The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 28 cze 2014, 18:23

Oglądając tego trailera kolejny raz zauważyłem że jednak wsadzili Krowokwiata w doniczkę. :P

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 28 cze 2014, 18:25

Drac, był zawsze, ale nigdy się z tym nie obnosili. A teraz homoseksualizm stał się "modny" i wszędzie muszą go wciskać - w gry, filmy, książki, seriale dla dzieci... Ale to już nie temat na to.

Ten emeryt w wannie wygląda, jakby był niedorozwinięty soft2
Obrazek

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 28 cze 2014, 18:27

A może ma cechę infantylny? Na to wygląda :P

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 28 cze 2014, 18:27

Nie skomentowałem jeszcze tego momentu gdzie pokazali miasto. Ładnie się prezentuje, typowo amerykańskie, ale jak pomyślę, że podzielą je na dzielnicę gdzie będzie pięć parcel. <_<

Zdjęcie cukiernika. Piegi i znamiona na jego twarzy są bardzo dopracowane. Czego nie można powiedzieć o tych z TS3.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 28 cze 2014, 18:29

Mikado pisze:Drac, był zawsze, ale nigdy się z tym nie obnosili. A teraz homoseksualizm stał się "modny" i wszędzie muszą go wciskać - w gry, filmy, książki, seriale dla dzieci... Ale to już nie temat na to.
Dokładnie. Zapomnieli jeszcze dodać pani z brodą hehe.
A mnie się to małe dziecko nie podoba...jakieś takie kanciaste. Poza tym podobno nie będzie można edytować niemowląt w CAS, więc cały czas będą w samym pampersie.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 28 cze 2014, 18:38

Znowu filmik z ustawionymi scenkami, bez interfejsu itp, a niby "gameplay"...
Ale gitara w kształcie Lodówkowego Króliczka mnie rozwaliła, haha!

Niemowlę z rendera, fajne, takie "dwójkowe", ale masakrycznie wygląda ta przepaść między niemowlęciem a starszym dzieckiem. Tam po prostu brakuje jeszcze jednej grupy wiekowej. Nie pogodzę się z tym co zrobili twórcy, ehh.
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 28 cze 2014, 18:45

Absolem pisze:
Cóż poza tym mogę powiedzieć, kolejny zwiastun nie pokazał niczego nowego ani nadzwyczajnego :P Bobas na renderze wygląda dobrze, nie mogę się przyczepić. Byłoby dobrze, jeśli dałoby mu się zakładać śpioszki jakieś. Ogólnie dziwny ten marketing EA, wciąż jakieś nic nie wnoszące zwiastuny, zamiast porządnego gameplaya.
Nie pokazali nic nowego bo nie mają co pokazać. Taka prawda. Zawsze brak informacji tłumaczą mówiąc " nie możemy więcej/nic mówić". Ta, jasne, nic nie mówią bo nie mają co powiedzieć. Ktory to już trailer z kolei? A na każdym zawsze to samo. Koń by się uśmiał. Żałuje tylko, ze jak głupek spędziłam tyle miesięcy wyczekując na nowe newsy i robiąc sobie nadzieje ze gra będzie świetna. Jestem kompletnie zawiedziona. Btw, mieli czas na zrobienie maszyny do robienia ciasteczek (ale mi rewolucja) a nie mieli czasu na zrobienie małych dzieci? Nigdy w to nie uwierzę. Robią z fanów głupków, wciskając kit " ze nie mieliśmy czasu, bo tak bardzo sie staraliśmy zrobić super mega dobrze działającą podstawę", większość wierzy i gre kupi, a oni wsadzą ich (male dzieci) do dodatku i mnóstwo na tym zarobią. No trzeba przyznać, inteligentni to oni są. Mogli tez od razu zabrać nastolatków, emerytów, dzieci i dodawać ich po kolei, najlepiej do dodatków albo Store, jak w freesims. Może powinniśmy podziękować EA za to, ze są tacy hojni? :)

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 28 cze 2014, 19:31

Myślę, że ten temat to nie jest miejsce na swoje poglądy dotyczące orientacji seksualnych. Może wam się nie podoba, ale odmienność orientacji istnieje, a The Sims to symulator życia. Jak było mówione, dzisiaj jest Pride Day.

Mam nadzieję, że coś zrobią z tą grupą wiekową. Wydaje mi się, że trochę głośno się o tym zrobiło i ciężko byłoby nie zauważyć, że fani się oburzają. Mają jeszcze grę nieukończoną, może coś wymyślą? Choćby można by nawet tą premierę przesunąć.
Obrazek


smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 28 cze 2014, 20:18

Polecam dział "Życie i Światopogląd", można tam założyć wątek o homoseksualizmie. Tutejsze posty na ten temat usunąłem.
Możecie się przecież przenieść do odpowiedniejszego miejsca, niż Pogaduszki o TS4.

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 28 cze 2014, 20:41

Tak wracając do renderu to zauważyliście że poziome zestawienie kolorów ubrań simów układa się w tęczę? :3

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 28 cze 2014, 21:33

To jest śmieszne, że jedyne co w tych zwiastunach pokazują to emocje, które i tak w TS3 były ale jako nastrójniki...

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 28 cze 2014, 21:50

Najśmieszniejsze jest to, że na tym renderze, są najprawdopodobniej wszystkie grupy wiekowe.

I zabawa dla czytających forum: zgadnij kto jest nastolatkiem na renderze. -.-" AGRRRRRRR!!!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 28 cze 2014, 22:00

Zauważyłam tego niemowlaka dopiero po tym jak przeczytałam post Guukiego.. Z pewnością będą jak w dwójce i trójce, czyli wszystkie podobne do siebie..
Jak ta pokojówka dziwnie tą kałuże wyciera, takie deja vu jakbym już gdzieś widziała te ruchy..
Było by tak piękne gdyby były małe dzieci..

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 28 cze 2014, 22:02

^ Fryzura sima jest straszna... Ta grzywka mnie przeraża. :x
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 28 cze 2014, 22:24

Dla mnie niezaprzeczalnie najgorsza fryzura w tej grze, tak mnie razi, że jeśli dorwałbym grę, każdemu simowi z nią zmieniłbym na inną.. ;o

Patrze się na zdjęcie tego cukiernika i nie moge przestać. xD Jak dla mnie bardzo udany sim!
Cd. dymków, moim zdaniem o wiele lepsze - i fajnie, że są z boku i nie są tak duże jak te z poprzednich części.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 28 cze 2014, 22:30

Cyann pisze:Cd. dymków, moim zdaniem o wiele lepsze - i fajnie, że są z boku i nie są tak duże jak te z poprzednich części.
Dymki są wklejone w filmik, pisał o tym SimGuruRodiek. Do gry ich jeszcze nie wprowadzono, więc nie wiadomo jakiej wielkości będą naprawdę i po której stronie głowy Sima będą się unosić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 28 cze 2014, 22:41

O, nie wiedziałem. Dziękuję Gukki. ;)

W takim razie może będą jeszcze lepsze. Albo gorsze..

Nie mamy basenów, a twórcy TS4 i tak stwierdzili, że to najbardziej rozbudowana podstawa simsów w historii pod względem obiektów. Ale bez gameplay'a ciężko ocenić. :(

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 28 cze 2014, 23:00

Hmm, teraz nie pamiętam tego twitta, a nie chce mi się szukać. Bo coś kojarzę, że jednak dymki są już w grze, ale na czas kręcenia tych filmików je wyłączono, bo ciężko było z nimi nagrywać. Dlatego dodano je potem podczas montażu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 29 cze 2014, 10:45

Może wygładzanie krawędzi jest wyłączone? W każdym razie, mi się to zdjęcie podoba. :P

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 29 cze 2014, 16:14

To raczej nie jest kwestia wygładzania krawędzi, tylko po prostu kanciastości muffinek xD
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości