simy :) A łatwo byłoby sprawdzić moje wcześniejsze nastawienie i trochę wstyd :P Sama jeszcze nie wiem co zrobię. Trochę mnie zmartwiliście tymi fundamentami. Kiedy to któryś z SimGuru powiedział? :(

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 03 lip 2014, 14:27

Czasem nie trzeba gameplaya, by wiedzieć, że się jakiejś gry nie kupi. Dla mnie np. usunięcie małych dzieci z podstawy jest skandaliczne i nie kupię tej gry choćby po to, żeby nie dać EA zarobić :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 lip 2014, 14:53

Prelude, ale skoro odebrano większość, które były dla kogoś ważne, to można na tej podstawie już stwierdzić, czy się kupi czy nie :P To tak jakby wynająć mieszkanie - nie widziałaś go jeszcze ale wiesz, że nie będzie miało okien, będzie bardzo małe, zabraknie w nim ważnych sprzętów takich jak lodówka czy łóżko :P Na pewno nie wynajmiesz takiego mieszkania bo już wiesz, że nie ma w nim rzeczy, które są Ci potrzebne. Mieszkać w nim można nadal, ale raczej będzie to bardzo niekomfortowe i żenujące.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 03 lip 2014, 15:20

Smisiu pisze:Lista rzeczy, które dotychczas były we wszystkich seriach, ale zabraknie w podstawowej grze TS4:
- ...
- budynek z fundamentem oraz bez na jednej parceli jednocześnie
Jak to?! :( A co z garażami? A, no tak...
Obrazek
av by teaplease.

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 03 lip 2014, 15:29

No właśnie nie wiem, bo to dla mnie nowość, jakoś mi chyba umknęła ta wiadomość od twórców.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 03 lip 2014, 16:20

Garaże? po co wam garaże, skoro zapewne, nasi simowie będą trzymali samochody w kieszeni? A jak będą chcieli gdzieś pojechać, auto pojawi sie magicznie na ulicy a oni w nim, pojada kawałek i pojawi sie ekran ładowania. Tyle z tych samochodów.

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sasha » 03 lip 2014, 16:33

a gdzie wy chcecie samochodami jezdzic skoro sa darmowe taksy i ekrany ladowania co 5 domow xD

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 03 lip 2014, 16:34

Samochody raczej w tej części będą taaak bardzo potrzebne jak w dwójce. Przydadzą się tylko, jak sim spóźni się do pracy...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 03 lip 2014, 18:01

https://www.youtube.com/watch?v=qdQ2oN8 ... e=youtu.be
Oglądając to przypominam sobie tą konferencję, wtedy zauroczyła mnie osoba Rachel Franklin która tak dobrze mówiła, że wtedy dałem szansę czwórce. Uznałem że nadszedł nowy czas dla simsów, dużo się nie pomyliłem bo nastał, tylko najgorszy jaki do tej pory mógł być.
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 03 lip 2014, 21:49

W sumie nic nie pisali o tym.. ale pewnie o CAW też będzie można zapomnieć :P
Obrazek

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 03 lip 2014, 22:09

Mówili, że nie będzie opcji edycji świata w grze, więc pewnie CAWu też nie dadzą.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 03 lip 2014, 22:39

CAW by polegał na tworzeniu dzielnic, w sumie nie byłoby tyle zabawy i pracy jak trójkowym...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 03 lip 2014, 22:47

Niech ktoś się zapyta gurusów o CAW :kocia:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości