The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 02 lip 2014, 23:55

Rai, było. :)

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 02 lip 2014, 23:57

Aha, no sorki. :)
Ale znalazłam jeszcze świetną okładkę pierwszego expansion packa (chociaż trochę kiepsko zrobiona):
Obrazek
:D

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 03 lip 2014, 0:32

Świetnie, nie będzie nawet spożywczaka, który w TS2 był.
To już jest przegięcie, że gra się robi gorsza nawet od "dwojki" w niektórych aspektach...

http://simsvip.com/2014/07/02/the-sims- ... hool-lots/
Obrazek

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 03 lip 2014, 0:48

Sim Guru ostatecznie powiedziała, że nie ma sklepów na tę chwilę. Może będą w dodatku? Jak było w TS2?

Awatar użytkownika
Plamula
Renciści
Renciści
Posty: 122
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Plamula » 03 lip 2014, 1:06

Czy to normalne że firma projektuje całą serię dodatków do gry zanim stworzy grę? Nie wiem jak to się teraz odbywa, ale na moje tworzy się solidną, spójną grę, a jak z czasem wyjdzie, że fajnie byłoby to w jakiś sposób ubogacić to wychodzi dodatek.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 lip 2014, 1:16

Na chwilę obecną nie wiem nawet co czwórka ma mieć wspólnego z jakąkolwiek symulacją? Teraz to się zrobił z niej już jakby rpg w którym zdobywamy skille takie jak gra na pianinie i rozwijamy sima aż do śmierci...

Przed chwilą pograłem w TS3... tak miło było popatrzeć na malucha, który nauczył się już chodzić i sobie tuptał po ogrodzie za tatuśkiem...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Adamsims
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 03 lip 2014, 1:42

Marathai pisze:Sim Guru ostatecznie powiedziała, że nie ma sklepów na tę chwilę. Może będą w dodatku? Jak było w TS2?
W podstawie można było jeździć do parków, sklepów z żywnością lub sklepów z ubraniami. W nocnym życiu doszły restauracje oraz kluby, a we własnym biznesie sklepy i również restauracje. Co najważniejsze, miejsca te tętniły życiem. A wciąż mówimy o The Sims 2.

Pamiętam, że jakiś czas temu z EA zaczeli odchodzić twórcy The Sims 3, miałem nadzieję, że przez to będzie lepiej, ale może odeszli bo nie chcieli brać udziału w tej komedii.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 03 lip 2014, 1:51

Brak sklepów? No oni sobie chyba prima aprilis robią. Szkoda, że pomylili daty. : /
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Adamsims
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 03 lip 2014, 2:04

Nie wiem czemu ludzie narzekają! Oni robią co chcemy! Narzekaliśmy na królicze nory, skasowali. Narzekaliśmy na postęp historii, skasowali. Małe dzieci były nudne, skasowali! Oni są amajzing, nie... oni używają określenia "osom"! Reklamując każdy dodatek do trójki, używali ciągle tego słowa.

Adamsims
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 03 lip 2014, 2:16

Simka pisze:I to jak. ;) Siedzą w cyferkach i grafice a logicznego myślenia chociażby " X, Y, Z były złe to usprawnijmy je!" brakuje. A może i zapału do pracy? Na pewno, bo wiedzą że i tak miliony do kieszeni im wpłyną więc po co robić wypasioną gre.
To jest najgorsze. ;( Ja dla zasad nie dotknę tej gry nawet kijem. Nie zagram u znajomych, nawet by mi się pobierać nie chciało, a co dopiero wydać pieniądze. Również liczę na pojawienie się konkurencji.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 03 lip 2014, 2:33

To Will Wright powinien stać na tej scenie... I pokazywać zupełnie inną grę... Którą powinien tworzyć zupełnie inny Maxis... Dzięki, EA...

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Eq » 03 lip 2014, 9:34

Absolem pisze: Przed chwilą pograłem w TS3... tak miło było popatrzeć na malucha, który nauczył się już chodzić i sobie tuptał po ogrodzie do basenu za tatuśkiem...
:swelol:

Czwórka to dla mnie lekka porażka. Pokazują nam na filmikach coś, czego nie będzie w grze... Bez sensu. Była pokazana scena w szkole, już myślałem - nareszcie, szkoły takie otwarte! A tu się okazuje, że w ogólnie nie ma szkoły, tzn. jest, ale się do niej jeździ i wraca, tak jak w 2. Nie dość, że zabrali nam Stwórz Styl, którego nie zrobili bo kolory miały wpływać na emocje (ups), zabrali maluchy, i baseny... Dobra, niech dzieci i baseny dojdą w aktualizacji, ale jak zrobią je w store czy czymś, to naprawdę nie będzie fajnie, bo to powinno być darmowe, wgl powinno być w grze podstawowej, odbierają nam to, co było zawsze... I powinno zostać. Wolałbym poczekać te kilka miesięcy, aż dopracują podstawę do 100%. Ale przecież nie przesuną premiery, bo hajs poleci...

EA mnie zawiodło. Bardzo.

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 03 lip 2014, 9:41

Mi tam jak narazie wszystko pasuje. Faktycznie brak basenów boli, ale mam nadzieje, że dojdą w aktutalizacji nie dodatku. Małych dzieci brakować mi nie będzie, bo w poprzedniczkach byly malo dopracowane i było z nimi bardzo mało opcji. A co do Stwórz Styl to ja go w ogóle nie używam, wydaje mi się zbedny.

Z tego co przeczytałem n a Simstruelife, że jak bedziemy chcieli isc na inna parcele to czeka nas ekran ładowania (?)
"""Sąsiedztwa ładują się wraz z parcelą, do której się udajemy. Nie ma ekranu ładowania między przestrzenią publiczną danego sąsiedztwa, a parcelą, do której zmierzamy. Jeśli chcemy przejść do innej parceli, ale w tym samym sąsiedztwie, niestety ale czeka na nas ekran ładowania."""

Myślałem, że te 5 domków będzie już całkowicie naładowane, ze nie bedzie trzeba na nic czekać, a tu takie rozczarowanie :/
Ostatnio zmieniony 03 lip 2014, 9:45 przez develire, łącznie zmieniany 1 raz.
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 03 lip 2014, 9:50

xyz pisze:http://snag.gy/VEcEg.jpg

Staram się jak mogę obniżyć sprzedaż "czwartej gunwogeneracji" :D
To i tak nic nie da, rzadko kto wchodzi na wikipedie,
Mi sie tam podoba.
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 lip 2014, 10:33

xyz, hahaha, idealisto ;p

Ja TS4 może kupię ale dopiero jak będzie porządnie rozbudowana. W planach miałem kupienie w dzień premiery, no ale wyszło jak wyszło. Jestem za duży na tak naiwną rozgrywkę, jaką szykuje nam EA w czwórce :P Zapewne wielu simomaniaków, którzy są z serią od 1 serii myśli podobnie do mnie. Odpuszczając sobie TS4 na chwilę obecną, jedynie będzie mi bardzo szkoda nowego CAS, który jest świetny. Kreatora Stylów jakoś nie potrzebuję, ale ta różnorodność w wyglądzie simów, ilość i jakość ubrań, fryzur oraz bardzo pomocne filtry - to jest coś, czego brakuje w poprzednich odsłonach :) Ale z powodu jednego elementu gry płakać nie będę. Pobrałem do trójki masę nowych suwaków aby móc robić bardziej szczegółowych simów ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 03 lip 2014, 12:23

Hmm z racji że jest zbyt duży hejt na TS4 EA postanowiło że nie będzie publikować już nowych informacji na temat tego , czego nie zobaczymy w nowej odsłonie :p

Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 lip 2014, 13:05 przez smisiv, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: tutaj nie hotlinkujemy. zdjęcie podmieniłem, ale na przyszłość zapamiętaj
Obrazek

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 03 lip 2014, 12:28

już wolałbym, żeby coś pisali, niż żeby mieli siedzieć cicho :/
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 03 lip 2014, 12:31

^ Chyba chodziło o to, że ten serwis przestanie publikować złe nowiny o 4, bo nie chcą by ich serwis się negatywnie kojarzył :P
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 03 lip 2014, 12:34

Pewnie dostali jakieś pisemko od ea, że jak dalej będą wypisywać takie negatywne opinie o nowej generacji to przestanie z nimi współpracować. :P Tylko na takich stronach/forach ea nie może manipulować komentarzami.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 03 lip 2014, 12:50

Lista rzeczy, które będą nowością:
- nowy cas

Lista rzeczy jakimi ea chwali się od roku:
- emocje

Lista rzeczy, które dotychczas były, a jakich zabraknie w podstawowej grze TS4:
- basenów
- małych dzieci
- brak możliwości zbudowania na tej samej parceli jednego budynku z fundamentami, drugiego bez
- ...
(Na pewno jest tego jeszcze więcej)

Lista rzeczy, które odebrali patrząc na poprzednią generację
- otwarte otoczenia
- narzędzie stwórz styl
- rowery oraz samochody
- królicze nory
- ...
(Jeszcze sporo tego jest)

To tyle w temacie. Rewolucją będzie CAS (który naprawdę jest fajny) oraz emocje.
Jeszcze powinna pojawić się lista rzeczy, które zapowiadali ale jednak nie trafią do gry.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości