The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 27 cze 2014, 14:02

Był nawet pokazany na jednym z filmików. Ale wtedy nie było wiadomo, czy to nowa profesja - komik czy zwykła animacja, która miała sprawić, że tak pomyślimy.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 27 cze 2014, 14:10

Jackob pisze:Trzy grupy wiekowe, które będą korzystały z tych samych ubrań, tych samych animacji.
Cztery - nastolatki, młodzi dorośli, dorośli i emeryci :bored:
Jackob pisze:Niemowlaki pewnie owinięte w kokon z 10 interakcjami
Powiedzieli, że niemowlaki będą miały nogi... ale mówili też, że kolory będą oddziaływały na emocje, a teraz zaprzeczają, że coś takiego miało kiedykolwiek być <_<
Jackob pisze:Nie mogą dać ich w podstawie, a nie w aktualizacji?
Naprawdę wierzysz, że dadzą nową grupę wiekową w aktualizacji? Przecież to idealna okazja na zarobienie dodatkowych $$$
Obrazek

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 27 cze 2014, 15:55

Od początku mówiłem że ta gra to będzie dno. Potem zacząłem się trochę przekonywać i miałem zamiar "zdobyć ją z niewiadomego źródła" i przetestować, teraz wiem że nawet tego nie zrobię.

Wszystkie te informacje to jakaś totalna maskara, brak grup wiekowych, brak basenów, brak wszystkiego co uważaliśmy za coś normalnego. Doszło do tego że nie dość że nam okrajają dodatki, to okrajają nam też podstawę. I to jest karygodne i wręcz modlę się żeby powstała konkurencja dla tej badziewiastej firmy która zmiecie te "tak zwane" Simsy.

Dziekuję, 3 wysłucha, 3 radzi, 3 nigdy cie nie zdradzi.
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 27 cze 2014, 16:13

Czy konkurencja w ogóle da radę się przebić?
Wystarczy spojrzeć na facebooka, Sims Social i The Ville. Wolałem grać w gierkę od EA, bo miała w sobie nazwę Sims. Po jakimś czasie The Ville zostało nawet usunięte bo EA do czegoś się dopatrzyło, oskarżyło, wniosło sprawę do sądu i wygrało.
Pewnie podobnie byłoby gdyby jakaś firma odważyłaby się konkurować z ea. ;/

Adamsims
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 27 cze 2014, 16:33

Mamy rok 2014, a w simowie będą mieć 3 rodzaje wzrostu jak w 1 (niemowlę, dziecko, dorosły). To jest żenada, a najgorsze w tym jest to, że ludzie to kupią. =(

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 27 cze 2014, 16:40

^ W końcu powrót do korzeni... :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 27 cze 2014, 16:47

Będzie więcej grup wiekowych niż wcześniej. Dlatego nastolatki są wielkości młodych dorosłych, tylko mają bardziej dziecięce twarze i mniej "kształtów". Pre-teens, czyli grupa pomiędzy dziećmi i nastolatkami, będzie znanymi nam do tej pory nastolatkami - czyli będą niżsi i bardziej dziecięcy.
Przynajmniej ja tak to rozumiem.
W TS4 nastolatkowie to nowa grupa wiekowa. Pre-teens będzie starą grupą, która do tej pory była nastolatkami.

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 27 cze 2014, 16:57

To ma sens Rai. :) Tylko mogiliby zmienić datę premiery i dodać to do podstawowej wersji.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 27 cze 2014, 17:44

Świetnie. Tylko po co nam taka "nowa" grupa wiekowa, która jest niemal tym samym co młodzi dorośli? Teraz mamy 3 bardzo podobne grupy wiekowe, a nawet cztery, bo emeryci też niewiele się różnią od dorosłych. O wiele większy sens miałoby zostawienie nastolatków takimi, jakie były i dodanie czegoś między nimi a dziećmi - takich właśnie pre-teens gracze oczekiwali.

Osobiście czuję się tak, jakby pozbawili nas kolejnej grupy wiekowej w podstawie.

EDIT
No i nie zapominajmy, że nie potwierdzili na 100%, że pre-teens się pojawią. Don’t know if that will actually happen - czyli może będą, może nie. Pewnie w ogóle ich nie planowali i dopiero jak zauważyli te wszystkie hejty na wzrost nastolatków, to zaczęli coś kombinować, żeby uspokoić ludzi :p
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 27 cze 2014, 18:01

No właśnie, w zasadzie grupa wiekowa nastolatki jest niepotrzebna, tyle że do szkoły będą chodzić :P Tzn teraz wydaje się logiczna bo pomijając fakt, że prawie nie różni się od dorosłego, to jednak chodzą do szkoły itd. Ale jeśli rzeczywiście dojdą te grupy pre-teens to wtedy ta grupa okaże się zbędna... Dlatego o ile wierzę, że małe dzieci powrócą, to nie chce mi się wierzyć, jakoby mieli faktycznie plan dodania pre-teens...

Chyba, że planują dodatek jakiś o szkołach... wtedy by było logiczne, bo pre-teens czyli nastolatki chodziłyby do tej samej szkoły co dzieci (w USA podstawówka ma chyba 8 czy 9 klas), potem obecne nastolatki (tego wzrostu co dorośli) chodziliby już do koledżu (odpowiednik naszej szkoły średniej), a młodzi dorośli i dorośli na studia :P

Ja dam szansę tej grze jak już będzie NA PRAWDĘ gotowa. Kupię czwórkę na jakiejś dobrej promocji kiedy wyjdą odpowiednie dodatki uzupełniające rozgrywkę o to co dla mnie konieczne, czyli pełen cykl życia sima.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 27 cze 2014, 18:06

Mam brzydkie wrażenie, że oni pomysł z pre-teens jedynie tak rzucili na ochłodzenie nastrojów.
Padło przecież pytanie do Grahama: Czy planujecie grupę pre-teens, bo tacy wyrośnięci nastolatkowie są dziwni. Na co SimGuru odpowiada może. Nie mówi nie, ale też nie mówi tak. :/

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 27 cze 2014, 18:38

Marathai dokładnie to samo pomyślałem. Dodadzą małe dzieci w jakimś dodatku czy aktualizacji i gracze zapomną mankament nastolatków bo w zasadzie chodzi tylko o ich wzrost, a nie brak całej grupy wiekowej...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 27 cze 2014, 18:42

Jak te dzieci będą teraz szybko rosły... Rodzi się niemowlę, czary mary - dziecko w wieku szkolnym, czary mary - już prawie dorosły nastolatek xD

Teraz tylko czekam jaka to dziś cudowna informacja się pojawi.
Obrazek

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 27 cze 2014, 18:53

Mikado pisze:Jak te dzieci będą teraz szybko rosły... Rodzi się niemowlę, czary mary - dziecko w wieku szkolnym, czary mary - już prawie dorosły nastolatek xD

Teraz tylko czekam jaka to dziś cudowna informacja się pojawi.
To se poczekasz :D
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 27 cze 2014, 18:58

Absolem pisze: Chyba, że planują dodatek jakiś o szkołach... wtedy by było logiczne, bo pre-teens czyli nastolatki chodziłyby do tej samej szkoły co dzieci (w USA podstawówka ma chyba 8 czy 9 klas), potem obecne nastolatki (tego wzrostu co dorośli) chodziliby już do koledżu (odpowiednik naszej szkoły średniej), a młodzi dorośli i dorośli na studia :P
.
Nie do końca. O ile się orientuję to college nie jest odpowiednikiem naszej szkoły średniej, tylko czymś równoległym z uniwersytetem. Tak samo jak u nas możesz iść na uniwerek, do szkoły prywatnej, do kolegium... Więc te pre-teens chodziłyby do podstawówki, te nastolatki tego samego wzrostu do liceum (high school), a młodzi dorośli normalnie na studia.

Myślę, że nie będzie żadnych pre-teens skoro oni sami tego nie powiedzieli, tylko ktoś inny to zaproponował. Tak czy siak to okropny marketing. Najpierw zabierają to czego wszyscy się spodziewali, a teraz obiecują (albo dają nadzieję na) coś, czego nie będzie...

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 27 cze 2014, 19:01

Komik został właśnie potwierdzony jako nowa kariera.

źródło: http://simsvip.com/2014/06/27/the-sims- ... ed-career/
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 27 cze 2014, 19:13

Ja się będę skupiać nad moją trójeczką...jak na razie TS4 kompletnie mnie rozczarowało...nie mam zamiaru w taka gre grywać która ma w sobie tyle braków "normalności"...TS3 ma swoje błędy ale ogólnie gra mi się w nią bardzo fajnie :)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 27 cze 2014, 19:23

No niestety...ale wole to przełknąć niż grac w coś co dla mnie jest porażką(TS4)we większości...

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 27 cze 2014, 19:44

nie wiem czy juz bylo.

Ale wersja do pobrania bedzie dostepna od 1 wrzesnia juz od godziny 19. Przynajmniej taka informacje mam na swoim origin.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 27 cze 2014, 21:35

Orname pisze:"Me, @SimGuruGraham, and Argus were discussing last night just how much we appreciate your feedback. Your thoughtfulness helps us."

Och, popatrzcie, tak bardzo nas obchodzi to co do nas mówicie, zobaczcie, rozmawialiśmy o tym jakie to wspaniałe, nie denerwujcie się, przecież mówimy, że słuchamy, czyli na pewno słuchamy!
A co mają powiedzieć? Mają związane ręce. Podobnie jest w każdej firmie. Mogą tylko dziękować, uśmiechać się i tyle. ;D

Ech i tak pewnie kupię TS4, bo się nie opanuję :D, ale jestem zawiedziona bardzo ... Nawet nie będę się rozpisywać, bo to śmiech na sali. :D


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości