The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 02 lip 2014, 16:17

Bläck pisze: Połączenie z Internetem wymagane jest do aktywacji gry przy jej pierwszym uruchomieniu. Jednakże później stałe połączenie z Internetem nie będzie wymagane do gry w The Sims™ 4.

- The Sims Polska
Czyli jak ktoś nie ma internetu, chociaż podczas instalacji, to sobie nie pogra. Tą informacje, moim zdaniem, powinni umieścić z przodu okładki. Są wciąż ludzie którzy nie mają internetu.

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 02 lip 2014, 16:33

Dokładnie, nie każdy ma Internet, ale teraz jest moda by aktywować gry przez neta, chyba od GTA IV zaczął się ten trend i wszyscy producenci za tym idą. To jest niby zabezpieczenie ale według mnie głupie strasznie. Hackerzy i tak to złamią i gra będzie piraconą a utrudni to tylko zabawę tym co mają oryginalną grę, oni chyba naprawdę są głupi i naiwni skoro myślą, że przez to gra nie będzie piracona. Ten postęp historii co am być mi odpowiada, i tak miałem zawsze w 3 gdzieś czy ktoś urodził dziecko itd. Wystarczy by się starzeli nie wymierało miasteczko jak w 3, że po kilku pokoleniach połowa domów stała pusta.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 02 lip 2014, 16:39

Larissa pisze:Btw. wczoraj widziałam sondę na hiszpańskiej stronie która była aktualna, pojawiła sie dwa dni temu i dotyczyła kupna czwórki i generalnej opinii o niej. Niestety, ale jak widać jakieś 85% osób dalej ma zamiar ją kupić i w ogóle nie przeszkadzają im te wszystkie braki, ba! a z tego ponad 30% uważa, ze to będzie najlepsza część simsow. Jak widać, w dzisiejszych czasach ludzie są na tyle głupi żeby wydać mnóstwo kasy na niekompletną i pewnie zepsutą grę nie wartą nawet 10 euro. Nie dziwie się, ze EA nie szanuje swoich klientów. ;'p
Część na pewno jest głupich i kupi wszystko co ma napis "The Sims", ale jest jeszcze sporo osób, które po prostu nie wiedzą o tych wszystkich "nowościach" czwórki. Nadal się natykam na komentarze, choćby na fb, w których ktoś pisze "TS4 jest super!", a po chwili dodaje "Zaraz, to nie będzie małych dzieci?".

Co do braku postępu historii, skomentuję to tylko krótkim "hahaha".
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 02 lip 2014, 16:51

To nie jest ważne, czy ktoś zwracał uwagę na postęp w TS3 czy nie. Chodzi o rozwój gry, powinien w czwórce postęp być ulepszony, a nie prawie całkiem ograniczony. Na serio, taki Twallan stworzył świetny postęp historii, a EA niby nie może?
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 02 lip 2014, 17:05

^TO. Szczególnie że bardzo wielu osobom zależało na poprawnie działającym postępie historii. A jak ktoś nie chce, żeby mu się rodziny wyprowadzały, to wystarczy dać opcję wyłączenia go.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 02 lip 2014, 17:17

^ Ale już lepszy taki, niż jego brak.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 02 lip 2014, 17:25

xoxorax, I dlatego powinni go całkiem usunąć? Mi się wydawało, że raczej powinni ulepszyć. Chyba że po prostu nie potrafią tego zrobić. To by wyjaśniało czemu nie wydali patcha naprawiającego postęp w trójce. Bo to, że jest to do zrobienia, udowodnił nam Twallan.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 02 lip 2014, 18:22

Właśnie to jest zagwozdka nowej generacji. Dlaczego zamiast ulepszać to co jest, oni rezygnują z wielu elementów? Chyba tym charakteryzuje się kontynuacja, że gra zostaje poprawiona, poszerzona itd. Chyba, że by dosłownie wziąć słowa niegdysiejsze któregoś z SimGuru, że tworzą całkiem nową grę. To powinni, tak jak w przypadku SimCity, nie dawać żadnego numerku, żadnej czwórki tylko samo logo The Sims :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 02 lip 2014, 18:54

WOW, przynajmniej będą się starzeć i umierać.. Nie zdziwmy się tylko jak i to zabiorą..
A ja też nie pojmuję, zamiast iść do przodu to wszystko usuwają..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 02 lip 2014, 19:16

Znając życie wyłączę postęp historii i starzenie się w czwórce, by mieć normalne miasto, tak jak w trójce. Może nie zrobili rozbudowanego trybu, bo był zasobochłonny, popatrzcie jak w trójce przycina z modem Twallana na postęp.
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 02 lip 2014, 19:51

A ja się cieszę z tego powodu. W TS3 bałam się zostawić jakąś parcelę samą czy syna wyprowadzić, bo zaraz jakieś brzydkie dzieci o dziwnych imionach miał i w ogóle. x_X A teraz jak w Dwójce będę mogła decydować kto, co i z kim. soft9

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 02 lip 2014, 20:25

Może oni nastawiają już grę na nowe pokolenie, dlatego wszystko usuwają żeby w kolejnych generacjach dodać. :sweet:

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 02 lip 2014, 20:27

dzejan pisze:Może oni nastawiają już grę na nowe pokolenie, dlatego wszystko usuwają żeby w kolejnych generacjach dodać. :sweet:
I tak by robili co 4 serie? Bardzo wątpie. Ja i tak czy siak gre kupie.
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 02 lip 2014, 21:47

No ręce opadają...
THIS... IS... TS4!
Ale, ale, ale!
No jak no EA...
Moje nowe motto "No way EA"
Dobrze że są jeszcze kalambury :swelol:
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 02 lip 2014, 22:03

Quo vadis the sims?
Mnie już nawet nie smucą te nowe informacje.
Zaczynam się śmiać z tych ograniczeń XDD

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: schwimmen » 02 lip 2014, 22:06

Tylko niech już sie tak nie śpieszą z nowymi informacjami, bo zaraz okaże się, że Freeplay będzie miał o wiele więcej opcji niż to.
Ps: I teraz można zadać sobie pytanie dlaczego zamknęli The Sims Social z Fejsa.

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 02 lip 2014, 22:27

dzejan pisze:Może oni nastawiają już grę na nowe pokolenie, dlatego wszystko usuwają żeby w kolejnych generacjach dodać. :sweet:
To jest myśl, robią tandetną czwórkę, a później zrobią piątkę którą będą promować całkowicie nowymi rzeczami jak baseny w podstawie, królicze nory i otwarty świat!
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 02 lip 2014, 22:32

Jest pewien sposób by wywalczyć lepszą przyszłość dla serii, i by The Sims 4 zaliczyło finansowa wtopę. Należy poczynić poniższe kroki:

1) Nie kupić gry.
2) Szerzyć w Internecie hejt na EA i uświadamiać ludziom jak zacofana jest ta gra - dziś taka moda jest możliwa, za pośrednictwem Internetu i memów. Już widziałem parę obrazków na ten temat na Kwejk.pl, a to bardzo dobrze - niech ludzie wiedzą, że ta gra to jeden wielki skok na kasę...

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 02 lip 2014, 22:55

Simsityville pisze:Nie śledzę jakoś intensywnie wieści o TS4, ale nie da się nie słyszeć (czy raczej zobaczyć) informacji wrzucanych na tumblra. Pewnie będę w mniejszości, ale ja tam się cieszę, że postępu historii nie będzie (albo będzie on bardzo okrojony). Trójka strasznie irytuje mnie tym, że żadnej rodziny nie można zostawić samej sobie, bo od razu pary się rozstają, zdradzają, wyprowadzają, mają dzieci z jakimiś randomowymi mieszkańcami... Lubię mieć wszystko pod kontrolą, wolę gdy sama gram rodziną i to ja po części decyduję o tym, co się będzie u nich działo, a nie zwykły przypadek. Wiem, że Twallan stworzył świetny mod, ale sprawia on, że w ogóle nie mogę grać, wszystko się podcina, tekstury wczytują się pół roku, simowie 'zamarzają' na całe wieki... słyszałam, że czwórka ma mniej obciążać komputer i dysk twardy, jeśli walnęliby taki postęp historii jaki stworzył Twallan (albo lepszy), wielu graczy (w tym ja) musiałaby podziękować i całkowicie zrezygnować z gry. Zresztą, przekonamy się, jak to wszystko będzie wyglądać, gdy gra wyjdzie w Polsce, a to już niedługo ;)
Równie dobrze mogliby dać opcję wyłączenia, nie każdy ma aż takie złe komputery xD
I już nie chodzi o to że go nie będzie, to mała strata bo trójkowy był taki sobie, tylko chodzi o to że zabierają coś co było. To jest niefajne.
You Better Work Work

Obrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 02 lip 2014, 23:54

Nie jestem pewna, czy było:
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości